2. Процедура
Процедура
Заглавие: Projektová dokumentace – Novostavba lůžkové části HNsP, Bílina
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (předprojektová příprava, zpracování dvoustupňové projektové dokumentace - pro povolení záměru včetně pravomocného rozhodnutí stavebního úřadu a dokumentace pro provedení stavby, včetně soupisu prací a dodávek a zapracování připomínek technického dozoru investora a další související činnosti) pro provedení novostavby lůžkové části Hornické nemocnice s poliklinikou spol. s r.o., IČO: 61325422, se sídlem Pražská 206/95, Pražské Předměstí, 418 01 Bílina. Součástí předmětu veřejné zakázky je i související inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k podání žádosti o vydání povolení záměru na uvedenou akci a autorský dozor projektanta (AD) při vlastní realizaci. Detailní specifikace požadavků zadavatele na předmět plnění této veřejné zakázky je obsažena především v závazném vzoru smlouvy, který tvoří přílohu č. 2 této zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор: Projektová dokumentace – Novostavba lůžkové části HNsP, Bílina
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Podáním nabídky přijímá účastník zadávacího řízení plně a bez výhrad podmínky zadávacího řízení. Předpokládá se, že účastník pečlivě prostuduje všechny pokyny, formuláře a termíny obsažené v této zadávací dokumentaci a v jejích přílohách a bude se jimi řídit. Zadávací dokumentace včetně všech jejích příloh je dostupná na adrese profilu zadavatele: https://zakazky.bilina.cz/profile_display_2.html. Zadavatel uvádí, že údaje obsažené v zadávací dokumentaci a v jejích přílohách jsou kompletní a plně dostačující k podání nabídky. Zadavatel má zájem zadat veřejnou zakázku v souladu se zásadami společensky odpovědného veřejného zadávání. Z tohoto důvodu od dodavatele, se kterým bude uzavřena smlouva, bude vyžadovat po celou dobu plnění veřejné zakázky dodržování všech povinností uvedených v čestném prohlášení o zajištění společensky odpovědného plnění veřejné zakázky v rozsahu uvedeném v příloze č. 6 zadávací dokumentace, které dodavatel předloží ve své nabídce. Zadávací řízení se řídí ZZVZ a případně dalšími souvisejícími právními předpisy. Podmínky zadávacího řízení, které nejsou výslovně uvedeny v této zadávací dokumentaci, se řídí příslušnými ustanoveními ZZVZ. V zadávací dokumentaci a v jejích přílohách uvedené podmínky realizace předmětu plnění jsou uvedeny jako požadavky, které musí účastník zadávacího řízení splňovat. V případě, že nabídka účastníka zadávacího řízení nebude odpovídat zadávacím podmínkám, může být účastník ze zadávacího řízení vyloučen na základě nesplnění zadávacích podmínek stanovených zadavatelem. Je-li v zadávací dokumentaci nebo v jejích přílohách odkazováno na certifikáty, normy nebo technické dokumenty, je dodavatelům umožněno nabídnout rovnocenné řešení. Je-li v zadávací dokumentaci nebo přílohách odkazováno na konkrétní výrobky či dodavatele, jelikož stanovení technických podmínek nemůže být dostatečně přesné nebo srozumitelné, platí ve smyslu ust. § 89 odst. 6 ZZVZ, že dodavatel může nabídnout rovnocenné řešení.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 71500000 Услуги, свързани със строителството, 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 71242000 Подготовка на проекта и дизайна, оценка на разходите, 71246000 Определяне и вписване на необходимите за конструкцията количества, 71311000 Консултантски услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения, 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 71500000 Услуги, свързани със строителството, 71242000 Подготовка на проекта и дизайна, оценка на разходите, 71246000 Определяне и вписване на необходимите за конструкцията количества, 71311000 Консултантски услуги по проектиране и конструиране на строителни съоръжения, 71248000 Контрол на проекта и документация
Варианти:
Описание на опциите: Vyhrazená změna dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel smlouvy o dílo odpovídající jeho nabídce. Tento postup lze využít opakovaně. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ, že v případě, že dojde v důsledku uplatnění výhrady podle § 100 odst. 2 ZZVZ k uzavření nové smlouvy o dílo s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele s ohledem na již realizovanou část plnění tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části plnění. Vyhrazená změna doby plnění smlouvy na veřejnou zakázku Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ změnu doby plnění smlouvy na veřejnou zakázku podle skutečností uvedených v čl. V. odst. 5.3. a násl. Přílohy č. 2 – Závazný návrh smlouvy. Nastanou-li výše uvedené okolnosti uvedené v odst. 5.3 Závazního návrhu smlouvy, které budou relevantně prokázány, prodlužují se termíny pro provedení díla o dobu, po kterou budou tyto okolnosti působit. Tato doba bude vzájemně písemně odsouhlasena Smluvními stranami
