2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa płynów infuzyjnych.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynów infuzyjnych dla Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który stanowi również formularz asortymentowo-cenowy. Oferowane produkty lecznicze muszą posiadać pozwolenie na dopuszczenie do obrotu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej lub pozwolenie wydane przez Radę lub Komisję Europejską.
Вътрешен идентификатор: SSM.DZP.200.121.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Przedmiot umowy w czasie trwania niniejszej umowy może ulec zmniejszeniu, jednakże zmniejszenie ilości zamawianego asortymentu nie przekroczy 30% wartości brutto umowy. W przypadku niewykorzystania przez Odbiorcę całości zamówienia Dostawcy nie przysługuje żadne roszczenie.
2. Procedure
Procedure
Titel: Dostawa płynów infuzyjnych.
Intern ID: SSM.DZP.200.121.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: SSM.DZP.200.121.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Dostawa płynów infuzyjnych.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SSM.DZP.200.121.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dostawa płynów infuzyjnych.
Identificador interno: SSM.DZP.200.121.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Dostawa płynów infuzyjnych.
Sisemine tunnus: SSM.DZP.200.121.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Dostawa płynów infuzyjnych.
Sisäinen tunniste: SSM.DZP.200.121.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Titre: Dostawa płynów infuzyjnych.
Identifiant interne: SSM.DZP.200.121.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Dostawa płynów infuzyjnych.
Aitheantóir inmheánach: SSM.DZP.200.121.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Naslov: Dostawa płynów infuzyjnych.
Interna identifikacijska oznaka: SSM.DZP.200.121.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Titolo: Dostawa płynów infuzyjnych.
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dostawa płynów infuzyjnych.
Iekšējais identifikators: SSM.DZP.200.121.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Interne identificatiecode: SSM.DZP.200.121.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Tytuł: Dostawa płynów infuzyjnych.
Wewnętrzny identyfikator: SSM.DZP.200.121.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Titlu: Dostawa płynów infuzyjnych.
Identificator intern: SSM.DZP.200.121.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Názov: Dostawa płynów infuzyjnych.
Interný identifikátor: SSM.DZP.200.121.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti: