See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: zakup i dostawa materiałów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla potrzeb Katowickiego Centrum Onkologii
Описание: Przedmiotem zamówienia jest na zakup i dostawa materiałów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla potrzeb Katowickiego Centrum Onkologii, których asortyment i szacunkowe ilości przedstawia Załącznik nr 8 do SWZ – Oferta Cenowa. Przedmiot zamówienia został podzielony na 102 Pakiety: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna Pakiet nr 2 - Szczoteczki do pobierania wymazów, wzierniki ginekologiczne Pakiet nr 3 – Materiały ogólnomedyczne – sterylne Pakiet nr 4 - Pojemniki plastikowe na odpady medyczne Pakiet nr 5 - Rurki intubacyjne, tracheostomijne, ustno - gardłowe, filtr elektrostatyczny Pakiet nr 6 – Przyrządy do biopsji gruboigłowej Pakiet nr 7 - Opaski identyfikacyjne, zaciskacze do pępowiny Pakiet nr 8 - Przyrządy do przetoczeń Pakiet nr 9 - Strzykawki Pakiet nr 10 - Strzykawki do pompy infuzyjnych Pakiet nr 11 - Strzykawki do podaży i rozpuszczania cytostatyków Pakiet nr 12 - Ostrza do skalpeli i trzonki do ostrzy Pakiet nr 13 - Papiery do aparatów Pakiet nr 14 - Baseny, kaczki z masy papierowej do urządzenia utylizującego Pakiet nr 15 – Jednorazowy zestaw laparoskopowy ssąco-płuczący Pakiet nr 16 - Sprzęt i materiały ogólnomedyczne Pakiet nr 17 - Jednorazowe wkłady workowe Pakiet nr 18 - Worki do laparoskopii Pakiet nr 19 - Elektrody neutralne do diatermii Pakiet nr 20 – Przedłużacze do linii infuzyjnej Pakiet nr 21 – Materiały jednorazowe dla neonatologii Pakiet nr 22 - Aparaty do przetaczania płynów (do infuzji) z zaworem dokładnego dawkowania Pakiet nr 23 - Przyrządy do transferu leków Pakiet nr 24 – System do nawilżania tlenu i akcesoria Pakiet nr 25 – Akcesoria do laktatorów Pakiet nr 26 - Próżnociąg położniczy Pakiet nr 27 - Przedłużacze, pensety, miski nerkowate Pakiet nr 28 - Zamknięty system do pobierania próbek z drzewa oskrzelowego Pakiet nr 29 – Laryngoskopy i łyżki Pakiet nr 30 – Akcesoria do rurek tracheostomijnych/intubacyjnych Pakiet nr 31 – Klipsownice i pętle do videoendoskopu Pakiet nr 32 – Znacznik tkankowy Pakiet nr 33 – Akcesoria do videoendoskopu Pakiet nr 34 - Specjalistyczne worki stomijne, specjalistyczne worki na mocz Pakiet nr 35 – Kombinezon do regulacji termicznej Pakiet nr 36 – Dren z trokarem Pakiet nr 37 – Jednorazowy zawór ssący Pakiet nr 38 – Igła do termoablacji guzów wątroby Pakiet nr 39 - Okularki ochronne do fototerapii Pakiet nr 40 - Akcesoria do urządzenia nCPAP Inflant Flow LP Pakiet nr 41 – Grawitacyjny zestaw infuzyjny do podawania leków cytostatycznych Pakiet nr 42 – Drenaż opłucnej Pakiet nr 43 – Jednorazowe przyrządy do biopsji gruboigłowej Pakiet nr 44 - Barwne oznaczniki Pakiet nr 45 - Worki stomijne + akcesoria Pakiet nr 46 – Narzędzia chirurgiczne kompatybilne z generatorem ultradźwięków Thunderbeat Olympus Pakiet nr 47 - Zestawy do tracheotomii i akcesoria Pakiet nr 48 - Układy oddechowe, maski krtaniowe Pakiet nr 49 – Cewniki do odsysania dróg oddechowych Pakiet nr 50 - Zestawy infuzyjne do pomp objętościowych Pakiet nr 51 - Zestawy do gastrostomii Pakiet nr 52 - Akcesoria do terapii oddechowej Pakiet nr 53 - Igły iniekcyjne, igły do pobierania i rozpuszczania leków Pakiet nr 54 - Igły do portu Pakiet nr 55 – Elektrostatyczny filtr powietrza do inkubatora Pakiet nr 56 – Zestawy kaniul dotętniczych Pakiet nr 57 - Igły do znieczuleń Pakiet nr 58 - Zestawy do znieczulenia Pakiet nr 59 - Igły do biopsji gruboigłowej Pakiet nr 60 - Igły do biopsji pod kontrolą EUS(FNA) i EUS (FNB) Pakiet nr 61 - Igły do biopsji pod kontrolą (EBUS-TBNA) oraz inne akcesoria Pakiet nr 62 - Porty naczyniowe do stosowania w chemioterapii z igłą wprowadzeniową Pakiet nr 63 - Igły do penów, ściągacz do igieł insulinowych Pakiet nr 64 – Systemy drenażowe Pakiet nr 65 - Zestawy do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera, zestaw do hemodializy Pakiet nr 66 - Wkłucia centralne i dotętnicze, łączniki bezigłowe Pakiet nr 67 - Igły do blokady nerwów obwodowych Pakiet nr 68 - Kaniule do długotrwałych wlewów dożylnych Pakiet nr 69 - Kaniule noworodkowe do długotrwałych wlewów dożylnych Pakiet nr 70 – Wyposażenie do diatermii Pakiet nr 71 – Bezigłowy port dostępu dożylnego, kaniule dotętnicze, dożylne bezpieczne, urządzenie dostępowe do fiolki Pakiet nr 72 - Akcesoria do bezpiecznego systemu podaży diet dojelitowych Pakiet nr 73 - Zestawy do pomiarów hemodynamicznych Pakiet nr 74 - Endoskop jednorazowego użytku Pakiet nr 75 - Zestawy do terapii nerkozastępczej Pakiet nr 76 – Igły biopsyjne, znaczniki tkankowe Pakiet nr 77 - Igły do akupunktury Pakiet nr 78 – Akcesoria do monitorowania SpO2 i ETCO2 i CVP Pakiet nr 79 - Maski do NIV i akcesoria Pakiet nr 80 – Staplery Pakiet nr 81 - Zestaw do terapii wysokoprzepływowej Pakiet nr 82 – Sprzęt jednorazowy do mikrochirurgii Pakiet nr 83 – Wkłady jednorazowe oraz zbiornik do ssaka ASKIR Pakiet nr 84 – Przenośny system infuzyjny do podawania leków cytostatycznych Pakiet nr 85 – Jednorazowy bronchofiberoskop Pakiet nr 86 – Filtry Pakiet nr 87 – Zestaw do nebulizacji pacjentów zaintubowanych Pakiet nr 88 – System do zbiórki stolca Pakiet nr 89 – Specjalistyczne akcesoria do tracheostomii Pakiet nr 90 – Trokar jednorazowy laparoskopowy Pakiet nr 91 – Elektrody do pomiaru głębokości znieczulenia Pakiet nr 92 – Igła do biopsji do pistoletu Pro-Mag Ultra Pakiet nr 93 –Jednorazowe narzędzia chirurgiczne Pakiet nr 94 – Półautomatyczna igła do biopsji Pakiet nr 95 – Układy oddechowe Pakiet nr 96 – Zestawy do gastrostomii metodą gastroskopową Pakiet nr 97 – Sprzęt urologiczny jednorazowego użytku Pakiet nr 98 – Zestaw do opaskowania żylaków przełyku Pakiet nr 99 – Pozycjonery wielorazowego użytku Pakiet nr 100 – Zestawy infuzyjne do pomp objętościowych Medima Pakiet nr 101 – Zestawy do podawania leków cytostatycznych Pakiet nr 102 – System rampa
Вътрешен идентификатор: KCO/PN/54/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna
Описание: Asortyment i szacunkowe ilości przedstawia Załącznik nr 8 do SWZ – Oferta Cenowa.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet nr 2 - Szczoteczki do pobierania wymazów, wzierniki ginekologiczne
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet nr 3 – Materiały ogólnomedyczne – sterylne
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet nr 4 - Pojemniki plastikowe na odpady medyczne
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet nr 5 - Rurki intubacyjne, tracheostomijne, ustno - gardłowe, filtr elektrostatyczny
