2. Процедура
Процедура
Заглавие: Serveriruumi laiendus (seadmekappide ostmine, paigaldustööd ja kaabeldustööd)
Описание: Hankeobjektideks on seadmekappide ostmine ning seadmekappide, PDUde ja andurite paigaldustööd, külma- ja sooja tsooni eraldustööd seadmeruumis ning kappide vahelised kaabeldustööd vastavalt tehnilises kirjelduses toodule. Hankija hangib ja tarnib PDU-d ja andurid tööde asukohta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 311436-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 32424000 Мрежова инфраструктура
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 311436-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32424000 Síťová infrastruktura
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 311436-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32424000 Netinfrastruktur
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 311436-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0000
Internal identifier: 311436-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32424000 Network infrastructure
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 311436-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32424000 Infraestructura de red
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 311436-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 32424000 Võrgu infrastruktuur
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 311436-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32424000 Verkkoinfrastruktuuri
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 311436-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 32424000 Infrastructure de réseau
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 311436-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 311436-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 32424000 Mrežna infrastruktura
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 311436-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 32424000 Infrastruttura di rete
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 311436-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32424000 Tinklo infrastruktūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 311436-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32424000 Tīkla infrastruktūra
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Interne identificatiecode: 311436-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32424000 Netwerkinfrastructuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 32424000 Infra-estrutura de rede
414212-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern311436-0000
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Principalele caracteristici ale proceduriiAvatud hankemenetlus
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 32424000 Infrastructură de reţea
LotLOT-0000