See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesywna dostawa specjalistycznych odczynników chemicznych, biologicznych z zakresu gr. II Biologia Molekularna
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa specjalistycznych odczynników chemicznych, biologicznych z zakresu gr. II Biologia Molekularna w podziale na 54 pakiety (części).
Вътрешен идентификатор: ZP.261.18.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33696500 Лабораторни реактиви
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet nr 1
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 30 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet nr 2
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 11 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet nr 3
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 13 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet nr 4
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 8 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet nr 5
Описание: WesternBright ECL- HRP Substrate for X-ray Film - 200ml - - 3 opakowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet nr 6
Описание: XF DMEM Medium pH 7,4 - 3 opakowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet nr 7
Описание: Odtłuszczone mleko w proszku - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet nr 8
Описание: Odczynniki laboratoryjne- 10 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pakiet nr 9
Описание: Utrwalacz do badań histologicznych - 2 opakowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet nr 10
Описание: Odczynniki laboratoryjne- 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Pakiet nr 11
Описание: Odczynniki laboratoryjne- 22 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Pakiet nr 12
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 4 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Pakiet nr 13
Описание: EGTA - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Pakiet nr 14
Описание: przeciwciało pierwszorzędowe - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Pakiet nr 15
Описание: Odczynniki laboratoryjne- 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Pakiet nr 16
Описание: ROTIPHORESE®Gel 40 - 4 opakowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Pakiet nr 17
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 22 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Pakiet nr 18
Описание: Metanol i etanol - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Pakiet nr 19
Описание: Sterylny roztwór 0,5M EGTA - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Pakiet nr 20
Описание: Przeciwciało anty Cox IV - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Pakiet nr 21
Описание: dwa różne morfolino do wyciszenia ekspresji genu ighmbp2 w Danio rerio - 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Pakiet nr 22
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Pakiet nr 23
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Pakiet nr 24
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Pakiet nr 25
Описание: Synteza Oligonukleotydów skala 40 nmol. - 3000 opakowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Pakiet nr 26
Описание: InvivoGen PLASMOCURE (100MG) 1ML - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Pakiet nr 27
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Pakiet nr 28
Описание: BlueEye Prestained Protein Marker (10-245kDa) - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 28
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Pakiet nr 29
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Pakiet nr 30
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 2 pozycje asortymentowe.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 30
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Pakiet nr 31
Описание: dNTPs set - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 31
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Pakiet nr 32
Описание: Ludzkie rekombinowane białko SCF - 2 opakowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 32
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Pakiet nr 33
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 51 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 33
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Pakiet nr 34
Описание: Wirusy - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 34
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Pakiet nr 35
Описание: primery i matryce do reakcji PCR - 5 opakowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Pakiet nr 36
Описание: OptiPhase HiSafe 3 - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 36
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Pakiet nr 37
Описание: Polyethylenimine "Max"- 2 opakowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 37
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Pakiet nr 38
Описание: BCAT Activity Assay Kit - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 38
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Pakiet nr 39
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 39
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Pakiet nr 40
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 15 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 40
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Pakiet nr 41
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 41
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Pakiet nr 42
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 16 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 42
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Pakiet nr 43
Описание: glicyna - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 43
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Pakiet nr 44
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 44
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Pakiet nr 45
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 45
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Pakiet nr 46
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 46
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Pakiet nr 47
Описание: Bufor TBEx10 - 2 opakowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 47
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Pakiet nr 48
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 48
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: Pakiet nr 49
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 49
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Pakiet nr 50
Описание: MycoBlue Mycoplasma Detector Mycolor One-Step Mycoplasma Detector,50rx - 4 opakowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 50
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: Pakiet nr 51
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 51
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: Pakiet nr 52
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 52
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: Pakiet nr 53
Описание: Odczynniki laboratoryjne - 131 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 53
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: Pakiet nr 54
Описание: ReadyProbes™ Tissue Autofluorescence Quenching Kit - 1 zestaw. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Вътрешен идентификатор: Pakiet nr 54
413899-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDZP.261.18.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelPakiet nr 1
Intern IDPakiet nr 1
DelkontraktLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Intern IDPakiet nr 2
DelkontraktLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Intern IDPakiet nr 3
DelkontraktLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Intern IDPakiet nr 4
DelkontraktLOT-0005
TitelPakiet nr 5
Intern IDPakiet nr 5
DelkontraktLOT-0006
TitelPakiet nr 6
Intern IDPakiet nr 6
DelkontraktLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Intern IDPakiet nr 7
DelkontraktLOT-0008
TitelPakiet nr 8
Intern IDPakiet nr 8
DelkontraktLOT-0009
TitelPakiet nr 9
Intern IDPakiet nr 9
DelkontraktLOT-0010
TitelPakiet nr 10
Intern IDPakiet nr 10
DelkontraktLOT-0011
TitelPakiet nr 11
Intern IDPakiet nr 11
DelkontraktLOT-0012
TitelPakiet nr 12
Intern IDPakiet nr 12
DelkontraktLOT-0013
TitelPakiet nr 13
Intern IDPakiet nr 13
DelkontraktLOT-0014
TitelPakiet nr 14
Intern IDPakiet nr 14
DelkontraktLOT-0015
TitelPakiet nr 15
Intern IDPakiet nr 15
DelkontraktLOT-0016
TitelPakiet nr 16
Intern IDPakiet nr 16
DelkontraktLOT-0017
TitelPakiet nr 17
Intern IDPakiet nr 17
DelkontraktLOT-0018
TitelPakiet nr 18
Intern IDPakiet nr 18
DelkontraktLOT-0019
TitelPakiet nr 19
Intern IDPakiet nr 19
DelkontraktLOT-0020
TitelPakiet nr 20
Intern IDPakiet nr 20
DelkontraktLOT-0021
TitelPakiet nr 21
Intern IDPakiet nr 21
DelkontraktLOT-0022
TitelPakiet nr 22
Intern IDPakiet nr 22
DelkontraktLOT-0023
TitelPakiet nr 23
Intern IDPakiet nr 23
DelkontraktLOT-0024
TitelPakiet nr 24
Intern IDPakiet nr 24
DelkontraktLOT-0025
TitelPakiet nr 25
Intern IDPakiet nr 25
DelkontraktLOT-0026
TitelPakiet nr 26
Intern IDPakiet nr 26
DelkontraktLOT-0027
TitelPakiet nr 27
Intern IDPakiet nr 27
DelkontraktLOT-0028
TitelPakiet nr 28
Intern IDPakiet nr 28
DelkontraktLOT-0029
TitelPakiet nr 29
Intern IDPakiet nr 29
DelkontraktLOT-0030
TitelPakiet nr 30
Intern IDPakiet nr 30
DelkontraktLOT-0031
TitelPakiet nr 31
Intern IDPakiet nr 31
DelkontraktLOT-0032
TitelPakiet nr 32
Intern IDPakiet nr 32
DelkontraktLOT-0033
TitelPakiet nr 33
Intern IDPakiet nr 33
DelkontraktLOT-0034
TitelPakiet nr 34
Intern IDPakiet nr 34
DelkontraktLOT-0035
TitelPakiet nr 35
Intern IDPakiet nr 35
DelkontraktLOT-0036
TitelPakiet nr 36
Intern IDPakiet nr 36
