2. Процедура
Процедура
Заглавие: Augšdaugavas novada pašvaldības ceļu un ielu pārbūves būvprojektēšana un autoruzraudzība
Описание: Augšdaugavas novada pašvaldības ceļu un ielu pārbūves būvprojektēšana un autoruzraudzība
Вътрешен идентификатор: ANPCP2026/49
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība Augšdaugavas novada pašvaldības ceļa Nr. A100225000146 “Aužguļāni – Tilti” pārbūvei Līksnas pagastā Augšdaugavas novadā
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība Dīķu ielas posma ūdensvada inženiertīkla un asfalta seguma izbūves darbiem Ilūkstē, Augšdaugavas novadā
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ANPCP2026/49
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Další klasifikace (cpv): 71248000 Dohled nad projektem a dokumentací
5. Část
Část: LOT-0001
Část: LOT-0002
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ANPCP2026/49
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ANPCP2026/49
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ANPCP2026/49
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ANPCP2026/49
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
Nomenclature complémentaire (cpv): 71248000 Supervision du projet et documentation
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ANPCP2026/49
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ANPCP2026/49
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ANPCP2026/49
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71248000 Supervisione di progetti e documentazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ANPCP2026/49
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Iekšējais identifikators: ANPCP2026/49
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Interne identificatiecode: ANPCP2026/49
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: ANPCP2026/49
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: ANPCP2026/49
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
Classificação adicional (cpv): 71248000 Supervisão de projecto e documentação
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ANPCP2026/49
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
Clasificare suplimentară (cpv): 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ANPCP2026/49
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
413735-2026 - Javni razpis
Latvija – Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve – Augšdaugavas novada pašvaldības ceļu un ielu pārbūves būvprojektēšana un autoruzraudzība
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorANPCP2026/49
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
5. Sklop
SklopLOT-0001
SklopLOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ANPCP2026/49
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71248000 Projektövervakning och dokumentation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002