See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Accord-cadre Travaux
Описание: Accord-cadre mixte, à bons de commande et marchés subséquents. 6 lots Durée de 4 ans
Вътрешен идентификатор: 26ACTVX
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации
Допълнителна класификация (cpv): 45262500 Зидарски и каменоделски работи, 45262660 Работи по отнемане на азбест, 45450000 Други довършителни строителни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Aménagement intérieur
Описание: Voir CCTP
Вътрешен идентификатор: 1
Допълнителна класификация (cpv): 44115800 Вътрешно обзавеждане на сгради, 45262500 Зидарски и каменоделски работи, 45262660 Работи по отнемане на азбест, 45450000 Други довършителни строителни работи
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Désamiantage
Вътрешен идентификатор: 2
Допълнителна класификация (cpv): 45262660 Работи по отнемане на азбест, 45262500 Зидарски и каменоделски работи, 45262660 Работи по отнемане на азбест, 45450000 Други довършителни строителни работи
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Etanchéité
Вътрешен идентификатор: 3
Допълнителна класификация (cpv): 45261420 Хидроизолационни работи на покривни конструкции, 45262500 Зидарски и каменоделски работи, 45262660 Работи по отнемане на азбест, 45450000 Други довършителни строителни работи
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Maçonnerie-Charpente-Couverture
Вътрешен идентификатор: 4
Допълнителна класификация (cpv): 45262500 Зидарски и каменоделски работи, 45262500 Зидарски и каменоделски работи, 45262660 Работи по отнемане на азбест, 45450000 Други довършителни строителни работи
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Menuiserie extérieure
Вътрешен идентификатор: 5
Допълнителна класификация (cpv): 45421130 Монтажни работи на врати и прозорци, 45262500 Зидарски и каменоделски работи, 45262660 Работи по отнемане на азбест, 45450000 Други довършителни строителни работи
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Serrurerie
Вътрешен идентификатор: 6
Допълнителна класификация (cpv): 44316500 Шлосерски изделия, 45262500 Зидарски и каменоделски работи, 45262660 Работи по отнемане на азбест, 45450000 Други довършителни строителни работи
2. Řízení
Řízení
Název: Accord-cadre Travaux
Interní identifikátor: 26ACTVX
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45300000 Stavební montážní práce
Další klasifikace (cpv): 45262500 Kamenické a zednické práce, 45262660 Odstraňování azbestu, 45450000 Ostatní dokončovací stavební činnosti
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Aménagement intérieur
Popis: Voir CCTP
Interní identifikátor: 1
Další klasifikace (cpv): 44115800 Vnitřní vybavení budov, 45262500 Kamenické a zednické práce, 45262660 Odstraňování azbestu, 45450000 Ostatní dokončovací stavební činnosti
Část: LOT-0002
Název: Désamiantage
Interní identifikátor: 2
Další klasifikace (cpv): 45262660 Odstraňování azbestu, 45262500 Kamenické a zednické práce, 45262660 Odstraňování azbestu, 45450000 Ostatní dokončovací stavební činnosti
Část: LOT-0003
Název: Etanchéité
Interní identifikátor: 3
Další klasifikace (cpv): 45261420 Izolace proti vodě, 45262500 Kamenické a zednické práce, 45262660 Odstraňování azbestu, 45450000 Ostatní dokončovací stavební činnosti
Část: LOT-0004
Název: Maçonnerie-Charpente-Couverture
Interní identifikátor: 4
Další klasifikace (cpv): 45262500 Kamenické a zednické práce, 45262500 Kamenické a zednické práce, 45262660 Odstraňování azbestu, 45450000 Ostatní dokončovací stavební činnosti
Část: LOT-0005
Název: Menuiserie extérieure
Interní identifikátor: 5
Další klasifikace (cpv): 45421130 Instalace dveří a oken, 45262500 Kamenické a zednické práce, 45262660 Odstraňování azbestu, 45450000 Ostatní dokončovací stavební činnosti
Část: LOT-0006
Název: Serrurerie
Interní identifikátor: 6
Další klasifikace (cpv): 44316500 Kovotepecké výrobky, 45262500 Kamenické a zednické práce, 45262660 Odstraňování azbestu, 45450000 Ostatní dokončovací stavební činnosti