DelkontraktLOT-0037
TitelPakiet nr 37
Intern IDPakiet nr 37
DelkontraktLOT-0038
TitelPakiet nr 38
Intern IDPakiet nr 38
DelkontraktLOT-0039
TitelPakiet nr 39
Intern IDPakiet nr 39
DelkontraktLOT-0040
TitelPakiet nr 40
Intern IDPakiet nr 40
DelkontraktLOT-0041
TitelPakiet nr 41
Intern IDPakiet nr 41
DelkontraktLOT-0042
TitelPakiet nr 42
Intern IDPakiet nr 42
DelkontraktLOT-0043
TitelPakiet nr 43
Intern IDPakiet nr 43
DelkontraktLOT-0044
TitelPakiet nr 44
Intern IDPakiet nr 44
DelkontraktLOT-0045
TitelPakiet nr 45
Intern IDPakiet nr 45
DelkontraktLOT-0046
TitelPakiet nr 46
Intern IDPakiet nr 46
DelkontraktLOT-0047
TitelPakiet nr 47
Intern IDPakiet nr 47
DelkontraktLOT-0048
TitelPakiet nr 48
Intern IDPakiet nr 48
DelkontraktLOT-0049
TitelPakiet nr 49
Intern IDPakiet nr 49
DelkontraktLOT-0050
TitelPakiet nr 50
Intern IDPakiet nr 50
DelkontraktLOT-0051
TitelPakiet nr 51
Intern IDPakiet nr 51
DelkontraktLOT-0052
TitelPakiet nr 52
Intern IDPakiet nr 52
DelkontraktLOT-0053
TitelPakiet nr 53
Intern IDPakiet nr 53
DelkontraktLOT-0054
TitelPakiet nr 54
Intern IDPakiet nr 54
413899-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZP.261.18.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0009
Interne KennungPakiet nr 9
LosLOT-0010
Interne KennungPakiet nr 10
LosLOT-0011
Interne KennungPakiet nr 11
LosLOT-0012
Interne KennungPakiet nr 12
LosLOT-0013
Interne KennungPakiet nr 13
LosLOT-0014
Interne KennungPakiet nr 14
LosLOT-0015
Interne KennungPakiet nr 15
LosLOT-0016
Interne KennungPakiet nr 16
LosLOT-0017
Interne KennungPakiet nr 17
LosLOT-0018
Interne KennungPakiet nr 18
LosLOT-0019
Interne KennungPakiet nr 19
LosLOT-0020
Interne KennungPakiet nr 20
LosLOT-0021
Interne KennungPakiet nr 21
LosLOT-0022
Interne KennungPakiet nr 22
LosLOT-0023
Interne KennungPakiet nr 23
LosLOT-0024
Interne KennungPakiet nr 24
LosLOT-0025
Interne KennungPakiet nr 25
LosLOT-0026
Interne KennungPakiet nr 26
LosLOT-0027
Interne KennungPakiet nr 27
LosLOT-0028
Interne KennungPakiet nr 28
LosLOT-0029
Interne KennungPakiet nr 29
LosLOT-0030
Interne KennungPakiet nr 30
LosLOT-0031
Interne KennungPakiet nr 31
LosLOT-0032
Interne KennungPakiet nr 32
LosLOT-0033
Interne KennungPakiet nr 33
LosLOT-0034
Interne KennungPakiet nr 34
LosLOT-0035
Interne KennungPakiet nr 35
LosLOT-0036
Interne KennungPakiet nr 36
LosLOT-0037
Interne KennungPakiet nr 37
LosLOT-0038
Interne KennungPakiet nr 38
LosLOT-0039
Interne KennungPakiet nr 39
LosLOT-0040
Interne KennungPakiet nr 40
LosLOT-0041
Interne KennungPakiet nr 41
LosLOT-0042
Interne KennungPakiet nr 42
LosLOT-0043
Interne KennungPakiet nr 43
LosLOT-0044
Interne KennungPakiet nr 44
LosLOT-0045
Interne KennungPakiet nr 45
LosLOT-0046
Interne KennungPakiet nr 46
LosLOT-0047
Interne KennungPakiet nr 47
LosLOT-0048
Interne KennungPakiet nr 48
LosLOT-0049
Interne KennungPakiet nr 49
LosLOT-0050
Interne KennungPakiet nr 50
LosLOT-0051
Interne KennungPakiet nr 51
LosLOT-0052
Interne KennungPakiet nr 52
LosLOT-0053
Interne KennungPakiet nr 53
LosLOT-0054
Interne KennungPakiet nr 54
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.261.18.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet nr 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet nr 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pakiet nr 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Pakiet nr 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Pakiet nr 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Pakiet nr 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Pakiet nr 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Pakiet nr 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Pakiet nr 9
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Pakiet nr 10
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Pakiet nr 11
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Pakiet nr 12
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Pakiet nr 13
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Pakiet nr 14
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Pakiet nr 15
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Pakiet nr 16
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Pakiet nr 17
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Pakiet nr 18
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Pakiet nr 19
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Pakiet nr 20
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Pakiet nr 21
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Pakiet nr 22
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Pakiet nr 23
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Pakiet nr 24
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 24
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: Pakiet nr 25
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 25
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Pakiet nr 26
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 26
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: Pakiet nr 27
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 27
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: Pakiet nr 28
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 28
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: Pakiet nr 29
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 29
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: Pakiet nr 30
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 30
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: Pakiet nr 31
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 31
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: Pakiet nr 32
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 32
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: Pakiet nr 33
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 33
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: Pakiet nr 34
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 34
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: Pakiet nr 35
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 35
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: Pakiet nr 36
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 36
Παρτίδα: LOT-0037
Τίτλος: Pakiet nr 37
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 37
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: Pakiet nr 38
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 38
Παρτίδα: LOT-0039
Τίτλος: Pakiet nr 39
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 39
Παρτίδα: LOT-0040
Τίτλος: Pakiet nr 40
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 40
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: Pakiet nr 41
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 41
Παρτίδα: LOT-0042
Τίτλος: Pakiet nr 42
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 42
Παρτίδα: LOT-0043
Τίτλος: Pakiet nr 43
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 43
Παρτίδα: LOT-0044
Τίτλος: Pakiet nr 44
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 44
Παρτίδα: LOT-0045
Τίτλος: Pakiet nr 45
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 45
Παρτίδα: LOT-0046
Τίτλος: Pakiet nr 46
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 46
Παρτίδα: LOT-0047
Τίτλος: Pakiet nr 47
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 47
Παρτίδα: LOT-0048
Τίτλος: Pakiet nr 48
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 48
Παρτίδα: LOT-0049
Τίτλος: Pakiet nr 49
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 49
Παρτίδα: LOT-0050
Τίτλος: Pakiet nr 50
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 50
Παρτίδα: LOT-0051
Τίτλος: Pakiet nr 51
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 51
Παρτίδα: LOT-0052
Τίτλος: Pakiet nr 52
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 52
Παρτίδα: LOT-0053
Τίτλος: Pakiet nr 53
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 53
Παρτίδα: LOT-0054
Τίτλος: Pakiet nr 54
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet nr 54
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP.261.18.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 2
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 3
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 4
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 5
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 6
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 7
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 8
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 9
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 10
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 11
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 11
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 12
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 13
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 13
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 14
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 14
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 15
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 15
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 16
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 16
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 17
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 17
Osa: LOT-0018
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 18
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 18
Osa: LOT-0019
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 19
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 19
Osa: LOT-0020
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 20
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 20
Osa: LOT-0021
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 21