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet nr 6 – Przyrządy do biopsji gruboigłowej
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet nr 7 - Opaski identyfikacyjne, zaciskacze do pępowiny
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet nr 8 - Przyrządy do przetoczeń
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet nr 10 - Strzykawki do pompy infuzyjnych
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Pakiet nr 11 - Strzykawki do podaży i rozpuszczania cytostatyków
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Pakiet nr 12 - Ostrza do skalpeli i trzonki do ostrzy
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Pakiet nr 13 - Papiery do aparatów
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Pakiet nr 14 - Baseny, kaczki z masy papierowej do urządzenia utylizującego
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Pakiet nr 15 – Jednorazowy zestaw laparoskopowy ssąco-płuczący
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Pakiet nr 16 - Sprzęt i materiały ogólnomedyczne
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Pakiet nr 17 - Jednorazowe wkłady workowe
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Pakiet nr 18 - Worki do laparoskopii
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Pakiet nr 19 - Elektrody neutralne do diatermii
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Pakiet nr 20 – Przedłużacze do linii infuzyjnej
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Pakiet nr 21 – Materiały jednorazowe dla neonatologii
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Pakiet nr 22 - Aparaty do przetaczania płynów (do infuzji) z zaworem dokładnego dawkowania
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Pakiet nr 23 - Przyrządy do transferu leków
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Pakiet nr 24 – System do nawilżania tlenu i akcesoria
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Pakiet nr 25 – Akcesoria do laktatorów
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Pakiet nr 26 - Próżnociąg położniczy
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Pakiet nr 27 - Przedłużacze, pensety, miski nerkowate
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Pakiet nr 28 - Zamknięty system do pobierania próbek z drzewa oskrzelowego
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Pakiet nr 29 – Laryngoskopy i łyżki
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Pakiet nr 30 – Akcesoria do rurek tracheostomijnych/intubacyjnych
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Pakiet nr 31 – Klipsownice i pętle do videoendoskopu
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Pakiet nr 32 – Znacznik tkankowy
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Pakiet nr 33 – Akcesoria do videoendoskopu
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Pakiet nr 34 - Specjalistyczne worki stomijne, specjalistyczne worki na mocz
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Pakiet nr 35 – Kombinezon do regulacji termicznej
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Pakiet nr 36 – Dren z trokarem
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Pakiet nr 37 – Jednorazowy zawór ssący
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Pakiet nr 38 – Igła do termoablacji guzów wątroby
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Pakiet nr 39 - Okularki ochronne do fototerapii
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Pakiet nr 40 - Akcesoria do urządzenia nCPAP Inflant Flow LP
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Pakiet nr 41 – Grawitacyjny zestaw infuzyjny do podawania leków cytostatycznych
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Pakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Pakiet nr 43 – Jednorazowe przyrządy do biopsji gruboigłowej
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Pakiet nr 44 - Barwne oznaczniki
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Pakiet nr 45 - Worki stomijne + akcesoria
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Pakiet nr 46 – Narzędzia chirurgiczne kompatybilne z generatorem ultradźwięków Thunderbeat Olympus
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Pakiet nr 47 - Zestawy do tracheotomii i akcesoria
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Pakiet nr 48 - Układy oddechowe, maski krtaniowe
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: Pakiet nr 49 – Cewniki do odsysania dróg oddechowych
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Pakiet nr 50 - Zestawy infuzyjne do pomp objętościowych
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: Pakiet nr 51 - Zestawy do gastrostomii
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: Pakiet nr 52 - Akcesoria do terapii oddechowej
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: Pakiet nr 53 - Igły iniekcyjne, igły do pobierania i rozpuszczania leków
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: Pakiet nr 54 - Igły do portu
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: Pakiet nr 55 – Elektrostatyczny filtr powietrza do inkubatora
Обособена позиция: LOT-0056
Заглавие: Pakiet nr 56 – Zestawy kaniul dotętniczych
Обособена позиция: LOT-0057
Заглавие: Pakiet nr 57 - Igły do znieczuleń
Обособена позиция: LOT-0058
Заглавие: Pakiet nr 58 - Zestawy do znieczulenia
Обособена позиция: LOT-0059
Заглавие: Pakiet nr 59 - Igły do biopsji gruboigłowej
Обособена позиция: LOT-0060
Заглавие: Pakiet nr 60 - Igły do biopsji pod kontrolą EUS(FNA) i EUS (FNB)
Обособена позиция: LOT-0061
Заглавие: Pakiet nr 61 - Igły do biopsji pod kontrolą (EBUS-TBNA) oraz inne akcesoria
Обособена позиция: LOT-0062
Заглавие: Pakiet nr 62 - Porty naczyniowe do stosowania w chemioterapii z igłą wprowadzeniową
Обособена позиция: LOT-0063
Заглавие: Pakiet nr 63 - Igły do penów, ściągacz do igieł insulinowych
Обособена позиция: LOT-0064
Заглавие: Pakiet nr 64 – Systemy drenażowe
Обособена позиция: LOT-0065
Заглавие: Pakiet nr 65 - Zestawy do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera, zestaw do hemodializy
Обособена позиция: LOT-0066
Заглавие: Pakiet nr 66 - Wkłucia centralne i dotętnicze, łączniki bezigłowe
Обособена позиция: LOT-0067
Заглавие: Pakiet nr 67 - Igły do blokady nerwów obwodowych
Обособена позиция: LOT-0068
Заглавие: Pakiet nr 68 - Kaniule do długotrwałych wlewów dożylnych
Обособена позиция: LOT-0069
Заглавие: Pakiet nr 69 - Kaniule noworodkowe do długotrwałych wlewów dożylnych