413930-2026 - Zadávání
Česko – Architektonické, stavební, technické a inspekční služby – Projektová dokumentace – Novostavba lůžkové části HNsP, Bílina
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Další klasifikace (cpv): 71500000 Služby ve stavebnictví, 71320000 Technické projektování, 71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů, 71246000 Určování a sestavování výkazu výměr pro stavbu, 71311000 Poradenství v oblasti stavebního inženýrství, 71248000 Dohled nad projektem a dokumentací
5. Část
ČástLOT-0001
Další klasifikace (cpv): 71320000 Technické projektování, 71500000 Služby ve stavebnictví, 71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů, 71246000 Určování a sestavování výkazu výměr pro stavbu, 71311000 Poradenství v oblasti stavebního inženýrství, 71248000 Dohled nad projektem a dokumentací
Možnosti
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 71500000 Tjenesteydelser i forbindelse med byggeri, 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag, 71246000 Mængdeberegning og -lister i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder, 71311000 Rådgivning i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder, 71248000 Projektledelse og –dokumentation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 71500000 Tjenesteydelser i forbindelse med byggeri, 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag, 71246000 Mængdeberegning og -lister i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder, 71311000 Rådgivning i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder, 71248000 Projektledelse og –dokumentation
Valgmuligheder:
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Clasificación adicional (cpv): 71500000 Servicios relacionados con la construcción, 71320000 Servicios de diseño técnico, 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos, 71246000 Determinación y listado de cantidades necesarias para la construcción, 71311000 Servicios de consultoría en ingeniería civil, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 71320000 Servicios de diseño técnico, 71500000 Servicios relacionados con la construcción, 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos, 71246000 Determinación y listado de cantidades necesarias para la construcción, 71311000 Servicios de consultoría en ingeniería civil, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71500000 Ehitusega seotud teenused, 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 71242000 Projekti ja kavandi ettevalmistus, maksumuse hindamine, 71246000 Ehituseks vajalike koguste määramine ja loetlemine, 71311000 Tsiviilehitustööde nõustamisteenused, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 71500000 Ehitusega seotud teenused, 71242000 Projekti ja kavandi ettevalmistus, maksumuse hindamine, 71246000 Ehituseks vajalike koguste määramine ja loetlemine, 71311000 Tsiviilehitustööde nõustamisteenused, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
Täiendavad hankevõimalused:
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Podáním nabídky přijímá účastník zadávacího řízení plně a bez výhrad podmínky zadávacího řízení. Předpokládá se, že účastník pečlivě prostuduje všechny pokyny, formuláře a termíny obsažené v této zadávací dokumentaci a v jejích přílohách a bude se jimi řídit. Zadávací dokumentace včetně všech jejích příloh je dostupná na adrese profilu zadavatele: https://zakazky.bilina.cz/profile_display_2.html. Zadavatel uvádí, že údaje obsažené v zadávací dokumentaci a v jejích přílohách jsou kompletní a plně dostačující k podání nabídky. Zadavatel má zájem zadat veřejnou zakázku v souladu se zásadami společensky odpovědného veřejného zadávání. Z tohoto důvodu od dodavatele, se kterým bude uzavřena smlouva, bude vyžadovat po celou dobu plnění veřejné zakázky dodržování všech povinností uvedených v čestném prohlášení o zajištění společensky odpovědného plnění veřejné zakázky v rozsahu uvedeném v příloze č. 6 zadávací dokumentace, které dodavatel předloží ve své nabídce. Zadávací řízení se řídí ZZVZ a případně dalšími souvisejícími právními předpisy. Podmínky zadávacího řízení, které nejsou výslovně uvedeny v této zadávací dokumentaci, se řídí příslušnými ustanoveními ZZVZ. V zadávací dokumentaci a v jejích