See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup i dostawa leków onkologicznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków onkologicznych dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Przedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: Pakiet 1 – Cetuksymab Pakiet 2 – Trametynib Pakiet 3 - Vinorelbina Pakiet 4 - Niwolumab+Relatinib Pakiet 5 - Ifosfamid Pakiet 6 – Sorafenib Pakiet 7 – Nilotynib Pakiet 8 – Pemetrexed Pakiet 9 - Doxorubicyna liposomanum pegylatum Pakiet 10 – Dostarlimab Pakiet 11- Trastuzumab Pakiet 12 – Dasatinib Pakiet 13- Melphalan Pakiet 14 - 5-fluorouracil Pakiet 15 – Etopozyd Pakiet 16 – Lanreotidum Pakiet 17 – Fulvestrant Pakiet 18 - Toxinum botulinicum
Вътрешен идентификатор: IZP.2411.103.2026.JM
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet nr 1
Описание: Pakiet 1 – Cetuksymab
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający zastrzega sobie możliwość zastosowania w trakcie trwania umowy opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp do zwiększania ilości kupowanego przedmiotu zamówienia zgodnie zapisami określonymi w projekcie umowy. Zamawiający może skorzystać z opcji po zawarciu umowy w terminie ustalonym z Wykonawcą, jeżeli któryś rodzaj zamówienia podstawowego ulegnie wyczerpaniu. Oznacza to, że Zamawiający poza zamówieniem podstawowym ma możliwość w zależności od potrzeb realizacji dodatkowego zamówienia na dostawę większej ilości przedmiotu zamówienia do końca okresu trwania umowy. Aby nie modyfikować ogólnego charakteru umowy podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. Ewentualne zastosowanie opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia. Oznacza to, że cena jednostkowa wskazana przez Wykonawcę w ofercie za przedmiot zamówienia, musi być taka sama zarówno dla kupowanego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla kupowanego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. Opcja jest jednostronnym dyskrecjonalnym uprawnieniem Zamawiającego, który może z opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części lub w ogóle nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia o uruchomienie zamówienia w ramach opcji. W zakresie realizacji zamówienia w ramach opcji stosuje się postanowienia dotyczące zamówienia podstawowego, chyba że co innego wynika z postanowień szczegółowych umowy. W ramach Umowy i w całym okresie jej realizacji, Zamawiający, poza zakresem podstawowym wskazanym w Załączniku nr 1 do umowy, może skorzystać z prawa opcji na zasadach określonych w niniejszej umowie. Opcją jest dostawa asortymentu, o którym mowa w załączniku nr 1 do umowy w ilościach powiększonych o maksymalnie 50% dla poszczególnych pozycji asortymentowych – maksymalna wartość zamówienia (wraz z opcją).
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet nr 2
Описание: Pakiet 2 – Trametynib
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet nr 3
Описание: Pakiet 3 - Vinorelbina
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet nr 4
Описание: Pakiet 4 - Niwolumab+Relatinib
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet nr 5
Описание: Pakiet 5 - Ifosfamid
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet nr 6
Описание: Pakiet 6 – Sorafenib
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet nr 7
Описание: Pakiet 7 – Nilotynib
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet nr 8
Описание: Pakiet 8 – Pemetrexed
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pakiet nr 9
Описание: Pakiet 9 - Doxorubicyna liposomanum pegylatum