Обособена позиция: LOT-0070
Заглавие: Pakiet nr 70 – Wyposażenie do diatermii
Обособена позиция: LOT-0071
Заглавие: Pakiet nr 71 – Bezigłowy port dostępu dożylnego, kaniule dotętnicze, dożylne bezpieczne, urządzenie dostępowe do fiolki
Обособена позиция: LOT-0072
Заглавие: Pakiet nr 72 - Akcesoria do bezpiecznego systemu podaży diet dojelitowych
Обособена позиция: LOT-0073
Заглавие: Pakiet nr 73 - Zestawy do pomiarów hemodynamicznych
Обособена позиция: LOT-0074
Заглавие: Pakiet nr 74 - Endoskop jednorazowego użytku
Обособена позиция: LOT-0075
Заглавие: Pakiet nr 75 - Zestawy do terapii nerkozastępczej
Обособена позиция: LOT-0076
Заглавие: Pakiet nr 76 – Igły biopsyjne, znaczniki tkankowe
Обособена позиция: LOT-0077
Заглавие: Pakiet nr 77 - Igły do akupunktury
Обособена позиция: LOT-0078
Заглавие: Pakiet nr 78 – Akcesoria do monitorowania SpO2 i ETCO2 i CVP
Обособена позиция: LOT-0079
Заглавие: Pakiet nr 79 - Maski do NIV i akcesoria
Обособена позиция: LOT-0080
Заглавие: Pakiet nr 80 – Staplery
Обособена позиция: LOT-0081
Заглавие: Pakiet nr 81 - Zestaw do terapii wysokoprzepływowej
Обособена позиция: LOT-0082
Заглавие: Pakiet nr 82 – Sprzęt jednorazowy do mikrochirurgii
Обособена позиция: LOT-0083
Заглавие: Pakiet nr 83 – Wkłady jednorazowe oraz zbiornik do ssaka ASKIR
Обособена позиция: LOT-0084
Заглавие: Pakiet nr 84 – Przenośny system infuzyjny do podawania leków cytostatycznych
Обособена позиция: LOT-0085
Заглавие: Pakiet nr 85 – Jednorazowy bronchofiberoskop
Обособена позиция: LOT-0086
Заглавие: Pakiet nr 86- Filtry
Обособена позиция: LOT-0087
Заглавие: Pakiet nr 87 – Zestaw do nebulizacji pacjentów zaintubowanych
Обособена позиция: LOT-0088
Заглавие: Pakiet nr 88 – System do zbiórki stolca
Обособена позиция: LOT-0089
Заглавие: Pakiet nr 89 – Specjalistyczne akcesoria do tracheostomii
Обособена позиция: LOT-0090
Заглавие: Pakiet nr 90 – Trokar jednorazowy laparoskopowy
Обособена позиция: LOT-0091
Заглавие: Pakiet nr 91 – Elektrody do pomiaru głębokości znieczulenia
Обособена позиция: LOT-0092
Заглавие: Pakiet nr 92 – Igła do biopsji do pistoletu Pro-Mag Ultra
Обособена позиция: LOT-0093
Заглавие: Pakiet nr 93 –Jednorazowe narzędzia chirurgiczne
Обособена позиция: LOT-0094
Заглавие: Pakiet nr 94 – Półautomatyczna igła do biopsji
Обособена позиция: LOT-0095
Заглавие: Pakiet nr 95 – Układy oddechowe
Обособена позиция: LOT-0096
Заглавие: Pakiet nr 96 – Zestawy do gastrostomii metodą gastroskopową
Обособена позиция: LOT-0097
Заглавие: Pakiet nr 97 – Sprzęt urologiczny jednorazowego użytku
Обособена позиция: LOT-0098
Заглавие: Pakiet nr 98 – Zestaw do opaskowania żylaków przełyku
Обособена позиция: LOT-0099
Заглавие: Pakiet nr 99 – Pozycjonery wielorazowego użytku
Обособена позиция: LOT-0100
Заглавие: Pakiet nr 100 – Zestawy infuzyjne do pomp objętościowych Medima
Обособена позиция: LOT-0101
Заглавие: Pakiet nr 101 – Zestawy do podawania leków cytostatycznych
Обособена позиция: LOT-0102
Заглавие: Pakiet nr 102 – System rampa
413549-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDKCO/PN/54/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelPakiet nr 1 - Elektromedycyna
DelkontraktLOT-0002
DelkontraktLOT-0003
DelkontraktLOT-0004
DelkontraktLOT-0005
DelkontraktLOT-0006
DelkontraktLOT-0007
DelkontraktLOT-0008
DelkontraktLOT-0009
TitelPakiet nr 9 - Strzykawki
DelkontraktLOT-0010
DelkontraktLOT-0011
DelkontraktLOT-0012
DelkontraktLOT-0013
TitelPakiet nr 13 - Papiery do aparatów
DelkontraktLOT-0014
DelkontraktLOT-0015
DelkontraktLOT-0016
DelkontraktLOT-0017
DelkontraktLOT-0018
DelkontraktLOT-0019
DelkontraktLOT-0020
DelkontraktLOT-0021
DelkontraktLOT-0022
DelkontraktLOT-0023
DelkontraktLOT-0024
DelkontraktLOT-0025
DelkontraktLOT-0026
DelkontraktLOT-0027
DelkontraktLOT-0028
DelkontraktLOT-0029
DelkontraktLOT-0030
DelkontraktLOT-0031
DelkontraktLOT-0032
TitelPakiet nr 32 – Znacznik tkankowy
DelkontraktLOT-0033
DelkontraktLOT-0034
DelkontraktLOT-0035
DelkontraktLOT-0036
TitelPakiet nr 36 – Dren z trokarem
DelkontraktLOT-0037
DelkontraktLOT-0038
DelkontraktLOT-0039
DelkontraktLOT-0040
DelkontraktLOT-0041
DelkontraktLOT-0042
TitelPakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
DelkontraktLOT-0043
DelkontraktLOT-0044
TitelPakiet nr 44 - Barwne oznaczniki
DelkontraktLOT-0045
DelkontraktLOT-0046
DelkontraktLOT-0047
DelkontraktLOT-0048
DelkontraktLOT-0049
DelkontraktLOT-0050
DelkontraktLOT-0051
DelkontraktLOT-0052
DelkontraktLOT-0053
DelkontraktLOT-0054
TitelPakiet nr 54 - Igły do portu
DelkontraktLOT-0055
DelkontraktLOT-0056
DelkontraktLOT-0057
TitelPakiet nr 57 - Igły do znieczuleń
DelkontraktLOT-0058
DelkontraktLOT-0059
DelkontraktLOT-0060
DelkontraktLOT-0061
DelkontraktLOT-0062
DelkontraktLOT-0063
DelkontraktLOT-0064
TitelPakiet nr 64 – Systemy drenażowe
DelkontraktLOT-0065
DelkontraktLOT-0066
DelkontraktLOT-0067
DelkontraktLOT-0068
DelkontraktLOT-0069
DelkontraktLOT-0070
DelkontraktLOT-0071
DelkontraktLOT-0072
DelkontraktLOT-0073
DelkontraktLOT-0074
DelkontraktLOT-0075
DelkontraktLOT-0076
DelkontraktLOT-0077
TitelPakiet nr 77 - Igły do akupunktury
DelkontraktLOT-0078
DelkontraktLOT-0079
DelkontraktLOT-0080
TitelPakiet nr 80 – Staplery
DelkontraktLOT-0081
DelkontraktLOT-0082
DelkontraktLOT-0083
DelkontraktLOT-0084
DelkontraktLOT-0085
DelkontraktLOT-0086
TitelPakiet nr 86- Filtry
DelkontraktLOT-0087
DelkontraktLOT-0088
DelkontraktLOT-0089
DelkontraktLOT-0090
DelkontraktLOT-0091
DelkontraktLOT-0092
DelkontraktLOT-0093
DelkontraktLOT-0094
DelkontraktLOT-0095
TitelPakiet nr 95 – Układy oddechowe
DelkontraktLOT-0096
DelkontraktLOT-0097
DelkontraktLOT-0098
DelkontraktLOT-0099
DelkontraktLOT-0100
DelkontraktLOT-0101
DelkontraktLOT-0102
TitelPakiet nr 102 – System rampa
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: KCO/PN/54/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Παρτίδα: LOT-0010
Παρτίδα: LOT-0011
Παρτίδα: LOT-0012
Παρτίδα: LOT-0013
Παρτίδα: LOT-0014
Παρτίδα: LOT-0015
Παρτίδα: LOT-0016
Παρτίδα: LOT-0017
Παρτίδα: LOT-0018
Παρτίδα: LOT-0019
Παρτίδα: LOT-0020
Παρτίδα: LOT-0021
Παρτίδα: LOT-0022
Παρτίδα: LOT-0023
Παρτίδα: LOT-0024
Παρτίδα: LOT-0025
Παρτίδα: LOT-0026
Παρτίδα: LOT-0027
Παρτίδα: LOT-0028
Παρτίδα: LOT-0029
Παρτίδα: LOT-0030
Παρτίδα: LOT-0031
Παρτίδα: LOT-0032
Παρτίδα: LOT-0033
Παρτίδα: LOT-0034
Παρτίδα: LOT-0035
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: Pakiet nr 36 – Dren z trokarem
Παρτίδα: LOT-0037
Παρτίδα: LOT-0038
Παρτίδα: LOT-0039
Παρτίδα: LOT-0040
Παρτίδα: LOT-0041
Παρτίδα: LOT-0042
Τίτλος: Pakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
Παρτίδα: LOT-0043
