2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nadgradnja računalniške gruče v Ažmanovem računskem centru
Описание: Nadgradnja računalniške gruče v Ažmanovem računskem centru po naslednjih sklopih: 1. sklop: CPU strežniki 2x 2. sklop: GPU strežniki 2x 3. sklop: Grafične kartice 16x
Вътрешен идентификатор: JN17/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48820000 Сървъри
Допълнителна класификация (cpv): 30237134 Графични ускорители
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Описание: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Вътрешен идентификатор: 491266
Допълнителна класификация (cpv): 48820000 Сървъри
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Описание: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Вътрешен идентификатор: 491267
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Описание: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Вътрешен идентификатор: 491268
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN17/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48820000 Servery
Další klasifikace (cpv): 30237134 Grafické akcelerátory
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Popis: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Interní identifikátor: 491266
Další klasifikace (cpv): 48820000 Servery
Část: LOT-0002
Název: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Popis: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Interní identifikátor: 491267
Část: LOT-0003
Název: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Popis: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Interní identifikátor: 491268
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN17/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 48820000 Servere
Supplerende klassifikation (cpv): 30237134 3D-acceleratorkort
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Beskrivelse: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Intern ID: 491266
Supplerende klassifikation (cpv): 48820000 Servere
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Beskrivelse: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Intern ID: 491267
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Intern ID: 491268
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN17/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48820000 Εξυπηρετητές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30237134 Κάρτες επιτάχυνσης γραφικών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Περιγραφή: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491266
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48820000 Εξυπηρετητές
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Περιγραφή: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491267
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491268
413647-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifierJN17/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48820000 Servers
Additional classification (cpv): 30237134 Graphic accelerator cards
5. Lot
LotLOT-0001
Title1. sklop: CPU strežniki 2x
Description1. sklop: CPU strežniki 2x
Internal identifier491266
Additional classification (cpv): 48820000 Servers
LotLOT-0002
Title2. sklop: GPU strežniki 2x
Description2. sklop: GPU strežniki 2x
Internal identifier491267
LotLOT-0003
Title3. sklop: Grafične kartice 16x
Internal identifier491268
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN17/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48820000 Serverid
Täiendav liigitus (cpv): 30237134 Kiirendatud graafikakaardid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Kirjeldus: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Sisemine tunnus: 491266
Täiendav liigitus (cpv): 48820000 Serverid
Osa: LOT-0002
Pealkiri: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Kirjeldus: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Sisemine tunnus: 491267
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 491268
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN17/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48820000 Palvelimet
Lisäluokitus (cpv): 30237134 Grafiikkakiihdytinkortit
Ilmoituksen nimi: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Kuvaus: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Sisäinen tunniste: 491266
Lisäluokitus (cpv): 48820000 Palvelimet
Ilmoituksen nimi: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Kuvaus: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Sisäinen tunniste: 491267
Kuvaus: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Sisäinen tunniste: 491268
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN17/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48820000 Serveurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 30237134 Cartes accélératrices graphiques
Lot: LOT-0001
Titre: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Description: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Identifiant interne: 491266
Nomenclature complémentaire (cpv): 48820000 Serveurs
Lot: LOT-0002
Titre: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Description: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Identifiant interne: 491267
Lot: LOT-0003
Titre: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Identifiant interne: 491268
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN17/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48820000 Servers
Aicmiú breise (cpv): 30237134 Graphic accelerator cards
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Cur síos: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Aitheantóir inmheánach: 491266
Aicmiú breise (cpv): 48820000 Servers
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Cur síos: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Aitheantóir inmheánach: 491267
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Aitheantóir inmheánach: 491268
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN17/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 48820000 Server
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30237134 Schede grafiche acceleratrici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Descrizione: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Identificativo interno: 491266
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48820000 Server
Lotto: LOT-0002
Titolo: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Descrizione: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Identificativo interno: 491267
Lotto: LOT-0003
Titolo: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Identificativo interno: 491268
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN17/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48820000 Serveriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30237134 Grafinio greitiklio kortos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Aprašymas: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Vidaus identifikatorius: 491266
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48820000 Serveriai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Aprašymas: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Vidaus identifikatorius: 491267
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 491268
Iekšējais identifikators: JN17/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48820000 Serveri
Papildu klasifikācija (cpv): 30237134 Grafikas paātrinātājs
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Apraksts: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Iekšējais identifikators: 491266
Papildu klasifikācija (cpv): 48820000 Serveri
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Apraksts: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Iekšējais identifikators: 491267
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 491268
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN17/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48820000 Servres
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30237134 Kards ta' l-aċċeleratur grafiku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Identifikatur intern: 491266
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48820000 Servres
Lott: LOT-0002
Titlu: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Identifikatur intern: 491267
Lott: LOT-0003
Titlu: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Identifikatur intern: 491268
Interne identificatiecode: JN17/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48820000 Servers
Aanvullende classificatie (cpv): 30237134 Grafische acceleratiekaarten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 491266
Aanvullende classificatie (cpv): 48820000 Servers
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 491267
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 491268
413647-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoJN17/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 48820000 Servidores
Classificação adicional (cpv): 30237134 Cartões aceleradores de gráficos
5. Lote
LoteLOT-0001
Título1. sklop: CPU strežniki 2x
Descrição1. sklop: CPU strežniki 2x
Identificador interno491266
Classificação adicional (cpv): 48820000 Servidores
LoteLOT-0002
Título2. sklop: GPU strežniki 2x
Descrição2. sklop: GPU strežniki 2x
Identificador interno491267
LoteLOT-0003
Título3. sklop: Grafične kartice 16x
Descrição3. sklop: Grafične kartice 16x
Identificador interno491268
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN17/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48820000 Servere
Clasificare suplimentară (cpv): 30237134 Acceleratoare grafice
Descriere: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Identificator intern: 491266
Clasificare suplimentară (cpv): 48820000 Servere
Descriere: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Identificator intern: 491267
Identificator intern: 491268
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN17/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48820000 Servery
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30237134 Karty grafických akcelerátorov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Opis: 1. sklop: CPU strežniki 2x
Interný identifikátor: 491266
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48820000 Servery
Časť: LOT-0002
Názov: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Opis: 2. sklop: GPU strežniki 2x
Interný identifikátor: 491267
Časť: LOT-0003
Názov: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Opis: 3. sklop: Grafične kartice 16x
Interný identifikátor: 491268