2. Процедура
Процедура
Заглавие: AI 2025-0163 Raamovereenkomst Tijdelijke huisvesting
Описание: AI 2025-0163 Raamovereenkomst Tijdelijke huisvesting De scope van de Opdracht behelst de levering van diverse soorten tijdelijke huisvesting (units) voor maatschappelijke voorzieningen. Tijdelijk betekent dat de tijdelijke huisvesting maximaal 15 jaar op één locatie staat. Tijdelijke huisvesting wordt ingezet voor maatschappelijke doeleinden en hierbij is sprake van de volgende soorten tijdelijke huisvesting: A.Onderwijs oTijdelijke scholen en tijdelijke dependances oNoodlokalen voor onderwijs B.Zorg oKinderdagopvang oOpvanglocatie voor daklozen, asielzoekers, vluchtelingen en crisisopvang oTijdelijke zorgwoningen C.Kantoorvoorziening oBouwketen/ Kantoorunits oTijdelijke werkplekken voor Gemeenten of projectorganisaties D.Gemeenschapsvoorzieningen oBuurtkamer/buurthuizen oGemeentelijke informatiepunten oCulturele of sociale ontmoetingsruimtes E.Sport oSportkantines oKleedruimtes oOpslagruimtes voor sportmaterialen F.Overig oBijvoorbeeld strandpaviljoen Afname van tijdelijke huisvesting kan in verschillende contractvormen zoals huur, koop en eventueel huurkoop geschieden. Van huurkoop is sprake indien de tijdelijke huisvesting wordt gehuurd, waarna de Gemeente besluit tot koop over te gaan. Deze situatie en de bijbehorende voorwaarden zijn in artikel 18 van Bijlage B3 Concept Nadere Overeenkomst huur beschreven.
Вътрешен идентификатор: AI 2025-0163 Raamovereenkomst Tijdelijke huisvesting
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44000000 Строителни конструкции и материали; помощни строителни материали (без електрически апарати)
Допълнителна класификация (cpv): 34000000 Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране, 45000000 Строителни и монтажни работи, 70000000 Услуги, свързани с недвижими имоти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: AI 2025-0163 - Perceel 1 Standaard units
Вътрешен идентификатор: 1
Допълнителна класификация (cpv): 34000000 Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране, 70000000 Услуги, свързани с недвижими имоти
Варианти:
Описание на опциите: .
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: AI 2025-0163 - Perceel 2 maatwerk
Описание: AI 2025-0163 Raamovereenkomst Tijdelijke huisvesting
Вътрешен идентификатор: 2
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44000000 Byggekonstruktioner og -materialer; andre byggevarer (undtagen elapparatur)
Supplerende klassifikation (cpv): 34000000 Transportudstyr og transporthjælpemidler, 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 70000000 Virksomhed i forbindelse med fast ejendom
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Supplerende klassifikation (cpv): 34000000 Transportudstyr og transporthjælpemidler, 70000000 Virksomhed i forbindelse med fast ejendom
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: .
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 45000000 Bauarbeiten, 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 70000000 Immobiliendienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44000000 Estructuras y materiales de construcción; productos auxiliares para la construcción (excepto aparatos eléctricos)
Clasificación adicional (cpv): 34000000 Equipos de transporte y productos auxiliares, 45000000 Trabajos de construcción, 70000000 Servicios inmobiliarios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 34000000 Equipos de transporte y productos auxiliares, 70000000 Servicios inmobiliarios
Opciones:
Descripción de las opciones: .
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44000000 Ehituskonstruktsioonid ja -materjalid; ehituse abimaterjalid (v.a elektriseadmed)
Täiendav liigitus (cpv): 34000000 Transpordivahendid ja seonduvad lisatooted, 45000000 Ehitustööd, 70000000 Kinnisvarateenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendav liigitus (cpv): 34000000 Transpordivahendid ja seonduvad lisatooted, 70000000 Kinnisvarateenused
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: .
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44000000 Rakentamiseen liittyvät rakenteet ja tarvikkeet ja muut tuotteet (sähkölaitteita lukuun ottamatta)
Lisäluokitus (cpv): 34000000 Kuljetusvälineet ja kuljetuksessa käytettävät aputuotteet, 45000000 Rakennustyöt, 70000000 Kiinteistöpalvelut
Sisäinen tunniste: 1
Lisäluokitus (cpv): 34000000 Kuljetusvälineet ja kuljetuksessa käytettävät aputuotteet, 70000000 Kiinteistöpalvelut
Optiot:
Optioiden kuvaus: .