Παρτίδα: LOT-0044
Παρτίδα: LOT-0045
Παρτίδα: LOT-0046
Παρτίδα: LOT-0047
Παρτίδα: LOT-0048
Παρτίδα: LOT-0049
Παρτίδα: LOT-0050
Παρτίδα: LOT-0051
Παρτίδα: LOT-0052
Παρτίδα: LOT-0053
Παρτίδα: LOT-0054
Τίτλος: Pakiet nr 54 - Igły do portu
Παρτίδα: LOT-0055
Παρτίδα: LOT-0056
Παρτίδα: LOT-0057
Παρτίδα: LOT-0058
Παρτίδα: LOT-0059
Παρτίδα: LOT-0060
Παρτίδα: LOT-0061
Παρτίδα: LOT-0062
Παρτίδα: LOT-0063
Παρτίδα: LOT-0064
Παρτίδα: LOT-0065
Παρτίδα: LOT-0066
Παρτίδα: LOT-0067
Παρτίδα: LOT-0068
Παρτίδα: LOT-0069
Παρτίδα: LOT-0070
Παρτίδα: LOT-0071
Παρτίδα: LOT-0072
Παρτίδα: LOT-0073
Παρτίδα: LOT-0074
Παρτίδα: LOT-0075
Παρτίδα: LOT-0076
Παρτίδα: LOT-0077
Παρτίδα: LOT-0078
Παρτίδα: LOT-0079
Παρτίδα: LOT-0080
Τίτλος: Pakiet nr 80 – Staplery
Παρτίδα: LOT-0081
Παρτίδα: LOT-0082
Παρτίδα: LOT-0083
Παρτίδα: LOT-0084
Παρτίδα: LOT-0085
Παρτίδα: LOT-0086
Τίτλος: Pakiet nr 86- Filtry
Παρτίδα: LOT-0087
Παρτίδα: LOT-0088
Παρτίδα: LOT-0089
Παρτίδα: LOT-0090
Παρτίδα: LOT-0091
Παρτίδα: LOT-0092
Παρτίδα: LOT-0093
Παρτίδα: LOT-0094
Παρτίδα: LOT-0095
Τίτλος: Pakiet nr 95 – Układy oddechowe
Παρτίδα: LOT-0096
Παρτίδα: LOT-0097
Παρτίδα: LOT-0098
Παρτίδα: LOT-0099
Παρτίδα: LOT-0100
Παρτίδα: LOT-0101
Παρτίδα: LOT-0102
Τίτλος: Pakiet nr 102 – System rampa
413549-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoKCO/PN/54/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloPakiet nr 1 - Elektromedycyna
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
LoteLOT-0004
LoteLOT-0005
LoteLOT-0006
LoteLOT-0007
LoteLOT-0008
LoteLOT-0009
TítuloPakiet nr 9 - Strzykawki
LoteLOT-0010
LoteLOT-0011
LoteLOT-0012
LoteLOT-0013
LoteLOT-0014
LoteLOT-0015
LoteLOT-0016
LoteLOT-0017
LoteLOT-0018
LoteLOT-0019
LoteLOT-0020
LoteLOT-0021
LoteLOT-0022
LoteLOT-0023
LoteLOT-0024
LoteLOT-0025
LoteLOT-0026
LoteLOT-0027
LoteLOT-0028
LoteLOT-0029
LoteLOT-0030
LoteLOT-0031
LoteLOT-0032
TítuloPakiet nr 32 – Znacznik tkankowy
LoteLOT-0033
LoteLOT-0034
LoteLOT-0035
LoteLOT-0036
TítuloPakiet nr 36 – Dren z trokarem
LoteLOT-0037
LoteLOT-0038
LoteLOT-0039
LoteLOT-0040
LoteLOT-0041
LoteLOT-0042
TítuloPakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
LoteLOT-0043
LoteLOT-0044
TítuloPakiet nr 44 - Barwne oznaczniki
LoteLOT-0045
LoteLOT-0046
LoteLOT-0047
LoteLOT-0048
LoteLOT-0049
LoteLOT-0050
LoteLOT-0051
LoteLOT-0052
LoteLOT-0053
LoteLOT-0054
TítuloPakiet nr 54 - Igły do portu
LoteLOT-0055
LoteLOT-0056
LoteLOT-0057
TítuloPakiet nr 57 - Igły do znieczuleń
LoteLOT-0058
LoteLOT-0059
LoteLOT-0060
LoteLOT-0061
LoteLOT-0062
LoteLOT-0063
LoteLOT-0064
TítuloPakiet nr 64 – Systemy drenażowe
LoteLOT-0065
LoteLOT-0066
LoteLOT-0067
LoteLOT-0068
LoteLOT-0069
LoteLOT-0070
LoteLOT-0071
LoteLOT-0072
LoteLOT-0073
LoteLOT-0074
LoteLOT-0075
LoteLOT-0076
LoteLOT-0077
LoteLOT-0078
LoteLOT-0079
LoteLOT-0080
TítuloPakiet nr 80 – Staplery
LoteLOT-0081
LoteLOT-0082
LoteLOT-0083
LoteLOT-0084
LoteLOT-0085
LoteLOT-0086
TítuloPakiet nr 86- Filtry
LoteLOT-0087
LoteLOT-0088
LoteLOT-0089
LoteLOT-0090
LoteLOT-0091
LoteLOT-0092
LoteLOT-0093
LoteLOT-0094
LoteLOT-0095
TítuloPakiet nr 95 – Układy oddechowe
LoteLOT-0096
LoteLOT-0097
LoteLOT-0098
LoteLOT-0099
LoteLOT-0100
LoteLOT-0101
LoteLOT-0102
TítuloPakiet nr 102 – System rampa
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: KCO/PN/54/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Osa: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Osa: LOT-0014
Osa: LOT-0015
Osa: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Osa: LOT-0018
Osa: LOT-0019
Osa: LOT-0020
Osa: LOT-0021
Osa: LOT-0022
Osa: LOT-0023
Osa: LOT-0024
Osa: LOT-0025
Osa: LOT-0026
Osa: LOT-0027
Osa: LOT-0028
Osa: LOT-0029
Osa: LOT-0030
Osa: LOT-0031
Osa: LOT-0032
Osa: LOT-0033
Osa: LOT-0034
Osa: LOT-0035
Osa: LOT-0036
Osa: LOT-0037
Osa: LOT-0038
Osa: LOT-0039
Osa: LOT-0040
Osa: LOT-0041
Osa: LOT-0042
Osa: LOT-0043
Osa: LOT-0044
Osa: LOT-0045
Osa: LOT-0046
Osa: LOT-0047
Osa: LOT-0048
Osa: LOT-0049
Osa: LOT-0050
Osa: LOT-0051
Osa: LOT-0052
Osa: LOT-0053
Osa: LOT-0054
Pealkiri: Pakiet nr 54 - Igły do portu
Osa: LOT-0055
Osa: LOT-0056
Osa: LOT-0057
Osa: LOT-0058
Osa: LOT-0059
Osa: LOT-0060
Osa: LOT-0061
Osa: LOT-0062
Osa: LOT-0063
Osa: LOT-0064
Osa: LOT-0065
Osa: LOT-0066
Osa: LOT-0067
Osa: LOT-0068
Osa: LOT-0069
Osa: LOT-0070
Osa: LOT-0071
Osa: LOT-0072
Osa: LOT-0073
Osa: LOT-0074
Osa: LOT-0075
Osa: LOT-0076
Osa: LOT-0077
Osa: LOT-0078
Osa: LOT-0079
Osa: LOT-0080
Pealkiri: Pakiet nr 80 – Staplery
Osa: LOT-0081
Osa: LOT-0082
Osa: LOT-0083
Osa: LOT-0084
Osa: LOT-0085
Osa: LOT-0086
Pealkiri: Pakiet nr 86- Filtry
Osa: LOT-0087
Osa: LOT-0088
Osa: LOT-0089
Osa: LOT-0090
Osa: LOT-0091
Osa: LOT-0092
Osa: LOT-0093
Osa: LOT-0094
Osa: LOT-0095
Osa: LOT-0096
Osa: LOT-0097
Osa: LOT-0098
Osa: LOT-0099
Osa: LOT-0100
Osa: LOT-0101
Osa: LOT-0102
Pealkiri: Pakiet nr 102 – System rampa
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: KCO/PN/54/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 54 - Igły do portu
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 80 – Staplery
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 86- Filtry
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 102 – System rampa
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: KCO/PN/54/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Titre: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Titre: Pakiet nr 32 – Znacznik tkankowy
Lot: LOT-0033
Lot: LOT-0034
Lot: LOT-0035
Lot: LOT-0036
Titre: Pakiet nr 36 – Dren z trokarem
Lot: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Lot: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Lot: LOT-0041
Lot: LOT-0042
Titre: Pakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
Lot: LOT-0043
Lot: LOT-0044
Titre: Pakiet nr 44 - Barwne oznaczniki
Lot: LOT-0045
Lot: LOT-0046
Lot: LOT-0047
Lot: LOT-0048
Lot: LOT-0049
Lot: LOT-0050
Lot: LOT-0051
Lot: LOT-0052
Lot: LOT-0053
Lot: LOT-0054
Titre: Pakiet nr 54 - Igły do portu
Lot: LOT-0055
Lot: LOT-0056
Lot: LOT-0057
Lot: LOT-0058
Lot: LOT-0059
Lot: LOT-0060
Lot: LOT-0061
Lot: LOT-0062
Lot: LOT-0063
Lot: LOT-0064
Titre: Pakiet nr 64 – Systemy drenażowe
Lot: LOT-0065
Lot: LOT-0066
Lot: LOT-0067
Lot: LOT-0068
Lot: LOT-0069
Lot: LOT-0070
Lot: LOT-0071
Lot: LOT-0072
Lot: LOT-0073
Lot: LOT-0074
Lot: LOT-0075
Lot: LOT-0076
Lot: LOT-0077
Lot: LOT-0078
Lot: LOT-0079
Lot: LOT-0080
Titre: Pakiet nr 80 – Staplery
Lot: LOT-0081
Lot: LOT-0082
Lot: LOT-0083
Lot: LOT-0084
Lot: LOT-0085
Lot: LOT-0086
Titre: Pakiet nr 86- Filtry
Lot: LOT-0087
Lot: LOT-0088
Lot: LOT-0089
Lot: LOT-0090
Lot: LOT-0091
Lot: LOT-0092
Lot: LOT-0093