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accord-cadre Travaux
Interne Kennung: 26ACTVX
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262500 Maurerarbeiten, 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aménagement intérieur
Beschreibung: Voir CCTP
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44115800 Innenausstattungsgegenstände, 45262500 Maurerarbeiten, 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Désamiantage
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: Etanchéité
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261420 Abdichtungsarbeiten gegen Wasser, 45262500 Maurerarbeiten, 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
Los: LOT-0004
Titel: Maçonnerie-Charpente-Couverture
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262500 Maurerarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
Los: LOT-0005
Titel: Menuiserie extérieure
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421130 Einbau von Türen und Fenstern, 45262500 Maurerarbeiten, 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
Los: LOT-0006
Titel: Serrurerie
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44316500 Schmiedewaren, 45262500 Maurerarbeiten, 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Accord-cadre Travaux
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26ACTVX
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45262500 Εργασίες τοιχοποιίας και οπτοπλινθοδομών, 45262660 Εργασίες αφαίρεσης αμιάντου, 45450000 Άλλες εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Aménagement intérieur
Περιγραφή: Voir CCTP
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44115800 Εσωτερικός εξοπλισμός κτιρίων, 45262500 Εργασίες τοιχοποιίας και οπτοπλινθοδομών, 45262660 Εργασίες αφαίρεσης αμιάντου, 45450000 Άλλες εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Désamiantage
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45262660 Εργασίες αφαίρεσης αμιάντου, 45262500 Εργασίες τοιχοποιίας και οπτοπλινθοδομών, 45262660 Εργασίες αφαίρεσης αμιάντου, 45450000 Άλλες εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Etanchéité
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45261420 Εργασίες υδατοστεγάνωσης, 45262500 Εργασίες τοιχοποιίας και οπτοπλινθοδομών, 45262660 Εργασίες αφαίρεσης αμιάντου, 45450000 Άλλες εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Maçonnerie-Charpente-Couverture
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45262500 Εργασίες τοιχοποιίας και οπτοπλινθοδομών, 45262500 Εργασίες τοιχοποιίας και οπτοπλινθοδομών, 45262660 Εργασίες αφαίρεσης αμιάντου, 45450000 Άλλες εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Menuiserie extérieure
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45421130 Εγκατάσταση θυρών και παραθύρων, 45262500 Εργασίες τοιχοποιίας και οπτοπλινθοδομών, 45262660 Εργασίες αφαίρεσης αμιάντου, 45450000 Άλλες εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Serrurerie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 44316500 Υλικά σιδηρουργού, 45262500 Εργασίες τοιχοποιίας και οπτοπλινθοδομών, 45262660 Εργασίες αφαίρεσης αμιάντου, 45450000 Άλλες εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων
2. Procedure
Procedure
Title: Accord-cadre Travaux
Internal identifier: 26ACTVX
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work
Additional classification (cpv): 45262500 Masonry and bricklaying work, 45262660 Asbestos-removal work, 45450000 Other building completion work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Aménagement intérieur
Description: Voir CCTP
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 44115800 Building internal fittings, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45262660 Asbestos-removal work, 45450000 Other building completion work
Lot: LOT-0002
Title: Désamiantage
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 45262660 Asbestos-removal work, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45262660 Asbestos-removal work, 45450000 Other building completion work
Lot: LOT-0003
