415250-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Услуги по доставка на софтуерни продукти – SÚKL VZ08/2026 - Dodávka, implementace a zajištění podpory a údržby Elektronického systému spisové služby
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеSÚKL VZ08/2026 - Dodávka, implementace a zajištění podpory a údržby Elektronického systému spisové služby
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je: a) Dodávka a implementace Elektronické spisové služby v rozsahu uvedeném v zadávací dokumentaci, b) poskytování služeb servisní podpory, údržby a zajištění rozvoje Systému specifikovaných v zadávací dokumentaci na dobu neurčitou.
Вътрешен идентификаторVZ08/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 72268000 Услуги по доставка на софтуерни продукти
Допълнителна класификация (cpv): 72230000 Услуги по разработване на поръчков (клиентски) софтуер, 72263000 Услуги по инсталиране на софтуерни продукти, 72261000 Услуги по оказване на помощ, свързана със софтуерните продукти, 72267000 Услуги по поддържане и ремонт на софтуер
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
415250-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorVZ08/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 72268000 Dodávka programového vybavení
Další klasifikace (cpv): 72230000 Vývoj programového vybavení na zakázku, 72263000 Implementace programového vybavení, 72261000 Podpora programového vybavení, 72267000 Údržba a opravy programového vybavení
5. Část
ČástLOT-0001
415250-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDVZ08/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72268000 Levering af programmel
Supplerende klassifikation (cpv): 72230000 Udvikling af kundespecificeret programmel, 72263000 Implementering af programmel, 72261000 Programmelsupport, 72267000 Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
415250-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόVZ08/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72268000 Υπηρεσίες προμήθειας λογισμικού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72230000 Υπηρεσίες ανάπτυξης εξατομικευμένων λογισμικών, 72263000 Υπηρεσίες υλοποίησης λογισμικού, 72261000 Υπηρεσίες υποστήριξης λογισμικού, 72267000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής λογισμικού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
415250-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoVZ08/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 72268000 Servicios de suministro de software
Clasificación adicional (cpv): 72230000 Servicios de desarrollo de software personalizado, 72263000 Servicios de implementación de software, 72261000 Servicios de apoyo al software, 72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VZ08/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72268000 Tarkvara tarnimisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 72230000 Tellimustarkvara arendusteenused, 72263000 Tarkvara rakendusteenused, 72261000 Tarkvara tugiteenused, 72267000 Tarkvara hooldus- ja parandusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
415250-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachVZ08/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72268000 Software supply services
Aicmiú breise (cpv): 72230000 Custom software development services, 72263000 Software implementation services, 72261000 Software support services, 72267000 Software maintenance and repair services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VZ08/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72268000 Szoftverellátási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 72230000 Egyedi, ügyfélspecifikus szoftverekkel kapcsolatos fejlesztési szolgáltatások, 72263000 Szoftvermegvalósítási szolgáltatások, 72261000 Szoftvertámogatási szolgáltatások, 72267000 Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VZ08/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72268000 Servizi di fornitura di software
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72230000 Servizi di sviluppo di software personalizzati, 72263000 Servizi di implementazione di software, 72261000 Servizi di assistenza software, 72267000 Servizi di manutenzione e riparazione di software
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VZ08/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72268000 Programinės įrangos tiekimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72230000 Vartotojų programinės įrangos kūrimo paslaugos, 72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos, 72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos, 72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: VZ08/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72268000 Usługi dostawy oprogramowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72230000 Usługi w zakresie rozbudowy oprogramowania, 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania, 72261000 Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania, 72267000 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
415250-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internVZ08/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 72268000 Servicii de furnizare de software
Clasificare suplimentară (cpv): 72230000 Servicii de dezvoltare de software personalizat, 72263000 Servicii de aplicare de software, 72261000 Servicii de asistenţă pentru software, 72267000 Servicii de întreţinere şi reparaţii de software
5. Lot
LotLOT-0001
415250-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorVZ08/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72268000 Storitve oskrbe s programsko opremo
Dodatna klasifikacija (cpv): 72230000 Storitve razvoja programske opreme po naročilih uporabnikov, 72263000 Storitve izvajanja programske opreme, 72261000 Podporne storitve za programsko opremo, 72267000 Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme
5. Sklop
SklopLOT-0001
415250-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareVZ08/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 72230000 Utveckling av kundanpassad programvara, 72263000 Programimplementation, 72261000 Stödtjänster för programvara, 72267000 Underhåll och reparation av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001