Lot: LOT-0094
Lot: LOT-0095
Titre: Pakiet nr 95 – Układy oddechowe
Lot: LOT-0096
Lot: LOT-0097
Lot: LOT-0098
Lot: LOT-0099
Lot: LOT-0100
Lot: LOT-0101
Lot: LOT-0102
Titre: Pakiet nr 102 – System rampa
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: KCO/PN/54/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Luchtóg: LOT-0007
Luchtóg: LOT-0008
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Luchtóg: LOT-0010
Luchtóg: LOT-0011
Luchtóg: LOT-0012
Luchtóg: LOT-0013
Luchtóg: LOT-0014
Luchtóg: LOT-0015
Luchtóg: LOT-0016
Luchtóg: LOT-0017
Luchtóg: LOT-0018
Luchtóg: LOT-0019
Luchtóg: LOT-0020
Luchtóg: LOT-0021
Luchtóg: LOT-0022
Luchtóg: LOT-0023
Luchtóg: LOT-0024
Luchtóg: LOT-0025
Luchtóg: LOT-0026
Luchtóg: LOT-0027
Luchtóg: LOT-0028
Luchtóg: LOT-0029
Luchtóg: LOT-0030
Luchtóg: LOT-0031
Luchtóg: LOT-0032
Luchtóg: LOT-0033
Luchtóg: LOT-0034
Luchtóg: LOT-0035
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: Pakiet nr 36 – Dren z trokarem
Luchtóg: LOT-0037
Luchtóg: LOT-0038
Luchtóg: LOT-0039
Luchtóg: LOT-0040
Luchtóg: LOT-0041
Luchtóg: LOT-0042
Teideal: Pakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
Luchtóg: LOT-0043
Luchtóg: LOT-0044
Luchtóg: LOT-0045
Luchtóg: LOT-0046
Luchtóg: LOT-0047
Luchtóg: LOT-0048
Luchtóg: LOT-0049
Luchtóg: LOT-0050
Luchtóg: LOT-0051
Luchtóg: LOT-0052
Luchtóg: LOT-0053
Luchtóg: LOT-0054
Teideal: Pakiet nr 54 - Igły do portu
Luchtóg: LOT-0055
Luchtóg: LOT-0056
Luchtóg: LOT-0057
Luchtóg: LOT-0058
Luchtóg: LOT-0059
Luchtóg: LOT-0060
Luchtóg: LOT-0061
Luchtóg: LOT-0062
Luchtóg: LOT-0063
Luchtóg: LOT-0064
Luchtóg: LOT-0065
Luchtóg: LOT-0066
Luchtóg: LOT-0067
Luchtóg: LOT-0068
Luchtóg: LOT-0069
Luchtóg: LOT-0070
Luchtóg: LOT-0071
Luchtóg: LOT-0072
Luchtóg: LOT-0073
Luchtóg: LOT-0074
Luchtóg: LOT-0075
Luchtóg: LOT-0076
Luchtóg: LOT-0077
Luchtóg: LOT-0078
Luchtóg: LOT-0079
Luchtóg: LOT-0080
Teideal: Pakiet nr 80 – Staplery
Luchtóg: LOT-0081
Luchtóg: LOT-0082
Luchtóg: LOT-0083
Luchtóg: LOT-0084
Luchtóg: LOT-0085
Luchtóg: LOT-0086
Teideal: Pakiet nr 86- Filtry
Luchtóg: LOT-0087
Luchtóg: LOT-0088
Luchtóg: LOT-0089
Luchtóg: LOT-0090
Luchtóg: LOT-0091
Luchtóg: LOT-0092
Luchtóg: LOT-0093
Luchtóg: LOT-0094
Luchtóg: LOT-0095
Luchtóg: LOT-0096
Luchtóg: LOT-0097
Luchtóg: LOT-0098
Luchtóg: LOT-0099
Luchtóg: LOT-0100
Luchtóg: LOT-0101
Luchtóg: LOT-0102
Teideal: Pakiet nr 102 – System rampa
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: KCO/PN/54/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
Grupa: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
Grupa: LOT-0009
Naslov: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Grupa: LOT-0010
Grupa: LOT-0011
Grupa: LOT-0012
Grupa: LOT-0013
Grupa: LOT-0014
Grupa: LOT-0015
Grupa: LOT-0016
Grupa: LOT-0017
Grupa: LOT-0018
Grupa: LOT-0019
Grupa: LOT-0020
Grupa: LOT-0021
Grupa: LOT-0022
Grupa: LOT-0023
Grupa: LOT-0024
Grupa: LOT-0025
Grupa: LOT-0026
Grupa: LOT-0027
Grupa: LOT-0028
Grupa: LOT-0029
Grupa: LOT-0030
Grupa: LOT-0031
Grupa: LOT-0032
Grupa: LOT-0033
Grupa: LOT-0034
Grupa: LOT-0035
Grupa: LOT-0036
Naslov: Pakiet nr 36 – Dren z trokarem
Grupa: LOT-0037
Grupa: LOT-0038
Grupa: LOT-0039
Grupa: LOT-0040
Grupa: LOT-0041
Grupa: LOT-0042
Naslov: Pakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
Grupa: LOT-0043
Grupa: LOT-0044
Grupa: LOT-0045
Grupa: LOT-0046
Grupa: LOT-0047
Grupa: LOT-0048
Grupa: LOT-0049
Grupa: LOT-0050
Grupa: LOT-0051
Grupa: LOT-0052
Grupa: LOT-0053
Grupa: LOT-0054
Naslov: Pakiet nr 54 - Igły do portu
Grupa: LOT-0055
Grupa: LOT-0056
Grupa: LOT-0057
Grupa: LOT-0058
Grupa: LOT-0059
Grupa: LOT-0060
Grupa: LOT-0061
Grupa: LOT-0062
Grupa: LOT-0063
Grupa: LOT-0064
Grupa: LOT-0065
Grupa: LOT-0066
Grupa: LOT-0067
Grupa: LOT-0068
Grupa: LOT-0069
Grupa: LOT-0070
Grupa: LOT-0071
Grupa: LOT-0072
Grupa: LOT-0073
Grupa: LOT-0074
Grupa: LOT-0075
Grupa: LOT-0076
Grupa: LOT-0077
Grupa: LOT-0078
Grupa: LOT-0079
Grupa: LOT-0080
Naslov: Pakiet nr 80 – Staplery
Grupa: LOT-0081
Grupa: LOT-0082
Grupa: LOT-0083
Grupa: LOT-0084
Grupa: LOT-0085
Grupa: LOT-0086
Naslov: Pakiet nr 86- Filtry
Grupa: LOT-0087
Grupa: LOT-0088
Grupa: LOT-0089
Grupa: LOT-0090
Grupa: LOT-0091
Grupa: LOT-0092
Grupa: LOT-0093
Grupa: LOT-0094
Grupa: LOT-0095
Naslov: Pakiet nr 95 – Układy oddechowe
Grupa: LOT-0096
Grupa: LOT-0097
Grupa: LOT-0098
Grupa: LOT-0099
Grupa: LOT-0100
Grupa: LOT-0101
Grupa: LOT-0102
Naslov: Pakiet nr 102 – System rampa
413549-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóKCO/PN/54/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
RészLOT-0001
CímPakiet nr 1 - Elektromedycyna
RészLOT-0002
RészLOT-0003
RészLOT-0004
RészLOT-0005
RészLOT-0006
RészLOT-0007
RészLOT-0008
RészLOT-0009
CímPakiet nr 9 - Strzykawki
RészLOT-0010
RészLOT-0011
RészLOT-0012
RészLOT-0013
CímPakiet nr 13 - Papiery do aparatów
RészLOT-0014
RészLOT-0015
RészLOT-0016
RészLOT-0017
RészLOT-0018
CímPakiet nr 18 - Worki do laparoskopii
RészLOT-0019
RészLOT-0020
RészLOT-0021
RészLOT-0022
RészLOT-0023
RészLOT-0024
RészLOT-0025
RészLOT-0026
CímPakiet nr 26 - Próżnociąg położniczy
RészLOT-0027
RészLOT-0028
RészLOT-0029
CímPakiet nr 29 – Laryngoskopy i łyżki
RészLOT-0030
RészLOT-0031
RészLOT-0032
CímPakiet nr 32 – Znacznik tkankowy
RészLOT-0033
RészLOT-0034
RészLOT-0035
RészLOT-0036
CímPakiet nr 36 – Dren z trokarem
RészLOT-0037
RészLOT-0038
RészLOT-0039
RészLOT-0040
RészLOT-0041
RészLOT-0042
CímPakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
RészLOT-0043
RészLOT-0044
CímPakiet nr 44 - Barwne oznaczniki
RészLOT-0045
RészLOT-0046
RészLOT-0047
RészLOT-0048
RészLOT-0049
RészLOT-0050
RészLOT-0051
RészLOT-0052
RészLOT-0053
RészLOT-0054
CímPakiet nr 54 - Igły do portu
RészLOT-0055
RészLOT-0056
RészLOT-0057
CímPakiet nr 57 - Igły do znieczuleń
RészLOT-0058
RészLOT-0059
RészLOT-0060
RészLOT-0061
RészLOT-0062
RészLOT-0063
RészLOT-0064
CímPakiet nr 64 – Systemy drenażowe
RészLOT-0065
RészLOT-0066
RészLOT-0067
RészLOT-0068
RészLOT-0069
RészLOT-0070
RészLOT-0071
RészLOT-0072
RészLOT-0073
RészLOT-0074
RészLOT-0075
RészLOT-0076
RészLOT-0077
CímPakiet nr 77 - Igły do akupunktury
RészLOT-0078
RészLOT-0079
RészLOT-0080
CímPakiet nr 80 – Staplery
RészLOT-0081
RészLOT-0082
RészLOT-0083
RészLOT-0084
RészLOT-0085
RészLOT-0086
CímPakiet nr 86- Filtry
RészLOT-0087
RészLOT-0088
RészLOT-0089
RészLOT-0090
RészLOT-0091
RészLOT-0092
RészLOT-0093
RészLOT-0094
RészLOT-0095
CímPakiet nr 95 – Układy oddechowe
RészLOT-0096
RészLOT-0097
RészLOT-0098
RészLOT-0099
RészLOT-0100
RészLOT-0101
RészLOT-0102
CímPakiet nr 102 – System rampa