Title: Etanchéité
Internal identifier: 3
Additional classification (cpv): 45261420 Waterproofing work, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45262660 Asbestos-removal work, 45450000 Other building completion work
Lot: LOT-0004
Title: Maçonnerie-Charpente-Couverture
Internal identifier: 4
Additional classification (cpv): 45262500 Masonry and bricklaying work, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45262660 Asbestos-removal work, 45450000 Other building completion work
Lot: LOT-0005
Title: Menuiserie extérieure
Internal identifier: 5
Additional classification (cpv): 45421130 Installation of doors and windows, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45262660 Asbestos-removal work, 45450000 Other building completion work
Lot: LOT-0006
Title: Serrurerie
Internal identifier: 6
Additional classification (cpv): 44316500 Smiths' wares, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45262660 Asbestos-removal work, 45450000 Other building completion work
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Accord-cadre Travaux
Sisemine tunnus: 26ACTVX
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45300000 Hoone installatsioonitööd
Täiendav liigitus (cpv): 45262500 Müürsepatööd ja müüriladumine, 45262660 Asbestieemaldustööd, 45450000 Muud ehitusviimistlustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Aménagement intérieur
Kirjeldus: Voir CCTP
Sisemine tunnus: 1
Täiendav liigitus (cpv): 44115800 Ehitise siseseadmed, 45262500 Müürsepatööd ja müüriladumine, 45262660 Asbestieemaldustööd, 45450000 Muud ehitusviimistlustööd
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Désamiantage
Sisemine tunnus: 2
Täiendav liigitus (cpv): 45262660 Asbestieemaldustööd, 45262500 Müürsepatööd ja müüriladumine, 45262660 Asbestieemaldustööd, 45450000 Muud ehitusviimistlustööd
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Etanchéité
Sisemine tunnus: 3
Täiendav liigitus (cpv): 45261420 Hüdroisolatsioonitööd, 45262500 Müürsepatööd ja müüriladumine, 45262660 Asbestieemaldustööd, 45450000 Muud ehitusviimistlustööd
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Täiendav liigitus (cpv): 45262500 Müürsepatööd ja müüriladumine, 45262500 Müürsepatööd ja müüriladumine, 45262660 Asbestieemaldustööd, 45450000 Muud ehitusviimistlustööd
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Menuiserie extérieure
Sisemine tunnus: 5
Täiendav liigitus (cpv): 45421130 Uste ja akende paigaldamine, 45262500 Müürsepatööd ja müüriladumine, 45262660 Asbestieemaldustööd, 45450000 Muud ehitusviimistlustööd
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Serrurerie
Sisemine tunnus: 6
Täiendav liigitus (cpv): 44316500 Sepakaubad, 45262500 Müürsepatööd ja müüriladumine, 45262660 Asbestieemaldustööd, 45450000 Muud ehitusviimistlustööd
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Accord-cadre Travaux
Aitheantóir inmheánach: 26ACTVX
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Aménagement intérieur
Cur síos: Voir CCTP
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Désamiantage
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Etanchéité
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Menuiserie extérieure
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Serrurerie
Aitheantóir inmheánach: 6
2. Postupak
Postupak
Naslov: Accord-cadre Travaux
Interna identifikacijska oznaka: 26ACTVX
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45300000 Instalaterski radovi na građevinama
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262500 Zidanje i zidanje opekom, 45262660 Radovi uklanjanja azbesta, 45450000 Ostali završni građevinski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Aménagement intérieur
Opis: Voir CCTP
Interna identifikacijska oznaka: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 44115800 Predmeti za unutarnje opremanje, 45262500 Zidanje i zidanje opekom, 45262660 Radovi uklanjanja azbesta, 45450000 Ostali završni građevinski radovi
Grupa: LOT-0002
Naslov: Désamiantage
Interna identifikacijska oznaka: 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262660 Radovi uklanjanja azbesta, 45262500 Zidanje i zidanje opekom, 45262660 Radovi uklanjanja azbesta, 45450000 Ostali završni građevinski radovi
Grupa: LOT-0003
Naslov: Etanchéité
Interna identifikacijska oznaka: 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 45261420 Radovi na hidroizolaciji, 45262500 Zidanje i zidanje opekom, 45262660 Radovi uklanjanja azbesta, 45450000 Ostali završni građevinski radovi
Grupa: LOT-0004
Naslov: Maçonnerie-Charpente-Couverture
Interna identifikacijska oznaka: 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262500 Zidanje i zidanje opekom, 45262500 Zidanje i zidanje opekom, 45262660 Radovi uklanjanja azbesta, 45450000 Ostali završni građevinski radovi
Grupa: LOT-0005
Naslov: Menuiserie extérieure
Interna identifikacijska oznaka: 5
Dodatna klasifikacija (cpv): 45421130 Ugradnja vrata i prozora, 45262500 Zidanje i zidanje opekom, 45262660 Radovi uklanjanja azbesta, 45450000 Ostali završni građevinski radovi
Grupa: LOT-0006
Naslov: Serrurerie
Interna identifikacijska oznaka: 6
Dodatna klasifikacija (cpv): 44316500 Kovački proizvodi, 45262500 Zidanje i zidanje opekom, 45262660 Radovi uklanjanja azbesta, 45450000 Ostali završni građevinski radovi
2. Procedura
Procedura
Titolo: Accord-cadre Travaux
Identificativo interno: 26ACTVX
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45262500 Lavori edili e di muratura, 45262660 Lavori di rimozione dell'amianto, 45450000 Altri lavori di completamento di edifici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Aménagement intérieur
Descrizione: Voir CCTP
Identificativo interno: 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44115800 Arredi interni per edifici, 45262500 Lavori edili e di muratura, 45262660 Lavori di rimozione dell'amianto, 45450000 Altri lavori di completamento di edifici
Lotto: LOT-0002
Titolo: Désamiantage
Identificativo interno: 2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45262660 Lavori di rimozione dell'amianto, 45262500 Lavori edili e di muratura, 45262660 Lavori di rimozione dell'amianto, 45450000 Altri lavori di completamento di edifici
Lotto: LOT-0003
Titolo: Etanchéité
Identificativo interno: 3
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45261420 Lavori di impermeabilizzazione, 45262500 Lavori edili e di muratura, 45262660 Lavori di rimozione dell'amianto, 45450000 Altri lavori di completamento di edifici
Lotto: LOT-0004
Titolo: Maçonnerie-Charpente-Couverture
Identificativo interno: 4
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45262500 Lavori edili e di muratura, 45262500 Lavori edili e di muratura, 45262660 Lavori di rimozione dell'amianto, 45450000 Altri lavori di completamento di edifici
Lotto: LOT-0005
Titolo: Menuiserie extérieure
Identificativo interno: 5
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45421130 Installazione di porte e finestre, 45262500 Lavori edili e di muratura, 45262660 Lavori di rimozione dell'amianto, 45450000 Altri lavori di completamento di edifici
Lotto: LOT-0006
Titolo: Serrurerie
Identificativo interno: 6
Classificazione aggiuntiva (cpv): 44316500 Articoli di fabbro, 45262500 Lavori edili e di muratura, 45262660 Lavori di rimozione dell'amianto, 45450000 Altri lavori di completamento di edifici
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Accord-cadre Travaux
Vidaus identifikatorius: 26ACTVX
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45300000 Pastatų įrengimo darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45262500 Mūrijimas ir plytų mūrijimas, 45262660 Asbesto šalinimo darbai, 45450000 Kiti pastatų užbaigimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Aménagement intérieur
Aprašymas: Voir CCTP
Vidaus identifikatorius: 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44115800 Statinių vidinės jungiamosios detalės, 45262500 Mūrijimas ir plytų mūrijimas, 45262660 Asbesto šalinimo darbai, 45450000 Kiti pastatų užbaigimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Désamiantage