přílohách uvedené podmínky realizace předmětu plnění jsou uvedeny jako požadavky, které musí účastník zadávacího řízení splňovat. V případě, že nabídka účastníka zadávacího řízení nebude odpovídat zadávacím podmínkám, může být účastník ze zadávacího řízení vyloučen na základě nesplnění zadávacích podmínek stanovených zadavatelem. Je-li v zadávací dokumentaci nebo v jejích přílohách odkazováno na certifikáty, normy nebo technické dokumenty, je dodavatelům umožněno nabídnout rovnocenné řešení. Je-li v zadávací dokumentaci nebo přílohách odkazováno na konkrétní výrobky či dodavatele, jelikož stanovení technických podmínek nemůže být dostatečně přesné nebo srozumitelné, platí ve smyslu ust. § 89 odst. 6 ZZVZ, že dodavatel může nabídnout rovnocenné řešení.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
Nomenclature complémentaire (cpv): 71500000 Services relatifs à la construction, 71320000 Services de conception technique, 71242000 Préparation du projet et de la conception, estimation des coûts, 71246000 Détermination et listage des quantités nécessaires à la construction, 71311000 Services de conseil en génie civil, 71248000 Supervision du projet et documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 71320000 Services de conception technique, 71500000 Services relatifs à la construction, 71242000 Préparation du projet et de la conception, estimation des coûts, 71246000 Détermination et listage des quantités nécessaires à la construction, 71311000 Services de conseil en génie civil, 71248000 Supervision du projet et documentation
Options:
413930-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Architectural, construction, engineering and inspection services – Projektová dokumentace – Novostavba lůžkové části HNsP, Bílina
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Aicmiú breise (cpv): 71500000 Construction-related services, 71320000 Engineering design services, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71246000 Determining and listing of quantities in construction, 71311000 Civil engineering consultancy services, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 71320000 Engineering design services, 71500000 Construction-related services, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71246000 Determining and listing of quantities in construction, 71311000 Civil engineering consultancy services, 71248000 Supervision of project and documentation
Roghanna
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 71500000 Usluge povezane s građevinarstvom, 71320000 Usluge tehničkog projektiranja, 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova, 71246000 Određivanje i navođenje količina u graditeljstvu, 71311000 Savjetodavna usluge u području niskogradnje, 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja, 71500000 Usluge povezane s građevinarstvom, 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova, 71246000 Određivanje i navođenje količina u graditeljstvu, 71311000 Savjetodavna usluge u području niskogradnje, 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71500000 Kivitelezéssel kapcsolatos szolgáltatások, 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés, 71246000 Építkezéshez szükséges mennyiségek meghatározása és jegyzékbe vétele, 71311000 Általános mérnöki tanácsadó szolgáltatások, 71248000 Projektfelügyelet és dokumentáció
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 71500000 Kivitelezéssel kapcsolatos szolgáltatások, 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés, 71246000 Építkezéshez szükséges mennyiségek meghatározása és jegyzékbe vétele, 71311000 Általános mérnöki tanácsadó szolgáltatások, 71248000 Projektfelügyelet és dokumentáció
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71500000 Su statyba susijusios paslaugos, 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės, 71246000 Statybinių medžiagų kiekio nustatymas ir sąrašų sudarymas, 71311000 Civilinės inžinerijos konsultacinės paslaugos, 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 71500000 Su statyba susijusios paslaugos, 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės, 71246000 Statybinių medžiagų kiekio nustatymas ir sąrašų sudarymas, 71311000 Civilinės inžinerijos konsultacinės paslaugos, 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
Pasirinkimo galimybės:
