2. Процедура
Процедура
Заглавие: La contratación de los servicios profesionales para el desarrollo de la idea creativa que module y vertebre la creación del vídeo, la concepción, producción, postproducción y entrega de un spot publicitario destinado a la promoción turística internacional de la isla de Tenerife, de acuerdo con las directrices estratégicas de Turismo de Tenerife.
Описание: La contratación de los servicios profesionales para el desarrollo de la idea creativa que module y vertebre la creación del vídeo, la concepción, producción, postproducción y entrega de un spot publicitario destinado a la promoción turística internacional de la isla de Tenerife, de acuerdo con las directrices estratégicas de Turismo de Tenerife.
Вътрешен идентификатор: 01/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79340000 Рекламни и маркетингови услуги
Допълнителна класификация (cpv): 92100000 Услуги по производство, разпространение и прожектиране на кино-, видеофилми и филми на цифров диск (DVD), 92111000 Услуги, свързани с производство на кино-, видеофилми и филми на цифров диск (DVD), 92111210 Услуги, свързани с производство на рекламни кинофилми
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 01/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
Additional classification (cpv): 92100000 Motion picture and video services, 92111000 Motion picture and video production services, 92111210 Advertising film production
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 01/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79340000 Mainonta- ja markkinointipalvelut
Lisäluokitus (cpv): 92100000 Elokuva- ja videopalvelut, 92111000 Elokuva- ja videotuotantopalvelut, 92111210 Mainoselokuvien tuotanto
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 01/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79340000 Services de publicité et de marketing
Nomenclature complémentaire (cpv): 92100000 Services cinématographiques et services vidéo, 92111000 Services de production cinématographique et vidéo, 92111210 Production de films publicitaires
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 01/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 01/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79340000 Reklamos ir rinkodaros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 92100000 Kino ir videofilmų paslaugos, 92111000 Kino filmų ir videofilmų gamybos paslaugos, 92111210 Reklaminių filmų gamyba
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 01/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79340000 Reklāmas un tirgdarbības pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 92100000 Kinofilmu un videofilmu pakalpojumi, 92111000 Kinofilmu un videofilmu ražošanas pakalpojumi, 92111210 Reklāmas filmu ražošana
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Interne identificatiecode: 01/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 92100000 Film- en videodiensten, 92111000 Productie van films en video's, 92111210 Productie van reclamefilms
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 01/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79340000 Usługi reklamowe i marketingowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 92100000 Usługi kinematograficzne oraz wideo, 92111000 Usługi produkcji filmów kinowych i wideo, 92111210 Produkcja filmów reklamowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 01/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79340000 Reklamné a marketingové služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 92100000 Filmové služby a videoslužby, 92111000 Tvorba (výroba) filmov a videozáznamov, 92111210 Tvorba (výroba) reklamných filmov
5. Časť
Časť: LOT-0000