See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesivna dobava potrošnega materiala za patologijo
Описание: Sukcesivna dobava potrošnega materiala za patologijo
Вътрешен идентификатор: JN 055/RN-26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33900000 Оборудване и принадлежности за аутопсии и погребения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Sklop 1: BARVILA 1
Описание: Sklop 1: BARVILA 1
Вътрешен идентификатор: 491456
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Sklop 2: BARVILA 2
Описание: Sklop 2: BARVILA 2
Вътрешен идентификатор: 491457
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Sklop 3: KSILEN
Описание: Sklop 3: KSILEN
Вътрешен идентификатор: 491458
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Sklop 4: MOLEKULARNA
Описание: Sklop 4: MOLEKULARNA
Вътрешен идентификатор: 491459
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Sklop 5: FORMALIN
Описание: Sklop 5: FORMALIN
Вътрешен идентификатор: 491460
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Sklop 6: PROTITELESA 3
Описание: Sklop 6: PROTITELESA 3
Вътрешен идентификатор: 491461
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Sklop 7: PROTITELESA 4
Описание: Sklop 7: PROTITELESA 4
Вътрешен идентификатор: 491462
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Sklop 8: PROTITELESA 5
Описание: Sklop 8: PROTITELESA 5
Вътрешен идентификатор: 491463
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Sklop 9: PROTITELESA 6
Описание: Sklop 9: PROTITELESA 6
Вътрешен идентификатор: 491464
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Описание: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Вътрешен идентификатор: 491465
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Sklop 11: LEICA I
Описание: Sklop 11: LEICA I
Вътрешен идентификатор: 491466
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Sklop 12: LEICA II
Описание: Sklop 12: LEICA II
Вътрешен идентификатор: 491467
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Sklop 13: TUŠI ZA MARKIRANJE TKIVA
Описание: Sklop 13: TUŠI ZA MARKIRANJE TKIVA
Вътрешен идентификатор: 491468
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Sklop 14: REZILA FEATHER ali enakovredno I.
Описание: Sklop 14: REZILA FEATHER ali enakovredno I.
Вътрешен идентификатор: 491469
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Sklop 15: REZILA FEATHER ali enakovredno II. in SKALPELI
Описание: Sklop 15: REZILA FEATHER ali enakovredno II. in SKALPELI
Вътрешен идентификатор: 491470
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Sklop 16: REZILA FEATHER ali enakovredno III.
Описание: Sklop 16: REZILA FEATHER ali enakovredno III.
Вътрешен идентификатор: 491471
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Sklop 17: REZILA FEATHER ali enakovredno IV.
Описание: Sklop 17: REZILA FEATHER ali enakovredno IV.
Вътрешен идентификатор: 491472
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Sklop 18: BD ali enakovredno
Описание: Sklop 18: BD ali enakovredno
Вътрешен идентификатор: 491473
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Sklop 19: FILTRI
Описание: Sklop 19: FILTRI
Вътрешен идентификатор: 491474
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Sklop 20: MEDIJI ZA PREKRIVANJE PREPARATOV
Описание: Sklop 20: MEDIJI ZA PREKRIVANJE PREPARATOV
Вътрешен идентификатор: 491475
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Sklop 21: RAZNO
Описание: Sklop 21: RAZNO
Вътрешен идентификатор: 491476
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Sklop 22: DEKALCIFER
Описание: Sklop 22: DEKALCIFER
Вътрешен идентификатор: 491477
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Sklop 23: THERMO FISHER ali enakovredno
Описание: Sklop 23: THERMO FISHER ali enakovredno
Вътрешен идентификатор: 491478
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Sklop 24: FORMALIN NEVTRALIZACIJA
Описание: Sklop 24: FORMALIN NEVTRALIZACIJA
Вътрешен идентификатор: 491479
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Sklop 25: KASETE ZA TKIVA urejeno
Описание: Sklop 25: KASETE ZA TKIVA urejeno
Вътрешен идентификатор: 491480
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Sklop 26: BASE MOLDS
Описание: Sklop 26: BASE MOLDS
Вътрешен идентификатор: 491481
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Описание: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Вътрешен идентификатор: 491482
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Sklop 28: DETERGENT ZA ROČNO POMIVANJE
Описание: Sklop 28: DETERGENT ZA ROČNO POMIVANJE
Вътрешен идентификатор: 491483
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Sklop 29: PIVNIK
Описание: Sklop 29: PIVNIK
Вътрешен идентификатор: 491484
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Описание: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Вътрешен идентификатор: 491485
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Sklop 31: DETERGENT ZA STROJNO POMIVANJE
Описание: Sklop 31: DETERGENT ZA STROJNO POMIVANJE
Вътрешен идентификатор: 491486
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Sklop 32: STEKELCA
Описание: Sklop 32: STEKELCA
Вътрешен идентификатор: 491487
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Sklop 33: ADHEZIVNA STEKLA EPREDIA ali enakovredna
Описание: Sklop 33: ADHEZIVNA STEKLA EPREDIA ali enakovredna
Вътрешен идентификатор: 491488
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Описание: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Вътрешен идентификатор: 491489
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Описание: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Вътрешен идентификатор: 491490
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Описание: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Вътрешен идентификатор: 491491
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Описание: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Вътрешен идентификатор: 491492
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Описание: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Вътрешен идентификатор: 491493
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Описание: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Вътрешен идентификатор: 491494
Основна класификация (cpv): 33790000 Стъклени изделия за лабораторна, хигиенна или фармацевтична употреба
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Описание: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Вътрешен идентификатор: 491495
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Описание: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Вътрешен идентификатор: 491496
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Sklop 42: KAPALKE
Описание: Sklop 42: KAPALKE
Вътрешен идентификатор: 491497
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Sklop 43: KARTICE ZA DELJENJE PRAŠKOV
Описание: Sklop 43: KARTICE ZA DELJENJE PRAŠKOV
Вътрешен идентификатор: 491498
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Sklop 44: LIJAKI I.
Описание: Sklop 44: LIJAKI I.
Вътрешен идентификатор: 491499
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Sklop 45: LIJAKI II.
Описание: Sklop 45: LIJAKI II.
Вътрешен идентификатор: 491500
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Описание: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Вътрешен идентификатор: 491501
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Описание: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Вътрешен идентификатор: 491502
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Описание: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Вътрешен идентификатор: 491503
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: Sklop 49: NASTAVKI ZA CITOSPINE II
Описание: Sklop 49: NASTAVKI ZA CITOSPINE II
Вътрешен идентификатор: 491504
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Sklop 50: NOSILEC ZA PREDMETNA STEKELCA
Описание: Sklop 50: NOSILEC ZA PREDMETNA STEKELCA
Вътрешен идентификатор: 491505
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: Sklop 51: PALČKE
Описание: Sklop 51: PALČKE
Вътрешен идентификатор: 491506
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: Sklop 52: PATENE 1
Описание: Sklop 52: PATENE 1
Вътрешен идентификатор: 491507
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: Sklop 53: PATENE 2
Описание: Sklop 53: PATENE 2
Вътрешен идентификатор: 491508
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: Sklop 54: PESTILA 1
Описание: Sklop 54: PESTILA 1
Вътрешен идентификатор: 491509
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: Sklop 55: PESTILA 2
Описание: Sklop 55: PESTILA 2
Вътрешен идентификатор: 491510
Обособена позиция: LOT-0056
Заглавие: Sklop 56: PETRIJEVKE
Описание: Sklop 56: PETRIJEVKE
Вътрешен идентификатор: 491511
Обособена позиция: LOT-0057
Заглавие: Sklop 57: PINCETE, LABORATORIJSKE
Описание: Sklop 57: PINCETE, LABORATORIJSKE
Вътрешен идентификатор: 491512
Обособена позиция: LOT-0058
Заглавие: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Описание: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Вътрешен идентификатор: 491513
Обособена позиция: LOT-0059
Заглавие: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Описание: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Вътрешен идентификатор: 491514
Обособена позиция: LOT-0060
Заглавие: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Описание: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Вътрешен идентификатор: 491515
Обособена позиция: LOT-0061
Заглавие: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Описание: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Вътрешен идентификатор: 491516
