2. Процедура
Процедура
Заглавие: Trammiteede määrdejaamade projekteerimine ja ehitamine
Описание: Riigihanke eesmärk on projekteerimis- ja ehitustööd trammitee määrimissüsteemi seadmete hankimiseks ja paigaldamiseks, seadmete häälestamine enne seadmete tööle rakendamist ja hankija personali koolitamine seadmete kasutamiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 308898-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34940000 Железопътно оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 42122170 Маслени помпи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 308898-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34940000 Železniční zařízení
Další klasifikace (cpv): 42122170 Mazací čerpadla
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 308898-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34940000 Jernbanemateriel
Supplerende klassifikation (cpv): 42122170 Smørepumper
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 308898-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34940000 Eisenbahnmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122170 Schmierpumpen
5. Los
Los: LOT-0000
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 308898-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34940000 Εξοπλισμός σιδηροδρόμων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42122170 Αντλίες λίπανσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
414172-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifier308898-0000
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAvatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34940000 Railway equipment
Additional classification (cpv): 42122170 Lubricating pumps
5. Lot
LotLOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 308898-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34940000 Equipo ferroviario
Clasificación adicional (cpv): 42122170 Bombas de lubrificación
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 308898-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34940000 Raudteeseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 42122170 Õlipumbad
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 308898-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34940000 Rautatielaitteisto
Lisäluokitus (cpv): 42122170 Voitelupumput
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 308898-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34940000 Équipement ferroviaire
Nomenclature complémentaire (cpv): 42122170 Pompes à huile
Lot: LOT-0000
414172-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach308898-0000
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Príomhghnéithe an nóis imeachtaAvatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 42122170 Lubricating pumps
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 308898-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34940000 Oprema za željeznice
Dodatna klasifikacija (cpv): 42122170 Crpke za podmazivanje
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 308898-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34940000 Vasúti berendezések
További osztályozás (cpv): 42122170 Kenési szivattyú
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 308898-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34940000 Attrezzature ferroviarie
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42122170 Pompe di lubrificazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 308898-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34940000 Geležinkelio įrenginiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42122170 Tepimo sistemos siurbliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 308898-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34940000 Dzelzceļa aprīkojums
Papildu klasifikācija (cpv): 42122170 Sūkņi smērvielu padevei
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 308898-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34940000 Apparat tal-ferroviji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42122170 Pompi tal-lubrifikazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: 308898-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34940000 Spoorweguitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 42122170 Oliepompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 308898-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34940000 Urządzenia kolejowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42122170 Pompy układu smarowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34940000 Equipamento para vias férreas
Classificação adicional (cpv): 42122170 Bombas para óleo
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 308898-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34940000 Echipament feroviar
Clasificare suplimentară (cpv): 42122170 Pompe de lubrifiere
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 308898-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34940000 Železničné zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42122170 Mastiace čerpadlá
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 308898-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34940000 Oprema za železnice
Dodatna klasifikacija (cpv): 42122170 Črpalke za maziva
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 308898-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34940000 Järnvägsmateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 42122170 Smörjoljepumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000