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: KCO/PN/54/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
Lotto: LOT-0007
Lotto: LOT-0008
Lotto: LOT-0009
Titolo: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Lotto: LOT-0010
Lotto: LOT-0011
Lotto: LOT-0012
Lotto: LOT-0013
Lotto: LOT-0014
Lotto: LOT-0015
Lotto: LOT-0016
Lotto: LOT-0017
Lotto: LOT-0018
Lotto: LOT-0019
Lotto: LOT-0020
Lotto: LOT-0021
Lotto: LOT-0022
Lotto: LOT-0023
Lotto: LOT-0024
Lotto: LOT-0025
Lotto: LOT-0026
Lotto: LOT-0027
Lotto: LOT-0028
Lotto: LOT-0029
Lotto: LOT-0030
Lotto: LOT-0031
Lotto: LOT-0032
Lotto: LOT-0033
Lotto: LOT-0034
Lotto: LOT-0035
Lotto: LOT-0036
Titolo: Pakiet nr 36 – Dren z trokarem
Lotto: LOT-0037
Lotto: LOT-0038
Lotto: LOT-0039
Lotto: LOT-0040
Lotto: LOT-0041
Lotto: LOT-0042
Titolo: Pakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
Lotto: LOT-0043
Lotto: LOT-0044
Lotto: LOT-0045
Lotto: LOT-0046
Lotto: LOT-0047
Lotto: LOT-0048
Lotto: LOT-0049
Lotto: LOT-0050
Lotto: LOT-0051
Lotto: LOT-0052
Lotto: LOT-0053
Lotto: LOT-0054
Titolo: Pakiet nr 54 - Igły do portu
Lotto: LOT-0055
Lotto: LOT-0056
Lotto: LOT-0057
Lotto: LOT-0058
Lotto: LOT-0059
Lotto: LOT-0060
Lotto: LOT-0061
Lotto: LOT-0062
Lotto: LOT-0063
Lotto: LOT-0064
Lotto: LOT-0065
Lotto: LOT-0066
Lotto: LOT-0067
Lotto: LOT-0068
Lotto: LOT-0069
Lotto: LOT-0070
Lotto: LOT-0071
Lotto: LOT-0072
Lotto: LOT-0073
Lotto: LOT-0074
Lotto: LOT-0075
Lotto: LOT-0076
Lotto: LOT-0077
Lotto: LOT-0078
Lotto: LOT-0079
Lotto: LOT-0080
Titolo: Pakiet nr 80 – Staplery
Lotto: LOT-0081
Lotto: LOT-0082
Lotto: LOT-0083
Lotto: LOT-0084
Lotto: LOT-0085
Lotto: LOT-0086
Titolo: Pakiet nr 86- Filtry
Lotto: LOT-0087
Lotto: LOT-0088
Lotto: LOT-0089
Lotto: LOT-0090
Lotto: LOT-0091
Lotto: LOT-0092
Lotto: LOT-0093
Lotto: LOT-0094
Lotto: LOT-0095
Titolo: Pakiet nr 95 – Układy oddechowe
Lotto: LOT-0096
Lotto: LOT-0097
Lotto: LOT-0098
Lotto: LOT-0099
Lotto: LOT-0100
Lotto: LOT-0101
Lotto: LOT-0102
Titolo: Pakiet nr 102 – System rampa
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: KCO/PN/54/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pirkimo dalis: LOT-0033
Pirkimo dalis: LOT-0034
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pirkimo dalis: LOT-0040
Pirkimo dalis: LOT-0041
Pirkimo dalis: LOT-0042
Pirkimo dalis: LOT-0043
Pirkimo dalis: LOT-0044
Pirkimo dalis: LOT-0045
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pirkimo dalis: LOT-0047
Pirkimo dalis: LOT-0048
Pirkimo dalis: LOT-0049
Pirkimo dalis: LOT-0050
Pirkimo dalis: LOT-0051
Pirkimo dalis: LOT-0052
Pirkimo dalis: LOT-0053
Pirkimo dalis: LOT-0054
Pirkimo dalis: LOT-0055
Pirkimo dalis: LOT-0056
Pirkimo dalis: LOT-0057
Pirkimo dalis: LOT-0058
Pirkimo dalis: LOT-0059
Pirkimo dalis: LOT-0060
Pirkimo dalis: LOT-0061
Pirkimo dalis: LOT-0062
Pirkimo dalis: LOT-0063
Pirkimo dalis: LOT-0064
Pirkimo dalis: LOT-0065
Pirkimo dalis: LOT-0066
Pirkimo dalis: LOT-0067
Pirkimo dalis: LOT-0068
Pirkimo dalis: LOT-0069
Pirkimo dalis: LOT-0070
Pirkimo dalis: LOT-0071
Pirkimo dalis: LOT-0072
Pirkimo dalis: LOT-0073
Pirkimo dalis: LOT-0074
Pirkimo dalis: LOT-0075
Pirkimo dalis: LOT-0076
Pirkimo dalis: LOT-0077
Pirkimo dalis: LOT-0078
Pirkimo dalis: LOT-0079
Pirkimo dalis: LOT-0080
Pavadinimas: Pakiet nr 80 – Staplery
Pirkimo dalis: LOT-0081
Pirkimo dalis: LOT-0082
Pirkimo dalis: LOT-0083
Pirkimo dalis: LOT-0084
Pirkimo dalis: LOT-0085
Pirkimo dalis: LOT-0086
Pavadinimas: Pakiet nr 86- Filtry
Pirkimo dalis: LOT-0087
Pirkimo dalis: LOT-0088
Pirkimo dalis: LOT-0089
Pirkimo dalis: LOT-0090
Pirkimo dalis: LOT-0091
Pirkimo dalis: LOT-0092
Pirkimo dalis: LOT-0093
Pirkimo dalis: LOT-0094
Pirkimo dalis: LOT-0095
Pirkimo dalis: LOT-0096
Pirkimo dalis: LOT-0097
Pirkimo dalis: LOT-0098
Pirkimo dalis: LOT-0099
Pirkimo dalis: LOT-0100
Pirkimo dalis: LOT-0101
Pirkimo dalis: LOT-0102
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: KCO/PN/54/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Lott: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Lott: LOT-0007
Lott: LOT-0008
Lott: LOT-0009
Titlu: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Lott: LOT-0010
Lott: LOT-0011
Lott: LOT-0012
Lott: LOT-0013
Lott: LOT-0014
Lott: LOT-0015
Lott: LOT-0016
Lott: LOT-0017
Lott: LOT-0018
Lott: LOT-0019
Lott: LOT-0020
Lott: LOT-0021
Lott: LOT-0022
Lott: LOT-0023
Lott: LOT-0024
Lott: LOT-0025
Lott: LOT-0026
Lott: LOT-0027
Lott: LOT-0028
Lott: LOT-0029
Lott: LOT-0030
Lott: LOT-0031
Lott: LOT-0032
Titlu: Pakiet nr 32 – Znacznik tkankowy
Lott: LOT-0033
Lott: LOT-0034
Lott: LOT-0035
Lott: LOT-0036
Titlu: Pakiet nr 36 – Dren z trokarem
Lott: LOT-0037
Lott: LOT-0038
Lott: LOT-0039
Lott: LOT-0040
Lott: LOT-0041
Lott: LOT-0042
Titlu: Pakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
Lott: LOT-0043
Lott: LOT-0044
Titlu: Pakiet nr 44 - Barwne oznaczniki
Lott: LOT-0045
Lott: LOT-0046
Lott: LOT-0047
Lott: LOT-0048
Lott: LOT-0049
Lott: LOT-0050
Lott: LOT-0051
Lott: LOT-0052
Lott: LOT-0053
Lott: LOT-0054
Titlu: Pakiet nr 54 - Igły do portu
Lott: LOT-0055
Lott: LOT-0056
Lott: LOT-0057
Lott: LOT-0058
Lott: LOT-0059
Lott: LOT-0060
Lott: LOT-0061
Lott: LOT-0062
Lott: LOT-0063
Lott: LOT-0064
Titlu: Pakiet nr 64 – Systemy drenażowe
Lott: LOT-0065
Lott: LOT-0066
Lott: LOT-0067
Lott: LOT-0068
Lott: LOT-0069
Lott: LOT-0070
Lott: LOT-0071
Lott: LOT-0072
Lott: LOT-0073
Lott: LOT-0074
Lott: LOT-0075
Lott: LOT-0076
Lott: LOT-0077
Lott: LOT-0078
Lott: LOT-0079
Lott: LOT-0080
Titlu: Pakiet nr 80 – Staplery
Lott: LOT-0081
Lott: LOT-0082
Lott: LOT-0083
Lott: LOT-0084
Lott: LOT-0085
Lott: LOT-0086
Titlu: Pakiet nr 86- Filtry
Lott: LOT-0087
Lott: LOT-0088
Lott: LOT-0089
Lott: LOT-0090
Lott: LOT-0091
Lott: LOT-0092
Lott: LOT-0093
Lott: LOT-0094
Lott: LOT-0095
Titlu: Pakiet nr 95 – Układy oddechowe
Lott: LOT-0096
Lott: LOT-0097
Lott: LOT-0098
Lott: LOT-0099
Lott: LOT-0100
Lott: LOT-0101
Lott: LOT-0102
Titlu: Pakiet nr 102 – System rampa
Interne identificatiecode: KCO/PN/54/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Perceel: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Perceel: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Perceel: LOT-0014
Perceel: LOT-0015
Perceel: LOT-0016
Perceel: LOT-0017
Perceel: LOT-0018
Perceel: LOT-0019
Perceel: LOT-0020
Perceel: LOT-0021
Perceel: LOT-0022
Perceel: LOT-0023
Perceel: LOT-0024
Perceel: LOT-0025
Perceel: LOT-0026
Perceel: LOT-0027
Perceel: LOT-0028
Perceel: LOT-0029
Perceel: LOT-0030
Perceel: LOT-0031
Perceel: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 – Znacznik tkankowy
Perceel: LOT-0033
Perceel: LOT-0034
Perceel: LOT-0035