Обособена позиция: LOT-0062
Заглавие: Sklop 62: PRŠILKE, LABORATORIJSKE
Описание: Sklop 62: PRŠILKE, LABORATORIJSKE
Вътрешен идентификатор: 491517
Обособена позиция: LOT-0063
Заглавие: Sklop 63: PUHALKE, LABORATORIJSKE
Описание: Sklop 63: PUHALKE, LABORATORIJSKE
Вътрешен идентификатор: 491518
Обособена позиция: LOT-0064
Заглавие: Sklop 64: SPATULE
Описание: Sklop 64: SPATULE
Вътрешен идентификатор: 491519
Обособена позиция: LOT-0065
Заглавие: Sklop 65: STEKLA, URNA
Описание: Sklop 65: STEKLA, URNA
Вътрешен идентификатор: 491520
Обособена позиция: LOT-0066
Заглавие: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Описание: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Вътрешен идентификатор: 491521
Обособена позиция: LOT-0067
Заглавие: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Описание: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Вътрешен идентификатор: 491522
Обособена позиция: LOT-0068
Заглавие: Sklop 68: TERILNICE
Описание: Sklop 68: TERILNICE
Вътрешен идентификатор: 491523
Обособена позиция: LOT-0069
Заглавие: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Описание: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Вътрешен идентификатор: 491524
Обособена позиция: LOT-0070
Заглавие: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Описание: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Вътрешен идентификатор: 491525
Обособена позиция: LOT-0071
Заглавие: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Описание: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Вътрешен идентификатор: 491526
Обособена позиция: LOT-0072
Заглавие: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Описание: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Вътрешен идентификатор: 491527
Обособена позиция: LOT-0073
Заглавие: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Описание: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Вътрешен идентификатор: 491528
Обособена позиция: LOT-0074
Заглавие: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Описание: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Вътрешен идентификатор: 491529
Обособена позиция: LOT-0075
Заглавие: Sklop 75: EPRUVETE 1
Описание: Sklop 75: EPRUVETE 1
Вътрешен идентификатор: 491530
Обособена позиция: LOT-0076
Заглавие: Sklop 76: EPRUVETE 2
Описание: Sklop 76: EPRUVETE 2
Вътрешен идентификатор: 491531
Обособена позиция: LOT-0077
Заглавие: Sklop 77: EPRUVETE 3
Описание: Sklop 77: EPRUVETE 3
Вътрешен идентификатор: 491532
Обособена позиция: LOT-0078
Заглавие: Sklop 78: EPRUVETE 4
Описание: Sklop 78: EPRUVETE 4
Вътрешен идентификатор: 491533
Обособена позиция: LOT-0079
Заглавие: Sklop 79: EPRUVETE 5
Описание: Sklop 79: EPRUVETE 5
Вътрешен идентификатор: 491534
Обособена позиция: LOT-0080
Заглавие: Sklop 80: EPRUVETE 6
Описание: Sklop 80: EPRUVETE 6
Вътрешен идентификатор: 491535
Обособена позиция: LOT-0081
Заглавие: Sklop 81: EPRUVETE 7
Описание: Sklop 81: EPRUVETE 7
Вътрешен идентификатор: 491536
Обособена позиция: LOT-0082
Заглавие: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Описание: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Вътрешен идентификатор: 491537
Обособена позиция: LOT-0083
Заглавие: Sklop 83: NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE
Описание: Sklop 83: NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE
Вътрешен идентификатор: 491538
Обособена позиция: LOT-0084
Заглавие: Sklop 84: NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE 2
Описание: Sklop 84: NASTAVKI ZA AVTOMATSKE PIPETE 2
Вътрешен идентификатор: 491539
Обособена позиция: LOT-0085
Заглавие: Sklop 85: PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO 1
Описание: Sklop 85: PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO 1
Вътрешен идентификатор: 491540
Обособена позиция: LOT-0086
Заглавие: Sklop 86: PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO 2
Описание: Sklop 86: PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO 2
Вътрешен идентификатор: 491541
Обособена позиция: LOT-0087
Заглавие: Sklop 87: PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO 3
Описание: Sklop 87: PAPIR IN PLOŠČICE ZA TANKOPLASTNO KROMATOGRAFIJO 3
Вътрешен идентификатор: 491542
Обособена позиция: LOT-0088
Заглавие: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Описание: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Вътрешен идентификатор: 491543
Обособена позиция: LOT-0089
Заглавие: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Описание: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Вътрешен идентификатор: 491544
Обособена позиция: LOT-0090
Заглавие: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Описание: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Вътрешен идентификатор: 491545
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN 055/RN-26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33900000 Udstyr og artikler til post mortem-undersøgelser og til ligkapeller
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Sklop 1: BARVILA 1
Beskrivelse: Sklop 1: BARVILA 1
Intern ID: 491456
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Sklop 2: BARVILA 2
Beskrivelse: Sklop 2: BARVILA 2
Intern ID: 491457
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Sklop 3: KSILEN
Beskrivelse: Sklop 3: KSILEN
Intern ID: 491458
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Sklop 4: MOLEKULARNA
Beskrivelse: Sklop 4: MOLEKULARNA
Intern ID: 491459
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Sklop 5: FORMALIN
Beskrivelse: Sklop 5: FORMALIN
Intern ID: 491460
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Sklop 6: PROTITELESA 3
Beskrivelse: Sklop 6: PROTITELESA 3
Intern ID: 491461
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Sklop 7: PROTITELESA 4
Beskrivelse: Sklop 7: PROTITELESA 4
Intern ID: 491462
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Sklop 8: PROTITELESA 5
Beskrivelse: Sklop 8: PROTITELESA 5
Intern ID: 491463
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Sklop 9: PROTITELESA 6
Beskrivelse: Sklop 9: PROTITELESA 6
Intern ID: 491464
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Beskrivelse: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Intern ID: 491465
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Sklop 11: LEICA I
Beskrivelse: Sklop 11: LEICA I
Intern ID: 491466
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Sklop 12: LEICA II
Beskrivelse: Sklop 12: LEICA II
Intern ID: 491467
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 491468
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 491469
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 491470
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: 491471
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: 491472
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Sklop 18: BD ali enakovredno
Beskrivelse: Sklop 18: BD ali enakovredno
Intern ID: 491473
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Sklop 19: FILTRI
Beskrivelse: Sklop 19: FILTRI
Intern ID: 491474
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 491475
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Sklop 21: RAZNO
Beskrivelse: Sklop 21: RAZNO
Intern ID: 491476
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Sklop 22: DEKALCIFER
Beskrivelse: Sklop 22: DEKALCIFER
Intern ID: 491477
Delkontrakt: LOT-0023
Intern ID: 491478
Delkontrakt: LOT-0024
Intern ID: 491479
Delkontrakt: LOT-0025
Intern ID: 491480
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Sklop 26: BASE MOLDS
Beskrivelse: Sklop 26: BASE MOLDS
Intern ID: 491481
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Intern ID: 491482
Delkontrakt: LOT-0028
Intern ID: 491483
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Sklop 29: PIVNIK
Beskrivelse: Sklop 29: PIVNIK
Intern ID: 491484
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Beskrivelse: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Intern ID: 491485
Delkontrakt: LOT-0031
Intern ID: 491486
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Sklop 32: STEKELCA
Beskrivelse: Sklop 32: STEKELCA
Intern ID: 491487
Delkontrakt: LOT-0033
Intern ID: 491488
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Beskrivelse: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Intern ID: 491489
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Beskrivelse: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Intern ID: 491490
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Beskrivelse: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Intern ID: 491491
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Beskrivelse: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Intern ID: 491492
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Beskrivelse: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Intern ID: 491493
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Beskrivelse: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Intern ID: 491494
Primær klassifikation (cpv): 33790000 Laboratorieartikler, hygiejniske eller farmaceutiske artikler, af glas
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Intern ID: 491495
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Beskrivelse: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Intern ID: 491496
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: Sklop 42: KAPALKE
Beskrivelse: Sklop 42: KAPALKE
Intern ID: 491497
Delkontrakt: LOT-0043
Intern ID: 491498
Delkontrakt: LOT-0044
Titel: Sklop 44: LIJAKI I.
Beskrivelse: Sklop 44: LIJAKI I.
Intern ID: 491499
Delkontrakt: LOT-0045
Titel: Sklop 45: LIJAKI II.
Beskrivelse: Sklop 45: LIJAKI II.