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet nr 10
Описание: Pakiet 10 – Dostarlimab
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Pakiet nr 11
Описание: Pakiet 11- Trastuzumab
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Pakiet nr 12
Описание: Pakiet 12 – Dasatinib
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Pakiet nr 13
Описание: Pakiet 13- Melphalan
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Pakiet nr 14
Описание: Pakiet 14 - 5-fluorouracil
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Pakiet nr 15
Описание: Pakiet 15 – Etopozyd
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Pakiet nr 16
Описание: Pakiet 16 – Lanreotidum
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Pakiet nr 17
Описание: Pakiet 17 – Fulvestrant
Вътрешен идентификатор: 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Pakiet nr 18
Описание: Pakiet 18 - Toxinum botulinicum
Вътрешен идентификатор: 18
415291-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierIZP.2411.103.2026.JM
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet nr 1
DescriptionPakiet 1 – Cetuksymab
Internal identifier1
Options
LotLOT-0002
TitlePakiet nr 2
DescriptionPakiet 2 – Trametynib
Internal identifier2
LotLOT-0003
TitlePakiet nr 3
DescriptionPakiet 3 - Vinorelbina
Internal identifier3
LotLOT-0004
TitlePakiet nr 4
Internal identifier4
LotLOT-0005
TitlePakiet nr 5
DescriptionPakiet 5 - Ifosfamid
Internal identifier5
LotLOT-0006
TitlePakiet nr 6
DescriptionPakiet 6 – Sorafenib
Internal identifier6
LotLOT-0007
TitlePakiet nr 7
DescriptionPakiet 7 – Nilotynib
Internal identifier7
LotLOT-0008
TitlePakiet nr 8
DescriptionPakiet 8 – Pemetrexed
Internal identifier8
LotLOT-0009
TitlePakiet nr 9
Internal identifier9
LotLOT-0010
TitlePakiet nr 10
DescriptionPakiet 10 – Dostarlimab
Internal identifier10
LotLOT-0011
TitlePakiet nr 11
DescriptionPakiet 11- Trastuzumab
Internal identifier11
LotLOT-0012
TitlePakiet nr 12
DescriptionPakiet 12 – Dasatinib
Internal identifier12
LotLOT-0013
TitlePakiet nr 13
DescriptionPakiet 13- Melphalan
Internal identifier13
LotLOT-0014
TitlePakiet nr 14
DescriptionPakiet 14 - 5-fluorouracil
Internal identifier14
LotLOT-0015
TitlePakiet nr 15
DescriptionPakiet 15 – Etopozyd
Internal identifier15
LotLOT-0016
TitlePakiet nr 16
DescriptionPakiet 16 – Lanreotidum
Internal identifier16
LotLOT-0017
TitlePakiet nr 17
DescriptionPakiet 17 – Fulvestrant
Internal identifier17
LotLOT-0018
TitlePakiet nr 18
Internal identifier18
415291-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusIZP.2411.103.2026.JM
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriPakiet nr 1
KirjeldusPakiet 1 – Cetuksymab
Sisemine tunnus1
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
PealkiriPakiet nr 2
KirjeldusPakiet 2 – Trametynib
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
PealkiriPakiet nr 3
KirjeldusPakiet 3 - Vinorelbina
Sisemine tunnus3
OsaLOT-0004
PealkiriPakiet nr 4
KirjeldusPakiet 4 - Niwolumab+Relatinib
Sisemine tunnus4
OsaLOT-0005
PealkiriPakiet nr 5
KirjeldusPakiet 5 - Ifosfamid
Sisemine tunnus5
OsaLOT-0006
PealkiriPakiet nr 6
KirjeldusPakiet 6 – Sorafenib
Sisemine tunnus6
OsaLOT-0007
PealkiriPakiet nr 7
KirjeldusPakiet 7 – Nilotynib
Sisemine tunnus7
OsaLOT-0008
PealkiriPakiet nr 8
KirjeldusPakiet 8 – Pemetrexed
Sisemine tunnus8
OsaLOT-0009
PealkiriPakiet nr 9
Sisemine tunnus9
OsaLOT-0010
PealkiriPakiet nr 10
KirjeldusPakiet 10 – Dostarlimab
Sisemine tunnus10
OsaLOT-0011
PealkiriPakiet nr 11
KirjeldusPakiet 11- Trastuzumab
Sisemine tunnus11
OsaLOT-0012
PealkiriPakiet nr 12