Sisäinen tunniste: 2
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 44000000 Matériaux et structures de construction; produits auxiliaires pour la construction (à l'exception des appareils électriques)
Nomenclature complémentaire (cpv): 34000000 Équipement de transport et produits auxiliaires pour le transport, 45000000 Travaux de construction, 70000000 Services immobiliers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 34000000 Équipement de transport et produits auxiliaires pour le transport, 70000000 Services immobiliers
Options:
Description des options: .
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 44000000 Construction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus)
Aicmiú breise (cpv): 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation, 45000000 Construction work, 70000000 Real estate services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Aicmiú breise (cpv): 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation, 70000000 Real estate services
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: .
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 44000000 Građevinske konstrukcije i materijali; pomoćni proizvodi u građevinarstvu (osim električnih aparata)
Dodatna klasifikacija (cpv): 34000000 Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu, 45000000 Građevinski radovi, 70000000 Usluge poslovanja nekretninama
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 34000000 Oprema i pomoćni proizvodi u prijevozu, 70000000 Usluge poslovanja nekretninama
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44000000 Strutture e materiali per costruzione, prodotti ausiliari per costruzione (apparecchiature elettriche escluse)
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34000000 Attrezzature di trasporto e prodotti ausiliari per il trasporto, 45000000 Lavori di costruzione, 70000000 Servizi immobiliari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34000000 Attrezzature di trasporto e prodotti ausiliari per il trasporto, 70000000 Servizi immobiliari
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: .
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44000000 Statybinės konstrukcijos ir medžiagos; pagalbiniai statybos gaminiai (išskyrus elektros prietaisus)
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34000000 Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai, 45000000 Statybos darbai, 70000000 Nekilnojamojo turto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34000000 Transporto įranga ir pagalbiniai transportavimo gaminiai, 70000000 Nekilnojamojo turto paslaugos
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: .
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44000000 Būvkonstrukcijas un materiāli, būvniecības palīgmateriāli (izņemot elektroierīces)
Papildu klasifikācija (cpv): 34000000 Transporta iekārtas un palīgiekārtas transportēšanai, 45000000 Celtniecības darbi, 70000000 Nekustamā īpašuma pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Papildu klasifikācija (cpv): 34000000 Transporta iekārtas un palīgiekārtas transportēšanai, 70000000 Nekustamā īpašuma pakalpojumi
Iespējas:
Opciju apraksts: .
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44000000 Strutturi u materjali tal-kostruzzjoni, prodotti awżiljarji għall-kostruzzjoni (minbarra apparat elettriku)
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34000000 Tagħmir tat-trasport u prodotti awżiljari għat-trasport, 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni, 70000000 Servizzi ta' bini immobbli
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34000000 Tagħmir tat-trasport u prodotti awżiljari għat-trasport, 70000000 Servizzi ta' bini immobbli
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: .
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44000000 Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
Aanvullende classificatie (cpv): 34000000 Vervoersmaterieel en bijbehorende producten, 45000000 Bouwwerkzaamheden, 70000000 Makelaarsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 34000000 Vervoersmaterieel en bijbehorende producten, 70000000 Makelaarsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: .
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44000000 Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34000000 Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu, 45000000 Roboty budowlane, 70000000 Usługi w zakresie nieruchomości
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34000000 Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu, 70000000 Usługi w zakresie nieruchomości
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44000000 Estruturas e materiais de construção; produtos auxiliares de construção (excepto aparelhos eléctricos)
Classificação adicional (cpv): 34000000 Equipamento e produtos auxiliares de transporte, 45000000 Construção, 70000000 Serviços imobiliários
Classificação adicional (cpv): 34000000 Equipamento e produtos auxiliares de transporte, 70000000 Serviços imobiliários
Opções:
Descrição das opções: .
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44000000 Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov)
Dodatna klasifikacija (cpv): 34000000 Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet, 45000000 Gradbena dela, 70000000 Storitve poslovanja z nepremičninami
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 34000000 Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet, 70000000 Storitve poslovanja z nepremičninami
Možnosti:
Opis možnosti: .
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 45000000 Anläggningsarbete, 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 70000000 Tjänster avseende fast egendom
Optioner:
Beskrivning av alternativen: .
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2