Intern ID: 491500
Delkontrakt: LOT-0046
Titel: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Beskrivelse: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Intern ID: 491501
Delkontrakt: LOT-0047
Titel: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Beskrivelse: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Intern ID: 491502
Delkontrakt: LOT-0048
Titel: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Intern ID: 491503
Delkontrakt: LOT-0049
Intern ID: 491504
Delkontrakt: LOT-0050
Intern ID: 491505
Delkontrakt: LOT-0051
Titel: Sklop 51: PALČKE
Beskrivelse: Sklop 51: PALČKE
Intern ID: 491506
Delkontrakt: LOT-0052
Titel: Sklop 52: PATENE 1
Beskrivelse: Sklop 52: PATENE 1
Intern ID: 491507
Delkontrakt: LOT-0053
Titel: Sklop 53: PATENE 2
Beskrivelse: Sklop 53: PATENE 2
Intern ID: 491508
Delkontrakt: LOT-0054
Titel: Sklop 54: PESTILA 1
Beskrivelse: Sklop 54: PESTILA 1
Intern ID: 491509
Delkontrakt: LOT-0055
Titel: Sklop 55: PESTILA 2
Beskrivelse: Sklop 55: PESTILA 2
Intern ID: 491510
Delkontrakt: LOT-0056
Titel: Sklop 56: PETRIJEVKE
Beskrivelse: Sklop 56: PETRIJEVKE
Intern ID: 491511
Delkontrakt: LOT-0057
Intern ID: 491512
Delkontrakt: LOT-0058
Titel: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Beskrivelse: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Intern ID: 491513
Delkontrakt: LOT-0059
Titel: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Beskrivelse: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Intern ID: 491514
Delkontrakt: LOT-0060
Titel: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Beskrivelse: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Intern ID: 491515
Delkontrakt: LOT-0061
Titel: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Beskrivelse: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Intern ID: 491516
Delkontrakt: LOT-0062
Intern ID: 491517
Delkontrakt: LOT-0063
Intern ID: 491518
Delkontrakt: LOT-0064
Titel: Sklop 64: SPATULE
Beskrivelse: Sklop 64: SPATULE
Intern ID: 491519
Delkontrakt: LOT-0065
Titel: Sklop 65: STEKLA, URNA
Beskrivelse: Sklop 65: STEKLA, URNA
Intern ID: 491520
Delkontrakt: LOT-0066
Titel: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Intern ID: 491521
Delkontrakt: LOT-0067
Titel: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Intern ID: 491522
Delkontrakt: LOT-0068
Titel: Sklop 68: TERILNICE
Beskrivelse: Sklop 68: TERILNICE
Intern ID: 491523
Delkontrakt: LOT-0069
Titel: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Beskrivelse: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Intern ID: 491524
Delkontrakt: LOT-0070
Titel: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Beskrivelse: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Intern ID: 491525
Delkontrakt: LOT-0071
Titel: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Beskrivelse: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Intern ID: 491526
Delkontrakt: LOT-0072
Titel: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Beskrivelse: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Intern ID: 491527
Delkontrakt: LOT-0073
Titel: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Intern ID: 491528
Delkontrakt: LOT-0074
Titel: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Intern ID: 491529
Delkontrakt: LOT-0075
Titel: Sklop 75: EPRUVETE 1
Beskrivelse: Sklop 75: EPRUVETE 1
Intern ID: 491530
Delkontrakt: LOT-0076
Titel: Sklop 76: EPRUVETE 2
Beskrivelse: Sklop 76: EPRUVETE 2
Intern ID: 491531
Delkontrakt: LOT-0077
Titel: Sklop 77: EPRUVETE 3
Beskrivelse: Sklop 77: EPRUVETE 3
Intern ID: 491532
Delkontrakt: LOT-0078
Titel: Sklop 78: EPRUVETE 4
Beskrivelse: Sklop 78: EPRUVETE 4
Intern ID: 491533
Delkontrakt: LOT-0079
Titel: Sklop 79: EPRUVETE 5
Beskrivelse: Sklop 79: EPRUVETE 5
Intern ID: 491534
Delkontrakt: LOT-0080
Titel: Sklop 80: EPRUVETE 6
Beskrivelse: Sklop 80: EPRUVETE 6
Intern ID: 491535
Delkontrakt: LOT-0081
Titel: Sklop 81: EPRUVETE 7
Beskrivelse: Sklop 81: EPRUVETE 7
Intern ID: 491536
Delkontrakt: LOT-0082
Titel: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Beskrivelse: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Intern ID: 491537
Delkontrakt: LOT-0083
Intern ID: 491538
Delkontrakt: LOT-0084
Intern ID: 491539
Delkontrakt: LOT-0085
Intern ID: 491540
Delkontrakt: LOT-0086
Intern ID: 491541
Delkontrakt: LOT-0087
Intern ID: 491542
Delkontrakt: LOT-0088
Titel: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Beskrivelse: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Intern ID: 491543
Delkontrakt: LOT-0089
Titel: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Intern ID: 491544
Delkontrakt: LOT-0090
Titel: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Intern ID: 491545
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN 055/RN-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33900000 Postmortem- und Bestattungsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sklop 1: BARVILA 1
Interne Kennung: 491456
Los: LOT-0002
Beschreibung: Sklop 2: BARVILA 2
Interne Kennung: 491457
Los: LOT-0003
Beschreibung: Sklop 3: KSILEN
Interne Kennung: 491458
Los: LOT-0004
Beschreibung: Sklop 4: MOLEKULARNA
Interne Kennung: 491459
Los: LOT-0005
Beschreibung: Sklop 5: FORMALIN
Interne Kennung: 491460
Los: LOT-0006
Beschreibung: Sklop 6: PROTITELESA 3
Interne Kennung: 491461
Los: LOT-0007
Beschreibung: Sklop 7: PROTITELESA 4
Interne Kennung: 491462
Los: LOT-0008
Beschreibung: Sklop 8: PROTITELESA 5
Interne Kennung: 491463
Los: LOT-0009
Beschreibung: Sklop 9: PROTITELESA 6
Interne Kennung: 491464
Los: LOT-0010
Beschreibung: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Interne Kennung: 491465
Los: LOT-0011
Beschreibung: Sklop 11: LEICA I
Interne Kennung: 491466
Los: LOT-0012
Beschreibung: Sklop 12: LEICA II
Interne Kennung: 491467
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 491468
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 491469
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 491470
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 491471
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 491472
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 491473
Los: LOT-0019
Beschreibung: Sklop 19: FILTRI
Interne Kennung: 491474
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 491475
Los: LOT-0021
Beschreibung: Sklop 21: RAZNO
Interne Kennung: 491476
Los: LOT-0022
Beschreibung: Sklop 22: DEKALCIFER
Interne Kennung: 491477
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 491478
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 491479
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 491480
Los: LOT-0026
Beschreibung: Sklop 26: BASE MOLDS
Interne Kennung: 491481
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 491482
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 491483
Los: LOT-0029
Beschreibung: Sklop 29: PIVNIK
Interne Kennung: 491484
Los: LOT-0030
Interne Kennung: 491485
Los: LOT-0031
Interne Kennung: 491486
Los: LOT-0032
Beschreibung: Sklop 32: STEKELCA
Interne Kennung: 491487
Los: LOT-0033
Interne Kennung: 491488
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 491489
Los: LOT-0035
Beschreibung: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Interne Kennung: 491490
Los: LOT-0036
Beschreibung: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Interne Kennung: 491491
Los: LOT-0037
Beschreibung: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Interne Kennung: 491492
Los: LOT-0038
Beschreibung: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Interne Kennung: 491493
Los: LOT-0039
Beschreibung: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Interne Kennung: 491494
Haupteinstufung (cpv): 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas
Los: LOT-0040
Interne Kennung: 491495
Los: LOT-0041
Interne Kennung: 491496
Los: LOT-0042
Beschreibung: Sklop 42: KAPALKE
Interne Kennung: 491497
Los: LOT-0043
Interne Kennung: 491498
Los: LOT-0044
Beschreibung: Sklop 44: LIJAKI I.
Interne Kennung: 491499
Los: LOT-0045
Beschreibung: Sklop 45: LIJAKI II.
Interne Kennung: 491500
Los: LOT-0046
Beschreibung: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Interne Kennung: 491501
Los: LOT-0047
Beschreibung: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Interne Kennung: 491502
Los: LOT-0048
Interne Kennung: 491503
Los: LOT-0049
Interne Kennung: 491504
Los: LOT-0050
Interne Kennung: 491505
Los: LOT-0051
Beschreibung: Sklop 51: PALČKE
Interne Kennung: 491506
Los: LOT-0052
Beschreibung: Sklop 52: PATENE 1
Interne Kennung: 491507
Los: LOT-0053
Beschreibung: Sklop 53: PATENE 2
Interne Kennung: 491508
Los: LOT-0054
Beschreibung: Sklop 54: PESTILA 1
Interne Kennung: 491509
Los: LOT-0055
Beschreibung: Sklop 55: PESTILA 2
Interne Kennung: 491510
Los: LOT-0056
Beschreibung: Sklop 56: PETRIJEVKE
Interne Kennung: 491511
Los: LOT-0057
Interne Kennung: 491512
Los: LOT-0058
Beschreibung: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Interne Kennung: 491513
Los: LOT-0059
Interne Kennung: 491514
Los: LOT-0060
Interne Kennung: 491515
Los: LOT-0061
Beschreibung: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Interne Kennung: 491516
Los: LOT-0062
Interne Kennung: 491517
Los: LOT-0063
Interne Kennung: 491518
Los: LOT-0064
Beschreibung: Sklop 64: SPATULE
Interne Kennung: 491519
Los: LOT-0065
Beschreibung: Sklop 65: STEKLA, URNA
Interne Kennung: 491520
Los: LOT-0066
Interne Kennung: 491521
Los: LOT-0067
Interne Kennung: 491522
Los: LOT-0068
Beschreibung: Sklop 68: TERILNICE
Interne Kennung: 491523
Los: LOT-0069
Beschreibung: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Interne Kennung: 491524
Los: LOT-0070
Interne Kennung: 491525
Los: LOT-0071
Beschreibung: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Interne Kennung: 491526
Los: LOT-0072
Beschreibung: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Interne Kennung: 491527
Los: LOT-0073
Interne Kennung: 491528
Los: LOT-0074
Interne Kennung: 491529
Los: LOT-0075
Beschreibung: Sklop 75: EPRUVETE 1
Interne Kennung: 491530
Los: LOT-0076
Beschreibung: Sklop 76: EPRUVETE 2
Interne Kennung: 491531
Los: LOT-0077
Beschreibung: Sklop 77: EPRUVETE 3
Interne Kennung: 491532
Los: LOT-0078
Beschreibung: Sklop 78: EPRUVETE 4
Interne Kennung: 491533
Los: LOT-0079
Beschreibung: Sklop 79: EPRUVETE 5
Interne Kennung: 491534
Los: LOT-0080
Beschreibung: Sklop 80: EPRUVETE 6
Interne Kennung: 491535
Los: LOT-0081
Beschreibung: Sklop 81: EPRUVETE 7
Interne Kennung: 491536
Los: LOT-0082
Beschreibung: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Interne Kennung: 491537
Los: LOT-0083
Interne Kennung: 491538
Los: LOT-0084
Interne Kennung: 491539
Los: LOT-0085
Interne Kennung: 491540
Los: LOT-0086
Interne Kennung: 491541
Los: LOT-0087
Interne Kennung: 491542
Los: LOT-0088
Beschreibung: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Interne Kennung: 491543
Los: LOT-0089
Interne Kennung: 491544
Los: LOT-0090
Interne Kennung: 491545
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN 055/RN-26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33900000 Εξοπλισμός και προμήθειες νεκροψίας και νεκροτομείου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Sklop 1: BARVILA 1
Περιγραφή: Sklop 1: BARVILA 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491456
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Sklop 2: BARVILA 2
Περιγραφή: Sklop 2: BARVILA 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491457
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Sklop 3: KSILEN
Περιγραφή: Sklop 3: KSILEN
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491458
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Sklop 4: MOLEKULARNA
Περιγραφή: Sklop 4: MOLEKULARNA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491459
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Sklop 5: FORMALIN
Περιγραφή: Sklop 5: FORMALIN
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491460
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Sklop 6: PROTITELESA 3
Περιγραφή: Sklop 6: PROTITELESA 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491461
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Sklop 7: PROTITELESA 4
Περιγραφή: Sklop 7: PROTITELESA 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491462
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Sklop 8: PROTITELESA 5
Περιγραφή: Sklop 8: PROTITELESA 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491463
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Sklop 9: PROTITELESA 6
Περιγραφή: Sklop 9: PROTITELESA 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491464
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Περιγραφή: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491465
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Sklop 11: LEICA I
Περιγραφή: Sklop 11: LEICA I
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491466
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Sklop 12: LEICA II
Περιγραφή: Sklop 12: LEICA II
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491467
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491468
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491469