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71500000 Ar celtniecību saistītie pakalpojumi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana, 71246000 Daudzuma noteikšana un norādīšana būvniecībā, 71311000 Inženiertehnisko darbu konsultatīvie pakalpojumi, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 71500000 Ar celtniecību saistītie pakalpojumi, 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana, 71246000 Daudzuma noteikšana un norādīšana būvniecībā, 71311000 Inženiertehnisko darbu konsultatīvie pakalpojumi, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
Iespējas:
413930-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni – Projektová dokumentace – Novostavba lůžkové části HNsP, Bílina
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71500000 Servizzi relatati mal-kostruzzjoni, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 71242000 Tħejjija ta' proġetti u disinji, stima ta' l-ispejjeż, 71246000 Id-determinazzjoni u l-elenkar tal-kwantitajiet għall-kostruzzjoni, 71311000 Servizzi ta' konsulenza ta' l-inġinerija ċivili, 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 71500000 Servizzi relatati mal-kostruzzjoni, 71242000 Tħejjija ta' proġetti u disinji, stima ta' l-ispejjeż, 71246000 Id-determinazzjoni u l-elenkar tal-kwantitajiet għall-kostruzzjoni, 71311000 Servizzi ta' konsulenza ta' l-inġinerija ċivili, 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni
Għażliet
413930-2026 - Mededinging
Tsjechië – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Projektová dokumentace – Novostavba lůžkové části HNsP, Bílina
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71500000 Diensten in verband met de bouw, 71320000 Technische ontwerpdiensten, 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71246000 Bepalen en opsommen van hoeveelheden in de bouw, 71311000 Adviezen inzake bouwkunde, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten, 71500000 Diensten in verband met de bouw, 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71246000 Bepalen en opsommen van hoeveelheden in de bouw, 71311000 Adviezen inzake bouwkunde, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
Opties
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71500000 Usługi związane z budownictwem, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów, 71246000 Określenie i spisanie ilości do budowy, 71311000 Usługi doradcze w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71500000 Usługi związane z budownictwem, 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów, 71246000 Określenie i spisanie ilości do budowy, 71311000 Usługi doradcze w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71000000 Serviços de arquitectura, construção, engenharia e inspecção
Classificação adicional (cpv): 71500000 Serviços relacionados com a construção, 71320000 Serviços de concepção técnica, 71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos, 71246000 Determinação e listagem de quantidades em construção, 71311000 Serviços de consultoria em matéria de engenharia civil, 71248000 Supervisão de projecto e documentação
Classificação adicional (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica, 71500000 Serviços relacionados com a construção, 71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos, 71246000 Determinação e listagem de quantidades em construção, 71311000 Serviços de consultoria em matéria de engenharia civil, 71248000 Supervisão de projecto e documentação
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
Clasificare suplimentară (cpv): 71500000 Servicii privind construcţiile, 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor, 71246000 Stabilire şi enumerare a cantităţilor necesare în construcţii, 71311000 Servicii de consultanţă în domeniul lucrărilor publice, 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
Clasificare suplimentară (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică, 71500000 Servicii privind construcţiile, 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor, 71246000 Stabilire şi enumerare a cantităţilor necesare în construcţii, 71311000 Servicii de consultanţă în domeniul lucrărilor publice, 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 71500000 Storitve, povezane z gradbeništvom, 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 71242000 Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov, 71246000 Določanje in navajanje količin v gradbeništvu, 71311000 Storitve svetovanja pri nizkih gradnjah, 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 71500000 Storitve, povezane z gradbeništvom, 71242000 Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov, 71246000 Določanje in navajanje količin v gradbeništvu, 71311000 Storitve svetovanja pri nizkih gradnjah, 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
Možnosti: