2. Процедура
Процедура
Заглавие: Stacionárny RTG inšpekčný skenovací systém na kontrolu nákladnej železničnej dopravy
Описание: Predmet zákazky zahŕňa dodávku a montáž skenovacieho systému na intenzívnu kontrolu tovaru, kontajnerov v železničnej doprave za použitia RTG lúčov za účelom prevencie nelegálnej prepravy tovaru a osôb v mieste dodania (HP Čierna nad Tisou), uvedenie inšpekčného skenovacieho systému do prevádzky, odborné prehliadky a odborné skúšky, zaškolenie, revízne správy, vykonanie skúšky dlhodobej stability, záručný servis v trvaní 10 rokov, periodické servisné prehliadky, neperiodické údržby inšpekčného skenovacieho systému. Súčasne je predmetom zákazky vypracovanie projektovej dokumentácie, zrealizovanie stavby pomocou stavebných a montážnych prác, vrátane súvisiacich dodávok potrebných technológií, tovarov a materiálov, ako aj poskytnutie súvisiacich služieb a zaškolenie operátorov na vykonávanie správnej obsluhy inšpekčného skenovacieho systému a vykonania činností v zmysle Zmluvy o dielo podľa zmluvných podmienok FIDIC Yellow book.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Допълнителен характер на поръчката: Услуги, Доставки
Основна класификация (cpv): 45213320 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради на релсовия транспорт
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Stacionárny RTG inšpekčný skenovací systém na kontrolu nákladnej železničnej dopravy – zahŕňa dodávku a montáž skenovacieho systému na intenzívnu kontrolu tovaru, kontajnerov v železničnej doprave za použitia RTG lúčov za účelom prevencie nelegálnej prepravy tovaru a osôb v mieste dodania (HP Čierna nad Tisou), uvedenie inšpekčného skenovacieho systému do prevádzky, odborné prehliadky a odborné skúšky, zaškolenie, revízne správy, vykonanie skúšky dlhodobej stability, záručný servis v trvaní 10 rokov, periodické servisné prehliadky, neperiodické údržby inšpekčného skenovacieho systému. Súčasne je predmetom zákazky vypracovanie projektovej dokumentácie, zrealizovanie stavby pomocou stavebných a montážnych prác, vrátane súvisiacich dodávok potrebných technológií, tovarov a materiálov, ako aj poskytnutie súvisiacich služieb a zaškolenie operátorov na vykonávanie správnej obsluhy inšpekčného skenovacieho systému a vykonania činností v zmysle Zmluvy o dielo podľa zmluvných podmienok FIDIC Yellow book.
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Допълнителен характер на поръчката: Доставки
Допълнителна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 71300000 Инженерни услуги в строителството, 38582000 Оборудване за контрол, работещо с рентгенови лъчи, 30216110 Скенери за компютри, 80511000 Услуги по обучение на персонала
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Další charakteristika zakázky: Služby, Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 45213320 Stavební úpravy objektů sloužících železniční dopravě
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
5. Část
Část: LOT-0001
Další charakteristika zakázky: Služby
Další charakteristika zakázky: Dodávky
Další klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování, 71300000 Technicko-inženýrské služby, 38582000 Rentgenové kontrolní zařízení, 30216110 Skenery pro počítačové využití, 80511000 Školení zaměstnanců
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser, Varer
Primær klassifikation (cpv): 45213320 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger i tilknytning til jernbanetransport
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Supplerende kontrakttype: Varer
Supplerende klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 71300000 Ingeniørvirksomhed, 38582000 Røntgenkontroludstyr, 30216110 Scannere til datamater, 80511000 Personaleuddannelse
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213320 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Eisenbahngüterverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 38582000 Röntgenkontrollausrüstung, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 80511000 Ausbildung des Personals
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services, Supplies
Main classification (cpv): 45213320 Construction work for buildings relating to railway transport
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 71300000 Engineering services, 38582000 X-ray inspection equipment, 30216110 Scanners for computer use, 80511000 Staff training services
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios, Suministros
Clasificación principal (cpv): 45213320 Trabajos de construcción de edificios relacionados con el transporte ferroviario
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación adicional (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico, 71300000 Servicios de ingeniería, 38582000 Equipo de control por rayos X, 30216110 Escáneres para uso informático, 80511000 Servicios de formación del personal
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut, Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45213320 Rautatiekuljetuksiin liittyvien rakennusten rakentamistyöt
Lisäluokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Täydentävä hankintalaji: Tavarahankinnat
Lisäluokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 71300000 Insinööripalvelut, 38582000 Röntgentarkastuslaitteisto, 30216110 Kuvanlukijat, 80511000 Henkilökunnan koulutuspalvelut
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nature complémentaire du marché: Services, Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 45213320 Travaux de construction de bâtiments liés aux transports ferroviaires
Nomenclature complémentaire (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nature complémentaire du marché: Services
Nature complémentaire du marché: Fournitures
Nomenclature complémentaire (cpv): 71320000 Services de conception technique, 71300000 Services d'ingénierie, 38582000 Équipement de contrôle aux rayons X, 30216110 Scanners informatiques, 80511000 Services de formation du personnel
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí, Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 45000000 Construction work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Cineál breise an chonartha: Soláthairtí
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Dodatna priroda ugovora: Usluge, Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 45213320 Građevinski radovi na zgradama vezanim za željeznički promet
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Dodatna priroda ugovora: Roba
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja, 71300000 Tehničke usluge, 38582000 Oprema za rendgensku kontrolu, 30216110 Skaneri za računala, 80511000 Usluge izobrazbe kadrova
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés, Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 45213320 Vasúti szállítással kapcsolatos épületek kivitelezése
További osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0001
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
A szerződés kiegészítő jellege: Árubeszerzés
További osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 71300000 Mérnöki szolgáltatások, 38582000 Röntgensugár használatán alapuló ellenőrző berendezések, 30216110 Lapolvasók számítógéphez, 80511000 Személyzeti képzési szolgáltatások
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Kiti sutarties objektai: Paslaugos, Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45213320 Su geležinkelio transportu susijusių pastatų statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Kiti sutarties objektai: Prekės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 71300000 Inžinerijos paslaugos, 38582000 Rentgeno kontrolės įrenginiai, 30216110 Kompiuterių skaitytuvai, 80511000 Darbuotojų mokymo paslaugos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Natureza adicional do contrato: Serviços, Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 45213320 Obras de construção de edifícios relacionados com o transporte ferroviário
Classificação adicional (cpv): 45000000 Construção
Natureza adicional do contrato: Serviços
Natureza adicional do contrato: Fornecimentos
Classificação adicional (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica, 71300000 Serviços de engenharia, 38582000 Equipamento de inspecção por raios X, 30216110 Scanners para computadores, 80511000 Serviços de formação de quadros
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Natura suplimentară a contractului: Servicii, Produse
Clasificarea principală (cpv): 45213320 Lucrări de construcţii de clădiri pentru transportul feroviar
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Natura suplimentară a contractului: Produse
Clasificare suplimentară (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 71300000 Servicii de inginerie, 38582000 Echipament de control cu raze X, 30216110 Scanere informatice, 80511000 Servicii de formare a angajaţilor
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Doplňujúci druh zmluvy: Služby, Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 45213320 Stavebné práce na stavbe budov súvisiacich so železničnou dopravou
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Doplňujúci druh zmluvy: Tovary
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71320000 Inžinierske projektovanie, 71300000 Inžinierske služby, 38582000 Zariadenia na röntgenovú kontrolu, 30216110 Skenery na používanie s počítačom, 80511000 Školenie pracovníkov
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve, Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45213320 Gradbena dela na stavbah, povezanih z železniškim prevozom
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 71300000 Inženirske storitve, 38582000 Oprema za rentgensko kontrolo, 30216110 Skenerji za računalniško uporabo, 80511000 Storitve usposabljanja kadrov (osebja)
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster, Varor
Huvudklassificering (cpv): 45213320 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till järnvägstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Ytterligare klassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71300000 Ingenjörstjänster, 38582000 Röntgenutrustning för kontroll, 30216110 Bildläsare, 80511000 Personalutbildning