See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa implantów do osteosyntezy
Описание: Dostawa implantów do osteosyntezy zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów
Вътрешен идентификатор: PN 44/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33183100 Ортопедични имплантанти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet nr 1 - implanty międzytrzonowe typu ALIF do lędźwiowego odcinka kręgosłupa
Описание: Implanty międzytrzonowe typu ALIF do lędźwiowego odcinka kręgosłupa zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Pakiet nr 1
Вътрешен идентификатор: Pakiet 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet nr 2 – śruba do zęba obrotnika
Описание: Śruba do zęba obrotnika Pakiet nr 2 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: Pakiet 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet nr 3 - implanty międzytrzonowe do korporektomii odcinka szyjnego kręgosłupa
Описание: Implanty międzytrzonowe do korporektomii odcinka szyjnego kręgosłupa Pakiet nr 3 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: Pakiet 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet nr 4 - implanty międzytrzonowe do kręgosłupa lędźwiowego typu ELIF
Описание: Implanty międzytrzonowe do kręgosłupa lędźwiowego typu ELIF Pakiet nr 4 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: Pakiet 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet nr 5 - semidynamiczna stabilizacja transpedicularna z dostępu tylnego
Описание: Semidynamiczna stabilizacja transpedicularna z dostępu tylnego Pakiet nr 5 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: Pakiet 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Описание: Klatka TLIF Pakiet nr 6 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: Pakiet 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet nr 7 - klatka międzytrzonowa typu OLIF
Описание: Klatka międzytrzonowa typu OLIF Pakiet nr 7 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: Pakiet 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet nr 8 - gwóźdź odpiętowy
Описание: Gwóźdź odpiętowy Pakiet nr 8 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: Pakiet 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pakiet nr 9 - gwóźdź proxymalny ramienny
Описание: Gwóźdź proxymalny ramienny Pakiet nr 9 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: Pakiet 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet nr 10 - elementy uzupełniające stabilizatora zewnętrznego typu Hoffman II
Описание: Elementy uzupełniające stabilizatora zewnętrznego typu Hoffman II Pakiet nr 10 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Вътрешен идентификатор: Pakiet 10
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PN 44/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33183100 Ortopædiske implantater
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Pakiet 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Pakiet 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Pakiet 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: Pakiet 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: Pakiet 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Intern ID: Pakiet 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: Pakiet 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - gwóźdź odpiętowy
Intern ID: Pakiet 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: Pakiet 9
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: Pakiet 10
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PN 44/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33183100 Ορθοπεδικά μοσχεύματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Pakiet nr 8 - gwóźdź odpiętowy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Pakiet 10
Internal identifier: PN 44/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Internal identifier: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet nr 8 - gwóźdź odpiętowy
Internal identifier: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: Pakiet 10
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PN 44/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33183100 Implantes ortopédicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Pakiet 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Pakiet 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Pakiet 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Pakiet 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Pakiet 5
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Identificador interno: Pakiet 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: Pakiet 7
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet nr 8 - gwóźdź odpiętowy
Identificador interno: Pakiet 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: Pakiet 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: Pakiet 10
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PN 44/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33183100 Ortopeedilised implantaadid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Pakiet 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Pakiet 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Pakiet 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Pakiet 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: Pakiet 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Sisemine tunnus: Pakiet 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: Pakiet 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: Pakiet 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: Pakiet 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: Pakiet 10
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PN 44/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33183100 Implants orthopédiques
Identifiant interne: Pakiet 1
Identifiant interne: Pakiet 2
Identifiant interne: Pakiet 3
Identifiant interne: Pakiet 4
Identifiant interne: Pakiet 5
Titre: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Identifiant interne: Pakiet 6
Identifiant interne: Pakiet 7
Titre: Pakiet nr 8 - gwóźdź odpiętowy
Identifiant interne: Pakiet 8
Identifiant interne: Pakiet 9
Identifiant interne: Pakiet 10
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PN 44/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Pakiet nr 8 - gwóźdź odpiętowy
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: Pakiet 10
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PN 44/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33183100 Ortopedski implantati
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Pakiet nr 8 - gwóźdź odpiętowy
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: Pakiet 10
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Dostawa implantów do osteosyntezy
Belső azonosító: PN 44/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33183100 Ortopédiai implantátumok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Pakiet 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Pakiet 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Pakiet 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Pakiet 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: Pakiet 5
Rész: LOT-0006
Cím: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Belső azonosító: Pakiet 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: Pakiet 7
Rész: LOT-0008
Cím: Pakiet nr 8 - gwóźdź odpiętowy
Belső azonosító: Pakiet 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: Pakiet 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: Pakiet 10
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PN 44/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33183100 Impianti ortopedici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Pakiet 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Pakiet 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Pakiet 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Pakiet 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: Pakiet 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Identificativo interno: Pakiet 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: Pakiet 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Pakiet nr 8 - gwóźdź odpiętowy
Identificativo interno: Pakiet 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: Pakiet 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: Pakiet 10
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PN 44/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33183100 Ortopediniai implantai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Pakiet 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Pakiet 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Pakiet 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Pakiet 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Pakiet 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Vidaus identifikatorius: Pakiet 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: Pakiet 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: Pakiet 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: Pakiet 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: Pakiet 10
Iekšējais identifikators: PN 44/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33183100 Ortopēdiskie implanti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Pakiet 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Pakiet 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Pakiet 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Pakiet 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Pakiet 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Iekšējais identifikators: Pakiet 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: Pakiet 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: Pakiet 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: Pakiet 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: Pakiet 10
Interne identificatiecode: PN 44/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33183100 Orthopedische implantaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Pakiet 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Pakiet 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Pakiet 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Pakiet 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Pakiet 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Pakiet 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Pakiet 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Pakiet 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Pakiet 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Pakiet 10
Wewnętrzny identyfikator: PN 44/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet nr 6 - klatka TLIF
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet nr 8 - gwóźdź odpiętowy
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 10
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PN 44/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33183100 Ortopedski vsadki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Pakiet 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Pakiet 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Pakiet 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Pakiet 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Pakiet 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Pakiet 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Pakiet 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Pakiet 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Pakiet 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Pakiet 10
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PN 44/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33183100 Ortopediska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Pakiet 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Pakiet 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Pakiet 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Pakiet 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Pakiet 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Pakiet 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Pakiet 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Pakiet 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Pakiet 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Pakiet 10