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 21
Osa: LOT-0022
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 22
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 22
Osa: LOT-0023
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 23
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 23
Osa: LOT-0024
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 24
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 24
Osa: LOT-0025
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 25
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 25
Osa: LOT-0026
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 26
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 26
Osa: LOT-0027
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 27
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 27
Osa: LOT-0028
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 28
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 28
Osa: LOT-0029
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 29
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 29
Osa: LOT-0030
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 30
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 30
Osa: LOT-0031
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 31
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 31
Osa: LOT-0032
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 32
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 32
Osa: LOT-0033
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 33
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 33
Osa: LOT-0034
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 34
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 34
Osa: LOT-0035
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 35
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 35
Osa: LOT-0036
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 36
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 36
Osa: LOT-0037
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 37
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 37
Osa: LOT-0038
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 38
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 38
Osa: LOT-0039
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 39
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 39
Osa: LOT-0040
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 40
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 40
Osa: LOT-0041
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 41
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 41
Osa: LOT-0042
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 42
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 42
Osa: LOT-0043
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 43
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 43
Osa: LOT-0044
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 44
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 44
Osa: LOT-0045
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 45
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 45
Osa: LOT-0046
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 46
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 46
Osa: LOT-0047
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 47
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 47
Osa: LOT-0048
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 48
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 48
Osa: LOT-0049
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 49
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 49
Osa: LOT-0050
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 50
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 50
Osa: LOT-0051
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 51
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 51
Osa: LOT-0052
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 52
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 52
Osa: LOT-0053
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 53
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 53
Osa: LOT-0054
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 54
Sisäinen tunniste: Pakiet nr 54
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP.261.18.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Pakiet nr 1
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Pakiet nr 2
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Pakiet nr 3
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Pakiet nr 4
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Pakiet nr 5
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Pakiet nr 6
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Pakiet nr 7
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Pakiet nr 8
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Pakiet nr 9
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Pakiet nr 10
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Pakiet nr 11
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Pakiet nr 12
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Pakiet nr 13
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Pakiet nr 14
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Pakiet nr 15
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Pakiet nr 16
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Pakiet nr 17
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Pakiet nr 18
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: Pakiet nr 19
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: Pakiet nr 20
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 20
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: Pakiet nr 21
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 21
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: Pakiet nr 22
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 22
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: Pakiet nr 23
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 23
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: Pakiet nr 24
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 24
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: Pakiet nr 25
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 25
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: Pakiet nr 26
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 26
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: Pakiet nr 27
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 27
Luchtóg: LOT-0028
Teideal: Pakiet nr 28
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 28
Luchtóg: LOT-0029
Teideal: Pakiet nr 29
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 29
Luchtóg: LOT-0030
Teideal: Pakiet nr 30
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 30
Luchtóg: LOT-0031
Teideal: Pakiet nr 31
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 31
Luchtóg: LOT-0032
Teideal: Pakiet nr 32
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 32
Luchtóg: LOT-0033
Teideal: Pakiet nr 33
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 33
Luchtóg: LOT-0034
Teideal: Pakiet nr 34
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 34
Luchtóg: LOT-0035
Teideal: Pakiet nr 35
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 35
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: Pakiet nr 36
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 36
Luchtóg: LOT-0037
Teideal: Pakiet nr 37
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 37
Luchtóg: LOT-0038
Teideal: Pakiet nr 38
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 38
Luchtóg: LOT-0039
Teideal: Pakiet nr 39
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 39
Luchtóg: LOT-0040
Teideal: Pakiet nr 40
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 40
Luchtóg: LOT-0041
Teideal: Pakiet nr 41
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 41
Luchtóg: LOT-0042
Teideal: Pakiet nr 42
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 42
Luchtóg: LOT-0043
Teideal: Pakiet nr 43
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 43
Luchtóg: LOT-0044
Teideal: Pakiet nr 44
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 44
Luchtóg: LOT-0045
Teideal: Pakiet nr 45
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 45
Luchtóg: LOT-0046
Teideal: Pakiet nr 46
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 46
Luchtóg: LOT-0047
Teideal: Pakiet nr 47
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 47
Luchtóg: LOT-0048
Teideal: Pakiet nr 48
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 48
Luchtóg: LOT-0049
Teideal: Pakiet nr 49
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 49
Luchtóg: LOT-0050
Teideal: Pakiet nr 50
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 50
Luchtóg: LOT-0051
Teideal: Pakiet nr 51
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 51
Luchtóg: LOT-0052
Teideal: Pakiet nr 52
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 52
Luchtóg: LOT-0053
Teideal: Pakiet nr 53
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 53
Luchtóg: LOT-0054
Teideal: Pakiet nr 54
Aitheantóir inmheánach: Pakiet nr 54
413899-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP.261.18.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovPakiet nr 1
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 1
GrupaLOT-0002
NaslovPakiet nr 2
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 2
GrupaLOT-0003
NaslovPakiet nr 3
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 3
GrupaLOT-0004
NaslovPakiet nr 4
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 4
GrupaLOT-0005
NaslovPakiet nr 5
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 5
GrupaLOT-0006
NaslovPakiet nr 6
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 6
GrupaLOT-0007
NaslovPakiet nr 7
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 7
GrupaLOT-0008
NaslovPakiet nr 8
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 8
GrupaLOT-0009
NaslovPakiet nr 9
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 9
GrupaLOT-0010
NaslovPakiet nr 10
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 10
GrupaLOT-0011
NaslovPakiet nr 11
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 11
GrupaLOT-0012
NaslovPakiet nr 12
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 12
GrupaLOT-0013
NaslovPakiet nr 13
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 13
GrupaLOT-0014
NaslovPakiet nr 14
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 14
GrupaLOT-0015
NaslovPakiet nr 15
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 15
GrupaLOT-0016
NaslovPakiet nr 16
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 16
GrupaLOT-0017
NaslovPakiet nr 17
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 17
GrupaLOT-0018
NaslovPakiet nr 18
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 18
GrupaLOT-0019
NaslovPakiet nr 19
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 19
GrupaLOT-0020
NaslovPakiet nr 20
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 20
GrupaLOT-0021
NaslovPakiet nr 21
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 21
GrupaLOT-0022
NaslovPakiet nr 22
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 22
GrupaLOT-0023
NaslovPakiet nr 23
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 23
GrupaLOT-0024
NaslovPakiet nr 24
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 24
GrupaLOT-0025
NaslovPakiet nr 25
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 25
GrupaLOT-0026
NaslovPakiet nr 26
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 26
GrupaLOT-0027
NaslovPakiet nr 27
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 27
GrupaLOT-0028
NaslovPakiet nr 28
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 28
GrupaLOT-0029
NaslovPakiet nr 29
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 29
GrupaLOT-0030
NaslovPakiet nr 30
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 30
GrupaLOT-0031
NaslovPakiet nr 31
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 31
GrupaLOT-0032
NaslovPakiet nr 32
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 32
GrupaLOT-0033
NaslovPakiet nr 33
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 33
GrupaLOT-0034
NaslovPakiet nr 34
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 34
GrupaLOT-0035
NaslovPakiet nr 35
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 35
GrupaLOT-0036
NaslovPakiet nr 36
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 36
GrupaLOT-0037
NaslovPakiet nr 37
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 37
GrupaLOT-0038
NaslovPakiet nr 38
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 38
GrupaLOT-0039
NaslovPakiet nr 39
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 39
GrupaLOT-0040
NaslovPakiet nr 40
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 40
GrupaLOT-0041
NaslovPakiet nr 41
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 41
GrupaLOT-0042
NaslovPakiet nr 42
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 42
GrupaLOT-0043
NaslovPakiet nr 43
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 43
GrupaLOT-0044
NaslovPakiet nr 44
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 44
GrupaLOT-0045
NaslovPakiet nr 45
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 45
GrupaLOT-0046
NaslovPakiet nr 46
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 46
GrupaLOT-0047
NaslovPakiet nr 47
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 47
GrupaLOT-0048
NaslovPakiet nr 48
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 48
GrupaLOT-0049
NaslovPakiet nr 49
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 49
GrupaLOT-0050
NaslovPakiet nr 50
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 50
GrupaLOT-0051
NaslovPakiet nr 51
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 51
GrupaLOT-0052
NaslovPakiet nr 52
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 52
GrupaLOT-0053
NaslovPakiet nr 53
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 53
GrupaLOT-0054
NaslovPakiet nr 54
Interna identifikacijska oznakaPakiet nr 54
413899-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZP.261.18.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
5. Rész
RészLOT-0001
CímPakiet nr 1
Belső azonosítóPakiet nr 1
RészLOT-0002
CímPakiet nr 2
Belső azonosítóPakiet nr 2
RészLOT-0003
CímPakiet nr 3
Belső azonosítóPakiet nr 3
RészLOT-0004
CímPakiet nr 4
Belső azonosítóPakiet nr 4
RészLOT-0005
CímPakiet nr 5
Belső azonosítóPakiet nr 5
RészLOT-0006
CímPakiet nr 6
Belső azonosítóPakiet nr 6
RészLOT-0007
CímPakiet nr 7
Belső azonosítóPakiet nr 7
RészLOT-0008
CímPakiet nr 8
Belső azonosítóPakiet nr 8
RészLOT-0009
CímPakiet nr 9
Belső azonosítóPakiet nr 9
RészLOT-0010
CímPakiet nr 10
Belső azonosítóPakiet nr 10
RészLOT-0011
CímPakiet nr 11
Belső azonosítóPakiet nr 11
RészLOT-0012
CímPakiet nr 12
Belső azonosítóPakiet nr 12
RészLOT-0013
CímPakiet nr 13
Belső azonosítóPakiet nr 13
RészLOT-0014
CímPakiet nr 14
Belső azonosítóPakiet nr 14
RészLOT-0015
CímPakiet nr 15
Belső azonosítóPakiet nr 15
RészLOT-0016
CímPakiet nr 16
Belső azonosítóPakiet nr 16
RészLOT-0017
CímPakiet nr 17
Belső azonosítóPakiet nr 17
RészLOT-0018
CímPakiet nr 18
Belső azonosítóPakiet nr 18
RészLOT-0019
CímPakiet nr 19
Belső azonosítóPakiet nr 19
RészLOT-0020
CímPakiet nr 20
Belső azonosítóPakiet nr 20
RészLOT-0021
CímPakiet nr 21
Belső azonosítóPakiet nr 21
RészLOT-0022
CímPakiet nr 22
Belső azonosítóPakiet nr 22
RészLOT-0023
CímPakiet nr 23
Belső azonosítóPakiet nr 23
RészLOT-0024
CímPakiet nr 24
Belső azonosítóPakiet nr 24
RészLOT-0025
CímPakiet nr 25
Belső azonosítóPakiet nr 25
RészLOT-0026
CímPakiet nr 26
Belső azonosítóPakiet nr 26
RészLOT-0027
CímPakiet nr 27
Belső azonosítóPakiet nr 27
RészLOT-0028
CímPakiet nr 28
Belső azonosítóPakiet nr 28
RészLOT-0029
CímPakiet nr 29
Belső azonosítóPakiet nr 29
RészLOT-0030
CímPakiet nr 30
Belső azonosítóPakiet nr 30
RészLOT-0031
CímPakiet nr 31
Belső azonosítóPakiet nr 31
RészLOT-0032
CímPakiet nr 32
Belső azonosítóPakiet nr 32
RészLOT-0033
CímPakiet nr 33
Belső azonosítóPakiet nr 33
RészLOT-0034
CímPakiet nr 34
Belső azonosítóPakiet nr 34
RészLOT-0035
CímPakiet nr 35
Belső azonosítóPakiet nr 35
RészLOT-0036
CímPakiet nr 36
Belső azonosítóPakiet nr 36
RészLOT-0037
CímPakiet nr 37
Belső azonosítóPakiet nr 37
RészLOT-0038
CímPakiet nr 38
Belső azonosítóPakiet nr 38
RészLOT-0039
CímPakiet nr 39
Belső azonosítóPakiet nr 39
RészLOT-0040
CímPakiet nr 40
Belső azonosítóPakiet nr 40
RészLOT-0041
CímPakiet nr 41
Belső azonosítóPakiet nr 41
RészLOT-0042
CímPakiet nr 42
Belső azonosítóPakiet nr 42
RészLOT-0043
CímPakiet nr 43
Belső azonosítóPakiet nr 43
RészLOT-0044
CímPakiet nr 44
Belső azonosítóPakiet nr 44
RészLOT-0045
CímPakiet nr 45
Belső azonosítóPakiet nr 45
RészLOT-0046
CímPakiet nr 46
Belső azonosítóPakiet nr 46
RészLOT-0047
CímPakiet nr 47
Belső azonosítóPakiet nr 47
RészLOT-0048
CímPakiet nr 48
Belső azonosítóPakiet nr 48
RészLOT-0049
CímPakiet nr 49
Belső azonosítóPakiet nr 49
RészLOT-0050
CímPakiet nr 50
Belső azonosítóPakiet nr 50
RészLOT-0051
CímPakiet nr 51
Belső azonosítóPakiet nr 51
RészLOT-0052
CímPakiet nr 52
Belső azonosítóPakiet nr 52
RészLOT-0053
CímPakiet nr 53
Belső azonosítóPakiet nr 53
RészLOT-0054
CímPakiet nr 54
Belső azonosítóPakiet nr 54
413899-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZP.261.18.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloPakiet nr 1
Identificativo internoPakiet nr 1
LottoLOT-0002
TitoloPakiet nr 2
Identificativo internoPakiet nr 2
LottoLOT-0003
TitoloPakiet nr 3
Identificativo internoPakiet nr 3
LottoLOT-0004
TitoloPakiet nr 4
Identificativo internoPakiet nr 4
LottoLOT-0005
TitoloPakiet nr 5
Identificativo internoPakiet nr 5
LottoLOT-0006
TitoloPakiet nr 6
Identificativo internoPakiet nr 6
LottoLOT-0007
TitoloPakiet nr 7
Identificativo internoPakiet nr 7
LottoLOT-0008
TitoloPakiet nr 8
Identificativo internoPakiet nr 8
LottoLOT-0009
TitoloPakiet nr 9
Identificativo internoPakiet nr 9
LottoLOT-0010
TitoloPakiet nr 10
Identificativo internoPakiet nr 10
LottoLOT-0011
TitoloPakiet nr 11
Identificativo internoPakiet nr 11
LottoLOT-0012
TitoloPakiet nr 12
Identificativo internoPakiet nr 12
LottoLOT-0013
TitoloPakiet nr 13
Identificativo internoPakiet nr 13
LottoLOT-0014
TitoloPakiet nr 14
Identificativo internoPakiet nr 14
LottoLOT-0015
TitoloPakiet nr 15
Identificativo internoPakiet nr 15
LottoLOT-0016
TitoloPakiet nr 16
Identificativo internoPakiet nr 16
LottoLOT-0017
TitoloPakiet nr 17
Identificativo internoPakiet nr 17
LottoLOT-0018
TitoloPakiet nr 18
Identificativo internoPakiet nr 18
LottoLOT-0019
TitoloPakiet nr 19
Identificativo internoPakiet nr 19
LottoLOT-0020
TitoloPakiet nr 20
Identificativo internoPakiet nr 20
LottoLOT-0021
TitoloPakiet nr 21
Identificativo internoPakiet nr 21
LottoLOT-0022
TitoloPakiet nr 22
Identificativo internoPakiet nr 22
LottoLOT-0023
TitoloPakiet nr 23
Identificativo internoPakiet nr 23
LottoLOT-0024
TitoloPakiet nr 24
Identificativo internoPakiet nr 24
LottoLOT-0025
TitoloPakiet nr 25
Identificativo internoPakiet nr 25
LottoLOT-0026
TitoloPakiet nr 26
Identificativo internoPakiet nr 26
LottoLOT-0027
TitoloPakiet nr 27
Identificativo internoPakiet nr 27
LottoLOT-0028
TitoloPakiet nr 28
Identificativo internoPakiet nr 28
LottoLOT-0029
TitoloPakiet nr 29
Identificativo internoPakiet nr 29
LottoLOT-0030
TitoloPakiet nr 30