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491470
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491471
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491472
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Sklop 18: BD ali enakovredno
Περιγραφή: Sklop 18: BD ali enakovredno
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491473
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Sklop 19: FILTRI
Περιγραφή: Sklop 19: FILTRI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491474
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491475
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Sklop 21: RAZNO
Περιγραφή: Sklop 21: RAZNO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491476
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Sklop 22: DEKALCIFER
Περιγραφή: Sklop 22: DEKALCIFER
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491477
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491478
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491479
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491480
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Sklop 26: BASE MOLDS
Περιγραφή: Sklop 26: BASE MOLDS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491481
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491482
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491483
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: Sklop 29: PIVNIK
Περιγραφή: Sklop 29: PIVNIK
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491484
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491485
Παρτίδα: LOT-0031
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491486
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: Sklop 32: STEKELCA
Περιγραφή: Sklop 32: STEKELCA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491487
Παρτίδα: LOT-0033
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491488
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Περιγραφή: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491489
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Περιγραφή: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491490
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Περιγραφή: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491491
Παρτίδα: LOT-0037
Τίτλος: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Περιγραφή: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491492
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Περιγραφή: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491493
Παρτίδα: LOT-0039
Τίτλος: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Περιγραφή: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491494
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33790000 Εργαστηριακά είδη, είδη υγιεινής ή φαρμακευτικά είδη από γυαλί
Παρτίδα: LOT-0040
Τίτλος: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491495
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491496
Παρτίδα: LOT-0042
Τίτλος: Sklop 42: KAPALKE
Περιγραφή: Sklop 42: KAPALKE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491497
Παρτίδα: LOT-0043
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491498
Παρτίδα: LOT-0044
Τίτλος: Sklop 44: LIJAKI I.
Περιγραφή: Sklop 44: LIJAKI I.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491499
Παρτίδα: LOT-0045
Τίτλος: Sklop 45: LIJAKI II.
Περιγραφή: Sklop 45: LIJAKI II.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491500
Παρτίδα: LOT-0046
Τίτλος: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Περιγραφή: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491501
Παρτίδα: LOT-0047
Τίτλος: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Περιγραφή: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491502
Παρτίδα: LOT-0048
Τίτλος: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491503
Παρτίδα: LOT-0049
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491504
Παρτίδα: LOT-0050
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491505
Παρτίδα: LOT-0051
Τίτλος: Sklop 51: PALČKE
Περιγραφή: Sklop 51: PALČKE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491506
Παρτίδα: LOT-0052
Τίτλος: Sklop 52: PATENE 1
Περιγραφή: Sklop 52: PATENE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491507
Παρτίδα: LOT-0053
Τίτλος: Sklop 53: PATENE 2
Περιγραφή: Sklop 53: PATENE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491508
Παρτίδα: LOT-0054
Τίτλος: Sklop 54: PESTILA 1
Περιγραφή: Sklop 54: PESTILA 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491509
Παρτίδα: LOT-0055
Τίτλος: Sklop 55: PESTILA 2
Περιγραφή: Sklop 55: PESTILA 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491510
Παρτίδα: LOT-0056
Τίτλος: Sklop 56: PETRIJEVKE
Περιγραφή: Sklop 56: PETRIJEVKE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491511
Παρτίδα: LOT-0057
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491512
Παρτίδα: LOT-0058
Τίτλος: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Περιγραφή: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491513
Παρτίδα: LOT-0059
Τίτλος: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Περιγραφή: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491514
Παρτίδα: LOT-0060
Τίτλος: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491515
Παρτίδα: LOT-0061
Τίτλος: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Περιγραφή: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491516
Παρτίδα: LOT-0062
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491517
Παρτίδα: LOT-0063
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491518
Παρτίδα: LOT-0064
Τίτλος: Sklop 64: SPATULE
Περιγραφή: Sklop 64: SPATULE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491519
Παρτίδα: LOT-0065
Τίτλος: Sklop 65: STEKLA, URNA
Περιγραφή: Sklop 65: STEKLA, URNA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491520
Παρτίδα: LOT-0066
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491521
Παρτίδα: LOT-0067
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491522
Παρτίδα: LOT-0068
Τίτλος: Sklop 68: TERILNICE
Περιγραφή: Sklop 68: TERILNICE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491523
Παρτίδα: LOT-0069
Τίτλος: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Περιγραφή: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491524
Παρτίδα: LOT-0070
Τίτλος: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Περιγραφή: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491525
Παρτίδα: LOT-0071
Τίτλος: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Περιγραφή: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491526
Παρτίδα: LOT-0072
Τίτλος: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Περιγραφή: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491527
Παρτίδα: LOT-0073
Τίτλος: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491528
Παρτίδα: LOT-0074
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491529
Παρτίδα: LOT-0075
Τίτλος: Sklop 75: EPRUVETE 1
Περιγραφή: Sklop 75: EPRUVETE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491530
Παρτίδα: LOT-0076
Τίτλος: Sklop 76: EPRUVETE 2
Περιγραφή: Sklop 76: EPRUVETE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491531
Παρτίδα: LOT-0077
Τίτλος: Sklop 77: EPRUVETE 3
Περιγραφή: Sklop 77: EPRUVETE 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491532
Παρτίδα: LOT-0078
Τίτλος: Sklop 78: EPRUVETE 4
Περιγραφή: Sklop 78: EPRUVETE 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491533
Παρτίδα: LOT-0079
Τίτλος: Sklop 79: EPRUVETE 5
Περιγραφή: Sklop 79: EPRUVETE 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491534
Παρτίδα: LOT-0080
Τίτλος: Sklop 80: EPRUVETE 6
Περιγραφή: Sklop 80: EPRUVETE 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491535
Παρτίδα: LOT-0081
Τίτλος: Sklop 81: EPRUVETE 7
Περιγραφή: Sklop 81: EPRUVETE 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491536
Παρτίδα: LOT-0082
Τίτλος: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Περιγραφή: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491537
Παρτίδα: LOT-0083
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491538
Παρτίδα: LOT-0084
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491539
Παρτίδα: LOT-0085
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491540
Παρτίδα: LOT-0086
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491541
Παρτίδα: LOT-0087
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491542
Παρτίδα: LOT-0088
Τίτλος: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Περιγραφή: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491543
Παρτίδα: LOT-0089
Τίτλος: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491544
Παρτίδα: LOT-0090
Τίτλος: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491545
Internal identifier: JN 055/RN-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33900000 Post-mortem and mortuary equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sklop 1: BARVILA 1
Description: Sklop 1: BARVILA 1
Internal identifier: 491456
Lot: LOT-0002
Title: Sklop 2: BARVILA 2
Description: Sklop 2: BARVILA 2
Internal identifier: 491457
Lot: LOT-0003
Title: Sklop 3: KSILEN
Description: Sklop 3: KSILEN
Internal identifier: 491458
Lot: LOT-0004
Title: Sklop 4: MOLEKULARNA
Description: Sklop 4: MOLEKULARNA
Internal identifier: 491459
Lot: LOT-0005
Title: Sklop 5: FORMALIN
Description: Sklop 5: FORMALIN
Internal identifier: 491460
Lot: LOT-0006
Title: Sklop 6: PROTITELESA 3
Description: Sklop 6: PROTITELESA 3
Internal identifier: 491461
Lot: LOT-0007
Title: Sklop 7: PROTITELESA 4
Description: Sklop 7: PROTITELESA 4
Internal identifier: 491462
Lot: LOT-0008
Title: Sklop 8: PROTITELESA 5
Description: Sklop 8: PROTITELESA 5
Internal identifier: 491463
Lot: LOT-0009
Title: Sklop 9: PROTITELESA 6
Description: Sklop 9: PROTITELESA 6
Internal identifier: 491464
Lot: LOT-0010
Title: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Description: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Internal identifier: 491465
Lot: LOT-0011
Title: Sklop 11: LEICA I
Description: Sklop 11: LEICA I
Internal identifier: 491466
Lot: LOT-0012
Title: Sklop 12: LEICA II
Description: Sklop 12: LEICA II
Internal identifier: 491467
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 491468
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 491469
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 491470
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 491471
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 491472
Lot: LOT-0018
Title: Sklop 18: BD ali enakovredno
Internal identifier: 491473
Lot: LOT-0019
Title: Sklop 19: FILTRI
Description: Sklop 19: FILTRI
Internal identifier: 491474
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 491475
Lot: LOT-0021
Title: Sklop 21: RAZNO
Description: Sklop 21: RAZNO
Internal identifier: 491476
Lot: LOT-0022
Title: Sklop 22: DEKALCIFER
Description: Sklop 22: DEKALCIFER
Internal identifier: 491477
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 491478
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 491479
Lot: LOT-0025
Internal identifier: 491480
Lot: LOT-0026
Title: Sklop 26: BASE MOLDS
Description: Sklop 26: BASE MOLDS
Internal identifier: 491481
Lot: LOT-0027
Title: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Internal identifier: 491482
Lot: LOT-0028
Internal identifier: 491483
Lot: LOT-0029
Title: Sklop 29: PIVNIK
Description: Sklop 29: PIVNIK
Internal identifier: 491484
Lot: LOT-0030
Title: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Internal identifier: 491485
Lot: LOT-0031
Internal identifier: 491486
Lot: LOT-0032
Title: Sklop 32: STEKELCA
Description: Sklop 32: STEKELCA
Internal identifier: 491487
Lot: LOT-0033
Internal identifier: 491488
Lot: LOT-0034
Title: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Internal identifier: 491489
Lot: LOT-0035
Title: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Description: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Internal identifier: 491490
Lot: LOT-0036
Title: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Description: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Internal identifier: 491491
Lot: LOT-0037
Title: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Description: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Internal identifier: 491492
Lot: LOT-0038
Title: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Description: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Internal identifier: 491493
Lot: LOT-0039
Title: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Description: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Internal identifier: 491494
Main classification (cpv): 33790000 Laboratory, hygienic or pharmaceutical glassware
Lot: LOT-0040
Title: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Internal identifier: 491495
Lot: LOT-0041
Title: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Internal identifier: 491496
Lot: LOT-0042
Title: Sklop 42: KAPALKE
Description: Sklop 42: KAPALKE
Internal identifier: 491497
Lot: LOT-0043
Internal identifier: 491498
Lot: LOT-0044
Title: Sklop 44: LIJAKI I.