Perceel: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 – Dren z trokarem
Perceel: LOT-0037
Perceel: LOT-0038
Perceel: LOT-0039
Perceel: LOT-0040
Perceel: LOT-0041
Perceel: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
Perceel: LOT-0043
Perceel: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 - Barwne oznaczniki
Perceel: LOT-0045
Perceel: LOT-0046
Perceel: LOT-0047
Perceel: LOT-0048
Perceel: LOT-0049
Perceel: LOT-0050
Perceel: LOT-0051
Perceel: LOT-0052
Perceel: LOT-0053
Perceel: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54 - Igły do portu
Perceel: LOT-0055
Perceel: LOT-0056
Perceel: LOT-0057
Perceel: LOT-0058
Perceel: LOT-0059
Perceel: LOT-0060
Perceel: LOT-0061
Perceel: LOT-0062
Perceel: LOT-0063
Perceel: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64 – Systemy drenażowe
Perceel: LOT-0065
Perceel: LOT-0066
Perceel: LOT-0067
Perceel: LOT-0068
Perceel: LOT-0069
Perceel: LOT-0070
Perceel: LOT-0071
Perceel: LOT-0072
Perceel: LOT-0073
Perceel: LOT-0074
Perceel: LOT-0075
Perceel: LOT-0076
Perceel: LOT-0077
Perceel: LOT-0078
Perceel: LOT-0079
Perceel: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 80 – Staplery
Perceel: LOT-0081
Perceel: LOT-0082
Perceel: LOT-0083
Perceel: LOT-0084
Perceel: LOT-0085
Perceel: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 86- Filtry
Perceel: LOT-0087
Perceel: LOT-0088
Perceel: LOT-0089
Perceel: LOT-0090
Perceel: LOT-0091
Perceel: LOT-0092
Perceel: LOT-0093
Perceel: LOT-0094
Perceel: LOT-0095
Titel: Pakiet nr 95 – Układy oddechowe
Perceel: LOT-0096
Perceel: LOT-0097
Perceel: LOT-0098
Perceel: LOT-0099
Perceel: LOT-0100
Perceel: LOT-0101
Perceel: LOT-0102
Titel: Pakiet nr 102 – System rampa
Wewnętrzny identyfikator: KCO/PN/54/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Część zamówienia: LOT-0010
Część zamówienia: LOT-0011
Część zamówienia: LOT-0012
Część zamówienia: LOT-0013
Część zamówienia: LOT-0014
Część zamówienia: LOT-0015
Część zamówienia: LOT-0016
Część zamówienia: LOT-0017
Część zamówienia: LOT-0018
Część zamówienia: LOT-0019
Część zamówienia: LOT-0020
Część zamówienia: LOT-0021
Część zamówienia: LOT-0022
Część zamówienia: LOT-0023
Część zamówienia: LOT-0024
Część zamówienia: LOT-0025
Część zamówienia: LOT-0026
Część zamówienia: LOT-0027
Część zamówienia: LOT-0028
Część zamówienia: LOT-0029
Część zamówienia: LOT-0030
Część zamówienia: LOT-0031
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Pakiet nr 32 – Znacznik tkankowy
Część zamówienia: LOT-0033
Część zamówienia: LOT-0034
Część zamówienia: LOT-0035
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Pakiet nr 36 – Dren z trokarem
Część zamówienia: LOT-0037
Część zamówienia: LOT-0038
Część zamówienia: LOT-0039
Część zamówienia: LOT-0040
Część zamówienia: LOT-0041
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Pakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
Część zamówienia: LOT-0043
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Pakiet nr 44 - Barwne oznaczniki
Część zamówienia: LOT-0045
Część zamówienia: LOT-0046
Część zamówienia: LOT-0047
Część zamówienia: LOT-0048
Część zamówienia: LOT-0049
Część zamówienia: LOT-0050
Część zamówienia: LOT-0051
Część zamówienia: LOT-0052
Część zamówienia: LOT-0053
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: Pakiet nr 54 - Igły do portu
Część zamówienia: LOT-0055
Część zamówienia: LOT-0056
Część zamówienia: LOT-0057
Część zamówienia: LOT-0058
Część zamówienia: LOT-0059
Część zamówienia: LOT-0060
Część zamówienia: LOT-0061
Część zamówienia: LOT-0062
Część zamówienia: LOT-0063
Część zamówienia: LOT-0064
Tytuł: Pakiet nr 64 – Systemy drenażowe
Część zamówienia: LOT-0065
Część zamówienia: LOT-0066
Część zamówienia: LOT-0067
Część zamówienia: LOT-0068
Część zamówienia: LOT-0069
Część zamówienia: LOT-0070
Część zamówienia: LOT-0071
Część zamówienia: LOT-0072
Część zamówienia: LOT-0073
Część zamówienia: LOT-0074
Część zamówienia: LOT-0075
Część zamówienia: LOT-0076
Część zamówienia: LOT-0077
Część zamówienia: LOT-0078
Część zamówienia: LOT-0079
Część zamówienia: LOT-0080
Tytuł: Pakiet nr 80 – Staplery
Część zamówienia: LOT-0081
Część zamówienia: LOT-0082
Część zamówienia: LOT-0083
Część zamówienia: LOT-0084
Część zamówienia: LOT-0085
Część zamówienia: LOT-0086
Tytuł: Pakiet nr 86- Filtry
Część zamówienia: LOT-0087
Część zamówienia: LOT-0088
Część zamówienia: LOT-0089
Część zamówienia: LOT-0090
Część zamówienia: LOT-0091
Część zamówienia: LOT-0092
Część zamówienia: LOT-0093
Część zamówienia: LOT-0094
Część zamówienia: LOT-0095
Tytuł: Pakiet nr 95 – Układy oddechowe
Część zamówienia: LOT-0096
Część zamówienia: LOT-0097
Część zamówienia: LOT-0098
Część zamówienia: LOT-0099
Część zamówienia: LOT-0100
Część zamówienia: LOT-0101
Część zamówienia: LOT-0102
Tytuł: Pakiet nr 102 – System rampa
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: KCO/PN/54/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet nr 1 - Elektromedycyna
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet nr 9 - Strzykawki
Lote: LOT-0010
Lote: LOT-0011
Lote: LOT-0012
Lote: LOT-0013
Lote: LOT-0014
Lote: LOT-0015
Lote: LOT-0016
Lote: LOT-0017
Lote: LOT-0018
Lote: LOT-0019
Lote: LOT-0020
Lote: LOT-0021
Lote: LOT-0022
Lote: LOT-0023
Lote: LOT-0024
Lote: LOT-0025
Lote: LOT-0026
Lote: LOT-0027
Lote: LOT-0028
Lote: LOT-0029
Lote: LOT-0030
Lote: LOT-0031
Lote: LOT-0032
Lote: LOT-0033
Lote: LOT-0034
Lote: LOT-0035
Lote: LOT-0036
Título: Pakiet nr 36 – Dren z trokarem
Lote: LOT-0037
Lote: LOT-0038
Lote: LOT-0039
Lote: LOT-0040
Lote: LOT-0041
Lote: LOT-0042
Título: Pakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
Lote: LOT-0043
Lote: LOT-0044
Lote: LOT-0045
Lote: LOT-0046
Lote: LOT-0047
Lote: LOT-0048
Lote: LOT-0049
Lote: LOT-0050
Lote: LOT-0051
Lote: LOT-0052
Lote: LOT-0053
Lote: LOT-0054
Título: Pakiet nr 54 - Igły do portu
Lote: LOT-0055
Lote: LOT-0056
Lote: LOT-0057
Lote: LOT-0058
Lote: LOT-0059
Lote: LOT-0060
Lote: LOT-0061
Lote: LOT-0062
Lote: LOT-0063
Lote: LOT-0064
Lote: LOT-0065
Lote: LOT-0066
Lote: LOT-0067
Lote: LOT-0068
Lote: LOT-0069
Lote: LOT-0070
Lote: LOT-0071
Lote: LOT-0072
Lote: LOT-0073
Lote: LOT-0074
Lote: LOT-0075
Lote: LOT-0076
Lote: LOT-0077
Lote: LOT-0078
Lote: LOT-0079
Lote: LOT-0080
Título: Pakiet nr 80 – Staplery
Lote: LOT-0081
Lote: LOT-0082
Lote: LOT-0083
Lote: LOT-0084
Lote: LOT-0085
Lote: LOT-0086
Título: Pakiet nr 86- Filtry
Lote: LOT-0087
Lote: LOT-0088
Lote: LOT-0089
Lote: LOT-0090
Lote: LOT-0091
Lote: LOT-0092
Lote: LOT-0093
Lote: LOT-0094
Lote: LOT-0095
Título: Pakiet nr 95 – Układy oddechowe
Lote: LOT-0096