Identificativo internoPakiet nr 30
LottoLOT-0031
TitoloPakiet nr 31
Identificativo internoPakiet nr 31
LottoLOT-0032
TitoloPakiet nr 32
Identificativo internoPakiet nr 32
LottoLOT-0033
TitoloPakiet nr 33
Identificativo internoPakiet nr 33
LottoLOT-0034
TitoloPakiet nr 34
Identificativo internoPakiet nr 34
LottoLOT-0035
TitoloPakiet nr 35
Identificativo internoPakiet nr 35
LottoLOT-0036
TitoloPakiet nr 36
Identificativo internoPakiet nr 36
LottoLOT-0037
TitoloPakiet nr 37
Identificativo internoPakiet nr 37
LottoLOT-0038
TitoloPakiet nr 38
Identificativo internoPakiet nr 38
LottoLOT-0039
TitoloPakiet nr 39
Identificativo internoPakiet nr 39
LottoLOT-0040
TitoloPakiet nr 40
Identificativo internoPakiet nr 40
LottoLOT-0041
TitoloPakiet nr 41
Identificativo internoPakiet nr 41
LottoLOT-0042
TitoloPakiet nr 42
Identificativo internoPakiet nr 42
LottoLOT-0043
TitoloPakiet nr 43
Identificativo internoPakiet nr 43
LottoLOT-0044
TitoloPakiet nr 44
Identificativo internoPakiet nr 44
LottoLOT-0045
TitoloPakiet nr 45
Identificativo internoPakiet nr 45
LottoLOT-0046
TitoloPakiet nr 46
Identificativo internoPakiet nr 46
LottoLOT-0047
TitoloPakiet nr 47
Identificativo internoPakiet nr 47
LottoLOT-0048
TitoloPakiet nr 48
Identificativo internoPakiet nr 48
LottoLOT-0049
TitoloPakiet nr 49
Identificativo internoPakiet nr 49
LottoLOT-0050
TitoloPakiet nr 50
Identificativo internoPakiet nr 50
LottoLOT-0051
TitoloPakiet nr 51
Identificativo internoPakiet nr 51
LottoLOT-0052
TitoloPakiet nr 52
Identificativo internoPakiet nr 52
LottoLOT-0053
TitoloPakiet nr 53
Identificativo internoPakiet nr 53
LottoLOT-0054
TitoloPakiet nr 54
Identificativo internoPakiet nr 54
413899-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZP.261.18.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasPakiet nr 1
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasPakiet nr 2
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasPakiet nr 3
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 3
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasPakiet nr 4
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 4
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasPakiet nr 5
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 5
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasPakiet nr 6
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 6
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasPakiet nr 7
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 7
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasPakiet nr 8
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 8
Pirkimo dalisLOT-0009
PavadinimasPakiet nr 9
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 9
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasPakiet nr 10
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 10
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasPakiet nr 11
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 11
Pirkimo dalisLOT-0012
PavadinimasPakiet nr 12
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 12
Pirkimo dalisLOT-0013
PavadinimasPakiet nr 13
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 13
Pirkimo dalisLOT-0014
PavadinimasPakiet nr 14
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 14
Pirkimo dalisLOT-0015
PavadinimasPakiet nr 15
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 15
Pirkimo dalisLOT-0016
PavadinimasPakiet nr 16
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 16
Pirkimo dalisLOT-0017
PavadinimasPakiet nr 17
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 17
Pirkimo dalisLOT-0018
PavadinimasPakiet nr 18
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 18
Pirkimo dalisLOT-0019
PavadinimasPakiet nr 19
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 19
Pirkimo dalisLOT-0020
PavadinimasPakiet nr 20
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 20
Pirkimo dalisLOT-0021
PavadinimasPakiet nr 21
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 21
Pirkimo dalisLOT-0022
PavadinimasPakiet nr 22
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 22
Pirkimo dalisLOT-0023
PavadinimasPakiet nr 23
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 23
Pirkimo dalisLOT-0024
PavadinimasPakiet nr 24
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 24
Pirkimo dalisLOT-0025
PavadinimasPakiet nr 25
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 25
Pirkimo dalisLOT-0026
PavadinimasPakiet nr 26
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 26
Pirkimo dalisLOT-0027
PavadinimasPakiet nr 27
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 27
Pirkimo dalisLOT-0028
PavadinimasPakiet nr 28
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 28
Pirkimo dalisLOT-0029
PavadinimasPakiet nr 29
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 29
Pirkimo dalisLOT-0030
PavadinimasPakiet nr 30
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 30
Pirkimo dalisLOT-0031
PavadinimasPakiet nr 31
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 31
Pirkimo dalisLOT-0032
PavadinimasPakiet nr 32
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 32
Pirkimo dalisLOT-0033
PavadinimasPakiet nr 33
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 33
Pirkimo dalisLOT-0034
PavadinimasPakiet nr 34
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 34
Pirkimo dalisLOT-0035
PavadinimasPakiet nr 35
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 35
Pirkimo dalisLOT-0036
PavadinimasPakiet nr 36
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 36
Pirkimo dalisLOT-0037
PavadinimasPakiet nr 37
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 37
Pirkimo dalisLOT-0038
PavadinimasPakiet nr 38
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 38
Pirkimo dalisLOT-0039
PavadinimasPakiet nr 39
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 39
Pirkimo dalisLOT-0040
PavadinimasPakiet nr 40
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 40
Pirkimo dalisLOT-0041
PavadinimasPakiet nr 41
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 41
Pirkimo dalisLOT-0042
PavadinimasPakiet nr 42
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 42
Pirkimo dalisLOT-0043
PavadinimasPakiet nr 43
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 43
Pirkimo dalisLOT-0044
PavadinimasPakiet nr 44
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 44
Pirkimo dalisLOT-0045
PavadinimasPakiet nr 45
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 45
Pirkimo dalisLOT-0046
PavadinimasPakiet nr 46
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 46
Pirkimo dalisLOT-0047
PavadinimasPakiet nr 47
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 47
Pirkimo dalisLOT-0048
PavadinimasPakiet nr 48
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 48
Pirkimo dalisLOT-0049
PavadinimasPakiet nr 49
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 49
Pirkimo dalisLOT-0050
PavadinimasPakiet nr 50
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 50
Pirkimo dalisLOT-0051
PavadinimasPakiet nr 51
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 51
Pirkimo dalisLOT-0052
PavadinimasPakiet nr 52
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 52
Pirkimo dalisLOT-0053
PavadinimasPakiet nr 53
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 53
Pirkimo dalisLOT-0054
PavadinimasPakiet nr 54
Vidaus identifikatoriusPakiet nr 54
Iekšējais identifikators: ZP.261.18.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pakiet nr 1
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pakiet nr 2
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pakiet nr 3
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Pakiet nr 4
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Pakiet nr 5
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Pakiet nr 6
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Pakiet nr 7
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Pakiet nr 8
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Pakiet nr 9
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Pakiet nr 10
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Pakiet nr 11
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Pakiet nr 12
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Pakiet nr 13
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Pakiet nr 14
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Pakiet nr 15
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Pakiet nr 16
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Pakiet nr 17
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Pakiet nr 18
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Pakiet nr 19
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Pakiet nr 20
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Pakiet nr 21
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Pakiet nr 22
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Pakiet nr 23
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Pakiet nr 24
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Pakiet nr 25
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Pakiet nr 26
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Pakiet nr 27
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Pakiet nr 28
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Pakiet nr 29
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: Pakiet nr 30
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Pakiet nr 31
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Pakiet nr 32
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: Pakiet nr 33
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 33
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: Pakiet nr 34
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 34
