414945-2026 - Състезателна процедура
Дaния – Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства – Laboratorierengøring – Genudbud
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеLaboratorierengøring – Genudbud
ОписаниеStyrelsen for Fødevarer, Landbrug og Fiskeri udbyder en kontrakt vedrørende rengøringsservice og vinduespolering på laboratorielokation i Ringsted (bruttoareal på ca. 4.500 m2). Opgaven omfatter daglig rengøring af laboratorie-, kontor- og fællesområder samt periodiske rengøringsopgaver og optioner på tilkøbsydelser, herunder vinduespolering. Rengøringsydelserne skal udføres i henhold til en programmeret rengøringsmodel med fastlagte programkoder, kvalitetskrav og frekvenser. Der stilles særlige krav til arbejdet i laboratorieområder, herunder håndtering af affald, biosikkerhed, anvendelse af rengøringsmidler samt begrænsninger i håndtering af laboratorieudstyr og farligt affald
Вътрешен идентификатор2026-45517
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
Допълнителна класификация (cpv): 90911100 Услуги по почистване на жилищни сгради, 90911300 Услуги по почистване на прозорци, 90919000 Услуги, свързани с почистването на канцеларии, училищно и канцеларско оборудване, 90919100 Услуги по почистване на канцеларско оборудване, 90919200 Услуги по почистване на канцеларии
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
414945-2026 - Zadávání
Dánsko – Úklidové služby – Laboratorierengøring – Genudbud
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevLaboratorierengøring – Genudbud
Interní identifikátor2026-45517
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby
Další klasifikace (cpv): 90911100 Úklid v ubytovacích zařízeních, 90911300 Čištění oken, 90919000 Úklid kanceláří, škol a čištění kancelářských strojů, 90919100 Čištění kancelářských strojů, 90919200 Úklid kanceláří
5. Část
ČástLOT-0000
414945-2026 - Διαγωνισμός
Δανία – Υπηρεσίες καθαρισμού – Laboratorierengøring – Genudbud
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςLaboratorierengøring – Genudbud
Εσωτερικό αναγνωριστικό2026-45517
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90911100 Υπηρεσίες καθαρισμού κατοικιών, 90911300 Υπηρεσίες καθαρισμού υαλοπινάκων, 90919000 Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων, σχολείων και εξοπλισμού γραφείων, 90919100 Υπηρεσίες καθαρισμού εξοπλισμού γραφείων, 90919200 Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
414945-2026 - Licitación
Dinamarca – Servicios de limpieza – Laboratorierengøring – Genudbud
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloLaboratorierengøring – Genudbud
Identificador interno2026-45517
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90910000 Servicios de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 90911100 Servicios de limpieza de viviendas, 90911300 Servicios de limpieza de ventanas, 90919000 Servicios de limpieza de oficinas, escuelas y equipo de oficina, 90919100 Servicios de limpieza de equipo de oficina, 90919200 Servicios de limpieza de oficinas
5. Lote
LoteLOT-0000
414945-2026 - Hange
Taani – Puhastusteenused – Laboratorierengøring – Genudbud
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriLaboratorierengøring – Genudbud
Sisemine tunnus2026-45517
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90910000 Puhastusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90911100 Ruumide puhastusteenused, 90911300 Aknapuhastusteenus, 90919000 Büroode, koolide ja bürooseadmete puhastusteenused, 90919100 Bürooseadmete puhastusteenused, 90919200 Büroopuhastusteenused
5. Osa
OsaLOT-0000
414945-2026 - Kilpailu
Tanska – Siivous- ja puhdistuspalvelut – Laboratorierengøring – Genudbud
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiLaboratorierengøring – Genudbud
Sisäinen tunniste2026-45517
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 90911100 Asuntojen siivouspalvelut, 90911300 Ikkunanpesupalvelut, 90919000 Toimistojen, koulujen ja toimistolaitteiden puhdistuspalvelut, 90919100 Toimistolaitteiden puhdistuspalvelut, 90919200 Toimistotilojen siivous
414945-2026 - Mise en concurrence
Danemark – Services de nettoyage – Laboratorierengøring – Genudbud
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
TitreLaboratorierengøring – Genudbud
Identifiant interne2026-45517
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90910000 Services de nettoyage
Nomenclature complémentaire (cpv): 90911100 Services de nettoyage de logements, 90911300 Services de nettoyage de vitres, 90919000 Services de nettoyage de matériel de bureau, de bureaux, des écoles, 90919100 Services de nettoyage de matériel de bureau, 90919200 Services de nettoyage de bureaux
5. Lot
LotLOT-0000
414945-2026 - Iomaíocht
An Danmhairg – Cleaning services – Laboratorierengøring – Genudbud
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealLaboratorierengøring – Genudbud