KirjeldusPakiet 12 – Dasatinib
Sisemine tunnus12
OsaLOT-0013
PealkiriPakiet nr 13
KirjeldusPakiet 13- Melphalan
Sisemine tunnus13
OsaLOT-0014
PealkiriPakiet nr 14
KirjeldusPakiet 14 - 5-fluorouracil
Sisemine tunnus14
OsaLOT-0015
PealkiriPakiet nr 15
KirjeldusPakiet 15 – Etopozyd
Sisemine tunnus15
OsaLOT-0016
PealkiriPakiet nr 16
KirjeldusPakiet 16 – Lanreotidum
Sisemine tunnus16
OsaLOT-0017
PealkiriPakiet nr 17
KirjeldusPakiet 17 – Fulvestrant
Sisemine tunnus17
OsaLOT-0018
PealkiriPakiet nr 18
Sisemine tunnus18
415291-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteIZP.2411.103.2026.JM
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Ilmoituksen nimiPakiet nr 1
KuvausPakiet 1 – Cetuksymab
Sisäinen tunniste1
Optiot
Ilmoituksen nimiPakiet nr 2
KuvausPakiet 2 – Trametynib
Sisäinen tunniste2
Ilmoituksen nimiPakiet nr 3
KuvausPakiet 3 - Vinorelbina
Sisäinen tunniste3
Ilmoituksen nimiPakiet nr 4
KuvausPakiet 4 - Niwolumab+Relatinib
Sisäinen tunniste4
Ilmoituksen nimiPakiet nr 5
KuvausPakiet 5 - Ifosfamid
Sisäinen tunniste5
Ilmoituksen nimiPakiet nr 6
KuvausPakiet 6 – Sorafenib
Sisäinen tunniste6
Ilmoituksen nimiPakiet nr 7
KuvausPakiet 7 – Nilotynib
Sisäinen tunniste7
Ilmoituksen nimiPakiet nr 8
KuvausPakiet 8 – Pemetrexed
Sisäinen tunniste8
Ilmoituksen nimiPakiet nr 9
Sisäinen tunniste9
Ilmoituksen nimiPakiet nr 10
KuvausPakiet 10 – Dostarlimab
Sisäinen tunniste10
Ilmoituksen nimiPakiet nr 11
KuvausPakiet 11- Trastuzumab
Sisäinen tunniste11
Ilmoituksen nimiPakiet nr 12
KuvausPakiet 12 – Dasatinib
Sisäinen tunniste12
Ilmoituksen nimiPakiet nr 13
KuvausPakiet 13- Melphalan
Sisäinen tunniste13
Ilmoituksen nimiPakiet nr 14
KuvausPakiet 14 - 5-fluorouracil
Sisäinen tunniste14
Ilmoituksen nimiPakiet nr 15
KuvausPakiet 15 – Etopozyd
Sisäinen tunniste15
Ilmoituksen nimiPakiet nr 16
KuvausPakiet 16 – Lanreotidum
Sisäinen tunniste16
Ilmoituksen nimiPakiet nr 17
KuvausPakiet 17 – Fulvestrant
Sisäinen tunniste17
Ilmoituksen nimiPakiet nr 18
KuvausPakiet 18 - Toxinum botulinicum
Sisäinen tunniste18
415291-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachIZP.2411.103.2026.JM
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealPakiet nr 1
Cur síosPakiet 1 – Cetuksymab
Aitheantóir inmheánach1
Roghanna
LuchtógLOT-0002
TeidealPakiet nr 2
Cur síosPakiet 2 – Trametynib
Aitheantóir inmheánach2
LuchtógLOT-0003
TeidealPakiet nr 3
Cur síosPakiet 3 - Vinorelbina
Aitheantóir inmheánach3
LuchtógLOT-0004
TeidealPakiet nr 4
Cur síosPakiet 4 - Niwolumab+Relatinib
Aitheantóir inmheánach4
LuchtógLOT-0005
TeidealPakiet nr 5
Cur síosPakiet 5 - Ifosfamid
Aitheantóir inmheánach5
LuchtógLOT-0006
TeidealPakiet nr 6
Cur síosPakiet 6 – Sorafenib
Aitheantóir inmheánach6
LuchtógLOT-0007
TeidealPakiet nr 7
Cur síosPakiet 7 – Nilotynib
Aitheantóir inmheánach7
LuchtógLOT-0008
TeidealPakiet nr 8
Cur síosPakiet 8 – Pemetrexed
Aitheantóir inmheánach8
LuchtógLOT-0009
TeidealPakiet nr 9
Aitheantóir inmheánach9
LuchtógLOT-0010
TeidealPakiet nr 10
Cur síosPakiet 10 – Dostarlimab
Aitheantóir inmheánach10
LuchtógLOT-0011
TeidealPakiet nr 11
Cur síosPakiet 11- Trastuzumab
Aitheantóir inmheánach11
LuchtógLOT-0012
TeidealPakiet nr 12
Cur síosPakiet 12 – Dasatinib
Aitheantóir inmheánach12
LuchtógLOT-0013
TeidealPakiet nr 13
Cur síosPakiet 13- Melphalan
Aitheantóir inmheánach13
LuchtógLOT-0014
TeidealPakiet nr 14
Cur síosPakiet 14 - 5-fluorouracil
Aitheantóir inmheánach14
LuchtógLOT-0015
TeidealPakiet nr 15
Cur síosPakiet 15 – Etopozyd
Aitheantóir inmheánach15
LuchtógLOT-0016
TeidealPakiet nr 16
Cur síosPakiet 16 – Lanreotidum
