415311-2026 - Състезателна процедура
Cлoвeния – Строителни работи по изпълнение на основа на пътна настилка и настилка на пътища – Pomoč naročniku pri vzdrževanju cest in javnih površin v letu 2026
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеPomoč naročniku pri vzdrževanju cest in javnih površin v letu 2026
ОписаниеPomoč naročniku pri vzdrževanju cest in javnih površin v letu 2026 - ponovitev
Вътрешен идентификаторJN-5/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускорявада
Обосновка на ускорената процедураNaročnik je predhodno že objavil javno naročilo z enako vsebino, vendar je edino ponudbo zavrnil kot nedopustno zaradi preseganja zagotovljenih sredstev. Naročniku se z oddajo javnega naročila mudi, saj se glavnina dela na vzdrževanju cest in javnih površin, ki so predmet tega razpisa, izvaja v poletnih mesecih.
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45233000 Строителни работи по изпълнение на основа на пътна настилка и настилка на пътища
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
ОписаниеPomoč naročniku pri vzdrževanju cest in javnih površin v letu 2026
Вътрешен идентификатор491244
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-5/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45233000 Bygge-, funderings- og belægningsarbejder i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 491244
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 491244
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-5/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233000 Κατασκευαστικά έργα, έργα θεμελίωσης και επιφανειακά έργα σε αυτοκινητοδρόμους και οδούς
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491244
Internal identifier: JN-5/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 491244
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-5/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233000 Trabajos de construcción, cimentación y pavimentación de autopistas y carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 491244
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-5/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233000 Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 491244
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-5/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233000 Travaux de construction, de fondation et de revêtement d'autoroutes, de routes
Identifiant interne: 491244
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-5/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 491244
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-5/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45233000 Građevinski radovi, građevinski radovi na temelju i građevinski radovi na površinskom sloju autocesta, cesta
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 491244
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-5/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233000 Autópályák és közutak építése, alapozása és burkolása
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 491244
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-5/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233000 Lavori di costruzione, di fondazione e di superficie per autostrade e strade
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 491244
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-5/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233000 Greitkelių, kelių tiesimo, jų pamatų ir dangos klojimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 491244
Iekšējais identifikators: JN-5/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233000 Automaģistrāļu un ceļu būves, pamatu ielikšanas un virsmas noklāšanas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 491244
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-5/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233000 Kostruzzjoni, pedamenti u xogħol tal-wiċċ għal toroq u toroq ewlenija
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 491244
Interne identificatiecode: JN-5/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 491244
Wewnętrzny identyfikator: JN-5/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45233000 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 491244
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45233000 Construção, fundação e pavimentação de vias rápidas e estradas
415311-2026 - Procedură concurențială
Slovenia – Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor – Pomoč naročniku pri vzdrževanju cest in javnih površin v letu 2026
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Identificator internJN-5/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233000 Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor
LotLOT-0000
Identificator intern491244
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-5/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233000 Stavebné práce, práce spodnej a vrchnej stavby diaľnic, ciest
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 491244
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-5/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233000 Gradbena dela, dela na temeljenju in dela na zgornjem ustroju daljinskih cest in cest
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 491244
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-5/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233000 Anläggningsarbete för motorvägar, vägar, järnvägar samt start- och landningsbanor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 491244