Description: Sklop 44: LIJAKI I.
Internal identifier: 491499
Lot: LOT-0045
Title: Sklop 45: LIJAKI II.
Description: Sklop 45: LIJAKI II.
Internal identifier: 491500
Lot: LOT-0046
Title: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Description: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Internal identifier: 491501
Lot: LOT-0047
Title: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Description: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Internal identifier: 491502
Lot: LOT-0048
Title: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Internal identifier: 491503
Lot: LOT-0049
Internal identifier: 491504
Lot: LOT-0050
Internal identifier: 491505
Lot: LOT-0051
Title: Sklop 51: PALČKE
Description: Sklop 51: PALČKE
Internal identifier: 491506
Lot: LOT-0052
Title: Sklop 52: PATENE 1
Description: Sklop 52: PATENE 1
Internal identifier: 491507
Lot: LOT-0053
Title: Sklop 53: PATENE 2
Description: Sklop 53: PATENE 2
Internal identifier: 491508
Lot: LOT-0054
Title: Sklop 54: PESTILA 1
Description: Sklop 54: PESTILA 1
Internal identifier: 491509
Lot: LOT-0055
Title: Sklop 55: PESTILA 2
Description: Sklop 55: PESTILA 2
Internal identifier: 491510
Lot: LOT-0056
Title: Sklop 56: PETRIJEVKE
Description: Sklop 56: PETRIJEVKE
Internal identifier: 491511
Lot: LOT-0057
Internal identifier: 491512
Lot: LOT-0058
Title: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Description: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Internal identifier: 491513
Lot: LOT-0059
Title: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Internal identifier: 491514
Lot: LOT-0060
Title: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Internal identifier: 491515
Lot: LOT-0061
Title: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Description: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Internal identifier: 491516
Lot: LOT-0062
Internal identifier: 491517
Lot: LOT-0063
Internal identifier: 491518
Lot: LOT-0064
Title: Sklop 64: SPATULE
Description: Sklop 64: SPATULE
Internal identifier: 491519
Lot: LOT-0065
Title: Sklop 65: STEKLA, URNA
Description: Sklop 65: STEKLA, URNA
Internal identifier: 491520
Lot: LOT-0066
Title: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Internal identifier: 491521
Lot: LOT-0067
Title: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Internal identifier: 491522
Lot: LOT-0068
Title: Sklop 68: TERILNICE
Description: Sklop 68: TERILNICE
Internal identifier: 491523
Lot: LOT-0069
Title: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Description: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Internal identifier: 491524
Lot: LOT-0070
Title: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Internal identifier: 491525
Lot: LOT-0071
Title: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Description: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Internal identifier: 491526
Lot: LOT-0072
Title: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Description: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Internal identifier: 491527
Lot: LOT-0073
Title: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Internal identifier: 491528
Lot: LOT-0074
Title: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Internal identifier: 491529
Lot: LOT-0075
Title: Sklop 75: EPRUVETE 1
Description: Sklop 75: EPRUVETE 1
Internal identifier: 491530
Lot: LOT-0076
Title: Sklop 76: EPRUVETE 2
Description: Sklop 76: EPRUVETE 2
Internal identifier: 491531
Lot: LOT-0077
Title: Sklop 77: EPRUVETE 3
Description: Sklop 77: EPRUVETE 3
Internal identifier: 491532
Lot: LOT-0078
Title: Sklop 78: EPRUVETE 4
Description: Sklop 78: EPRUVETE 4
Internal identifier: 491533
Lot: LOT-0079
Title: Sklop 79: EPRUVETE 5
Description: Sklop 79: EPRUVETE 5
Internal identifier: 491534
Lot: LOT-0080
Title: Sklop 80: EPRUVETE 6
Description: Sklop 80: EPRUVETE 6
Internal identifier: 491535
Lot: LOT-0081
Title: Sklop 81: EPRUVETE 7
Description: Sklop 81: EPRUVETE 7
Internal identifier: 491536
Lot: LOT-0082
Title: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Description: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Internal identifier: 491537
Lot: LOT-0083
Internal identifier: 491538
Lot: LOT-0084
Internal identifier: 491539
Lot: LOT-0085
Internal identifier: 491540
Lot: LOT-0086
Internal identifier: 491541
Lot: LOT-0087
Internal identifier: 491542
Lot: LOT-0088
Title: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Description: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Internal identifier: 491543
Lot: LOT-0089
Title: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Internal identifier: 491544
Lot: LOT-0090
Title: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Internal identifier: 491545
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN 055/RN-26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Sklop 1: BARVILA 1
Cur síos: Sklop 1: BARVILA 1
Aitheantóir inmheánach: 491456
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Sklop 2: BARVILA 2
Cur síos: Sklop 2: BARVILA 2
Aitheantóir inmheánach: 491457
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Sklop 3: KSILEN
Cur síos: Sklop 3: KSILEN
Aitheantóir inmheánach: 491458
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Sklop 4: MOLEKULARNA
Cur síos: Sklop 4: MOLEKULARNA
Aitheantóir inmheánach: 491459
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Sklop 5: FORMALIN
Cur síos: Sklop 5: FORMALIN
Aitheantóir inmheánach: 491460
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Sklop 6: PROTITELESA 3
Cur síos: Sklop 6: PROTITELESA 3
Aitheantóir inmheánach: 491461
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Sklop 7: PROTITELESA 4
Cur síos: Sklop 7: PROTITELESA 4
Aitheantóir inmheánach: 491462
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Sklop 8: PROTITELESA 5
Cur síos: Sklop 8: PROTITELESA 5
Aitheantóir inmheánach: 491463
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Sklop 9: PROTITELESA 6
Cur síos: Sklop 9: PROTITELESA 6
Aitheantóir inmheánach: 491464
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Cur síos: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Aitheantóir inmheánach: 491465
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Sklop 11: LEICA I
Cur síos: Sklop 11: LEICA I
Aitheantóir inmheánach: 491466
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Sklop 12: LEICA II
Cur síos: Sklop 12: LEICA II
Aitheantóir inmheánach: 491467
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 491468
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: 491469
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 491470
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: 491471
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: 491472
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Sklop 18: BD ali enakovredno
Cur síos: Sklop 18: BD ali enakovredno
Aitheantóir inmheánach: 491473
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: Sklop 19: FILTRI
Cur síos: Sklop 19: FILTRI
Aitheantóir inmheánach: 491474
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: 491475
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: Sklop 21: RAZNO
Cur síos: Sklop 21: RAZNO
Aitheantóir inmheánach: 491476
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: Sklop 22: DEKALCIFER
Cur síos: Sklop 22: DEKALCIFER
Aitheantóir inmheánach: 491477
Luchtóg: LOT-0023
Aitheantóir inmheánach: 491478
Luchtóg: LOT-0024
Aitheantóir inmheánach: 491479
Luchtóg: LOT-0025
Aitheantóir inmheánach: 491480
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: Sklop 26: BASE MOLDS
Cur síos: Sklop 26: BASE MOLDS
Aitheantóir inmheánach: 491481
Luchtóg: LOT-0027
Aitheantóir inmheánach: 491482
Luchtóg: LOT-0028
Aitheantóir inmheánach: 491483
Luchtóg: LOT-0029
Teideal: Sklop 29: PIVNIK
Cur síos: Sklop 29: PIVNIK
Aitheantóir inmheánach: 491484
Luchtóg: LOT-0030
Teideal: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Cur síos: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Aitheantóir inmheánach: 491485
Luchtóg: LOT-0031
Aitheantóir inmheánach: 491486
Luchtóg: LOT-0032
Teideal: Sklop 32: STEKELCA
Cur síos: Sklop 32: STEKELCA
Aitheantóir inmheánach: 491487
Luchtóg: LOT-0033
Aitheantóir inmheánach: 491488
Luchtóg: LOT-0034
Teideal: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Cur síos: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Aitheantóir inmheánach: 491489
Luchtóg: LOT-0035
Teideal: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Cur síos: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Aitheantóir inmheánach: 491490
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Cur síos: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Aitheantóir inmheánach: 491491
Luchtóg: LOT-0037
Teideal: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Cur síos: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Aitheantóir inmheánach: 491492
Luchtóg: LOT-0038
Teideal: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Cur síos: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Aitheantóir inmheánach: 491493
Luchtóg: LOT-0039
Teideal: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Cur síos: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Aitheantóir inmheánach: 491494
Luchtóg: LOT-0040
Teideal: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Aitheantóir inmheánach: 491495
Luchtóg: LOT-0041
Teideal: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Cur síos: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Aitheantóir inmheánach: 491496
Luchtóg: LOT-0042
Teideal: Sklop 42: KAPALKE
Cur síos: Sklop 42: KAPALKE
Aitheantóir inmheánach: 491497
Luchtóg: LOT-0043
Aitheantóir inmheánach: 491498
Luchtóg: LOT-0044
Teideal: Sklop 44: LIJAKI I.
