406183-2026 - Състезателна процедура
Гepмaния – Работи по полагане на други подови настилки – B17b Sportboden, Neub. Doppel-TH f. Bischof-Ulrich-Schule, Reinöhlstr. 76a , 86156 Augsburg
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеB17b Sportboden, Neub. Doppel-TH f. Bischof-Ulrich-Schule, Reinöhlstr. 76a , 86156 Augsburg
ОписаниеB17b Sportboden
Вътрешен идентификаторB17b Sportboden
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45432130 Работи по полагане на други подови настилки
Допълнителна класификация (cpv): 45432100 Други работи по полагане на подови настилки
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеKurz-Beschreibung 1.140m² Sportbodenaufbau für eine Zweifachturnhalle, Geräteraum und Kraftraum
Вътрешен идентификатор0001
406183-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
BeschreibungB17b Sportboden
Interne KennungB17b Sportboden
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45432130 Bodenbelagsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung0001
406183-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΠεριγραφήB17b Sportboden
Εσωτερικό αναγνωριστικόB17b Sportboden
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45432130 Εργασίες κάλυψης δαπέδου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45432100 Εργασίες κάλυψης και επένδυσης δαπέδων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό0001
406183-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
DescripciónB17b Sportboden
Identificador internoB17b Sportboden
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45432130 Trabajo de revestimiento de suelos
Clasificación adicional (cpv): 45432100 Trabajos de pavimentación y revestimiento de suelos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno0001
406183-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
KirjeldusB17b Sportboden
Sisemine tunnusB17b Sportboden
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45432130 Põrandakattetööd
Täiendav liigitus (cpv): 45432100 Põrandapaigaldus- ja -katmistööd
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus0001
406183-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Cur síosB17b Sportboden
Aitheantóir inmheánachB17b Sportboden
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45432130 Floor-covering work
Aicmiú breise (cpv): 45432100 Floor laying and covering work
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach0001
406183-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Radovi
2. Postupak
Postupak
OpisB17b Sportboden
Interna identifikacijska oznakaB17b Sportboden
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45432130 Radovi oblaganja poda
Dodatna klasifikacija (cpv): 45432100 Radovi postavljanja poda i podnih obloga
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka0001
406183-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
LeírásB17b Sportboden
Belső azonosítóB17b Sportboden
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45432130 Padlóburkolás
További osztályozás (cpv): 45432100 Padlólerakás és -burkolás
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító0001
406183-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
AprakstsB17b Sportboden
Iekšējais identifikatorsB17b Sportboden
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45432130 Grīdas seguma ieklāšana
Papildu klasifikācija (cpv): 45432100 Grīdas ieklāšana un apdare
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators0001
406183-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Xogħlijiet
2. Proċedura
Proċedura
DeskrizzjoniB17b Sportboden
Identifikatur internB17b Sportboden
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45432130 Xogħol tal-kisi ta’ l-artijiet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45432100 Xogħol tat-tqegħid u l-kisi ta’ l-art
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern0001
406183-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
BeschrijvingB17b Sportboden
Interne identificatiecodeB17b Sportboden
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45432130 Vloerbekledingswerk
Aanvullende classificatie (cpv): 45432100 Aanbrengen en afwerken van vloeren
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode0001
406183-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorB17b Sportboden
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45432130 Pokrywanie podłóg
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45432100 Kładzenie i wykładanie podłóg
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator0001
406183-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
2. Procedimento
Procedimento
DescriçãoB17b Sportboden
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45432130 Revestimento de solos
Classificação adicional (cpv): 45432100 Obras de revestimento e cobertura de solos
406183-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Lucrări
2. Procedură
Procedură
DescriereB17b Sportboden
Identificator internB17b Sportboden
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45432130 Lucrări de îmbrăcare a podelelor
Clasificare suplimentară (cpv): 45432100 Lucrări de montare de acoperitoare de podea
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator intern0001
406183-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorB17b Sportboden
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45432130 Oblaganje tal
Dodatna klasifikacija (cpv): 45432100 Polaganje in oblaganje tal
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator0001