2. Процедура
Процедура
Заглавие: Servicio de control in situ, muestreo, análisis y asistencia técnica para la gestión de la calidad del agua de consumo humano de Aguasvira
Описание: Actividades: Determinaciones in situ y toma de muestras. Traslado al laboratorio. Servicio de análisis a realizar en el laboratorio del adjudicatario. Actividades derivadas del control de calidad del agua distribuida.
Вътрешен идентификатор: Servicios 02/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90711300 Анализ на показатели за състоянието на околната среда за цели, различни от тези на строителството
Допълнителна класификация (cpv): 90713100 Консултантски услуги по водоснабдяване и отпадъчни води за цели, различни от тези на строителството
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: Servicios 02/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90711300 Analýza jiných ekologických ukazatelů než u stavby
Další klasifikace (cpv): 90713100 Poradenské služby v oblasti dodávek vody a odpadních vod v jiných případech než u stavby
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: Servicios 02/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90711300 Analyse af miljøindikatorer for andet end bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 90713100 Rådgivning i forbindelse med vandforsyning og spildevand undtagen i bygge-anlægssektoren
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: Servicios 02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711300 Analyse von Umweltindikatoren in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90713100 Beratung in Sachen Wasserversorgung und Abwasser in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Servicios 02/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90711300 Ανάλυση περιβαλλοντικών δεικτών, εκτός της ανάλυσης που προορίζεται για κατασκευαστικά έργα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90713100 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για την υδροδότηση και τα λύματα, εκτός των συμβουλών που προορίζονται για κατασκευαστικά έργα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: Servicios 02/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90711300 Environmental indicators analysis other than for construction
Additional classification (cpv): 90713100 Consulting services for water-supply and waste-water other than for construction
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: Servicios 02/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90711300 Keskkonnanäitajate hindamine, v.a ehitusega seotud
Täiendav liigitus (cpv): 90713100 Veevarustuse ja reovee alased nõuandeteenused, v.a ehitusega seotud
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: Servicios 02/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90711300 Ympäristöindikaattorien analyysi muuta kuin rakentamista varten
Lisäluokitus (cpv): 90713100 Vesihuolto- ja jäteneuvontapalvelut muuta kuin rakentamista varten
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: Servicios 02/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: Servicios 02/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90711300 Nem építkezéssel kapcsolatos környezeti mutatók elemzése
További osztályozás (cpv): 90713100 Nem építkezéssel kapcsolatos vízellátást és szennyvizet érintő tanácsadási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: Servicios 02/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90711300 Analisi di indicatori ambientali diversa da quelle per costruzioni
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90713100 Servizi di consulenza per la fornitura di acqua e per lo smaltimento delle acque reflue diversi da quelli per costruzioni
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: Servicios 02/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90711300 Aplinkos veiksnių analizė (ne statyboms)
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90713100 Konsultavimo vandentiekio ir nuotekų klausimais paslaugos (ne statyboms)
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: Servicios 02/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90711300 Vides rādītāju analīze, izņemot būvniecībai
Papildu klasifikācija (cpv): 90713100 Konsultāciju pakalpojumi ūdens apgādes un notekūdeņu jautājumos, izņemot būvniecībai
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Servicios 02/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90711300 Analiżi ta' l-indikaturi ambjentali għajr għall-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90713100 Servizzi ta' konsulenza dwar il-provvista ta' l-ilma u dwar id-drenaġġ għajr dwar il-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: Servicios 02/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90711300 Analyse van milieu-indicatoren voor andere dan bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 90713100 Adviesdiensten inzake watervoorziening en afvalwater, anders dan voor de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: Servicios 02/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90711300 Analiza wskaźników ekologicznych innych niż dotyczących branży budowlanej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90713100 Usługi konsultacyjne dotyczące zaopatrzenia w wodę i obróbki ścieków inne niż związane z branżą budowlaną
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: Servicios 02/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90711300 Analiză a indicatorilor de mediu, alta decât cea pentru construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 90713100 Servicii de consultanţă pentru alimentarea cu apă şi servicii de consultanţă în materie de ape reziduale, altele decât cele pentru construcţii
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Servicios 02/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90711300 Analys av miljöindikatorer utom för byggprojekt
Ytterligare klassificering (cpv): 90713100 Konsulttjänster för vattenförsörjning och avloppsvatten utom för byggprojekt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000