2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rekonstrukce a modernizace Arcibiskupského gymnázia
Описание: Předmětem plnění této veřejné zakázky je, v součinnosti se zadavatelem a dle Dokumentace pro provedení stavby, REKONSTRUKCE A MODERNIZACE ARCIBISKUPSKÉHO GYMNÁZIA, vypracované společností NORDARCH s.r.o., a.s., se sídlem Oldřichovská 14/11, Děčín VIII-Dolní Oldřichov, 405 02 Děčín, IČO: 64051056, 10/2025, vč. položkového rozpočtu, dle právních předpisů upravujících oblast realizace stavebních prací do podrobností nezbytných pro zpracování nabídky a výkazů výměr, rekonstrukce a modernizace objektu Arcibiskupského gymnázia.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45214000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на учебни сгради и сгради за научни изследвания
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: A/2026/1713
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45214000 Stavební úpravy budov sloužících vzdělání a výzkumu
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: A/2026/1713
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: A/2026/1713
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45214000 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια εκπαίδευσης ή έρευνας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: A/2026/1713
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45214000 Construction work for buildings relating to education and research
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: A/2026/1713
413676-2026 - Licitación
Chequia – Trabajos de construcción – Rekonstrukce a modernizace Arcibiskupského gymnázia
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45214000 Trabajos de construcción de edificios relacionados con la enseñanza y la investigación
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoA/2026/1713
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45214000 Opetus- tai tutkimuslaitosten rakentamistyöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: A/2026/1713
413676-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Travaux
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 45214000 Travaux de construction d'établissements d'enseignement et de centres de recherche
LotLOT-0001
Identifiant interneA/2026/1713
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: A/2026/1713
413676-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45214000 Oktatással és kutatással kapcsolatos épületek kivitelezése
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóA/2026/1713
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45214000 Lavori di costruzione di edifici per l'istruzione e la ricerca
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: A/2026/1713
413676-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45214000 Su mokymu ir moksliniais tyrimais susijusių pastatų statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusA/2026/1713
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45214000 Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini relatat ma’ l-edukazzjoni u r-riċerka
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: A/2026/1713
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45214000 Gebouwen voor onderwijs en onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: A/2026/1713
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45214000 Construção de edifícios destinados à educação ou à investigação
Lote: LOT-0001
Identificador interno: A/2026/1713
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45214000 Lucrări de construcţii de instituţii de învăţământ şi centre de cercetare
Identificator intern: A/2026/1713
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45214000 Stavebné práce na stavbe budov súvisiacich so vzdelávaním a výskumom
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: A/2026/1713
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45214000 Gradbena dela na stavbah, povezanih z izobraževanjem in raziskavami
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: A/2026/1713