2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zaprojektowanie i wykonanie integracji i wizualizacji systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych w obiekcie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku zlokalizowanym przy ul. Marii Curie – Skłodowskiej 14 w Białymstoku
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zaprojektowanie i wykonanie integracji i wizualizacji systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych w obiekcie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku zlokalizowanym przy ul. Marii Curie – Skłodowskiej 14 w Białymstoku. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1 i 2 do SWZ.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Допълнителен характер на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 45343000 Работи по инсталиране на устройства за предотвратяване на пожари
Допълнителна класификация (cpv): 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 32428000 Разширение на мрежа
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: nie dotyczy
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Další charakteristika zakázky: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 45343000 Instalace a montáž zařízení požární ochrany
Další klasifikace (cpv): 45310000 Elektroinstalační práce, 32428000 Síťové upgrade
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: nie dotyczy
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende kontrakttype: Varer
Primær klassifikation (cpv): 45343000 Installationer til brandsikring
Supplerende klassifikation (cpv): 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 32428000 Opgradering af net
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: nie dotyczy
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45343000 Εργασίες εγκαταστάσεων πρόληψης πυρκαγιάς
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 32428000 Αναβάθμιση δικτύου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: nie dotyczy
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 45343000 Fire-prevention installation works
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 32428000 Network upgrade
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 45343000 Trabajos de instalación de dispositivos de protección contra incendios
Clasificación adicional (cpv): 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 32428000 Actualización de la red
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: nie dotyczy
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Lepingu täiendav olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 45343000 Tuleohutusseadmete paigaldustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45310000 Elektripaigaldustööd, 32428000 Võrgu uuendused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: nie dotyczy
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Täydentävä hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45343000 Paloturvallisuutta parantavat asennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt, 32428000 Verkon tasonnosto
Optiot:
Optioiden kuvaus: nie dotyczy
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nature complémentaire du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 45343000 Travaux d'installation de dispositifs de prévention contre les incendies
Nomenclature complémentaire (cpv): 45310000 Travaux d'équipement électrique, 32428000 Extension de réseau
Description des options: nie dotyczy
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Dodatna priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 45343000 Radovi instaliranja uređaja za protupožarnu zaštitu
Dodatna klasifikacija (cpv): 45310000 Elektroinstalacijski radovi, 32428000 Unapređenje mreže
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
Opis opcija: nie dotyczy
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
A szerződés kiegészítő jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 45343000 Tűzmegelőző szerelési munkák
További osztályozás (cpv): 45310000 Villamos szerelési munka, 32428000 Hálózatbővítés, hálózatfejlesztés
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
A lehetőségek leírása: nie dotyczy
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Natura aggiuntiva dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 45343000 Lavori di installazione di dispositivi antincendio
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 32428000 Estensione di rete
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: nie dotyczy
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 45343000 Ugunsdrošības aprīkojuma uzstādīšanas darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 32428000 Tīkla modernizācija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Opciju apraksts: nie dotyczy
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45343000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni tal-prevezzjoni tan-nar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 32428000 Aġġornament tan-network
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: nie dotyczy
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 45343000 Installeren van brandpreventie-installaties
Aanvullende classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit, 32428000 Netwerk-upgrade
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: nie dotyczy
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 45343000 Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 32428000 Modernizacja sieci
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: nie dotyczy
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Natureza adicional do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 45343000 Instalação de equipamento para prevenção de incêndios
Classificação adicional (cpv): 45310000 Obras de instalação eléctrica, 32428000 Melhoramento da rede
Opções:
Descrição das opções: nie dotyczy
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Doplňujúci druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 45343000 Protipožiarne inštalačné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45310000 Elektroinštalačné práce, 32428000 Vylepšenie/aktualizovanie siete
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45343000 Inštalacijska dela za protipožarno zaščito
Dodatna klasifikacija (cpv): 45310000 Elektroinštalacijska dela, 32428000 Posodobitev omrežja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Opis možnosti: nie dotyczy
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 45343000 Installation av brandskydd
Ytterligare klassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 32428000 Nätuppgradering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Beskrivning av alternativen: nie dotyczy