414993-2026 - Състезателна процедура
България – Услуги на обществения пътен транспорт – „Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска, областна и междуобластна транспортни схеми – квота на Община Кирково“
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
Заглавие„Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска, областна и междуобластна транспортни схеми – квота на Община Кирково“
ОписаниеПредмет на обществената поръчка е „Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска, областна и междуобластна транспортни схеми – квота на Община Кирково“, обособена в девет обособени позиции, както следва: Обособена позиция №1: Кирково – Тихомир Обособена позиция №2: Кирково - Старово Обособена позиция №3: Бенковски – Чичево Обособена позиция №4: Бенковски – Дрангово/мах. Куцовска/ Обособена позиция №5: Фотиново - Бенковски Обособена позиция №6: Кърджали – Бенковски (през Кирково) Обособена позиция №7: Кърджали – Фотиново Обособена позиция №8: Кърджали – Бенковски Обособена позиция №9: Златоград – Бенковски
Вътрешен идентификатор589915
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 60112000 Услуги на обществения пътен транспорт
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеАвтобусна линия "Кирково – Тихомир"
ОписаниеАвтобусна линия "Кирково – Тихомир" с час на тръгване от с. Кирково 12:30ч. и час на тръгване от с. Тихомир 15:30ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор589932
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеАвтобусна линия "Кирково - Старово"
ОписаниеАвтобусна линия "Кирково - Старово" с час на тръгване от с. Старово 06:00ч. и час на тръгване от с. Кирково 13:15ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор589951
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеАвтобусна линия "Бенковски – Чичево"
ОписаниеАвтобусна линия "Бенковски – Чичево" с часове на тръгване от с. Бенковски 08:00ч., 14:30ч. и часове на тръгване от с. Чичево 09:00ч., 15:10ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор589962
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеАвтобусна линия "Бенковски – Дрангово (мах. Куцовска)"
ОписаниеАвтобусна линия "Бенковски – Дрангово (мах. Куцовска)" с часове на тръгване от с. Бенковски 13:30ч, 12:30ч. и часове на тръгване от с. Дрангово/мах. Куцовска/ 06:45ч., 13:00ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор589969
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеАвтобусна линия "Фотиново - Бенковски"
ОписаниеАвтобусна линия "Фотиново - Бенковски" с час на тръгване от с. Бенковски 07:15ч., и час на тръгване от с. Фотиново 07:00ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор589977
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеАвтобусна линия "Кърджали – Бенковски (през Кирково)"
ОписаниеАвтобусна линия "Кърджали – Бенковски (през Кирково)" с часове на тръгване от гр. Кърджали 12:30ч., 17:15ч. и часове на тръгване от с. Бенковски 07:40ч., 15:20ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор589985
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеАвтобусна линия "Кърджали – Фотиново"
ОписаниеАвтобусна линия "Кърджали – Фотиново" с час на тръгване от гр. Кърджали 05:30ч.и час на тръгване от с. Фотиново 07:30ч. Изпълнява се целогодишно, в дните понеделник, сряда и събота. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор589992
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеАвтобусна линия "Кърджали – Бенковски"
ОписаниеАвтобусна линия "Кърджали – Бенковски" с час на тръгване от гр. Кърджали 05:00ч. и час на тръгване от с. Бенковски 15:30ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор589998
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеАвтобусна линия "Златоград – Бенковски"
ОписаниеАвтобусна линия "Златоград – Бенковски" с час на тръгване от гр. Златоград 13:30ч. и час на тръгване от с. Бенковски 12:00ч. Изпълнява се целогодишно и ежедневно. ​​​​​​​
Вътрешен идентификатор590004
414993-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor589915
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 60112000 Služby veřejné silniční dopravy
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor589932
ČástLOT-0002
Interní identifikátor589951
ČástLOT-0003
Interní identifikátor589962
ČástLOT-0004
Interní identifikátor589969
ČástLOT-0005
Interní identifikátor589977
ČástLOT-0006
Interní identifikátor589985
ČástLOT-0007
Interní identifikátor589992
ČástLOT-0008
Interní identifikátor589998
ČástLOT-0009
Interní identifikátor590004
414993-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung589915
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung589932
LosLOT-0002
Interne Kennung589951
LosLOT-0003
Interne Kennung589962
LosLOT-0004
Interne Kennung589969
LosLOT-0005
Interne Kennung589977
LosLOT-0006
Interne Kennung589985
LosLOT-0007
Interne Kennung589992
LosLOT-0008
Interne Kennung589998
LosLOT-0009
Interne Kennung590004
414993-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier589915
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier589932
LotLOT-0002
Internal identifier589951
LotLOT-0003
Internal identifier589962
LotLOT-0004
Internal identifier589969
LotLOT-0005
