413867-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Услуги по озеленяване – Založení Biokoridoru LBK 1 a LBK 2 v katastru města Újezd u Brna
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZaložení Biokoridoru LBK 1 a LBK 2 v katastru města Újezd u Brna
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve zbudování dvou biokoridorů LBK 1 a LBK 2 v katastru města Újezd u Brna a následná tříletá péče o tyto biokoridory. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v technické specifikaci a obchodních podmínkách (návrhu smlouvy). Předmět veřejné zakázky bude dodavatelem realizován v souladu s obecně závaznými právními předpisy. Projektová dokumentace je pro účely čerpání finančních prostředků rozdělena do dvou projektových dokumentací, každá PD má samostatný soupis prací a dodávek: - PD "Založení Biokoridoru LBK 1 v katastru města Újezd u Brna – DPS“, - PD "Založení Biokoridoru LBK 2 v katastru města Újezd u Brna – DPS“. Na technické řešení však nemá toto rozdělení žádný vliv. S dodavatelem bude uzavřena pouze jedna smlouva, jejíž přílohou budou oba výkazy výměr (VV) odpovídající příslušnému dotačnímu programu a jeho poskytovateli.
Вътрешен идентификаторZaložení Biokoridoru LBK 1 a LBK 2 v katastru města Újezd u Brna
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 77300000 Услуги по озеленяване
Допълнителна класификация (cpv): 45112710 Строителни работи по оформяне на зелени площи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77300000 Zahradnické služby
Další klasifikace (cpv): 45112710 Krajinné úpravy zelených ploch
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77300000 Tjenesteydelser inden for havebrug
Supplerende klassifikation (cpv): 45112710 Landskabsarkitektarbejde i forbindelse med grønne områder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
413867-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
LosLOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77300000 Υπηρεσίες φυτοκομίας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45112710 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου για χώρους πρασίνου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77300000 Horticultural services
Additional classification (cpv): 45112710 Landscaping work for green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 77300000 Services horticoles
Nomenclature complémentaire (cpv): 45112710 Travaux d'aménagement paysager d'espaces verts
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77300000 Hortikulturne usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 45112710 Radovi krajobraznog uređenja zelenih površina
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77300000 Kertészeti szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 45112710 Tereprendezési munkák zöldterületen
5. Rész
Rész: LOT-0001
413867-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 77300000 Servizi di orticoltura
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45112710 Lavori di architettura paesaggistica per aree verdi
5. Lotto
LottoLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77300000 Sodininkystės paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45112710 Kraštovaizdžio darbai žaliosiose zonose
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45112710 Landschappelijk ontwerp voor groenzones
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77300000 Usługi ogrodnicze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45112710 Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77300000 Serviços relacionados com horticultura
Classificação adicional (cpv): 45112710 Trabalhos de paisagismo em áreas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77300000 Záhradnícke služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45112710 Terénne úpravy trávnatých oblastí
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45112710 Utformning av grönområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001