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: Pakiet nr 35
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: Pakiet nr 36
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 36
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: Pakiet nr 37
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: Pakiet nr 38
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 38
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: Pakiet nr 39
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 39
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: Pakiet nr 40
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: Pakiet nr 41
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 41
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: Pakiet nr 42
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 42
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: Pakiet nr 43
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 43
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: Pakiet nr 44
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 44
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: Pakiet nr 45
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 45
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: Pakiet nr 46
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 46
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: Pakiet nr 47
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 47
Daļa: LOT-0048
Nosaukums: Pakiet nr 48
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 48
Daļa: LOT-0049
Nosaukums: Pakiet nr 49
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 49
Daļa: LOT-0050
Nosaukums: Pakiet nr 50
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 50
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: Pakiet nr 51
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 51
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: Pakiet nr 52
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 52
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: Pakiet nr 53
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 53
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: Pakiet nr 54
Iekšējais identifikators: Pakiet nr 54
413899-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP.261.18.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
5. Lott
LottLOT-0001
TitluPakiet nr 1
Identifikatur internPakiet nr 1
LottLOT-0002
TitluPakiet nr 2
Identifikatur internPakiet nr 2
LottLOT-0003
TitluPakiet nr 3
Identifikatur internPakiet nr 3
LottLOT-0004
TitluPakiet nr 4
Identifikatur internPakiet nr 4
LottLOT-0005
TitluPakiet nr 5
Identifikatur internPakiet nr 5
LottLOT-0006
TitluPakiet nr 6
Identifikatur internPakiet nr 6
LottLOT-0007
TitluPakiet nr 7
Identifikatur internPakiet nr 7
LottLOT-0008
TitluPakiet nr 8
Identifikatur internPakiet nr 8
LottLOT-0009
TitluPakiet nr 9
Identifikatur internPakiet nr 9
LottLOT-0010
TitluPakiet nr 10
Identifikatur internPakiet nr 10
LottLOT-0011
TitluPakiet nr 11
Identifikatur internPakiet nr 11
LottLOT-0012
TitluPakiet nr 12
Identifikatur internPakiet nr 12
LottLOT-0013
TitluPakiet nr 13
Identifikatur internPakiet nr 13
LottLOT-0014
TitluPakiet nr 14
Identifikatur internPakiet nr 14
LottLOT-0015
TitluPakiet nr 15
Identifikatur internPakiet nr 15
LottLOT-0016
TitluPakiet nr 16
Identifikatur internPakiet nr 16
LottLOT-0017
TitluPakiet nr 17
Identifikatur internPakiet nr 17
LottLOT-0018
TitluPakiet nr 18
Identifikatur internPakiet nr 18
LottLOT-0019
TitluPakiet nr 19
Identifikatur internPakiet nr 19
LottLOT-0020
TitluPakiet nr 20
Identifikatur internPakiet nr 20
LottLOT-0021
TitluPakiet nr 21
Identifikatur internPakiet nr 21
LottLOT-0022
TitluPakiet nr 22
Identifikatur internPakiet nr 22
LottLOT-0023
TitluPakiet nr 23
Identifikatur internPakiet nr 23
LottLOT-0024
TitluPakiet nr 24
Identifikatur internPakiet nr 24
LottLOT-0025
TitluPakiet nr 25
Identifikatur internPakiet nr 25
LottLOT-0026
TitluPakiet nr 26
Identifikatur internPakiet nr 26
LottLOT-0027
TitluPakiet nr 27
Identifikatur internPakiet nr 27
LottLOT-0028
TitluPakiet nr 28
Identifikatur internPakiet nr 28
LottLOT-0029
TitluPakiet nr 29
Identifikatur internPakiet nr 29
LottLOT-0030
TitluPakiet nr 30
Identifikatur internPakiet nr 30
LottLOT-0031
TitluPakiet nr 31
Identifikatur internPakiet nr 31
LottLOT-0032
TitluPakiet nr 32
Identifikatur internPakiet nr 32
LottLOT-0033
TitluPakiet nr 33
Identifikatur internPakiet nr 33
LottLOT-0034
TitluPakiet nr 34
Identifikatur internPakiet nr 34
LottLOT-0035
TitluPakiet nr 35
Identifikatur internPakiet nr 35
LottLOT-0036
TitluPakiet nr 36
Identifikatur internPakiet nr 36
LottLOT-0037
TitluPakiet nr 37
Identifikatur internPakiet nr 37
LottLOT-0038
TitluPakiet nr 38
Identifikatur internPakiet nr 38
LottLOT-0039
TitluPakiet nr 39
Identifikatur internPakiet nr 39
LottLOT-0040
TitluPakiet nr 40
Identifikatur internPakiet nr 40
LottLOT-0041
TitluPakiet nr 41
Identifikatur internPakiet nr 41
LottLOT-0042
TitluPakiet nr 42
Identifikatur internPakiet nr 42
LottLOT-0043
TitluPakiet nr 43
Identifikatur internPakiet nr 43
LottLOT-0044
TitluPakiet nr 44
Identifikatur internPakiet nr 44
LottLOT-0045
TitluPakiet nr 45
Identifikatur internPakiet nr 45
LottLOT-0046
TitluPakiet nr 46
Identifikatur internPakiet nr 46
LottLOT-0047
TitluPakiet nr 47
Identifikatur internPakiet nr 47
LottLOT-0048
TitluPakiet nr 48
Identifikatur internPakiet nr 48
LottLOT-0049
TitluPakiet nr 49
Identifikatur internPakiet nr 49
LottLOT-0050
TitluPakiet nr 50
Identifikatur internPakiet nr 50
LottLOT-0051
TitluPakiet nr 51
Identifikatur internPakiet nr 51
LottLOT-0052
TitluPakiet nr 52
Identifikatur internPakiet nr 52
LottLOT-0053
TitluPakiet nr 53
Identifikatur internPakiet nr 53
LottLOT-0054
TitluPakiet nr 54
Identifikatur internPakiet nr 54
Interne identificatiecode: ZP.261.18.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Interne identificatiecode: Pakiet nr 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne identificatiecode: Pakiet nr 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne identificatiecode: Pakiet nr 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne identificatiecode: Pakiet nr 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne identificatiecode: Pakiet nr 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne identificatiecode: Pakiet nr 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne identificatiecode: Pakiet nr 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne identificatiecode: Pakiet nr 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne identificatiecode: Pakiet nr 9
Perceel: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Interne identificatiecode: Pakiet nr 10
Perceel: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne identificatiecode: Pakiet nr 11
Perceel: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Interne identificatiecode: Pakiet nr 12
Perceel: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne identificatiecode: Pakiet nr 13
Perceel: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne identificatiecode: Pakiet nr 14
Perceel: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Interne identificatiecode: Pakiet nr 15
Perceel: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Interne identificatiecode: Pakiet nr 16
Perceel: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Interne identificatiecode: Pakiet nr 17
Perceel: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Interne identificatiecode: Pakiet nr 18
Perceel: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Interne identificatiecode: Pakiet nr 19
Perceel: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Interne identificatiecode: Pakiet nr 20
Perceel: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Interne identificatiecode: Pakiet nr 21
Perceel: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Interne identificatiecode: Pakiet nr 22
Perceel: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Interne identificatiecode: Pakiet nr 23
Perceel: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Interne identificatiecode: Pakiet nr 24
Perceel: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Interne identificatiecode: Pakiet nr 25
Perceel: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Interne identificatiecode: Pakiet nr 26
Perceel: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Interne identificatiecode: Pakiet nr 27
Perceel: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Interne identificatiecode: Pakiet nr 28
Perceel: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Interne identificatiecode: Pakiet nr 29
Perceel: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Interne identificatiecode: Pakiet nr 30
Perceel: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Interne identificatiecode: Pakiet nr 31
Perceel: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Interne identificatiecode: Pakiet nr 32
Perceel: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Interne identificatiecode: Pakiet nr 33
Perceel: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Interne identificatiecode: Pakiet nr 34
Perceel: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Interne identificatiecode: Pakiet nr 35
Perceel: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Interne identificatiecode: Pakiet nr 36
Perceel: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Interne identificatiecode: Pakiet nr 37
Perceel: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38
Interne identificatiecode: Pakiet nr 38
Perceel: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Interne identificatiecode: Pakiet nr 39
Perceel: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Interne identificatiecode: Pakiet nr 40