Lote: LOT-0097
Lote: LOT-0098
Lote: LOT-0099
Lote: LOT-0100
Lote: LOT-0101
Lote: LOT-0102
Título: Pakiet nr 102 – System rampa
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: KCO/PN/54/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
413549-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorKCO/PN/54/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovPakiet nr 1 - Elektromedycyna
ČasťLOT-0002
ČasťLOT-0003
ČasťLOT-0004
ČasťLOT-0005
ČasťLOT-0006
ČasťLOT-0007
ČasťLOT-0008
ČasťLOT-0009
NázovPakiet nr 9 - Strzykawki
ČasťLOT-0010
ČasťLOT-0011
ČasťLOT-0012
ČasťLOT-0013
NázovPakiet nr 13 - Papiery do aparatów
ČasťLOT-0014
ČasťLOT-0015
ČasťLOT-0016
ČasťLOT-0017
ČasťLOT-0018
ČasťLOT-0019
ČasťLOT-0020
ČasťLOT-0021
ČasťLOT-0022
ČasťLOT-0023
ČasťLOT-0024
ČasťLOT-0025
ČasťLOT-0026
ČasťLOT-0027
ČasťLOT-0028
ČasťLOT-0029
ČasťLOT-0030
ČasťLOT-0031
ČasťLOT-0032
NázovPakiet nr 32 – Znacznik tkankowy
ČasťLOT-0033
ČasťLOT-0034
ČasťLOT-0035
ČasťLOT-0036
NázovPakiet nr 36 – Dren z trokarem
ČasťLOT-0037
ČasťLOT-0038
ČasťLOT-0039
ČasťLOT-0040
ČasťLOT-0041
ČasťLOT-0042
NázovPakiet nr 42 – Drenaż opłucnej
ČasťLOT-0043
ČasťLOT-0044
NázovPakiet nr 44 - Barwne oznaczniki
ČasťLOT-0045
ČasťLOT-0046
ČasťLOT-0047
ČasťLOT-0048
ČasťLOT-0049
ČasťLOT-0050
ČasťLOT-0051
ČasťLOT-0052
ČasťLOT-0053
ČasťLOT-0054
NázovPakiet nr 54 - Igły do portu
ČasťLOT-0055
ČasťLOT-0056
ČasťLOT-0057
NázovPakiet nr 57 - Igły do znieczuleń
ČasťLOT-0058
ČasťLOT-0059
ČasťLOT-0060
ČasťLOT-0061
ČasťLOT-0062
ČasťLOT-0063
ČasťLOT-0064
NázovPakiet nr 64 – Systemy drenażowe
ČasťLOT-0065
ČasťLOT-0066
ČasťLOT-0067
ČasťLOT-0068
ČasťLOT-0069
ČasťLOT-0070
ČasťLOT-0071
ČasťLOT-0072
ČasťLOT-0073
ČasťLOT-0074
ČasťLOT-0075
ČasťLOT-0076
ČasťLOT-0077
NázovPakiet nr 77 - Igły do akupunktury
ČasťLOT-0078
ČasťLOT-0079
ČasťLOT-0080
NázovPakiet nr 80 – Staplery
ČasťLOT-0081
ČasťLOT-0082
ČasťLOT-0083
ČasťLOT-0084
ČasťLOT-0085
ČasťLOT-0086
NázovPakiet nr 86- Filtry
ČasťLOT-0087
ČasťLOT-0088
ČasťLOT-0089
ČasťLOT-0090
ČasťLOT-0091
ČasťLOT-0092
ČasťLOT-0093
ČasťLOT-0094
ČasťLOT-0095
NázovPakiet nr 95 – Układy oddechowe
ČasťLOT-0096
ČasťLOT-0097
ČasťLOT-0098
ČasťLOT-0099
ČasťLOT-0100
ČasťLOT-0101
ČasťLOT-0102
NázovPakiet nr 102 – System rampa
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: KCO/PN/54/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Sklop: LOT-0017
Sklop: LOT-0018
Sklop: LOT-0019
Sklop: LOT-0020
Sklop: LOT-0021
Sklop: LOT-0022
Sklop: LOT-0023
Sklop: LOT-0024
Sklop: LOT-0025
Sklop: LOT-0026
Sklop: LOT-0027
Sklop: LOT-0028
Sklop: LOT-0029
Sklop: LOT-0030
Sklop: LOT-0031
Sklop: LOT-0032
Sklop: LOT-0033
Sklop: LOT-0034
Sklop: LOT-0035
Sklop: LOT-0036
Sklop: LOT-0037
Sklop: LOT-0038
Sklop: LOT-0039
Sklop: LOT-0040
Sklop: LOT-0041
Sklop: LOT-0042
Sklop: LOT-0043
Sklop: LOT-0044
Sklop: LOT-0045
Sklop: LOT-0046
Sklop: LOT-0047
Sklop: LOT-0048
Sklop: LOT-0049
Sklop: LOT-0050
Sklop: LOT-0051
Sklop: LOT-0052
Sklop: LOT-0053
Sklop: LOT-0054
Sklop: LOT-0055
Sklop: LOT-0056
Sklop: LOT-0057
Sklop: LOT-0058
Sklop: LOT-0059
Sklop: LOT-0060
Sklop: LOT-0061
Sklop: LOT-0062
Sklop: LOT-0063
Sklop: LOT-0064
Sklop: LOT-0065
Sklop: LOT-0066
Sklop: LOT-0067
Sklop: LOT-0068
Sklop: LOT-0069
Sklop: LOT-0070
Sklop: LOT-0071
Sklop: LOT-0072
Sklop: LOT-0073
Sklop: LOT-0074
Sklop: LOT-0075
Sklop: LOT-0076
Sklop: LOT-0077
Sklop: LOT-0078
Sklop: LOT-0079
Sklop: LOT-0080
Sklop: LOT-0081
Sklop: LOT-0082
Sklop: LOT-0083
Sklop: LOT-0084
Sklop: LOT-0085
Sklop: LOT-0086
Sklop: LOT-0087
Sklop: LOT-0088
Sklop: LOT-0089
Sklop: LOT-0090
Sklop: LOT-0091
Sklop: LOT-0092
Sklop: LOT-0093
Sklop: LOT-0094
Sklop: LOT-0095
Sklop: LOT-0096
Sklop: LOT-0097
Sklop: LOT-0098
Sklop: LOT-0099
Sklop: LOT-0100
Sklop: LOT-0101
Sklop: LOT-0102
413549-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareKCO/PN/54/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002
Del (anbudsområde)LOT-0003
Del (anbudsområde)LOT-0004
Del (anbudsområde)LOT-0005
Del (anbudsområde)LOT-0006
Del (anbudsområde)LOT-0007
Del (anbudsområde)LOT-0008
Del (anbudsområde)LOT-0009
Del (anbudsområde)LOT-0010
Del (anbudsområde)LOT-0011
Del (anbudsområde)LOT-0012
Del (anbudsområde)LOT-0013
Del (anbudsområde)LOT-0014
Del (anbudsområde)LOT-0015
Del (anbudsområde)LOT-0016
Del (anbudsområde)LOT-0017
Del (anbudsområde)LOT-0018
Del (anbudsområde)LOT-0019
Del (anbudsområde)LOT-0020
Del (anbudsområde)LOT-0021
Del (anbudsområde)LOT-0022
Del (anbudsområde)LOT-0023
Del (anbudsområde)LOT-0024
Del (anbudsområde)LOT-0025
Del (anbudsområde)LOT-0026
Del (anbudsområde)LOT-0027
Del (anbudsområde)LOT-0028
Del (anbudsområde)LOT-0029
Del (anbudsområde)LOT-0030
Del (anbudsområde)LOT-0031
Del (anbudsområde)LOT-0032
Del (anbudsområde)LOT-0033
Del (anbudsområde)LOT-0034
Del (anbudsområde)LOT-0035
Del (anbudsområde)LOT-0036
Del (anbudsområde)LOT-0037
Del (anbudsområde)LOT-0038
Del (anbudsområde)LOT-0039
Del (anbudsområde)LOT-0040
Del (anbudsområde)LOT-0041
Del (anbudsområde)LOT-0042
Del (anbudsområde)LOT-0043
Del (anbudsområde)LOT-0044
Del (anbudsområde)LOT-0045
Del (anbudsområde)LOT-0046
Del (anbudsområde)LOT-0047
Del (anbudsområde)LOT-0048
Del (anbudsområde)LOT-0049
Del (anbudsområde)LOT-0050
Del (anbudsområde)LOT-0051
Del (anbudsområde)LOT-0052
Del (anbudsområde)LOT-0053
Del (anbudsområde)LOT-0054
Del (anbudsområde)LOT-0055
Del (anbudsområde)LOT-0056
Del (anbudsområde)LOT-0057
Del (anbudsområde)LOT-0058
Del (anbudsområde)LOT-0059
Del (anbudsområde)LOT-0060
Del (anbudsområde)LOT-0061
Del (anbudsområde)LOT-0062
Del (anbudsområde)LOT-0063
Del (anbudsområde)LOT-0064
Del (anbudsområde)LOT-0065
Del (anbudsområde)LOT-0066
Del (anbudsområde)LOT-0067
Del (anbudsområde)LOT-0068
Del (anbudsområde)LOT-0069
Del (anbudsområde)LOT-0070
Del (anbudsområde)LOT-0071
Del (anbudsområde)LOT-0072
Del (anbudsområde)LOT-0073
Del (anbudsområde)LOT-0074
Del (anbudsområde)LOT-0075
Del (anbudsområde)LOT-0076
Del (anbudsområde)LOT-0077
Del (anbudsområde)LOT-0078
Del (anbudsområde)LOT-0079
Del (anbudsområde)LOT-0080
Del (anbudsområde)LOT-0081
Del (anbudsområde)LOT-0082
Del (anbudsområde)LOT-0083
Del (anbudsområde)LOT-0084
Del (anbudsområde)LOT-0085
Del (anbudsområde)LOT-0086
Del (anbudsområde)LOT-0087
Del (anbudsområde)LOT-0088
Del (anbudsområde)LOT-0089
Del (anbudsområde)LOT-0090
Del (anbudsområde)LOT-0091
Del (anbudsområde)LOT-0092
Del (anbudsområde)LOT-0093
Del (anbudsområde)LOT-0094
Del (anbudsområde)LOT-0095
Del (anbudsområde)LOT-0096
Del (anbudsområde)LOT-0097
Del (anbudsområde)LOT-0098
Del (anbudsområde)LOT-0099
Del (anbudsområde)LOT-0100
Del (anbudsområde)LOT-0101
Del (anbudsområde)LOT-0102