414623-2026 - Състезателна процедура
Полша – Преносими компютри (от 3 до 5 кг) – Zakup laptopów i stacji roboczych z oprogramowaniem biurowym, monitorów, drukarek, skanerów (w tym wielkoformatowych i do książek), czytników kodów kreskowych oraz otwieraczy korespondencji
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZakup laptopów i stacji roboczych z oprogramowaniem biurowym, monitorów, drukarek, skanerów (w tym wielkoformatowych i do książek), czytników kodów kreskowych oraz otwieraczy korespondencji
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest Zakup laptopów i stacji roboczych z oprogramowaniem biurowym, monitorów, drukarek, skanerów (w tym wielkoformatowych i do książek), czytników kodów kreskowych oraz otwieraczy korespondencji zgodnie z SWZ wraz z załącznikami w szczególności zgodnie ze specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik nr 1 do projektu umowy oraz projektem umowy stanowiącym załącznik nr 7. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia Ilość Laptop pracowniczy 16" z oprogramowaniem biurowym 27 Monitor pracowniczy 38 Stacja robocza typu AllInOne z oprogramowaniem biurowym 51 Skaner biurkowy 37 Czytnik kodów kreskowych 40 Drukarka kodów kreskowych 40 Skaner wielkoformatowy 1 Drukarka wielofunkcyjna 26 Skaner książek 1 Otwieracz korespondencji 1 Klucz zabezpieczający U2F 1100
Вътрешен идентификаторZW-I.272.44.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 30213100 Преносими компютри (от 3 до 5 кг)
Допълнителна класификация (cpv): 30231300 Дисплеи, 30213300 Настолен компютър, 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи, 30237270 Чанти за преносими компютри, 30216110 Скенери за компютри, 30216130 Четящи устройства за баркодове, 30232110 Лазерни принтери, 30131500 Машини за отваряне на пощенска кореспонденция
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
414623-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZW-I.272.44.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213300 Tischcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30216130 Strichcodeleser, 30232110 Laserdrucker, 30131500 Brieföffnungsmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
414623-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόZW-I.272.44.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30231300 Οθόνες απεικόνισης, 30213300 Επιτραπέζιοι ηλεκτρονικοί υπολογιστές, 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής, 30237270 Θήκες μεταφοράς φορητών ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30216110 Σαρωτές για χρήση στον τομέα της πληροφορικής, 30216130 Αναγνώστες κωδικών ραβδώσεων, 30232110 Εκτυπωτές λέιζερ, 30131500 Μηχανές ανοίγματος αλληλογραφίας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
414623-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZW-I.272.44.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30213100 Kaasaskantavad arvutid
Täiendav liigitus (cpv): 30231300 Kuvarid, 30213300 Lauaarvutid, 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid, 30237270 Sülearvutite kotid, 30216110 Arvutiskannerid, 30216130 Vöötkoodilugejad, 30232110 Laserprinterid, 30131500 Saadetiste avamise masinad
5. Osa
OsaLOT-0001
414623-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZW-I.272.44.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30213100 Kannettavat tietokoneet
Lisäluokitus (cpv): 30231300 Näyttimet, 30213300 Pöytätietokone, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät, 30237270 Kannettavien tietokoneiden kuljetuslaukut, 30216110 Kuvanlukijat, 30216130 Viivakoodilukijat, 30232110 Lasertulostimet, 30131500 Postinavauskoneet
414623-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachZW-I.272.44.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30213100 Portable computers
Aicmiú breise (cpv): 30231300 Display screens, 30213300 Desktop computer, 48000000 Software package and information systems, 30237270 Portable computer carrying cases, 30216110 Scanners for computer use, 30216130 Barcode readers, 30232110 Laser printers, 30131500 Mail opening machines
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
414623-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZW-I.272.44.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30213100 Prenosiva računala
Dodatna klasifikacija (cpv): 30231300 Zasloni za prikaz, 30213300 Stolno računalo, 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi, 30237270 Torbe za nošenje prijenosnih računala, 30216110 Skaneri za računala, 30216130 Čitači barkoda, 30232110 Laserski pisači, 30131500 Strojevi za otvaranje poštanskih pošiljaka
5. Grupa
GrupaLOT-0001
414623-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZW-I.272.44.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30213100 Computer portatili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30231300 Schermi di visualizzazione, 30213300 Computer modello desktop, 48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione, 30237270 Valigette per computer portatili, 30216110 Scanner per uso informatico, 30216130 Lettori di codici a barre, 30232110 Stampanti laser, 30131500 Macchine per aprire la posta
5. Lotto
LottoLOT-0001
414623-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsZW-I.272.44.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213100 Portatīvie datori
Papildu klasifikācija (cpv): 30231300 Displeja ekrāni, 30213300 Galddators, 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas, 30237270 Portatīvu datoru somas, 30216110 Skeneri lietošanai ar datoriem, 30216130 Svītrkodu lasītāji, 30232110 Lāzerprinteri, 30131500 Pasta sūtījumu atvērēji
5. Daļa
DaļaLOT-0001
414623-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZW-I.272.44.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30213100 Kompjuters portabbli
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30231300 Display screens, 30213300 Kompjuter desktop, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni, 30237270 Bagalji għall-ġarr ta' kompjuters portabbli, 30216110 Scanners għall-użu mal-kompjuter, 30216130 Qarreja tal-"barcode", 30232110 Printers bil-laser, 30131500 Magni għall-ftuħ tal-posta
5. Lott
LottLOT-0001
414623-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeZW-I.272.44.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30231300 Beeldschermen, 30213300 Desktop computers, 48000000 Software en informatiesystemen, 30237270 Draagtassen voor laptop, 30216110 Scanners voor computergebruik, 30216130 Streepjescodelezers, 30232110 Laserprinters, 30131500 Postopeners
5. Perceel
PerceelLOT-0001
414623-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internZW-I.272.44.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 30213100 Computere portabile
Clasificare suplimentară (cpv): 30231300 Ecrane de afişare, 30213300 Computer de birou, 48000000 Pachete software şi sisteme informatice, 30237270 Genţi pentru computere portabile, 30216110 Scanere informatice, 30216130 Cititoare de coduri de bare, 30232110 Imprimante laser, 30131500 Maşini de deschis corespondenţa
5. Lot
LotLOT-0001
414623-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZW-I.272.44.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30213100 Prenosné počítače
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30231300 Zobrazovacie jednotky (obrazovky), 30213300 Stolový počítač, 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy, 30237270 Puzdrá na prenosné počítače, 30216110 Skenery na používanie s počítačom, 30216130 Snímače čiarového kódu, 30232110 Laserové tlačiarne, 30131500 Stroje na otváranie pošty
5. Časť
ČasťLOT-0001
414623-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZW-I.272.44.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30213100 Prenosni računalniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 30231300 Zasloni (za prikaz), 30213300 Namizni računalnik, 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi, 30237270 Torbice za prenosne računalnike, 30216110 Skenerji za računalniško uporabo, 30216130 Čitalniki črtnih kod, 30232110 Laserski tiskalniki, 30131500 Stroji za odpiranje pošte
5. Sklop
SklopLOT-0001