Cur síos: Sklop 44: LIJAKI I.
Aitheantóir inmheánach: 491499
Luchtóg: LOT-0045
Teideal: Sklop 45: LIJAKI II.
Cur síos: Sklop 45: LIJAKI II.
Aitheantóir inmheánach: 491500
Luchtóg: LOT-0046
Teideal: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Cur síos: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Aitheantóir inmheánach: 491501
Luchtóg: LOT-0047
Teideal: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Cur síos: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Aitheantóir inmheánach: 491502
Luchtóg: LOT-0048
Aitheantóir inmheánach: 491503
Luchtóg: LOT-0049
Aitheantóir inmheánach: 491504
Luchtóg: LOT-0050
Aitheantóir inmheánach: 491505
Luchtóg: LOT-0051
Teideal: Sklop 51: PALČKE
Cur síos: Sklop 51: PALČKE
Aitheantóir inmheánach: 491506
Luchtóg: LOT-0052
Teideal: Sklop 52: PATENE 1
Cur síos: Sklop 52: PATENE 1
Aitheantóir inmheánach: 491507
Luchtóg: LOT-0053
Teideal: Sklop 53: PATENE 2
Cur síos: Sklop 53: PATENE 2
Aitheantóir inmheánach: 491508
Luchtóg: LOT-0054
Teideal: Sklop 54: PESTILA 1
Cur síos: Sklop 54: PESTILA 1
Aitheantóir inmheánach: 491509
Luchtóg: LOT-0055
Teideal: Sklop 55: PESTILA 2
Cur síos: Sklop 55: PESTILA 2
Aitheantóir inmheánach: 491510
Luchtóg: LOT-0056
Teideal: Sklop 56: PETRIJEVKE
Cur síos: Sklop 56: PETRIJEVKE
Aitheantóir inmheánach: 491511
Luchtóg: LOT-0057
Aitheantóir inmheánach: 491512
Luchtóg: LOT-0058
Teideal: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Cur síos: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Aitheantóir inmheánach: 491513
Luchtóg: LOT-0059
Teideal: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Cur síos: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Aitheantóir inmheánach: 491514
Luchtóg: LOT-0060
Teideal: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Cur síos: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Aitheantóir inmheánach: 491515
Luchtóg: LOT-0061
Teideal: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Cur síos: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Aitheantóir inmheánach: 491516
Luchtóg: LOT-0062
Aitheantóir inmheánach: 491517
Luchtóg: LOT-0063
Aitheantóir inmheánach: 491518
Luchtóg: LOT-0064
Teideal: Sklop 64: SPATULE
Cur síos: Sklop 64: SPATULE
Aitheantóir inmheánach: 491519
Luchtóg: LOT-0065
Teideal: Sklop 65: STEKLA, URNA
Cur síos: Sklop 65: STEKLA, URNA
Aitheantóir inmheánach: 491520
Luchtóg: LOT-0066
Aitheantóir inmheánach: 491521
Luchtóg: LOT-0067
Aitheantóir inmheánach: 491522
Luchtóg: LOT-0068
Teideal: Sklop 68: TERILNICE
Cur síos: Sklop 68: TERILNICE
Aitheantóir inmheánach: 491523
Luchtóg: LOT-0069
Teideal: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Cur síos: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Aitheantóir inmheánach: 491524
Luchtóg: LOT-0070
Teideal: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Cur síos: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Aitheantóir inmheánach: 491525
Luchtóg: LOT-0071
Teideal: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Cur síos: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Aitheantóir inmheánach: 491526
Luchtóg: LOT-0072
Teideal: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Cur síos: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Aitheantóir inmheánach: 491527
Luchtóg: LOT-0073
Aitheantóir inmheánach: 491528
Luchtóg: LOT-0074
Aitheantóir inmheánach: 491529
Luchtóg: LOT-0075
Teideal: Sklop 75: EPRUVETE 1
Cur síos: Sklop 75: EPRUVETE 1
Aitheantóir inmheánach: 491530
Luchtóg: LOT-0076
Teideal: Sklop 76: EPRUVETE 2
Cur síos: Sklop 76: EPRUVETE 2
Aitheantóir inmheánach: 491531
Luchtóg: LOT-0077
Teideal: Sklop 77: EPRUVETE 3
Cur síos: Sklop 77: EPRUVETE 3
Aitheantóir inmheánach: 491532
Luchtóg: LOT-0078
Teideal: Sklop 78: EPRUVETE 4
Cur síos: Sklop 78: EPRUVETE 4
Aitheantóir inmheánach: 491533
Luchtóg: LOT-0079
Teideal: Sklop 79: EPRUVETE 5
Cur síos: Sklop 79: EPRUVETE 5
Aitheantóir inmheánach: 491534
Luchtóg: LOT-0080
Teideal: Sklop 80: EPRUVETE 6
Cur síos: Sklop 80: EPRUVETE 6
Aitheantóir inmheánach: 491535
Luchtóg: LOT-0081
Teideal: Sklop 81: EPRUVETE 7
Cur síos: Sklop 81: EPRUVETE 7
Aitheantóir inmheánach: 491536
Luchtóg: LOT-0082
Teideal: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Cur síos: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Aitheantóir inmheánach: 491537
Luchtóg: LOT-0083
Aitheantóir inmheánach: 491538
Luchtóg: LOT-0084
Aitheantóir inmheánach: 491539
Luchtóg: LOT-0085
Aitheantóir inmheánach: 491540
Luchtóg: LOT-0086
Aitheantóir inmheánach: 491541
Luchtóg: LOT-0087
Aitheantóir inmheánach: 491542
Luchtóg: LOT-0088
Teideal: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Cur síos: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Aitheantóir inmheánach: 491543
Luchtóg: LOT-0089
Aitheantóir inmheánach: 491544
Luchtóg: LOT-0090
Aitheantóir inmheánach: 491545
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN 055/RN-26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33900000 Postmortualna i mrtvačka oprema i potrepštine
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Sklop 1: BARVILA 1
Opis: Sklop 1: BARVILA 1
Interna identifikacijska oznaka: 491456
Grupa: LOT-0002
Naslov: Sklop 2: BARVILA 2
Opis: Sklop 2: BARVILA 2
Interna identifikacijska oznaka: 491457
Grupa: LOT-0003
Naslov: Sklop 3: KSILEN
Opis: Sklop 3: KSILEN
Interna identifikacijska oznaka: 491458
Grupa: LOT-0004
Naslov: Sklop 4: MOLEKULARNA
Opis: Sklop 4: MOLEKULARNA
Interna identifikacijska oznaka: 491459
Grupa: LOT-0005
Naslov: Sklop 5: FORMALIN
Opis: Sklop 5: FORMALIN
Interna identifikacijska oznaka: 491460
Grupa: LOT-0006
Naslov: Sklop 6: PROTITELESA 3
Opis: Sklop 6: PROTITELESA 3
Interna identifikacijska oznaka: 491461
Grupa: LOT-0007
Naslov: Sklop 7: PROTITELESA 4
Opis: Sklop 7: PROTITELESA 4
Interna identifikacijska oznaka: 491462
Grupa: LOT-0008
Naslov: Sklop 8: PROTITELESA 5
Opis: Sklop 8: PROTITELESA 5
Interna identifikacijska oznaka: 491463
Grupa: LOT-0009
Naslov: Sklop 9: PROTITELESA 6
Opis: Sklop 9: PROTITELESA 6
Interna identifikacijska oznaka: 491464
Grupa: LOT-0010
Naslov: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Opis: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Interna identifikacijska oznaka: 491465
Grupa: LOT-0011
Naslov: Sklop 11: LEICA I
Opis: Sklop 11: LEICA I
Interna identifikacijska oznaka: 491466
Grupa: LOT-0012
Naslov: Sklop 12: LEICA II
Opis: Sklop 12: LEICA II
Interna identifikacijska oznaka: 491467
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 491468
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: 491469
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 491470
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: 491471
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: 491472
Grupa: LOT-0018
Naslov: Sklop 18: BD ali enakovredno
Opis: Sklop 18: BD ali enakovredno
Interna identifikacijska oznaka: 491473
Grupa: LOT-0019
Naslov: Sklop 19: FILTRI
Opis: Sklop 19: FILTRI
Interna identifikacijska oznaka: 491474
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 491475
Grupa: LOT-0021
Naslov: Sklop 21: RAZNO
Opis: Sklop 21: RAZNO
Interna identifikacijska oznaka: 491476
Grupa: LOT-0022
Naslov: Sklop 22: DEKALCIFER
Opis: Sklop 22: DEKALCIFER
Interna identifikacijska oznaka: 491477
Grupa: LOT-0023
Interna identifikacijska oznaka: 491478
Grupa: LOT-0024
Opis: Sklop 24: FORMALIN NEVTRALIZACIJA
Interna identifikacijska oznaka: 491479
Grupa: LOT-0025
Opis: Sklop 25: KASETE ZA TKIVA urejeno
Interna identifikacijska oznaka: 491480
Grupa: LOT-0026
Naslov: Sklop 26: BASE MOLDS
Opis: Sklop 26: BASE MOLDS
Interna identifikacijska oznaka: 491481
Grupa: LOT-0027
Opis: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Interna identifikacijska oznaka: 491482
Grupa: LOT-0028
Interna identifikacijska oznaka: 491483
Grupa: LOT-0029
Naslov: Sklop 29: PIVNIK
Opis: Sklop 29: PIVNIK
Interna identifikacijska oznaka: 491484
Grupa: LOT-0030
Naslov: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Opis: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Interna identifikacijska oznaka: 491485
Grupa: LOT-0031
Interna identifikacijska oznaka: 491486
Grupa: LOT-0032