Aitheantóir inmheánach2026-45517
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90910000 Cleaning services
Aicmiú breise (cpv): 90911100 Accommodation cleaning services, 90911300 Window-cleaning services, 90919000 Office, school and office equipment cleaning services, 90919100 Cleaning services of office equipment, 90919200 Office cleaning services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
414945-2026 - Nadmetanje
Danska – Usluge čišćenja – Laboratorierengøring – Genudbud
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
NaslovLaboratorierengøring – Genudbud
Interna identifikacijska oznaka2026-45517
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90910000 Usluge čišćenja
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911100 Usluge čišćenja stambenih objekata, 90911300 Usluge čišćenja prozora, 90919000 Usluge čišćenja ureda, škola i uredske opreme, 90919100 Usluge čišćenja uredske opreme, 90919200 Usluge čišćenja ureda
5. Grupa
GrupaLOT-0000
414945-2026 - Konkursas
Danija – Valymo paslaugos – Laboratorierengøring – Genudbud
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius2026-45517
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90910000 Valymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90911100 Apgyvendinimo patalpų valymo paslaugos, 90911300 Langų valymo paslaugos, 90919000 Biurų, mokyklų ir biuro įrangos valymo paslaugos, 90919100 Biurų įrangos valymo paslaugos, 90919200 Biurų valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
414945-2026 - Konkurss
Dānija – Uzkopšanas pakalpojumi – Laboratorierengøring – Genudbud
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators2026-45517
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90911100 Dzīvojamo telpu uzkopšanas pakalpojumi, 90911300 Logu tīrīšanas pakalpojumi, 90919000 Biroju, skolu un biroja iekārtu tīrīšanas pakalpojumi, 90919100 Biroja iekārtu tīrīšanas pakalpojumi, 90919200 Biroju uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000
414945-2026 - Kompetizzjoni
Id-Danimarka – Servizzi tat-tindif – Laboratorierengøring – Genudbud
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
TitluLaboratorierengøring – Genudbud
Identifikatur intern2026-45517
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90910000 Servizzi tat-tindif
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90911100 Servizzi tat-tindif ta' l-akkomodazzjoni, 90911300 Servizzi tat-tindif tat-twieqi, 90919000 Servizzi ta' tindif ta' uffiċċji, skejjel u tagħmir ta' l-uffiċċju, 90919100 Servizzi tat-tindif ta' l-apparat ta' l-uffiċini, 90919200 Servizzi tat-tindif ta' l-uffiċini
5. Lott
LottLOT-0000
414945-2026 - Procedura konkurencyjna
Dania – Usługi sprzątania – Laboratorierengøring – Genudbud
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
TytułLaboratorierengøring – Genudbud
Wewnętrzny identyfikator2026-45517
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90910000 Usługi sprzątania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90911100 Usługi sprzątania miejsc noclegowych, 90911300 Usługi czyszczenia okien, 90919000 Usługi sprzątania biur i szkół oraz czyszczenia urządzeń biurowych, 90919100 Usługi czyszczenia urządzeń biurowych, 90919200 Usługi sprzątania biur
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
414945-2026 - Concurso
Dinamarca – Serviços de limpeza – Laboratorierengøring – Genudbud
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90910000 Serviços de limpeza
Classificação adicional (cpv): 90911100 Serviços de limpeza de alojamentos, 90911300 Serviços de limpeza de janelas, 90919000 Serviços de limpeza de escritórios, de escolas e de equipamento de escritório, 90919100 Serviços de limpeza de equipamento de escritório, 90919200 Serviços de limpeza de escritórios
414945-2026 - Procedură concurențială
Danemarca – Servicii de curăţenie – Laboratorierengøring – Genudbud
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern2026-45517
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90910000 Servicii de curăţenie
Clasificare suplimentară (cpv): 90911100 Servicii de curăţare a locuinţelor, 90911300 Servicii de curăţare a ferestrelor, 90919000 Servicii de curăţare a birourilor, a şcolilor şi a echipamentului de birou, 90919100 Servicii de curăţare a echipamentului de birou, 90919200 Servicii de curăţare a birourilor
414945-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
NázovLaboratorierengøring – Genudbud
Interný identifikátor2026-45517
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90910000 Upratovacie služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90911100 Upratovacie služby ubytovacích zariadení, 90911300 Umývanie okien, 90919000 Služby na upratovanie kancelárií, škôl a čistenie kancelárskeho vybavenia, 90919100 Čistenie kancelárskych zariadení, 90919200 Čistenie (upratovanie) kancelárií
5. Časť
ČasťLOT-0000