Aitheantóir inmheánach16
LuchtógLOT-0017
TeidealPakiet nr 17
Cur síosPakiet 17 – Fulvestrant
Aitheantóir inmheánach17
LuchtógLOT-0018
TeidealPakiet nr 18
Cur síosPakiet 18 - Toxinum botulinicum
Aitheantóir inmheánach18
415291-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóIZP.2411.103.2026.JM
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
RészLOT-0001
CímPakiet nr 1
LeírásPakiet 1 – Cetuksymab
Belső azonosító1
Opciók
RészLOT-0002
CímPakiet nr 2
LeírásPakiet 2 – Trametynib
Belső azonosító2
RészLOT-0003
CímPakiet nr 3
LeírásPakiet 3 - Vinorelbina
Belső azonosító3
RészLOT-0004
CímPakiet nr 4
LeírásPakiet 4 - Niwolumab+Relatinib
Belső azonosító4
RészLOT-0005
CímPakiet nr 5
LeírásPakiet 5 - Ifosfamid
Belső azonosító5
RészLOT-0006
CímPakiet nr 6
LeírásPakiet 6 – Sorafenib
Belső azonosító6
RészLOT-0007
CímPakiet nr 7
LeírásPakiet 7 – Nilotynib
Belső azonosító7
RészLOT-0008
CímPakiet nr 8
LeírásPakiet 8 – Pemetrexed
Belső azonosító8
RészLOT-0009
CímPakiet nr 9
Belső azonosító9
RészLOT-0010
CímPakiet nr 10
LeírásPakiet 10 – Dostarlimab
Belső azonosító10
RészLOT-0011
CímPakiet nr 11
LeírásPakiet 11- Trastuzumab
Belső azonosító11
RészLOT-0012
CímPakiet nr 12
LeírásPakiet 12 – Dasatinib
Belső azonosító12
RészLOT-0013
CímPakiet nr 13
LeírásPakiet 13- Melphalan
Belső azonosító13
RészLOT-0014
CímPakiet nr 14
LeírásPakiet 14 - 5-fluorouracil
Belső azonosító14
RészLOT-0015
CímPakiet nr 15
LeírásPakiet 15 – Etopozyd
Belső azonosító15
RészLOT-0016
CímPakiet nr 16
LeírásPakiet 16 – Lanreotidum
Belső azonosító16
RészLOT-0017
CímPakiet nr 17
LeírásPakiet 17 – Fulvestrant
Belső azonosító17
RészLOT-0018
CímPakiet nr 18
LeírásPakiet 18 - Toxinum botulinicum
Belső azonosító18
415291-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareIZP.2411.103.2026.JM
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeskrivningPakiet 1 – Cetuksymab
Intern identifierare1
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeskrivningPakiet 2 – Trametynib
Intern identifierare2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeskrivningPakiet 3 - Vinorelbina
Intern identifierare3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelPakiet nr 4
Intern identifierare4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeskrivningPakiet 5 - Ifosfamid
Intern identifierare5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeskrivningPakiet 6 – Sorafenib
Intern identifierare6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelPakiet nr 7
BeskrivningPakiet 7 – Nilotynib
Intern identifierare7
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeskrivningPakiet 8 – Pemetrexed
Intern identifierare8
Del (anbudsområde)LOT-0009
TitelPakiet nr 9
Intern identifierare9
Del (anbudsområde)LOT-0010
TitelPakiet nr 10
BeskrivningPakiet 10 – Dostarlimab
Intern identifierare10
Del (anbudsområde)LOT-0011
TitelPakiet nr 11
BeskrivningPakiet 11- Trastuzumab
Intern identifierare11
Del (anbudsområde)LOT-0012
TitelPakiet nr 12
BeskrivningPakiet 12 – Dasatinib
Intern identifierare12
Del (anbudsområde)LOT-0013
TitelPakiet nr 13
BeskrivningPakiet 13- Melphalan
Intern identifierare13
Del (anbudsområde)LOT-0014
TitelPakiet nr 14
BeskrivningPakiet 14 - 5-fluorouracil
Intern identifierare14
Del (anbudsområde)LOT-0015
TitelPakiet nr 15
BeskrivningPakiet 15 – Etopozyd
Intern identifierare15
Del (anbudsområde)LOT-0016
TitelPakiet nr 16
BeskrivningPakiet 16 – Lanreotidum
Intern identifierare16
Del (anbudsområde)LOT-0017
TitelPakiet nr 17
BeskrivningPakiet 17 – Fulvestrant
Intern identifierare17
Del (anbudsområde)LOT-0018
TitelPakiet nr 18
Intern identifierare18