Vidaus identifikatorius: 2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45262660 Asbesto šalinimo darbai, 45262500 Mūrijimas ir plytų mūrijimas, 45262660 Asbesto šalinimo darbai, 45450000 Kiti pastatų užbaigimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Etanchéité
Vidaus identifikatorius: 3
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45261420 Hidroizoliacijos įrengimo darbai, 45262500 Mūrijimas ir plytų mūrijimas, 45262660 Asbesto šalinimo darbai, 45450000 Kiti pastatų užbaigimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45262500 Mūrijimas ir plytų mūrijimas, 45262500 Mūrijimas ir plytų mūrijimas, 45262660 Asbesto šalinimo darbai, 45450000 Kiti pastatų užbaigimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Menuiserie extérieure
Vidaus identifikatorius: 5
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45421130 Durų ir langų įstatymo darbai, 45262500 Mūrijimas ir plytų mūrijimas, 45262660 Asbesto šalinimo darbai, 45450000 Kiti pastatų užbaigimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Serrurerie
Vidaus identifikatorius: 6
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 44316500 Metalininkų dirbiniai, 45262500 Mūrijimas ir plytų mūrijimas, 45262660 Asbesto šalinimo darbai, 45450000 Kiti pastatų užbaigimo darbai
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Accord-cadre Travaux
Identifikatur intern: 26ACTVX
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45262500 Xogħol fil-ġebel u l-bricks, 45262660 Xogħol tat-tneħħija ta’ l-asbestos, 45450000 Xogħol ieħor tal-finalizzar ta’ bini
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Aménagement intérieur
Deskrizzjoni: Voir CCTP
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 44115800 Aċċessorji nterni tal-bini, 45262500 Xogħol fil-ġebel u l-bricks, 45262660 Xogħol tat-tneħħija ta’ l-asbestos, 45450000 Xogħol ieħor tal-finalizzar ta’ bini
Lott: LOT-0002
Titlu: Désamiantage
Identifikatur intern: 2
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45262660 Xogħol tat-tneħħija ta’ l-asbestos, 45262500 Xogħol fil-ġebel u l-bricks, 45262660 Xogħol tat-tneħħija ta’ l-asbestos, 45450000 Xogħol ieħor tal-finalizzar ta’ bini
Lott: LOT-0003
Titlu: Etanchéité
Identifikatur intern: 3
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45261420 Xogħol tal-ħarsien tal-bjut mix-xita, 45262500 Xogħol fil-ġebel u l-bricks, 45262660 Xogħol tat-tneħħija ta’ l-asbestos, 45450000 Xogħol ieħor tal-finalizzar ta’ bini
Lott: LOT-0004
Titlu: Maçonnerie-Charpente-Couverture
Identifikatur intern: 4
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45262500 Xogħol fil-ġebel u l-bricks, 45262500 Xogħol fil-ġebel u l-bricks, 45262660 Xogħol tat-tneħħija ta’ l-asbestos, 45450000 Xogħol ieħor tal-finalizzar ta’ bini
Lott: LOT-0005
Titlu: Menuiserie extérieure
Identifikatur intern: 5
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45421130 Stallazzjoni ta' bibien u twieqi, 45262500 Xogħol fil-ġebel u l-bricks, 45262660 Xogħol tat-tneħħija ta’ l-asbestos, 45450000 Xogħol ieħor tal-finalizzar ta’ bini
Lott: LOT-0006
Titlu: Serrurerie
Identifikatur intern: 6
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 44316500 Prodotti tal-ħaddiem fil-ħadid, 45262500 Xogħol fil-ġebel u l-bricks, 45262660 Xogħol tat-tneħħija ta’ l-asbestos, 45450000 Xogħol ieħor tal-finalizzar ta’ bini
Interne identificatiecode: 26ACTVX
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
Aanvullende classificatie (cpv): 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen, 45262660 Verwijderen van asbest, 45450000 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Voir CCTP
