2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa mobilno-polowego stanowiska BSP - 4 komplety
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Mobilno-polowe stanowisko BSP” – 4 kpl. Każdy z kompletów składać się będzie z zabudowanego pojazdu bazowego z dodatkowym wyposażaniem, przyczepy transportowej i namiotu pneumatycznego z wyposażeniem szkoleniowym. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa moduły związane z funkcjonalnością pojazdów i zakresami wyposażenia. Moduł 1. „Mobilno-polowe stanowisko BSP” na bazie pojazdu typu pickup wraz z dedykowaną zabudową i wyposażaniem peryferyjnym – 3 kpl. Moduł 2. „Mobilno-polowe stanowisko BSP” na bazie pojazdu typu SUV wraz z dedykowaną zabudową i wyposażaniem peryferyjnym – 1 kpl. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono wstępne konsultacje rynkowe, o których mowa w art. 84 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Вътрешен идентификатор: Zp/pn/10/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34113300 Превозни средства с 4 задвижващи колела за движение по терени без път (тип off-road)
Допълнителна класификация (cpv): 34113000 Превозни средства с 4 задвижващи колела, 39522530 Палатки, 34223000 Ремаркета и полуремаркета
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa „Mobilno-polowe stanowisko BSP” – 4 kpl.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa „Mobilno-polowe stanowisko BSP” – 4 kpl. Każdy z kompletów składać się będzie z zabudowanego pojazdu bazowego z dodatkowym wyposażaniem, przyczepy transportowej i namiotu pneumatycznego z wyposażeniem szkoleniowym. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwa moduły związane z funkcjonalnością pojazdów i zakresami wyposażenia. Moduł 1. „Mobilno-polowe stanowisko BSP” na bazie pojazdu typu pickup wraz z dedykowaną zabudową i wyposażaniem peryferyjnym – 3 kpl. Moduł 2. „Mobilno-polowe stanowisko BSP” na bazie pojazdu typu SUV wraz z dedykowaną zabudową i wyposażaniem peryferyjnym – 1 kpl. Opis zawiera zał. nr 1 do SWZ.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: Zp/pn/10/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34113300 Terénní vozidla
Další klasifikace (cpv): 34113000 Vozidla s pohonem čtyř kol, 39522530 Stany, 34223000 Přívěsy a návěsy
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: Zp/pn/10/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34113300 Offroadkøretøjer
Supplerende klassifikation (cpv): 34113000 Køretøjer med firehjulstræk, 39522530 Telte, 34223000 Påhængsvogne og sættevogne
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zp/pn/10/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34113300 Οχήματα εκτός δρόμου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34113000 Αυτοκίνητα με κίνηση στους τέσσερις τροχούς, 39522530 Σκηνές, 34223000 Ρυμουλκούμενα και ημιρυμουλκούμενα οχήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: Zp/pn/10/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34113300 Off-road vehicles
Additional classification (cpv): 34113000 4-wheel-drive vehicles, 39522530 Tents, 34223000 Trailers and semi-trailers
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Zp/pn/10/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34113300 Vehículos de doble tracción
Clasificación adicional (cpv): 34113000 Vehículos con tracción a las cuatro ruedas, 39522530 Tiendas de campaña, 34223000 Remolques y semirremolques
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: Zp/pn/10/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34113300 Sõidukid kasutamiseks väljaspool teedevõrku
Täiendav liigitus (cpv): 34113000 Neljarattaveoga sõidukid, 39522530 Telgid, 34223000 Haagised ja poolhaagised
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: Zp/pn/10/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34113300 Maastoautot
Lisäluokitus (cpv): 34113000 Nelivetoajoneuvot, 39522530 Teltat, 34223000 Perävaunut ja puoliperävaunut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: Zp/pn/10/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34113300 Quatre-quatre
Nomenclature complémentaire (cpv): 34113000 Véhicules à quatre roues motrices, 39522530 Tentes, 34223000 Remorques et semi-remorques
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: Zp/pn/10/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: Zp/pn/10/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34113300 Fuoristrada
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34113000 Automobili a quattro ruote motrici, 39522530 Tende, 34223000 Rimorchi e semirimorchi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: Zp/pn/10/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34113300 Ne kelių transporto priemonės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34113000 Transporto priemonės su 4 ratų pavara, 39522530 Palapinės, 34223000 Priekabos ir puspriekabės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Zp/pn/10/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34113300 Vtturi għall-użu 'l barra mit-toroq
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34113000 Vetturi bis-sewqan fuq l-erba' roti, 39522530 Kampijiet, 34223000 Karrijiet u nofs-karrijiet
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: Zp/pn/10/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34113300 Terreinwagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34113000 Voertuigen met vierwielaandrijving, 39522530 Tenten, 34223000 Aanhangwagens en opleggers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34113300 Veículos todo-o-terreno
Classificação adicional (cpv): 34113000 Veículos automóveis com tracção às quatro rodas, 39522530 Tendas, 34223000 Reboques e semi-reboques
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: Zp/pn/10/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34113300 Vehicule de teren
Clasificare suplimentară (cpv): 34113000 Vehicule cu 4 roţi motoare, 39522530 Corturi, 34223000 Remorci şi semiremorci
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Zp/pn/10/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34113300 Fordon för terrängkörning
Ytterligare klassificering (cpv): 34113000 Fyrhjulsdrivna fordon, 39522530 Tält, 34223000 Släp- och påhängsvagnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001