2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 2. Prawo opcji: a) zamówienie gwarantowane obejmuje zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, do dnia 16.12.2026 r. b) zamówienie opcjonalne obejmuje zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, do dnia 16.12.2026 r. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną, natomiast Zamawiający przedstawi ilość z której skorzysta w ramach prawa opcji najpóźniej do dnia 30.09.2026 r. Za zgodą Wykonawcy, termin wykonania opcji może zostać przedłużony. 3. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących zdarzeń: a) uzyskania oszczędności w postępowaniu przetargowym, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych. 4. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34200000 Каросерии, ремаркета или полуремаркета на превозни средства
Допълнителна класификация (cpv): 34223330 Мобилни единици, поставени на ремаркета, 39330000 Оборудване за дезинфекция
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 2. Prawo opcji: a) zamówienie gwarantowane obejmuje zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, do dnia 16.12.2026 r. b) zamówienie opcjonalne obejmuje zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, do dnia 16.12.2026 r. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną, natomiast Zamawiający przedstawi ilość z której skorzysta w ramach prawa opcji najpóźniej do dnia 30.09.2026 r. Za zgodą Wykonawcy, termin wykonania opcji może zostać przedłużony. 3. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od wystąpienia następujących zdarzeń: a) uzyskania oszczędności w postępowaniu przetargowym, b) pozyskania dodatkowych środków finansowych. 4. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami.
414662-2026 - Zadávání
Polsko – Karoserie motorových vozidel, přívěsy a návěsy – Zakup 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1 szt. kontenera ze sprzętem do dekontaminacji.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34200000 Karoserie motorových vozidel, přívěsy a návěsy
Další klasifikace (cpv): 34223330 Mobilní jednotky na přívěsech, 39330000 Desinfekční zařízení
5. Část
ČástLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34200000 Karrosserier til motorkøretøjer; påhængsvogne eller sættevogne
Supplerende klassifikation (cpv): 34223330 Mobile enheder på påhængsvogne, 39330000 Desinfektionsudstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223330 Fahrbare Einsatzeinheiten auf Anhängern, 39330000 Desinfektionsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34200000 Αμαξώματα για αυτοκίνητα οχήματα, ρυμουλκούμενα και ημιρυμουλκούμενα οχήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34223330 Κινητές ρυμουλκούμενες μονάδες, 39330000 Εξοπλισμός απολύμανσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34200000 Ajoneuvojen korit, perävaunut tai puoliperävaunut
Lisäluokitus (cpv): 34223330 Siirrettävinä toimitiloina käytettävät perävaunut, 39330000 Desinfiointilaitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34200000 Carrosseries, remorques ou semi-remorques de véhicules
Nomenclature complémentaire (cpv): 34223330 Unités mobiles sur remorques, 39330000 Matériel de désinfection
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34200000 Vehicle bodies, trailers or semi-trailers
Aicmiú breise (cpv): 34223330 Mobile units on trailers, 39330000 Disinfection equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34200000 Karoserije za vozila, prikolice ili poluprikolice
Dodatna klasifikacija (cpv): 34223330 Mobilne jedinice na prikolicama, 39330000 Oprema za dezinfekciju
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34200000 Jármű-karosszéria, pótkocsi és félpótkocsi
További osztályozás (cpv): 34223330 Pótkocsira tehető mozgatható egység, 39330000 Fertőtlenítőberendezések
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34200000 Carrozzerie; rimorchi o semirimorchi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34223330 Unità mobili su rimorchio, 39330000 Attrezzature di disinfezione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34200000 Automobilių kėbulai, priekabos arba puspriekabės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34223330 Kilnojamoji priekabų įranga, 39330000 Dezinfekcijos įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34200000 Voertuigcarrosserieën, aanhangwagens of opleggers
Aanvullende classificatie (cpv): 34223330 Mobiele units op aanhangwagens, 39330000 Desinfecteeruitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34200000 Caroserii, remorci sau semiremorci pentru vehicule
Clasificare suplimentară (cpv): 34223330 Unităţi mobile pe remorci, 39330000 Echipament de dezinfectare
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34200000 Karosérie vozidiel, prívesy alebo návesy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34223330 Mobilné jednotky na prívesoch, 39330000 Zariadenia na dezinfekciu
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34200000 Karoserije za vozila, priklopniki ali polpriklopniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 34223330 Mobilne enote na priklopnikih, 39330000 Oprema za dezinfekcijo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34200000 Karosser, släp- eller påhängsvagnar
Ytterligare klassificering (cpv): 34223330 Mobila släpvagnsenheter, 39330000 Desinfektionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001