2. Процедура
Процедура
Заглавие: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej dla osiedla Huta Jagodnica w Łodzi
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na budowę sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej dla osiedla Huta Jagodnica w Łodzi z podziałem na zadania: Zadanie 1: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę przepompowni ścieków w ul. Turniejowej na dz. nr 525/2 obręb P40 wraz z drogą dojazdową do przepompowni. Zadanie 2: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę rurociągu tłocznego od ul Turniejowej do kolektora V, o długość około 840m. Zadanie 3: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Turniejowej na odcinku od projektowanej PS przy ul. Turniejowej do ul. Huta Jagodnica, o długość około 343m. Zadanie 4: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Turniejowej na odcinku od pos. nr 11 do ul. Pontonowej o długości około 149m. Zadanie 5: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Huta Jagodnica na odcinku od ul. Turniejowej do ul. Złotno o długości około 900m. Zadanie 6: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Huta Jagodnica na odcinku od ul. Pontonowej do pos. 117 o długości około 130m. Zadanie 7: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Huta Jagodnica na odcinku od ul. Pontonowej do pos. 116 o długości około 35m. Zadanie 8: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Pontonowej na odcinku od ul. Turniejowej do ul. Huta Jagodnica o długości około 138m. Zadanie 9: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Pontonowej na odcinku od ul. Turniejowej do posesji nr 17 o długości około 38m. Zadanie 10: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę sieci wodociągowej (spinki) w ul. Turniejowej na odcinku od istniejącego hydrantu przy posesji. Turniejowa 11 do istniejącego wodociągu w ul. Pontonowej o długości około 175m. Zadanie 11: Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę sieci wodociągowej w ul. Turniejowej i dolinie rzeki Jasieniec na odcinku od skrzyżowania w pobliżu posesji Turniejowa 11 do ul. Stare Złotno o długości około 1210m. 2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 9 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega, że wszędzie tam gdzie w treści Opisu Przedmiotu Zamówienia, zostały w opisie tego przedmiotu wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, które charakteryzują produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, normy europejskie, oceny techniczne, aprobaty specyfikacje techniczne, systemy referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp - Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
Вътрешен идентификатор: BZZ.261.22.2026.MB
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: 1.Wykonawca może złożyć jedną ofertę. 2.Ofertę sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. 3.Kompletna oferta powinna zawierać:1) Formularz oferty sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ; (….).2)Formularz cenowy sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego Załącznik nr 1a (...).3) Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego złożone elektronicznie oraz opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym – w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia oświadczenie składa każdy z nich(...).4) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego do oddania swego zasobu na potrzeby Wykonawcy składającego ofertę (jeżeli dotyczy) (...).5) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (jeżeli dotyczy) (...).6) Stosowne pełnomocnictwo (a) osób podpisujących ofertę (...).7) W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (złożone zgodnie z zapisami ust. 8 niniejszego rozdziału), ewentualnie umowę o współdziałaniu, z której będzie wynikać przedmiotowe pełnomocnictwo (...).8) Uprawdopodobnienie, że zastrzeżone przez Wykonawcę dokumenty stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 18 ust. 3 ustawy Pzp, nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa, w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jeżeli Wykonawca, wraz z przekazaniem takich informacji zastrzegł, że nie mogą być one udostępniane oraz wykazał, że zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Wykonawca nie może zastrzec informacji, o których mowa w art. 222 ust. 5 ustawy Pzp. Wszelkie informacje stanowiące tajemnice przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczeniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz.U. 2026 r., poz. 85 ze zm.), które Wykonawca pragnie zastrzec jako tajemnicę przedsiębiorstwa, winny być załączone na Platformie w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”.9) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – Oświadczenie z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 10 do SWZ złożony elektronicznie oraz opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym.4. Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (zwany dalej: „Jednolity Dokument” lub „JEDZ”) i podmiotowe środki dowodowe składa, na wezwanie Zamawiającego, Wykonawca którego oferta została najwyżej oceniona. 5. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu Zamawiający żąda od Wykonawcy (w tym podmiotu udostępniającego swoje zasoby – jeśli dotyczy) następujących dokumentów (podmiotowych środków dowodowych): 5.1 informacji z Krajowego Rejestru Karnego, wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem, w zakresie: art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. a) - g) ustawy Pzp; art. 108 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego; 5.2 oświadczenia wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2025r., poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej(…); 5.3. zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem,(…); w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp; 5.4. zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, (...); w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp; 5.5. odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp; 5.6. oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp(...); 6. W przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca składa JEDZ, o którym mowa w Rozdziale 6 pkt 2 i podmiotowe środki dowodowe o których mowa w Rozdziale 6 punkt 3.2.1., 3.2.3.-3.2.6., potwierdzające brak podstaw do wykluczenia tego podmiotu (…) 7. Szczegółowe informacje zawarte są w Rozdziale 5 i 6 SWZ.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
Допълнителна класификация (cpv): 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: BZZ.261.22.2026.MB
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico
Clasificación adicional (cpv): 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
Lote: LOT-0001
413749-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn – Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej dla osiedla Huta Jagodnica w Łodzi
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internBZZ.261.22.2026.MB
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni
5. Lott
LottLOT-0001