Naslov: Sklop 32: STEKELCA
Opis: Sklop 32: STEKELCA
Interna identifikacijska oznaka: 491487
Grupa: LOT-0033
Interna identifikacijska oznaka: 491488
Grupa: LOT-0034
Naslov: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Opis: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Interna identifikacijska oznaka: 491489
Grupa: LOT-0035
Naslov: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Opis: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Interna identifikacijska oznaka: 491490
Grupa: LOT-0036
Naslov: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Opis: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Interna identifikacijska oznaka: 491491
Grupa: LOT-0037
Naslov: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Opis: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Interna identifikacijska oznaka: 491492
Grupa: LOT-0038
Naslov: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Opis: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Interna identifikacijska oznaka: 491493
Grupa: LOT-0039
Naslov: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Opis: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Interna identifikacijska oznaka: 491494
Glavna klasifikacija (cpv): 33790000 Laboratorijski, higijenski ili farmaceutski proizvodi od stakla
Grupa: LOT-0040
Naslov: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Opis: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Interna identifikacijska oznaka: 491495
Grupa: LOT-0041
Naslov: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Opis: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Interna identifikacijska oznaka: 491496
Grupa: LOT-0042
Naslov: Sklop 42: KAPALKE
Opis: Sklop 42: KAPALKE
Interna identifikacijska oznaka: 491497
Grupa: LOT-0043
Interna identifikacijska oznaka: 491498
Grupa: LOT-0044
Naslov: Sklop 44: LIJAKI I.
Opis: Sklop 44: LIJAKI I.
Interna identifikacijska oznaka: 491499
Grupa: LOT-0045
Naslov: Sklop 45: LIJAKI II.
Opis: Sklop 45: LIJAKI II.
Interna identifikacijska oznaka: 491500
Grupa: LOT-0046
Naslov: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Opis: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Interna identifikacijska oznaka: 491501
Grupa: LOT-0047
Naslov: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Opis: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Interna identifikacijska oznaka: 491502
Grupa: LOT-0048
Naslov: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Opis: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Interna identifikacijska oznaka: 491503
Grupa: LOT-0049
Interna identifikacijska oznaka: 491504
Grupa: LOT-0050
Interna identifikacijska oznaka: 491505
Grupa: LOT-0051
Naslov: Sklop 51: PALČKE
Opis: Sklop 51: PALČKE
Interna identifikacijska oznaka: 491506
Grupa: LOT-0052
Naslov: Sklop 52: PATENE 1
Opis: Sklop 52: PATENE 1
Interna identifikacijska oznaka: 491507
Grupa: LOT-0053
Naslov: Sklop 53: PATENE 2
Opis: Sklop 53: PATENE 2
Interna identifikacijska oznaka: 491508
Grupa: LOT-0054
Naslov: Sklop 54: PESTILA 1
Opis: Sklop 54: PESTILA 1
Interna identifikacijska oznaka: 491509
Grupa: LOT-0055
Naslov: Sklop 55: PESTILA 2
Opis: Sklop 55: PESTILA 2
Interna identifikacijska oznaka: 491510
Grupa: LOT-0056
Naslov: Sklop 56: PETRIJEVKE
Opis: Sklop 56: PETRIJEVKE
Interna identifikacijska oznaka: 491511
Grupa: LOT-0057
Opis: Sklop 57: PINCETE, LABORATORIJSKE
Interna identifikacijska oznaka: 491512
Grupa: LOT-0058
Naslov: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Opis: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Interna identifikacijska oznaka: 491513
Grupa: LOT-0059
Naslov: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Opis: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Interna identifikacijska oznaka: 491514
Grupa: LOT-0060
Naslov: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Opis: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Interna identifikacijska oznaka: 491515
Grupa: LOT-0061
Naslov: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Opis: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Interna identifikacijska oznaka: 491516
Grupa: LOT-0062
Opis: Sklop 62: PRŠILKE, LABORATORIJSKE
Interna identifikacijska oznaka: 491517
Grupa: LOT-0063
Opis: Sklop 63: PUHALKE, LABORATORIJSKE
Interna identifikacijska oznaka: 491518
Grupa: LOT-0064
Naslov: Sklop 64: SPATULE
Opis: Sklop 64: SPATULE
Interna identifikacijska oznaka: 491519
Grupa: LOT-0065
Naslov: Sklop 65: STEKLA, URNA
Opis: Sklop 65: STEKLA, URNA
Interna identifikacijska oznaka: 491520
Grupa: LOT-0066
Opis: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Interna identifikacijska oznaka: 491521
Grupa: LOT-0067
Opis: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Interna identifikacijska oznaka: 491522
Grupa: LOT-0068
Naslov: Sklop 68: TERILNICE
Opis: Sklop 68: TERILNICE
Interna identifikacijska oznaka: 491523
Grupa: LOT-0069
Naslov: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Opis: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Interna identifikacijska oznaka: 491524
Grupa: LOT-0070
Naslov: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Opis: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Interna identifikacijska oznaka: 491525
Grupa: LOT-0071
Naslov: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Opis: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Interna identifikacijska oznaka: 491526
Grupa: LOT-0072
Naslov: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Opis: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Interna identifikacijska oznaka: 491527
Grupa: LOT-0073
Naslov: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Opis: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Interna identifikacijska oznaka: 491528
Grupa: LOT-0074
Opis: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Interna identifikacijska oznaka: 491529
Grupa: LOT-0075
Naslov: Sklop 75: EPRUVETE 1
Opis: Sklop 75: EPRUVETE 1
Interna identifikacijska oznaka: 491530
Grupa: LOT-0076
Naslov: Sklop 76: EPRUVETE 2
Opis: Sklop 76: EPRUVETE 2
Interna identifikacijska oznaka: 491531
Grupa: LOT-0077
Naslov: Sklop 77: EPRUVETE 3
Opis: Sklop 77: EPRUVETE 3
Interna identifikacijska oznaka: 491532
Grupa: LOT-0078
Naslov: Sklop 78: EPRUVETE 4
Opis: Sklop 78: EPRUVETE 4
Interna identifikacijska oznaka: 491533
Grupa: LOT-0079
Naslov: Sklop 79: EPRUVETE 5
Opis: Sklop 79: EPRUVETE 5
Interna identifikacijska oznaka: 491534
Grupa: LOT-0080
Naslov: Sklop 80: EPRUVETE 6
Opis: Sklop 80: EPRUVETE 6
Interna identifikacijska oznaka: 491535
Grupa: LOT-0081
Naslov: Sklop 81: EPRUVETE 7
Opis: Sklop 81: EPRUVETE 7
Interna identifikacijska oznaka: 491536
Grupa: LOT-0082
Naslov: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Opis: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Interna identifikacijska oznaka: 491537
Grupa: LOT-0083
Interna identifikacijska oznaka: 491538
Grupa: LOT-0084
Interna identifikacijska oznaka: 491539
Grupa: LOT-0085
Interna identifikacijska oznaka: 491540
Grupa: LOT-0086
Interna identifikacijska oznaka: 491541
Grupa: LOT-0087
Interna identifikacijska oznaka: 491542
Grupa: LOT-0088
Naslov: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Opis: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Interna identifikacijska oznaka: 491543
Grupa: LOT-0089
Naslov: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Opis: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Interna identifikacijska oznaka: 491544
Grupa: LOT-0090
Naslov: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Opis: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Interna identifikacijska oznaka: 491545
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN 055/RN-26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33900000 Attrezzature e forniture per autopsie e obitorio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Sklop 1: BARVILA 1
Descrizione: Sklop 1: BARVILA 1
Identificativo interno: 491456
Lotto: LOT-0002
Titolo: Sklop 2: BARVILA 2
Descrizione: Sklop 2: BARVILA 2
Identificativo interno: 491457
Lotto: LOT-0003
Titolo: Sklop 3: KSILEN
Descrizione: Sklop 3: KSILEN
Identificativo interno: 491458
