2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nabava izrade projektne dokumentacije s projektantskim nadzorom i izvođenje radova obnove potresom oštećenih zgrada u Zagrebu - Blok Zrinjevac
Описание: Predmet nabave je izrada projektne dokumentacije s projektantskim nadzorom i izvođenje radova cjelovite obnove 2 potresom oštećene zgrade u Zagrebu – blok Zrinjevac (Trg Nikole Zrinskog 17, 17/1, 17/2 i 17/3 i Trg Nikole Zrinskog 15), kako je uređeno Zakonom o obnovi, Programom mjera, Zakonom o gradnji te vezanim propisima kojima se uređuje obnova kao i propisima kojima se uređuje obavljanje poslova i djelatnosti prostornog uređenja i gradnje te svakoj naknadnoj izmjeni i dopuni tih propisa. Opseg aktivnosti ugovaratelja uključuje projektiranje i projektantski nadzor te izvođenje radova obnove po načelu obračuna „ključ u ruke“ do pune funkcionalnosti prema Zakon o obnovi, sukladno članku 630. Zakona o obveznim odnosima (NN 35/05, 41/08, 125/11, 78/15, 29/18, 126/21, 114/22, 156/22, 155/23).
Вътрешен идентификатор: VV/2026-497 POZIV 1
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Допълнителна класификация (cpv): 45223000 Строителни и монтажни работи по изграждане на строителни конструкции, 45454100 Строителни работи по реставрация, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги, 71220000 Архитектурно проектиране, 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
413870-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungVV/2026-497 POZIV 1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtvoreni postupak
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
413870-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόVV/2026-497 POZIV 1
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίαςOtvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45223000 Κατασκευαστικές εργασίες για δομικές κατασκευές, 45454100 Εργασίες ανακαίνισης, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 71000000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικής, κατασκευαστικών έργων, έργων πολιτικού μηχανικού και επίβλεψης, 71220000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικού σχεδιασμού, 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: VV/2026-497 POZIV 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Additional classification (cpv): 45223000 Structures construction work, 45454100 Restoration work, 45300000 Building installation work, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71220000 Architectural design services, 71320000 Engineering design services
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VV/2026-497 POZIV 1
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Clasificación adicional (cpv): 45223000 Trabajos de construcción de estructuras, 45454100 Trabajos de restauración, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección, 71220000 Servicios de diseño arquitectónico, 71320000 Servicios de diseño técnico
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VV/2026-497 POZIV 1
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
5. Osa
Osa: LOT-0000
Lisäluokitus (cpv): 45223000 Rakenteiden rakennustyöt, 45454100 Entisöintityöt, 45300000 Rakennusten asennustyöt, 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut, 71220000 Arkkitehtoniset suunnittelupalvelut, 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
413870-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachVV/2026-497 POZIV 1
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Príomhghnéithe an nóis imeachtaOtvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45000000 Construction work
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
Aicmiú breise (cpv): 45223000 Structures construction work, 45454100 Restoration work, 45300000 Building installation work, 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services, 71220000 Architectural design services, 71320000 Engineering design services
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VV/2026-497 POZIV 1
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
5. Rész
Rész: LOT-0000
További osztályozás (cpv): 45223000 Szerkezetek építése, 45454100 Helyreállítás, 45300000 Épületszerelési munka, 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások, 71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások, 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
413870-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Lavori
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoVV/2026-497 POZIV 1
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della proceduraOtvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
5. Lotto
LottoLOT-0000
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45223000 Lavori di costruzione di strutture edili, 45454100 Lavori di restauro, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione, 71220000 Servizi di progettazione architettonica, 71320000 Servizi di ideazione tecnica
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VV/2026-497 POZIV 1
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45223000 Konstrukcijų statybos darbai, 45454100 Restauravimo darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos, 71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos, 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Iekšējais identifikators: VV/2026-497 POZIV 1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Papildu klasifikācija (cpv): 45223000 Konstrukciju celtniecības darbi, 45454100 Atjaunošanas pakalpojumi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi, 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: VV/2026-497 POZIV 1
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45223000 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' strutturi, 45454100 Xogħol ta’ restawr, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni, 71220000 Servizzi tad-disinji ta' l-arkitettura, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45223000 Construção de estruturas, 45454100 Obras de restauro, 45300000 Instalações em edifícios, 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção, 71220000 Serviços de design arquitectónico, 71320000 Serviços de concepção técnica
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: VV/2026-497 POZIV 1
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 45223000 Gradbena dela na konstrukcijah, 45454100 Restavratorska dela, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve, 71220000 Storitve arhitekturnega projektiranja, 71320000 Storitve gradbenega projektiranja