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 44115800 Interne hulpstukken voor gebouwen, 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen, 45262660 Verwijderen van asbest, 45450000 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 45262660 Verwijderen van asbest, 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen, 45262660 Verwijderen van asbest, 45450000 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 45261420 Waterdicht maken, 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen, 45262660 Verwijderen van asbest, 45450000 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Aanvullende classificatie (cpv): 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen, 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen, 45262660 Verwijderen van asbest, 45450000 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Aanvullende classificatie (cpv): 45421130 Plaatsen van deuren en ramen, 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen, 45262660 Verwijderen van asbest, 45450000 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Aanvullende classificatie (cpv): 44316500 Smidswaren, 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen, 45262660 Verwijderen van asbest, 45450000 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
2. Procedimento
Procedimento
Título: Accord-cadre Travaux
Identificador interno: 26ACTVX
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45300000 Instalações em edifícios
Classificação adicional (cpv): 45262500 Obras de alvenaria e assentamento de tijolos, 45262660 Remoção de amianto, 45450000 Outras obras de acabamento de edifícios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Aménagement intérieur
Descrição: Voir CCTP
Identificador interno: 1
Classificação adicional (cpv): 44115800 Acessórios internos para edifícios, 45262500 Obras de alvenaria e assentamento de tijolos, 45262660 Remoção de amianto, 45450000 Outras obras de acabamento de edifícios
Lote: LOT-0002
Título: Désamiantage
Identificador interno: 2
Classificação adicional (cpv): 45262660 Remoção de amianto, 45262500 Obras de alvenaria e assentamento de tijolos, 45262660 Remoção de amianto, 45450000 Outras obras de acabamento de edifícios
Lote: LOT-0003
Título: Etanchéité
Identificador interno: 3
Classificação adicional (cpv): 45261420 Obras de impermeabilização, 45262500 Obras de alvenaria e assentamento de tijolos, 45262660 Remoção de amianto, 45450000 Outras obras de acabamento de edifícios
Lote: LOT-0004
Título: Maçonnerie-Charpente-Couverture
Identificador interno: 4
Classificação adicional (cpv): 45262500 Obras de alvenaria e assentamento de tijolos, 45262500 Obras de alvenaria e assentamento de tijolos, 45262660 Remoção de amianto, 45450000 Outras obras de acabamento de edifícios
Lote: LOT-0005
Título: Menuiserie extérieure
Identificador interno: 5
Classificação adicional (cpv): 45421130 Instalação de portas e janelas, 45262500 Obras de alvenaria e assentamento de tijolos, 45262660 Remoção de amianto, 45450000 Outras obras de acabamento de edifícios
Lote: LOT-0006
Título: Serrurerie
Identificador interno: 6
Classificação adicional (cpv): 44316500 Artigos de ferraria, 45262500 Obras de alvenaria e assentamento de tijolos, 45262660 Remoção de amianto, 45450000 Outras obras de acabamento de edifícios
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 26ACTVX
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Clasificare suplimentară (cpv): 45262500 Lucrări de zidărie şi de zidire, 45262660 Lucrări de înlăturare a azbestului, 45450000 Alte lucrări de finisare a construcţiilor
Descriere: Voir CCTP
Identificator intern: 1
Clasificare suplimentară (cpv): 44115800 Accesorii interioare de construcţii, 45262500 Lucrări de zidărie şi de zidire, 45262660 Lucrări de înlăturare a azbestului, 45450000 Alte lucrări de finisare a construcţiilor
Identificator intern: 2
Clasificare suplimentară (cpv): 45262660 Lucrări de înlăturare a azbestului, 45262500 Lucrări de zidărie şi de zidire, 45262660 Lucrări de înlăturare a azbestului, 45450000 Alte lucrări de finisare a construcţiilor
Identificator intern: 3
Clasificare suplimentară (cpv): 45261420 Lucrări de impermeabilizare, 45262500 Lucrări de zidărie şi de zidire, 45262660 Lucrări de înlăturare a azbestului, 45450000 Alte lucrări de finisare a construcţiilor
Identificator intern: 4