Perceel: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Interne identificatiecode: Pakiet nr 41
Perceel: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Interne identificatiecode: Pakiet nr 42
Perceel: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Interne identificatiecode: Pakiet nr 43
Perceel: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Interne identificatiecode: Pakiet nr 44
Perceel: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Interne identificatiecode: Pakiet nr 45
Perceel: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46
Interne identificatiecode: Pakiet nr 46
Perceel: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47
Interne identificatiecode: Pakiet nr 47
Perceel: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48
Interne identificatiecode: Pakiet nr 48
Perceel: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49
Interne identificatiecode: Pakiet nr 49
Perceel: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50
Interne identificatiecode: Pakiet nr 50
Perceel: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51
Interne identificatiecode: Pakiet nr 51
Perceel: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52
Interne identificatiecode: Pakiet nr 52
Perceel: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53
Interne identificatiecode: Pakiet nr 53
Perceel: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54
Interne identificatiecode: Pakiet nr 54
413899-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorZP.261.18.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułPakiet nr 1
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 1
Część zamówieniaLOT-0002
TytułPakiet nr 2
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułPakiet nr 3
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 3
Część zamówieniaLOT-0004
TytułPakiet nr 4
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułPakiet nr 5
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 5
Część zamówieniaLOT-0006
TytułPakiet nr 6
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 6
Część zamówieniaLOT-0007
TytułPakiet nr 7
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 7
Część zamówieniaLOT-0008
TytułPakiet nr 8
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 8
Część zamówieniaLOT-0009
TytułPakiet nr 9
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 9
Część zamówieniaLOT-0010
TytułPakiet nr 10
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 10
Część zamówieniaLOT-0011
TytułPakiet nr 11
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 11
Część zamówieniaLOT-0012
TytułPakiet nr 12
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 12
Część zamówieniaLOT-0013
TytułPakiet nr 13
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 13
Część zamówieniaLOT-0014
TytułPakiet nr 14
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 14
Część zamówieniaLOT-0015
TytułPakiet nr 15
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 15
Część zamówieniaLOT-0016
TytułPakiet nr 16
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 16
Część zamówieniaLOT-0017
TytułPakiet nr 17
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 17
Część zamówieniaLOT-0018
TytułPakiet nr 18
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 18
Część zamówieniaLOT-0019
TytułPakiet nr 19
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 19
Część zamówieniaLOT-0020
TytułPakiet nr 20
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 20
Część zamówieniaLOT-0021
TytułPakiet nr 21
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 21
Część zamówieniaLOT-0022
TytułPakiet nr 22
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 22
Część zamówieniaLOT-0023
TytułPakiet nr 23
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 23
Część zamówieniaLOT-0024
TytułPakiet nr 24
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 24
Część zamówieniaLOT-0025
TytułPakiet nr 25
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 25
Część zamówieniaLOT-0026
TytułPakiet nr 26
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 26
Część zamówieniaLOT-0027
TytułPakiet nr 27
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 27
Część zamówieniaLOT-0028
TytułPakiet nr 28
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 28
Część zamówieniaLOT-0029
TytułPakiet nr 29
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 29
Część zamówieniaLOT-0030
TytułPakiet nr 30
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 30
Część zamówieniaLOT-0031
TytułPakiet nr 31
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 31
Część zamówieniaLOT-0032
TytułPakiet nr 32
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 32
Część zamówieniaLOT-0033
TytułPakiet nr 33
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 33
Część zamówieniaLOT-0034
TytułPakiet nr 34
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 34
Część zamówieniaLOT-0035
TytułPakiet nr 35
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 35
Część zamówieniaLOT-0036
TytułPakiet nr 36
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 36
Część zamówieniaLOT-0037
TytułPakiet nr 37
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 37
Część zamówieniaLOT-0038
TytułPakiet nr 38
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 38
Część zamówieniaLOT-0039
TytułPakiet nr 39
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 39
Część zamówieniaLOT-0040
TytułPakiet nr 40
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 40
Część zamówieniaLOT-0041
TytułPakiet nr 41
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 41
Część zamówieniaLOT-0042
TytułPakiet nr 42
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 42
Część zamówieniaLOT-0043
TytułPakiet nr 43
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 43
Część zamówieniaLOT-0044
TytułPakiet nr 44
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 44
Część zamówieniaLOT-0045
TytułPakiet nr 45
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 45
Część zamówieniaLOT-0046
TytułPakiet nr 46
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 46
Część zamówieniaLOT-0047
TytułPakiet nr 47
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 47
Część zamówieniaLOT-0048
TytułPakiet nr 48
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 48
Część zamówieniaLOT-0049
TytułPakiet nr 49
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 49
Część zamówieniaLOT-0050
TytułPakiet nr 50
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 50
Część zamówieniaLOT-0051
TytułPakiet nr 51
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 51
Część zamówieniaLOT-0052
TytułPakiet nr 52
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 52
Część zamówieniaLOT-0053
TytułPakiet nr 53
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 53
Część zamówieniaLOT-0054
TytułPakiet nr 54
Wewnętrzny identyfikatorPakiet nr 54
413899-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internZP.261.18.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator internPakiet nr 1
LotLOT-0002
Identificator internPakiet nr 2
LotLOT-0003
Identificator internPakiet nr 3
LotLOT-0004
Identificator internPakiet nr 4
LotLOT-0005
Identificator internPakiet nr 5
LotLOT-0006
Identificator internPakiet nr 6
LotLOT-0007
Identificator internPakiet nr 7
LotLOT-0008
Identificator internPakiet nr 8
LotLOT-0009
Identificator internPakiet nr 9
LotLOT-0010
Identificator internPakiet nr 10
LotLOT-0011
Identificator internPakiet nr 11
LotLOT-0012
Identificator internPakiet nr 12
LotLOT-0013
Identificator internPakiet nr 13
LotLOT-0014
Identificator internPakiet nr 14
LotLOT-0015
Identificator internPakiet nr 15
LotLOT-0016
Identificator internPakiet nr 16
LotLOT-0017
Identificator internPakiet nr 17
LotLOT-0018
Identificator internPakiet nr 18
LotLOT-0019
Identificator internPakiet nr 19
LotLOT-0020
Identificator internPakiet nr 20
LotLOT-0021
Identificator internPakiet nr 21
LotLOT-0022
Identificator internPakiet nr 22
LotLOT-0023
Identificator internPakiet nr 23
LotLOT-0024
Identificator internPakiet nr 24
LotLOT-0025
Identificator internPakiet nr 25
LotLOT-0026
Identificator internPakiet nr 26
LotLOT-0027
Identificator internPakiet nr 27
LotLOT-0028
Identificator internPakiet nr 28
LotLOT-0029
Identificator internPakiet nr 29
LotLOT-0030
Identificator internPakiet nr 30
LotLOT-0031
Identificator internPakiet nr 31
LotLOT-0032
Identificator internPakiet nr 32
LotLOT-0033
Identificator internPakiet nr 33
LotLOT-0034
Identificator internPakiet nr 34
LotLOT-0035
Identificator internPakiet nr 35
LotLOT-0036
Identificator internPakiet nr 36
LotLOT-0037
Identificator internPakiet nr 37
LotLOT-0038
Identificator internPakiet nr 38
LotLOT-0039
Identificator internPakiet nr 39
LotLOT-0040
Identificator internPakiet nr 40
LotLOT-0041
Identificator internPakiet nr 41
LotLOT-0042
Identificator internPakiet nr 42
LotLOT-0043
Identificator internPakiet nr 43
LotLOT-0044
Identificator internPakiet nr 44
LotLOT-0045
Identificator internPakiet nr 45
LotLOT-0046
Identificator internPakiet nr 46
LotLOT-0047
Identificator internPakiet nr 47
LotLOT-0048
Identificator internPakiet nr 48
LotLOT-0049
Identificator internPakiet nr 49
LotLOT-0050
Identificator internPakiet nr 50
LotLOT-0051
Identificator internPakiet nr 51
LotLOT-0052
Identificator internPakiet nr 52
LotLOT-0053
Identificator internPakiet nr 53
LotLOT-0054
Identificator internPakiet nr 54
413899-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZP.261.18.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovPakiet nr 1
Interný identifikátorPakiet nr 1
ČasťLOT-0002
NázovPakiet nr 2
Interný identifikátorPakiet nr 2
ČasťLOT-0003
NázovPakiet nr 3
Interný identifikátorPakiet nr 3
ČasťLOT-0004
NázovPakiet nr 4
Interný identifikátorPakiet nr 4
ČasťLOT-0005
NázovPakiet nr 5
Interný identifikátorPakiet nr 5
ČasťLOT-0006
NázovPakiet nr 6
Interný identifikátorPakiet nr 6
ČasťLOT-0007
NázovPakiet nr 7
Interný identifikátorPakiet nr 7
ČasťLOT-0008
NázovPakiet nr 8
Interný identifikátorPakiet nr 8
ČasťLOT-0009
NázovPakiet nr 9
Interný identifikátorPakiet nr 9
ČasťLOT-0010
NázovPakiet nr 10
Interný identifikátorPakiet nr 10
ČasťLOT-0011
NázovPakiet nr 11
Interný identifikátorPakiet nr 11
ČasťLOT-0012
NázovPakiet nr 12
Interný identifikátorPakiet nr 12
ČasťLOT-0013
NázovPakiet nr 13
Interný identifikátorPakiet nr 13
ČasťLOT-0014
NázovPakiet nr 14
Interný identifikátorPakiet nr 14
ČasťLOT-0015
NázovPakiet nr 15
Interný identifikátorPakiet nr 15
ČasťLOT-0016
NázovPakiet nr 16
Interný identifikátorPakiet nr 16
ČasťLOT-0017
NázovPakiet nr 17
Interný identifikátorPakiet nr 17
ČasťLOT-0018
NázovPakiet nr 18
Interný identifikátorPakiet nr 18
ČasťLOT-0019
NázovPakiet nr 19
Interný identifikátorPakiet nr 19
ČasťLOT-0020
NázovPakiet nr 20
Interný identifikátorPakiet nr 20
ČasťLOT-0021
NázovPakiet nr 21
Interný identifikátorPakiet nr 21
ČasťLOT-0022
NázovPakiet nr 22
Interný identifikátorPakiet nr 22
ČasťLOT-0023
NázovPakiet nr 23
Interný identifikátorPakiet nr 23
ČasťLOT-0024
NázovPakiet nr 24
Interný identifikátorPakiet nr 24
ČasťLOT-0025
NázovPakiet nr 25
Interný identifikátorPakiet nr 25
ČasťLOT-0026
NázovPakiet nr 26
Interný identifikátorPakiet nr 26
ČasťLOT-0027
NázovPakiet nr 27
Interný identifikátorPakiet nr 27
ČasťLOT-0028
NázovPakiet nr 28
Interný identifikátorPakiet nr 28
ČasťLOT-0029
NázovPakiet nr 29
Interný identifikátorPakiet nr 29
ČasťLOT-0030
NázovPakiet nr 30
Interný identifikátorPakiet nr 30
ČasťLOT-0031
NázovPakiet nr 31
Interný identifikátorPakiet nr 31
ČasťLOT-0032
NázovPakiet nr 32
Interný identifikátorPakiet nr 32
ČasťLOT-0033
NázovPakiet nr 33
Interný identifikátorPakiet nr 33
ČasťLOT-0034
NázovPakiet nr 34
Interný identifikátorPakiet nr 34
ČasťLOT-0035
NázovPakiet nr 35
Interný identifikátorPakiet nr 35
ČasťLOT-0036
NázovPakiet nr 36
Interný identifikátorPakiet nr 36
ČasťLOT-0037
NázovPakiet nr 37
Interný identifikátorPakiet nr 37
ČasťLOT-0038
NázovPakiet nr 38
Interný identifikátorPakiet nr 38
ČasťLOT-0039
NázovPakiet nr 39
Interný identifikátorPakiet nr 39
ČasťLOT-0040
NázovPakiet nr 40
Interný identifikátorPakiet nr 40
ČasťLOT-0041
NázovPakiet nr 41
Interný identifikátorPakiet nr 41
ČasťLOT-0042
NázovPakiet nr 42
Interný identifikátorPakiet nr 42
ČasťLOT-0043
NázovPakiet nr 43
Interný identifikátorPakiet nr 43
ČasťLOT-0044
NázovPakiet nr 44
Interný identifikátorPakiet nr 44
ČasťLOT-0045
NázovPakiet nr 45
Interný identifikátorPakiet nr 45
ČasťLOT-0046
NázovPakiet nr 46
Interný identifikátorPakiet nr 46
ČasťLOT-0047
NázovPakiet nr 47
Interný identifikátorPakiet nr 47
ČasťLOT-0048
NázovPakiet nr 48
Interný identifikátorPakiet nr 48
ČasťLOT-0049
NázovPakiet nr 49
Interný identifikátorPakiet nr 49
ČasťLOT-0050
NázovPakiet nr 50
Interný identifikátorPakiet nr 50
ČasťLOT-0051
NázovPakiet nr 51
Interný identifikátorPakiet nr 51
ČasťLOT-0052
NázovPakiet nr 52
Interný identifikátorPakiet nr 52
ČasťLOT-0053
NázovPakiet nr 53
Interný identifikátorPakiet nr 53
ČasťLOT-0054
NázovPakiet nr 54
Interný identifikátorPakiet nr 54
413899-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZP.261.18.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorPakiet nr 1
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorPakiet nr 2
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorPakiet nr 3
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorPakiet nr 4
SklopLOT-0005
Notranji identifikatorPakiet nr 5
SklopLOT-0006
Notranji identifikatorPakiet nr 6
SklopLOT-0007
Notranji identifikatorPakiet nr 7
SklopLOT-0008
Notranji identifikatorPakiet nr 8
SklopLOT-0009
Notranji identifikatorPakiet nr 9
SklopLOT-0010
Notranji identifikatorPakiet nr 10
SklopLOT-0011
Notranji identifikatorPakiet nr 11
SklopLOT-0012
Notranji identifikatorPakiet nr 12
SklopLOT-0013
Notranji identifikatorPakiet nr 13
SklopLOT-0014
Notranji identifikatorPakiet nr 14
SklopLOT-0015
Notranji identifikatorPakiet nr 15
SklopLOT-0016
Notranji identifikatorPakiet nr 16
SklopLOT-0017
Notranji identifikatorPakiet nr 17
SklopLOT-0018
Notranji identifikatorPakiet nr 18
SklopLOT-0019
Notranji identifikatorPakiet nr 19
SklopLOT-0020
Notranji identifikatorPakiet nr 20
SklopLOT-0021
Notranji identifikatorPakiet nr 21
SklopLOT-0022
Notranji identifikatorPakiet nr 22
SklopLOT-0023
Notranji identifikatorPakiet nr 23
SklopLOT-0024
Notranji identifikatorPakiet nr 24
SklopLOT-0025
Notranji identifikatorPakiet nr 25
SklopLOT-0026
Notranji identifikatorPakiet nr 26
SklopLOT-0027
Notranji identifikatorPakiet nr 27
SklopLOT-0028
Notranji identifikatorPakiet nr 28
SklopLOT-0029
Notranji identifikatorPakiet nr 29
SklopLOT-0030
Notranji identifikatorPakiet nr 30
SklopLOT-0031
Notranji identifikatorPakiet nr 31
SklopLOT-0032
Notranji identifikatorPakiet nr 32
SklopLOT-0033
Notranji identifikatorPakiet nr 33
SklopLOT-0034
Notranji identifikatorPakiet nr 34
SklopLOT-0035
Notranji identifikatorPakiet nr 35
SklopLOT-0036
Notranji identifikatorPakiet nr 36
SklopLOT-0037
Notranji identifikatorPakiet nr 37
SklopLOT-0038
Notranji identifikatorPakiet nr 38
SklopLOT-0039
Notranji identifikatorPakiet nr 39
SklopLOT-0040
Notranji identifikatorPakiet nr 40
SklopLOT-0041
Notranji identifikatorPakiet nr 41
SklopLOT-0042
Notranji identifikatorPakiet nr 42
SklopLOT-0043
Notranji identifikatorPakiet nr 43
SklopLOT-0044
Notranji identifikatorPakiet nr 44
SklopLOT-0045
Notranji identifikatorPakiet nr 45
SklopLOT-0046
Notranji identifikatorPakiet nr 46
SklopLOT-0047
Notranji identifikatorPakiet nr 47
SklopLOT-0048
Notranji identifikatorPakiet nr 48
SklopLOT-0049
Notranji identifikatorPakiet nr 49
SklopLOT-0050
Notranji identifikatorPakiet nr 50
SklopLOT-0051
Notranji identifikatorPakiet nr 51
SklopLOT-0052
Notranji identifikatorPakiet nr 52
SklopLOT-0053
Notranji identifikatorPakiet nr 53
SklopLOT-0054
Notranji identifikatorPakiet nr 54
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP.261.18.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Pakiet nr 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Pakiet nr 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Pakiet nr 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Pakiet nr 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Pakiet nr 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Pakiet nr 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Pakiet nr 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Pakiet nr 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Pakiet nr 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Pakiet nr 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Pakiet nr 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Pakiet nr 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Pakiet nr 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Pakiet nr 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: Pakiet nr 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: Pakiet nr 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: Pakiet nr 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: Pakiet nr 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: Pakiet nr 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: Pakiet nr 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: Pakiet nr 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: Pakiet nr 22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: Pakiet nr 23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: Pakiet nr 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: Pakiet nr 25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Intern identifierare: Pakiet nr 26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: Pakiet nr 27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: Pakiet nr 28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Intern identifierare: Pakiet nr 29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Intern identifierare: Pakiet nr 30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: Pakiet nr 31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: Pakiet nr 32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Intern identifierare: Pakiet nr 33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Intern identifierare: Pakiet nr 34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Intern identifierare: Pakiet nr 35
Del (anbudsområde): LOT-0036
Intern identifierare: Pakiet nr 36
Del (anbudsområde): LOT-0037
Intern identifierare: Pakiet nr 37
Del (anbudsområde): LOT-0038
Intern identifierare: Pakiet nr 38
Del (anbudsområde): LOT-0039
Intern identifierare: Pakiet nr 39
Del (anbudsområde): LOT-0040
Intern identifierare: Pakiet nr 40
Del (anbudsområde): LOT-0041
Intern identifierare: Pakiet nr 41
Del (anbudsområde): LOT-0042
Intern identifierare: Pakiet nr 42
Del (anbudsområde): LOT-0043
Intern identifierare: Pakiet nr 43
Del (anbudsområde): LOT-0044
Intern identifierare: Pakiet nr 44
Del (anbudsområde): LOT-0045
Intern identifierare: Pakiet nr 45
Del (anbudsområde): LOT-0046
Intern identifierare: Pakiet nr 46
Del (anbudsområde): LOT-0047
Intern identifierare: Pakiet nr 47
Del (anbudsområde): LOT-0048
Intern identifierare: Pakiet nr 48
Del (anbudsområde): LOT-0049
Intern identifierare: Pakiet nr 49
Del (anbudsområde): LOT-0050
Intern identifierare: Pakiet nr 50
Del (anbudsområde): LOT-0051
Intern identifierare: Pakiet nr 51
Del (anbudsområde): LOT-0052
Intern identifierare: Pakiet nr 52
Del (anbudsområde): LOT-0053
Intern identifierare: Pakiet nr 53
Del (anbudsområde): LOT-0054
Intern identifierare: Pakiet nr 54