414060-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Други работи по полагане на подови настилки – RD na pokládku podlah a podlahových krytin
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеRD na pokládku podlah a podlahových krytin
ОписаниеPředmětem plnění veřejné zakázky je pokládka podlah a podlahových krytin pro Všeobecnou fakultní nemocnice v Praze. Předmět plnění veřejné zakázky bude realizován na základě rámcové dohody dle § 131 a násl. zákona uzavřené se 3 dodavateli. Plnění bude probíhat postupem dle § 134 zákona, tj. bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody průběžně po dobu 4 let trvání rámcové dohody. Realizace předmětu plnění bude probíhat dle potřeb zadavatele na základě uzavření rámcové dohody a jednotlivých výzev zadavatele, kde bude uveden rozsah a místo plnění.
Вътрешен идентификаторVZ 75/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45432100 Други работи по полагане на подови настилки
Допълнителна класификация (cpv): 44112200 Подови покрития
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VZ 75/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44112200 Fußbodenbeläge
5. Los
Los: LOT-0001
414060-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Εργασίες κάλυψης και επένδυσης δαπέδων – RD na pokládku podlah a podlahových krytin
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόVZ 75/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45432100 Εργασίες κάλυψης και επένδυσης δαπέδων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44112200 Επενδύσεις δαπέδων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
414060-2026 - Competition
Czechia – Floor laying and covering work – RD na pokládku podlah a podlahových krytin
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Internal identifierVZ 75/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45432100 Floor laying and covering work
Additional classification (cpv): 44112200 Floor coverings
5. Lot
LotLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VZ 75/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45432100 Lattianteko- ja -päällystystyöt
Lisäluokitus (cpv): 44112200 Lattiapinnoitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: VZ 75/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45432100 Travaux de pose de revêtements de sols
Nomenclature complémentaire (cpv): 44112200 Revêtements de sol
Lot: LOT-0001
414060-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachVZ 75/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Aicmiú breise (cpv): 44112200 Floor coverings
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: VZ 75/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45432100 Radovi postavljanja poda i podnih obloga
Dodatna klasifikacija (cpv): 44112200 Podne obloge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VZ 75/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45432100 Lavori di rivestimento di pavimenti
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44112200 Rivestimenti di pavimenti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: VZ 75/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45432100 Grīdas ieklāšana un apdare
Papildu klasifikācija (cpv): 44112200 Grīdu segumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
414060-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Lucrări de montare de acoperitoare de podea – RD na pokládku podlah a podlahových krytin
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator internVZ 75/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45432100 Lucrări de montare de acoperitoare de podea
Clasificare suplimentară (cpv): 44112200 Acoperitoare de podea
414060-2026 - Súťaž
Česko – Kladenie podláh a dlažbových krytín – RD na pokládku podlah a podlahových krytin
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Práce
2. Postup
Postup
Interný identifikátorVZ 75/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45432100 Kladenie podláh a dlažbových krytín
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 44112200 Podlahové krytiny
5. Časť
ČasťLOT-0001
414060-2026 - Javni razpis
Češka – Polaganje in oblaganje tal – RD na pokládku podlah a podlahových krytin
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorVZ 75/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45432100 Polaganje in oblaganje tal
Dodatna klasifikacija (cpv): 44112200 Talne obloge
5. Sklop
SklopLOT-0001
414060-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Golvläggning och beläggning – RD na pokládku podlah a podlahových krytin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareVZ 75/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45432100 Golvläggning och beläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 44112200 Golvbeläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001