Clasificare suplimentară (cpv): 45262500 Lucrări de zidărie şi de zidire, 45262500 Lucrări de zidărie şi de zidire, 45262660 Lucrări de înlăturare a azbestului, 45450000 Alte lucrări de finisare a construcţiilor
Identificator intern: 5
Clasificare suplimentară (cpv): 45421130 Instalare de uşi şi ferestre, 45262500 Lucrări de zidărie şi de zidire, 45262660 Lucrări de înlăturare a azbestului, 45450000 Alte lucrări de finisare a construcţiilor
Identificator intern: 6
Clasificare suplimentară (cpv): 44316500 Lăcătuşărie, 45262500 Lucrări de zidărie şi de zidire, 45262660 Lucrări de înlăturare a azbestului, 45450000 Alte lucrări de finisare a construcţiilor
2. Postup
Postup
Názov: Accord-cadre Travaux
Interný identifikátor: 26ACTVX
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45300000 Stavebno-inštalačné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45262500 Murovanie a murárske práce, 45262660 Práce na odstraňovaní azbestu, 45450000 Iné práce na kompletizácii a dokončievaní budov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Aménagement intérieur
Interný identifikátor: 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 44115800 Vnútorné vybavenie budov, 45262500 Murovanie a murárske práce, 45262660 Práce na odstraňovaní azbestu, 45450000 Iné práce na kompletizácii a dokončievaní budov
Časť: LOT-0002
Názov: Désamiantage
Interný identifikátor: 2
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45262660 Práce na odstraňovaní azbestu, 45262500 Murovanie a murárske práce, 45262660 Práce na odstraňovaní azbestu, 45450000 Iné práce na kompletizácii a dokončievaní budov
Časť: LOT-0003
Názov: Etanchéité
Interný identifikátor: 3
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45261420 Izolačné práce proti vode, 45262500 Murovanie a murárske práce, 45262660 Práce na odstraňovaní azbestu, 45450000 Iné práce na kompletizácii a dokončievaní budov
Časť: LOT-0004
Názov: Maçonnerie-Charpente-Couverture
Interný identifikátor: 4
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45262500 Murovanie a murárske práce, 45262500 Murovanie a murárske práce, 45262660 Práce na odstraňovaní azbestu, 45450000 Iné práce na kompletizácii a dokončievaní budov
Časť: LOT-0005
Názov: Menuiserie extérieure
Interný identifikátor: 5
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45421130 Montáž dverí a okien, 45262500 Murovanie a murárske práce, 45262660 Práce na odstraňovaní azbestu, 45450000 Iné práce na kompletizácii a dokončievaní budov
Časť: LOT-0006
Názov: Serrurerie
Interný identifikátor: 6
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 44316500 Kovotepecké výrobky, 45262500 Murovanie a murárske práce, 45262660 Práce na odstraňovaní azbestu, 45450000 Iné práce na kompletizácii a dokončievaní budov
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 26ACTVX
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262500 Zidarska dela, 45262660 Odstranjevanje azbesta, 45450000 Druga zaključna gradbena dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 44115800 Predmeti za notranjo opremo, 45262500 Zidarska dela, 45262660 Odstranjevanje azbesta, 45450000 Druga zaključna gradbena dela
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262660 Odstranjevanje azbesta, 45262500 Zidarska dela, 45262660 Odstranjevanje azbesta, 45450000 Druga zaključna gradbena dela
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 45261420 Hidroizolacijska dela, 45262500 Zidarska dela, 45262660 Odstranjevanje azbesta, 45450000 Druga zaključna gradbena dela
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262500 Zidarska dela, 45262500 Zidarska dela, 45262660 Odstranjevanje azbesta, 45450000 Druga zaključna gradbena dela
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Dodatna klasifikacija (cpv): 45421130 Vgradnja vrat in oken, 45262500 Zidarska dela, 45262660 Odstranjevanje azbesta, 45450000 Druga zaključna gradbena dela
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Dodatna klasifikacija (cpv): 44316500 Kovaški izdelki, 45262500 Zidarska dela, 45262660 Odstranjevanje azbesta, 45450000 Druga zaključna gradbena dela