2. Процедура
Процедура
Заглавие: Fourniture de matériel de séchage et de convoyage
Описание: Changement des séchoirs avec une augmentation de capacité tout en respectant les contraintes de charge au sol
Вътрешен идентификатор: 2026-GCS-002
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 42716000 Перални машини, машини за химическо чистене и машини за сушене на бельо в обществени перални
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026-GCS-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42716000 Wäschereiwaschmaschinen, Maschinen für die chemische Reinigung und Trockenmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-GCS-002
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42716000 Πλυντήρια ρούχων, μηχανές στεγνού καθαρισμού και στεγνωτήρια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-GCS-002
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42716000 Laundry washing, dry-cleaning and drying machines
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-GCS-002
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42716000 Máquinas para lavar y para secar ropa y máquinas para limpieza en seco
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026-GCS-002
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42716000 Pesuloiden pyykinpesu-, kuivapesu- ja kuivauskoneet
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026-GCS-002
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026-GCS-002
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 42716000 Strojevi za pranje rublja, kemijsko čišćenje i sušenje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026-GCS-002
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42716000 Mosodai mosógépek, vegytisztító gépek vagy szárítógépek
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2026-GCS-002
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42716000 Skalbyklinės skalbimo, sausojo valymo ir džiovinimo mašinos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 2026-GCS-002
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42716000 Veļas mazgāšanas, ķīmiskās tīrīšanas un žāvēšanas iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-GCS-002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42716000 Wasmachines, machines voor chemisch reinigen en droogmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 2026-GCS-002
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42716000 Maszyny do prania, czyszczenia na sucho i suszenia
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 42716000 Máquinas de lavar roupa, de limpar a seco e de secar
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026-GCS-002
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42716000 Maşini de spălat, maşini de curăţare uscată şi maşini de uscat pentru rufe
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2026-GCS-002
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 42716000 Práčky bielizne, stroje na chemické čistenie a sušičky
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026-GCS-002
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42716000 Pralni stroji za pralnice, stroji za kemično čiščenje in stroji za sušenje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026-GCS-002
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42716000 Tvätt-, kemtvätts- och torkmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001