Internal identifier589977
LotLOT-0006
Internal identifier589985
LotLOT-0007
Internal identifier589992
LotLOT-0008
Internal identifier589998
LotLOT-0009
Internal identifier590004
414993-2026 - Licitación
Bulgaria – Servicios de transporte por la vía pública – „Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска, областна и междуобластна транспортни схеми – квота на Община Кирково“
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno589915
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 60112000 Servicios de transporte por la vía pública
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno589932
LoteLOT-0002
Identificador interno589951
LoteLOT-0003
Identificador interno589962
LoteLOT-0004
Identificador interno589969
LoteLOT-0005
Identificador interno589977
LoteLOT-0006
Identificador interno589985
LoteLOT-0007
Identificador interno589992
LoteLOT-0008
Identificador interno589998
LoteLOT-0009
Identificador interno590004
414993-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus589915
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 60112000 Maantee ühistransporditeenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus589932
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus589951
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus589962
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus589969
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus589977
OsaLOT-0006
Sisemine tunnus589985
OsaLOT-0007
Sisemine tunnus589992
OsaLOT-0008
Sisemine tunnus589998
OsaLOT-0009
Sisemine tunnus590004
414993-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste589915
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60112000 Joukkoliikennepalvelut maanteitse
Sisäinen tunniste589932
Sisäinen tunniste589951
Sisäinen tunniste589962
Sisäinen tunniste589969
Sisäinen tunniste589977
Sisäinen tunniste589985
Sisäinen tunniste589992
Sisäinen tunniste589998
Sisäinen tunniste590004
414993-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne589915
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 60112000 Services de transport routier public
Identifiant interne589932
Identifiant interne589951
Identifiant interne589962
Identifiant interne589969
Identifiant interne589977
Identifiant interne589985
Identifiant interne589992
Identifiant interne589998
Identifiant interne590004
414993-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach589915
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach589932
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach589951
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach589962
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánach589969
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánach589977
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánach589985
LuchtógLOT-0007
Aitheantóir inmheánach589992
LuchtógLOT-0008
Aitheantóir inmheánach589998
LuchtógLOT-0009
Aitheantóir inmheánach590004
414993-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka589915
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60112000 Usluge javnog cestovnog prijevoza
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka589932
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka589951
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka589962
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka589969
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznaka589977
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznaka589985
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznaka589992
GrupaLOT-0008
Interna identifikacijska oznaka589998
GrupaLOT-0009
Interna identifikacijska oznaka590004
414993-2026 - Verseny
Bulgária – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – „Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска, областна и междуобластна транспортни схеми – квота на Община Кирково“
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító589915
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60112000 Közúti tömegközlekedési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
CímАвтобусна линия "Кирково – Тихомир"
Belső azonosító589932
RészLOT-0002
CímАвтобусна линия "Кирково - Старово"
Belső azonosító589951
RészLOT-0003
CímАвтобусна линия "Бенковски – Чичево"
Belső azonosító589962
RészLOT-0004
Belső azonosító589969
RészLOT-0005
Belső azonosító589977
RészLOT-0006
Belső azonosító589985
RészLOT-0007
Belső azonosító589992
RészLOT-0008
Belső azonosító589998
RészLOT-0009
Belső azonosító590004
414993-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius589915
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60112000 Viešojo kelių transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius589932
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius589951
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius589962
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius589969
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatorius589977
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatorius589985
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatorius589992
Pirkimo dalisLOT-0008
Vidaus identifikatorius589998
