414664-2026 - Състезателна процедура
Хърватия – Обществени телефонни услуги – Telekomunikacijske usluge u nepokretnoj mreži
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеTelekomunikacijske usluge u nepokretnoj mreži
ОписаниеPredmet nabave su telekomunikacijske usluge u nepokretnoj mreži.
Вътрешен идентификатор02/2026 VV
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаOtvoreni postupak
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 64211000 Обществени телефонни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
ОписаниеPredmet nabave su telekomunikacijske usluge u nepokretnoj mreži. Obzirom da je telekomunikacijska mreža HL-a okosnica svih poslovnih procesa, te posebno rada prodajne mreže kojom HL ostvaruje planirani financijski promet, prilikom uspostave i pružanja traženih usluga, zastoji ili prekidi u radu dijela ili cijele mrežne infrastrukture nisu prihvatljivi. Kao osiguranje od rizika potencijalne nedostupnosti uplata s prodajne mreže, Internet uplata, Call centra, kao i ostalih web-servisa a time i nepravodobno slanje izvještaja o obavljenim financijskim transakcijama prema nadležnim tijelima, mogućeg financijskog gubitka te gubitka reputacije, propisani su slijedeći uvjeti za ponuditelje. Za potrebe prijenosa podataka te za potrebe govornih komunikacija u nepokretnoj telekomunikacijskoj mreži kao dijela cjelovitog informacijskog sustava Hrvatske Lutrije potrebno je osigurati sljedeće telekomunikacijske usluge: • usluga pristupa privatnoj podatkovnoj mreži (MPLS/IP VPN) putem stalne simetrične veze, putem udaljenog xDSL pristupa bez ograničenja prometa te putem udaljenog mobilnog (4G i/ili 5G) pristupa • usluga povezivanja na Internet putem stalne simetrične veze, putem udaljenog xDSL pristupa te putem udaljenog mobilnog (4G i/ili 5G) pristupa • usluga L2 full mesh podatkovne veze između datacentara gdje je smještena oprema Naručitelja • SLA (Service Level Agreement) – Sporazum o razini kvalitete usluge • DDoS zaštitu na vezama prema datacentrima s Interneta • usluga monitoriranja • usluga prijenosa govora • usluga besplatnog poziva 0800 • usluga IP televizije. Cjeloviti opis usluga se nalazi u prilogu Dokumentacije o nabavi.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 64211000 Veřejné telefonní služby
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Země: Chorvatsko
Další informace: U troškovniku su navedene prodajne lokacije (1225 lokacija s pristupom u MPLS/IP VPN mrežu) koje Naručitelj koristi na dan 10.04.2026., i polazne su, za potrebe troškovnika.
Hodnota
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 64211000 Offentlig telefontjeneste
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Værdi
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Wert
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 64211000 Υπηρεσίες δημόσιας τηλεφωνίας
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Κροατία
Αξία
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64211000 Public-telephone services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Country: Croatia
Value
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64211000 Servicios de teléfonos públicos
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
País: Croacia
Valor
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 64211000 Üldkasutatava telefoni teenused
Lepingu täitmise koht
Riik: Horvaatia
Maksumus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 64211000 Yleisöpuhelinpalvelut
Suorituspaikka
Maa: Kroatia
Arvo
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 64211000 Services de cabines téléphoniques publiques
Lieu d’exécution
Pays: Croatie
Valeur
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
An áit feidhmíochta
Tír: An Chróit
Luach
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 64211000 Usluge javne telefonije
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
Vrijednost
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 64211000 Közcélú távbeszélő-szolgáltatások
A teljesítés helye
Ország: Horvátország
Érték
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 64211000 Servizi telefonici pubblici
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Paese: Croazia
Valore
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 64211000 Viešojo telefono ryšio paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Šalis: Kroatija
Vertė
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64211000 Sabiedrisko telefonu pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Valsts: Horvātija
Vērtība
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64211000 Openbaretelefoondiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatië
Waarde
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 64211000 Serviços relacionados com telefones públicos
Local de execução
País: Croácia
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 64211000 Servicii de telefonie publică
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Țara: Croaţia
Valoare
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 64211000 Storitve javne telefonije
Kraj izvajanja
Država: Hrvaška
Vrednost
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64211000 Tjänster för offentliga telefoner
Leveransplats
Del av land (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Värde