414495-2026 - Състезателна процедура
Полша – Строителни и монтажни работи на пътища – Budowa obwodnicy Klimontowa w ciągu DW 758
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеBudowa obwodnicy Klimontowa w ciągu DW 758
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest przedsięwzięcie pn. "Budowa obwodnicy Klimontowa w ciągu DW 758", obejmujące roboty polegające na budowie odcinka drogi wojewódzkiej nr 758 o długości ok. 3,97 km wraz z przebudową istniejącej drogi krajowej nr 9 na długości około 0,36 km wraz z instalacjami i wyposażeniem drogi, infrastrukturą niezbędną do funkcjonowania drogi, w tym budową obiektów inżynierskich: 9-cio przęsłowej estakady nad rzeką „Koprzywianką”, ramp najazdowych umożliwiających dostęp do estakady oraz budową skrzyżowań z drogami gminnymi, powiatowymi i krajowymi. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификаторN-WZ.26.1.43.2026.JŚ
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаAdres strony prowadzonego postępowania: https://szdw-kielce.logintrade.net/zapytania_email,233231,2b112136c0202060edec9b99643f6b49.html
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45233120 Строителни и монтажни работи на пътища
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45240000 Строителни и монтажни работи на хидротехнически съоръжения, 45231400 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни електропроводи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
414495-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Práce
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorN-WZ.26.1.43.2026.JŚ
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45240000 Výstavba vodních děl, 45231400 Stavební práce pro elektrické vedení
5. Část
ČástLOT-0001
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45233120 Anlæg af vej
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45240000 Arbejder i forbindelse med udførelse af vandbygningsanlæg, 45231400 Arbejder i forbindelse med stærkstrømsluftledninger
Udførelsessted
By: Klimontów, powiat sandomierski
Landsdel (NUTS): Kielecki (PL721)
Land: Polen
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233120 Građevinski radovi na cesti
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi, 45240000 Građevinski radovi na hidrograđevnim objektima, 45231400 Građevinski radovi na elektroenergetskim vodovima
Mjesto izvršenja
Grad: Klimontów, powiat sandomierski
Zemlja – podregija (NUTS): Kielecki (PL721)
Zemlja: Poljska
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233120 Lavori di costruzione di strade
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45000000 Lavori di costruzione, 45240000 Lavori di costruzione per opere idrauliche, 45231400 Lavori generali di costruzione di linee elettriche
Luogo di esecuzione
Località: Klimontów, powiat sandomierski
Suddivisione del paese (NUTS): Kielecki (PL721)
Paese: Polonia
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233120 Xogħlijiet tal-kostruzzjoni tat-toroq
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni, 45240000 Xogħol tal-kostruzzjoni għal proġetti ta’ l-ilma, 45231400 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji ta’ l-enerġija elettrika
Post tal-prestazzjoni
Belt: Klimontów, powiat sandomierski
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Kielecki (PL721)
Pajjiż: Il-Polonja
414495-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeN-WZ.26.1.43.2026.JŚ
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233120 Wegenbouwwerken
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45240000 Waterbouwwerkzaamheden, 45231400 Bouwwerkzaamheden voor hoogspanningsleidingen
5. Perceel
PerceelLOT-0001