Pirkimo dalisLOT-0009
Vidaus identifikatorius590004
414993-2026 - Konkurss
Bulgārija – Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi – „Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска, областна и междуобластна транспортни схеми – квота на Община Кирково“
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators589915
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60112000 Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators589932
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators589951
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators589962
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikators589969
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikators589977
DaļaLOT-0006
Iekšējais identifikators589985
DaļaLOT-0007
Iekšējais identifikators589992
DaļaLOT-0008
Iekšējais identifikators589998
DaļaLOT-0009
Iekšējais identifikators590004
414993-2026 - Kompetizzjoni
Il-Bulgarija – Servizzi ta' trasport pubbliku bit-triq – „Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска, областна и междуобластна транспортни схеми – квота на Община Кирково“
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern589915
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 60112000 Servizzi ta' trasport pubbliku bit-triq
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern589932
LottLOT-0002
Identifikatur intern589951
LottLOT-0003
Identifikatur intern589962
LottLOT-0004
Identifikatur intern589969
LottLOT-0005
Identifikatur intern589977
LottLOT-0006
Identifikatur intern589985
LottLOT-0007
Identifikatur intern589992
LottLOT-0008
Identifikatur intern589998
LottLOT-0009
Identifikatur intern590004
414993-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode589915
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60112000 Openbaarvervoersdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode589932
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode589951
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode589962
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode589969
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode589977
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecode589985
PerceelLOT-0007
Interne identificatiecode589992
PerceelLOT-0008
Interne identificatiecode589998
PerceelLOT-0009
Interne identificatiecode590004
414993-2026 - Procedura konkurencyjna
Bułgaria – Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego – „Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска, областна и междуобластна транспортни схеми – квота на Община Кирково“
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator589915
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator589932
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator589951
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator589962
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator589969
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikator589977
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikator589985
Część zamówieniaLOT-0007
Wewnętrzny identyfikator589992
Część zamówieniaLOT-0008
Wewnętrzny identyfikator589998
Część zamówieniaLOT-0009
Wewnętrzny identyfikator590004
414993-2026 - Concurso
Bulgária – Serviços de transporte público rodoviário – „Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени линии и разписания по тях от общинска, областна и междуобластна транспортни схеми – квота на Община Кирково“
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 60112000 Serviços de transporte público rodoviário
414993-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern589915
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 60112000 Servicii de transport rutier public
Identificator intern589932
Identificator intern589951
Identificator intern589962
Identificator intern589969
Identificator intern589977
Identificator intern589985
Identificator intern589992
Identificator intern589998
Identificator intern590004
414993-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátor589915
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60112000 Služby verejnej cestnej dopravy
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor589932
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor589951
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor589962
ČasťLOT-0004
Interný identifikátor589969
ČasťLOT-0005
Interný identifikátor589977
ČasťLOT-0006
Interný identifikátor589985
ČasťLOT-0007
Interný identifikátor589992
ČasťLOT-0008
Interný identifikátor589998
ČasťLOT-0009
Interný identifikátor590004
414993-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator589915
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60112000 Storitve javnega cestnega prevoza
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator589932
SklopLOT-0002
Notranji identifikator589951
SklopLOT-0003
Notranji identifikator589962
SklopLOT-0004
Notranji identifikator589969
SklopLOT-0005
Notranji identifikator589977
SklopLOT-0006
Notranji identifikator589985
SklopLOT-0007
Notranji identifikator589992
SklopLOT-0008
Notranji identifikator589998
SklopLOT-0009
Notranji identifikator590004