2. Процедура
Процедура
Заглавие: Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii kolejowej nr 311 na odcinku Szklarska Poręba Górna - Granica Państwa od km 29,844 do km 43,138.
Описание: Bieżące utrzymanie i konserwacja infrastruktury kolejowej wraz z odśnieżaniem zmechanizowanym sprzętem odśnieżnym linii kolejowej nr 311 na odcinku Szklarska Poręba Górna - Granica Państwa od km 29,844 do km 43,138. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Вътрешен идентификатор: NI.2720.38.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50225000 Услуги по поддържане на релсов път
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: NI.2720.38.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: NI.2720.38.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50225000 Υπηρεσίες συντήρησης τροχιοδρόμων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: NI.2720.38.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50225000 Servicios de mantenimiento de vías férreas
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: NI.2720.38.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50225000 Raudteerööbaste hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: NI.2720.38.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50225000 Railway-track maintenance services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: NI.2720.38.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50225000 Usluge održavanja željezničke pruge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: NI.2720.38.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50225000 Servizi di manutenzione rotaie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: NI.2720.38.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50225000 Geležinkelio bėgių priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: NI.2720.38.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50225000 Sliežu ceļu tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: NI.2720.38.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50225000 Servizzi ta’ manutenzjoni tal-binarji tal-ferroviji
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50225000 Serviços de manutenção de vias férreas
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: NI.2720.38.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50225000 Servicii de întreţinere a liniilor de căi ferate
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: NI.2720.38.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50225000 Údržba železničnej trate
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: NI.2720.38.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50225000 Storitve vzdrževanja železniških tirov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001