Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34121000 Автобуси за градски и за извънградски превоз
Място на изпълнение
Град: Piazza Capoluogo, 105 - 32037 Sospirolo (BL) SOSPIROLO (BL)
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Belluno (ITH33)
Държава: Итaлия
Очаквана продължителност
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34121000 Autobusy a autobusy pro dálkovou přepravu
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Belluno (ITH33)
Země: Itálie
Odhadovaná doba trvání
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34121000 Busser
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Belluno (ITH33)
Land: Italien
Anslået varighed
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34121000 Autobuses y autocares
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Belluno (ITH33)
País: Italia
Duración estimada
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34121000 Linnabussid ja kaugsõidubussid
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Belluno (ITH33)
Riik: Itaalia
Eeldatav kestus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34121000 Linja-autot ja tilausbussit
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Belluno (ITH33)
Maa: Italia
Arvioitu kesto
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34121000 Autobus et cars
Lieu d’exécution
Subdivision pays (NUTS): Belluno (ITH33)
Pays: Italie
Durée estimée
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34121000 Buses and coaches
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Belluno (ITH33)
Tír: An Iodáil
Fad measta
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34121000 Autobusi i međugradski autobusi
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Belluno (ITH33)
Zemlja: Italija
Očekivano trajanje
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34121000 Buszok és távolsági buszok
A teljesítés helye
Ország: Olaszország
Becsült időtartam
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34121000 Autobus e pullman
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Belluno (ITH33)
Paese: Italia
Durata stimata
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34121000 Autobusai ir tolimojo susisiekimo autobusai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Belluno (ITH33)
Šalis: Italija
Numatomas galiojimas
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34121000 Autobusi un tūristu autobusi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Belluno (ITH33)
Valsts: Itāija
Paredzamais ilgums
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34121000 Bussen en touringcars
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Belluno (ITH33)
Land: Italië
Geraamde duur
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34121000 Autobusy i autokary
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Belluno (ITH33)
Kraj: Włochy
Szacowany okres obowiązywania
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34121000 Autocarros urbanos e de turismo
Local de execução
País: Itália
Duração estimada
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34121000 Autobuze şi autocare
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Belluno (ITH33)
Țara: Italia
Durata estimată
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34121000 Autobusy a autobusy na diaľkovú prepravu
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Belluno (ITH33)
Krajina: Taliansko
Predpokladané trvanie
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34121000 Avtobusi in potovalni avtobusi
Kraj izvajanja
Država: Italija
Predvideno trajanje