415029-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Уреди за ендоскопия и ендохирургия – Endoskopická věž DK
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеEndoskopická věž DK
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a uvedení do provozu 1 ks endoskopické věže pro Dětskou kliniku včetně příslušenství., a to dle minimálních technických podmínek, které jsou uvedeny v příloze č. 3 zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификаторVZ-2026-000565
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33168000 Уреди за ендоскопия и ендохирургия
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Titel: Endoskopická věž DK
Intern ID: VZ-2026-000565
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33168000 Apparatur til endoskopi og endokirurgi
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
415029-2026 - Licitación
Chequia – Aparatos de endoscopia y endocirugía – Endoskopická věž DK
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloEndoskopická věž DK
Identificador internoVZ-2026-000565
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Endoskopická věž DK
Sisemine tunnus: VZ-2026-000565
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33168000 Endoskoopia- ja endokirurgiaseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
415029-2026 - Konkursas
Čekija – Endoskopijos ir endochirurgijos prietaisai – Endoskopická věž DK
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasEndoskopická věž DK
Vidaus identifikatoriusVZ-2026-000565
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33168000 Endoskopijos ir endochirurgijos prietaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Interne identificatiecode: VZ-2026-000565
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33168000 Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
415029-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Przyrządy do endoskopii, endochirurgii – Endoskopická věž DK
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułEndoskopická věž DK
Wewnętrzny identyfikatorVZ-2026-000565
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33168000 Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
415029-2026 - Concurso
Chéquia – Aparelhos para endoscopia e endocirurgia – Endoskopická věž DK
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33168000 Aparelhos para endoscopia e endocirurgia
2. Procedură
Procedură
Titlu: Endoskopická věž DK
Identificator intern: VZ-2026-000565
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33168000 Aparate de endoscopie şi de endochirurgie
5. Lot
Lot: LOT-0001
415029-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Apparatur för endoskopi och endokirurgi – Endoskopická věž DK
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEndoskopická věž DK
Intern identifierareVZ-2026-000565
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33168000 Apparatur för endoskopi och endokirurgi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001