See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Świadczenie usług w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ oraz w kalkulacjach cenowych dla danej części zamówienia.
Вътрешен идентификатор: ZZP.2380.46.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 85121000 Лекарски услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: część nr 1 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, CBŚP, BSWP, CBZC
Описание: część nr 1 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, CBŚP, BSWP, CBZC
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: część nr 2 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Gniezno
Описание: część nr 2 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Gniezno
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: część nr 3 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Grodzisk Wlkp.
Описание: część nr 3 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Grodzisk Wlkp.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: część nr 4 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Międzychód
Описание: część nr 4 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Międzychód
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: część nr 5 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Nowy Tomyśl
Описание: część nr 5 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Nowy Tomyśl
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: część nr 6 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Oborniki
Описание: część nr 6 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Oborniki
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: część nr 7 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Szamotuły
Описание: część nr 7 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Szamotuły
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: część nr 8 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Śrem
Описание: część nr 8 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Śrem
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: część nr 9 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Środa Wlkp.
Описание: część nr 9 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Środa Wlkp.
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: część nr 10 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Września
Описание: część nr 10 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Września
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: część nr 11 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KMP Kalisz oraz CBŚP w siedzibą w Kaliszu
Описание: część nr 11 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KMP Kalisz oraz CBŚP w siedzibą w Kaliszu
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: część nr 12 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Jarocin
Описание: część nr 12 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Jarocin
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: część nr 13 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Kępno
Описание: część nr 13 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla PP Kępno
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: część nr 14 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Krotoszyn
Описание: część nr 14 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Krotoszyn
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: część nr 15 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Ostrów Wlkp.
Описание: część nr 15 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Ostrów Wlkp.
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: część nr 16 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Ostrzeszów
Описание: część nr 16 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Ostrzeszów
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: część nr 17 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Pleszew
Описание: część nr 17 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Pleszew
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZZP.2380.46.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 85121000 Ιατρικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Παρτίδα: LOT-0009
Παρτίδα: LOT-0010
Παρτίδα: LOT-0016
Παρτίδα: LOT-0017
Παρτίδα: LOT-0018
Παρτίδα: LOT-0019
Παρτίδα: LOT-0020
Παρτίδα: LOT-0021
Παρτίδα: LOT-0022
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZZP.2380.46.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85121000 Medical practice services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZZP.2380.46.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85121000 Servicios de ejercicio de la medicina
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Lote: LOT-0009
Lote: LOT-0010
Lote: LOT-0016
Lote: LOT-0017
Lote: LOT-0018
Lote: LOT-0019
Lote: LOT-0020
Lote: LOT-0021
Lote: LOT-0022
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZZP.2380.46.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 85121000 Arstipraksise teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Osa: LOT-0018
Osa: LOT-0019
Osa: LOT-0020
Osa: LOT-0021
Osa: LOT-0022
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZZP.2380.46.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 85121000 Lääkäripalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZZP.2380.46.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 85121000 Services de pratique médicale
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZZP.2380.46.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Luchtóg: LOT-0007
Luchtóg: LOT-0008
Luchtóg: LOT-0009
Luchtóg: LOT-0010
Luchtóg: LOT-0016
Luchtóg: LOT-0017
Luchtóg: LOT-0018
Luchtóg: LOT-0019
Luchtóg: LOT-0020
Luchtóg: LOT-0021
Luchtóg: LOT-0022
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZZP.2380.46.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 85121000 Medicinos praktikos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pirkimo dalis: LOT-0022
Iekšējais identifikators: ZZP.2380.46.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85121000 Medicīniskās prakses pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
Daļa: LOT-0007
Daļa: LOT-0008
Daļa: LOT-0009
Daļa: LOT-0010
Daļa: LOT-0016
Daļa: LOT-0017
Daļa: LOT-0018
Daļa: LOT-0019
Daļa: LOT-0020
Daļa: LOT-0021
Daļa: LOT-0022
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZZP.2380.46.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 85121000 Servizzi tal-prattika medika
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Lott: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Lott: LOT-0007
Lott: LOT-0008
Lott: LOT-0009
Lott: LOT-0010
Lott: LOT-0016
Lott: LOT-0017
Lott: LOT-0018
Lott: LOT-0019
Lott: LOT-0020
Lott: LOT-0021
Lott: LOT-0022
Interne identificatiecode: ZZP.2380.46.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85121000 Medische praktijken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Perceel: LOT-0016
Perceel: LOT-0017
Perceel: LOT-0018
Perceel: LOT-0019
Perceel: LOT-0020
Perceel: LOT-0021
Perceel: LOT-0022
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZZP.2380.46.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85121000 Usługi medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Część zamówienia: LOT-0010
Część zamówienia: LOT-0016
Część zamówienia: LOT-0017
Część zamówienia: LOT-0018
Część zamówienia: LOT-0019
Część zamówienia: LOT-0020
Część zamówienia: LOT-0021
Część zamówienia: LOT-0022
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 85121000 Serviços de prática médica
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZZP.2380.46.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 85121000 Servicii de practică medicală
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZZP.2380.46.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121000 Läkarmottagningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Del (anbudsområde): LOT-0016
Del (anbudsområde): LOT-0017
Del (anbudsområde): LOT-0018
Del (anbudsområde): LOT-0019
Del (anbudsområde): LOT-0020
Del (anbudsområde): LOT-0021
Del (anbudsområde): LOT-0022