2. Процедура
Процедура
Заглавие: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania "Modernizacja/rozbudowa siedziby RD i OD Poznań wraz z zagospodarowaniem terenu w lokalizacji przy ulicy Panny Marii 2 w Poznaniu"
Описание: Wykonanie dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru robót, projektu wyposażenia i aranżacji wnętrz, informacji BIOZ, koncepcji wraz z wizualizacją, świadczenie aktywnego nadzoru autorskiego wraz z przeniesieniem na Zamawiającego majątkowych praw autorskich oraz zezwolenia na wykonywanie zależnych praw autorskich, które umożliwią wybór wykonawcy przyszłej roboty budowlanej dotyczącej zadania inwestycyjnego pn.: “Modernizacja/rozbudowa siedziby RD i OD Poznań wraz z zagospodarowaniem terenu w lokalizacji przy ulicy Panny Marii 2 w Poznaniu”, obejmującej budowę budynku biurowo-technicznego złożonego z dwóch segmentów, trzech wiat oraz zaplecza logistycznego wraz z niezbędną infrastrukturą na działkach ewidencyjnych nr 1/1; 1/2; 1/4; 2/4; 2/6; 3/1; 3/2; 4/1; 4/2 obręb Śródka; przy ul. Panny Marii 2 w Poznaniu. Część działek objęta jest MPZP. Zadanie obejmuje co najmniej: 1.1 Wykonanie dokumentacji projektowej na bazie zatwierdzonej koncepcji (koncepcja jest w posiadaniu Zamawiającego), 1.2 Wykonanie inwentaryzacji zieleni, 1.3 Wykonanie dokumentacji projektowej wyposażenia i aranżacji wnętrz, 1.4 Wykonanie dokumentacji projektowej rozbiórek, 1.5 Na podstawie szczegółowej dokumentacji geotechnicznej (opinii geotechnicznej, dokumentacji badań podłoża gruntowego, projektu geotechnicznego, dokumentacji geologiczno-inżynierskiej), oraz inwentaryzacji istniejących budynków (wraz ze sprawdzeniem posadowienia), należy sporządzić ekspertyzę techniczną określającą wpływ posadowienia nowoprojektowanych budynków na istniejące zabudowania. Ekspertyza ta powinna odnosić się do każdego etapu budowy. 1.6 Wykonanie dokumentacji projektowej obejmującej: a) projekt zagospodarowania terenu, b) projekt architektoniczno-budowlany, c) projekty techniczne we wszystkich branżach, d) projekty wykonawcze we wszystkich branżach, e) informacji BIOZ, 1.7 Wykonanie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich do przedmiotowej dokumentacji projektowej. Wykonanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót dla każdej z branż, w tym m.in.: a) architektoniczna, b) konstrukcyjna, c) budowlana, d) drogowa, e) sanitarna, f) elektryczna, g) niskoprądowa, h) HVAC 1.9 Uzyskanie i przedłożenie Zamawiającemu wszelkich decyzji i zezwoleń w tym co najmniej na rozbiórkę, wycinkę drzew, usunięcie kolizji, warunków, pozwoleń i opinii niezbędnych dla uzyskania decyzji pozwolenia na budowę z klauzulą ostateczności dla przedmiotowej inwestycji. 1.10 Uzyskanie niezbędnych pozwoleń od konserwatora zabytków. 1.11 Wykonanie projektu archeologicznego, uzyskanie niezbędnych pozwoleń oraz kierowanie badaniami archeologicznymi. 1.12 Wykonana dokumentacja projektowa musi zawierać szczegółowe sposoby zapewnienia ciągłość funkcjonowania istniejących na terenie inwestycji obiektów przez cały okres przyszłej realizacji budowy. Niezbędne jest zagwarantowanie ciągłości dostawy mediów do funkcjonujących obiektów w tym m.in. dostawy wody, energii elektrycznej, energii cieplnej, odbioru ścieków i wód opadowych. Niezbędne jest również zagwarantowanie dostępności infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych w ilości nie mniejszej niż obecnie posiadana przez Zamawiającego. 1.13 Zamawiający przewiduje wyburzenie części istniejących obiektów i budowę nowych. Dla zachowania ciągłości działania Zamawiającego niezbędne jest relokowania pracowników oraz materiałów, narzędzi, pojazdów i sprzętu specjalistycznego z terenu prowadzenia prac i zapewnienie czasowych obiektów umożliwiających nieprzerwane prowadzenie działalności. Wykonana dokumentacja projektowa musi zawierać szczegółowe rozwiązania czasowej organizacji pomieszczeń biurowych, pomieszczeń brygadowych, zaplecza socjalno-bytowego, pomieszczeń do przechowywania materiałów i narzędzi, parkowania pojazdów i sprzętu specjalistycznego, oraz czasową organizację ruchu pojazdów. Dokumentacja projektowa musi tez zawierać szczegółowe rozwiązania czasowych instalacji niezbędnych dla zapewnienia ciągłości działania Zamawiającego. 1.14 Pełnienie aktywnego nadzoru autorskiego (na etapie prowadzenia postępowania przetargowego na wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych oraz na etapie realizacji inwestycji do czasu uzyskania prawomocnego z klauzulą ostateczności pozwolenia na użytkowanie obiektów).
Вътрешен идентификатор: RPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71220000 Архитектурно проектиране
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: RPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71220000 Architektonická řešení
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: RPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71220000 Arkitektprojektering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: RPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Internal identifier: RPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: RPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71220000 Servicios de diseño arquitectónico
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: RPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
414203-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteRPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71220000 Arkkitehtoniset suunnittelupalvelut
OsaLOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: RPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71220000 Services de création architecturale
414203-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachRPUZ/P/0040/2026/OD/OA
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: RPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
414203-2026 - Gara
Polonia – Servizi di progettazione architettonica – Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania "Modernizacja/rozbudowa siedziby RD i OD Poznań wraz z zagospodarowaniem terenu w lokalizacji przy ulicy Panny Marii 2 w Poznaniu"
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoRPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71220000 Servizi di progettazione architettonica
5. Lotto
LottoLOT-0001
414203-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi tad-disinji ta' l-arkitettura – Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania "Modernizacja/rozbudowa siedziby RD i OD Poznań wraz z zagospodarowaniem terenu w lokalizacji przy ulicy Panny Marii 2 w Poznaniu"
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internRPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71220000 Servizzi tad-disinji ta' l-arkitettura
5. Lott
LottLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: RPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71220000 Usługi projektowania architektonicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71220000 Serviços de design arquitectónico
414203-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71220000 Servicii de proiectare arhitecturală
LotLOT-0001
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71220000 Návrhárske a architektonické služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71220000 Storitve arhitekturnega projektiranja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: RPUZ/P/0040/2026/OD/OA
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71220000 Arkitektonisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001