2. Процедура
Процедура
Заглавие: »DOBAVA NEVROKIRURŠKEGA BIPOLARNEGA GENERATORJA Z IRIGACIJO Z VZDRŽEVANJEM TER DOBAVA POTROŠNEGA MATERIALA ZA OBDOBJE 7 LET«
Описание: DOBAVA NEVROKIRURŠKEGA BIPOLARNEGA GENERATORJA Z IRIGACIJO Z VZDRŽEVANJEM TER DOBAVA POTROŠNEGA MATERIALA ZA OBDOBJE 7 LET.
Вътрешен идентификатор: JN-74224
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33000000 Медицинско оборудване, фармацевтични продукти и продукти за лични грижи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 491265
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-74224
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33000000 Zdravotnické přístroje, farmaceutika a prostředky pro osobní péči
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 491265
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-74224
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33000000 Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 491265
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-74224
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33000000 Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491265
Internal identifier: JN-74224
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 491265
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-74224
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33000000 Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 491265
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-74224
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33000000 Matériels médicaux, pharmaceutiques et produits de soins personnnels
Identifiant interne: 491265
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-74224
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 491265
414906-2026 - Nadmetanje
Slovenija – Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu – »DOBAVA NEVROKIRURŠKEGA BIPOLARNEGA GENERATORJA Z IRIGACIJO Z VZDRŽEVANJEM TER DOBAVA POTROŠNEGA MATERIALA ZA OBDOBJE 7 LET«
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaJN-74224
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33000000 Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
5. Grupa
GrupaLOT-0000
Interna identifikacijska oznaka491265
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-74224
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33000000 Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 491265
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-74224
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33000000 Apparecchiature mediche, prodotti farmaceutici e per la cura personale
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 491265
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-74224
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33000000 Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 491265
Iekšējais identifikators: JN-74224
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33000000 Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 491265
414906-2026 - Procedura konkurencyjna
Słowenia – Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała – »DOBAVA NEVROKIRURŠKEGA BIPOLARNEGA GENERATORJA Z IRIGACIJO Z VZDRŽEVANJEM TER DOBAVA POTROŠNEGA MATERIALA ZA OBDOBJE 7 LET«
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorJN-74224
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
Wewnętrzny identyfikator491265
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN-74224
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33000000 Equipamento médico, medicamentos e produtos para cuidados pessoais
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 491265
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-74224
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33000000 Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală
Identificator intern: 491265
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-74224
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33000000 Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 491265
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-74224
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 491265
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-74224
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 491265