2. Процедура
Процедура
Заглавие: Acord Cadru furnizare CLORHIDRAT DE METADONA 2,5 MG CPR
Описание: Acord Cadru furnizare CLORHIDRAT DE METADONA 2,5 MG CPR, in conformitate cu documentatia de atribuire. Frecventa atribuirii contractelor subsecvente este de regulă lunară, dar poate varia in funcție de bugetul alocat și de nevoile autorității contractante. Autoritatea Contractanta a indicat cantitatile estimate minime si maxime ale acordului-cadru, precum si cantitatile minime si maxime estimate ale contractelor subsecvente. Cantitate minima estimata contract subsecvent 63.700 cpr ; Cantitate maxima estimata contract subsecvent 240.000 cpr Valoare minima estimata contract subsecvent 33.213,18 lei fara tva ; Valoare maximă estimata contract subsecvent 125.136 lei fara tva Cantitate minima estimata acord cadru 3.000.000 cpr ; Cantitate maxima estimata 6.500.000 cpr Valoare fara tva cantitate minima estimata acord cadru 1.564.200 lei ; Valoare fara tva cant maxima estimata acord cadru 3.389.100 lei
Вътрешен идентификатор: 15249612_2026_PAAPD1624484
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33690000 Разни медикаменти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Default lot
Описание: Acord – cadru de achiziție publică – furnizare medicamente - CLORHIDRAT DE METADONA 2,5 MG cpr Cantitate minima 3.000.000 cpr, Cantitate maxima 6.500.000 cpr
Вътрешен идентификатор: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 15249612_2026_PAAPD1624484
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33690000 Diverse lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Titel: Default lot
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 15249612_2026_PAAPD1624484
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Internal identifier: 15249612_2026_PAAPD1624484
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 15249612_2026_PAAPD1624484
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33690000 Medicamentos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Default lot
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33690000 Mitmesugused ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Pealkiri: Default lot
Sisemine tunnus: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 15249612_2026_PAAPD1624484
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33690000 Médicaments divers
Titre: Default lot
Identifiant interne: 1
414561-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka15249612_2026_PAAPD1624484
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33690000 Razni lijekovi
5. Grupa
GrupaLOT-0000
NaslovDefault lot
Interna identifikacijska oznaka1
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33690000 Különböző gyógyszerek
5. Rész
Rész: LOT-0000
Cím: Default lot
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33690000 Medicinali vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Titolo: Default lot
Identificativo interno: 1
414561-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators15249612_2026_PAAPD1624484
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles
5. Daļa
DaļaLOT-0000
NosaukumsDefault lot
Iekšējais identifikators1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 15249612_2026_PAAPD1624484
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33690000 Prodotti mediċinali varji
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titlu: Default lot
Identifikatur intern: 1
Wewnętrzny identyfikator: 15249612_2026_PAAPD1624484
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33690000 Różne produkty lecznicze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: Default lot
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33690000 Medicamentos vários
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 15249612_2026_PAAPD1624484
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33690000 Rôzne liečivá
5. Časť
Časť: LOT-0000
Názov: Default lot
Interný identifikátor: 1
414561-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator15249612_2026_PAAPD1624484
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33690000 Različna zdravila
5. Sklop
SklopLOT-0000
Notranji identifikator1
414561-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare15249612_2026_PAAPD1624484
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33690000 Varia
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDefault lot
Intern identifierare1