Lotto: LOT-0004
Titolo: Sklop 4: MOLEKULARNA
Descrizione: Sklop 4: MOLEKULARNA
Identificativo interno: 491459
Lotto: LOT-0005
Titolo: Sklop 5: FORMALIN
Descrizione: Sklop 5: FORMALIN
Identificativo interno: 491460
Lotto: LOT-0006
Titolo: Sklop 6: PROTITELESA 3
Descrizione: Sklop 6: PROTITELESA 3
Identificativo interno: 491461
Lotto: LOT-0007
Titolo: Sklop 7: PROTITELESA 4
Descrizione: Sklop 7: PROTITELESA 4
Identificativo interno: 491462
Lotto: LOT-0008
Titolo: Sklop 8: PROTITELESA 5
Descrizione: Sklop 8: PROTITELESA 5
Identificativo interno: 491463
Lotto: LOT-0009
Titolo: Sklop 9: PROTITELESA 6
Descrizione: Sklop 9: PROTITELESA 6
Identificativo interno: 491464
Lotto: LOT-0010
Titolo: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Descrizione: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Identificativo interno: 491465
Lotto: LOT-0011
Titolo: Sklop 11: LEICA I
Descrizione: Sklop 11: LEICA I
Identificativo interno: 491466
Lotto: LOT-0012
Titolo: Sklop 12: LEICA II
Descrizione: Sklop 12: LEICA II
Identificativo interno: 491467
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 491468
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 491469
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 491470
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: 491471
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 491472
Lotto: LOT-0018
Titolo: Sklop 18: BD ali enakovredno
Identificativo interno: 491473
Lotto: LOT-0019
Titolo: Sklop 19: FILTRI
Descrizione: Sklop 19: FILTRI
Identificativo interno: 491474
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 491475
Lotto: LOT-0021
Titolo: Sklop 21: RAZNO
Descrizione: Sklop 21: RAZNO
Identificativo interno: 491476
Lotto: LOT-0022
Titolo: Sklop 22: DEKALCIFER
Descrizione: Sklop 22: DEKALCIFER
Identificativo interno: 491477
Lotto: LOT-0023
Identificativo interno: 491478
Lotto: LOT-0024
Identificativo interno: 491479
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: 491480
Lotto: LOT-0026
Titolo: Sklop 26: BASE MOLDS
Descrizione: Sklop 26: BASE MOLDS
Identificativo interno: 491481
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: 491482
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: 491483
Lotto: LOT-0029
Titolo: Sklop 29: PIVNIK
Descrizione: Sklop 29: PIVNIK
Identificativo interno: 491484
Lotto: LOT-0030
Titolo: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Identificativo interno: 491485
Lotto: LOT-0031
Identificativo interno: 491486
Lotto: LOT-0032
Titolo: Sklop 32: STEKELCA
Descrizione: Sklop 32: STEKELCA
Identificativo interno: 491487
Lotto: LOT-0033
Identificativo interno: 491488
Lotto: LOT-0034
Titolo: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Identificativo interno: 491489
Lotto: LOT-0035
Titolo: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Descrizione: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Identificativo interno: 491490
Lotto: LOT-0036
Titolo: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Descrizione: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Identificativo interno: 491491
Lotto: LOT-0037
Titolo: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Descrizione: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Identificativo interno: 491492
Lotto: LOT-0038
Titolo: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Descrizione: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Identificativo interno: 491493
Lotto: LOT-0039
Titolo: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Descrizione: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Identificativo interno: 491494
Classificazione principale (cpv): 33790000 Articoli di vetro per laboratorio, uso igienico o farmaceutico
Lotto: LOT-0040
Titolo: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Identificativo interno: 491495
Lotto: LOT-0041
Titolo: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Identificativo interno: 491496
Lotto: LOT-0042
Titolo: Sklop 42: KAPALKE
Descrizione: Sklop 42: KAPALKE
Identificativo interno: 491497
Lotto: LOT-0043
Identificativo interno: 491498
Lotto: LOT-0044
Titolo: Sklop 44: LIJAKI I.
Descrizione: Sklop 44: LIJAKI I.
Identificativo interno: 491499
Lotto: LOT-0045
Titolo: Sklop 45: LIJAKI II.
Descrizione: Sklop 45: LIJAKI II.
Identificativo interno: 491500
Lotto: LOT-0046
Titolo: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Descrizione: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Identificativo interno: 491501
Lotto: LOT-0047
Titolo: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Descrizione: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Identificativo interno: 491502
Lotto: LOT-0048
Titolo: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Identificativo interno: 491503
Lotto: LOT-0049
Identificativo interno: 491504
Lotto: LOT-0050
Identificativo interno: 491505
Lotto: LOT-0051
Titolo: Sklop 51: PALČKE
Descrizione: Sklop 51: PALČKE
Identificativo interno: 491506
Lotto: LOT-0052
Titolo: Sklop 52: PATENE 1
Descrizione: Sklop 52: PATENE 1
Identificativo interno: 491507
Lotto: LOT-0053
Titolo: Sklop 53: PATENE 2
Descrizione: Sklop 53: PATENE 2
Identificativo interno: 491508
Lotto: LOT-0054
Titolo: Sklop 54: PESTILA 1
Descrizione: Sklop 54: PESTILA 1
Identificativo interno: 491509
Lotto: LOT-0055
Titolo: Sklop 55: PESTILA 2
Descrizione: Sklop 55: PESTILA 2
Identificativo interno: 491510
Lotto: LOT-0056
Titolo: Sklop 56: PETRIJEVKE
Descrizione: Sklop 56: PETRIJEVKE
Identificativo interno: 491511
Lotto: LOT-0057
Identificativo interno: 491512
Lotto: LOT-0058
Titolo: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Descrizione: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Identificativo interno: 491513
Lotto: LOT-0059
Titolo: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Identificativo interno: 491514
Lotto: LOT-0060
Titolo: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Identificativo interno: 491515
Lotto: LOT-0061
Titolo: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Descrizione: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Identificativo interno: 491516
Lotto: LOT-0062
Identificativo interno: 491517
Lotto: LOT-0063
Identificativo interno: 491518
Lotto: LOT-0064
Titolo: Sklop 64: SPATULE
Descrizione: Sklop 64: SPATULE
Identificativo interno: 491519
Lotto: LOT-0065
Titolo: Sklop 65: STEKLA, URNA
Descrizione: Sklop 65: STEKLA, URNA
Identificativo interno: 491520
Lotto: LOT-0066
Identificativo interno: 491521
Lotto: LOT-0067
Identificativo interno: 491522
Lotto: LOT-0068
Titolo: Sklop 68: TERILNICE
Descrizione: Sklop 68: TERILNICE
Identificativo interno: 491523
Lotto: LOT-0069
Titolo: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Descrizione: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Identificativo interno: 491524
Lotto: LOT-0070
Titolo: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Identificativo interno: 491525
Lotto: LOT-0071
Titolo: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Descrizione: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Identificativo interno: 491526
Lotto: LOT-0072
Titolo: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Descrizione: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Identificativo interno: 491527
Lotto: LOT-0073
Titolo: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Identificativo interno: 491528
Lotto: LOT-0074
Identificativo interno: 491529
Lotto: LOT-0075
Titolo: Sklop 75: EPRUVETE 1
Descrizione: Sklop 75: EPRUVETE 1
Identificativo interno: 491530
Lotto: LOT-0076
Titolo: Sklop 76: EPRUVETE 2
Descrizione: Sklop 76: EPRUVETE 2
Identificativo interno: 491531
Lotto: LOT-0077
Titolo: Sklop 77: EPRUVETE 3
Descrizione: Sklop 77: EPRUVETE 3
Identificativo interno: 491532
Lotto: LOT-0078
Titolo: Sklop 78: EPRUVETE 4
Descrizione: Sklop 78: EPRUVETE 4
Identificativo interno: 491533
Lotto: LOT-0079
Titolo: Sklop 79: EPRUVETE 5
Descrizione: Sklop 79: EPRUVETE 5
Identificativo interno: 491534
Lotto: LOT-0080
Titolo: Sklop 80: EPRUVETE 6
Descrizione: Sklop 80: EPRUVETE 6
Identificativo interno: 491535
Lotto: LOT-0081
Titolo: Sklop 81: EPRUVETE 7
Descrizione: Sklop 81: EPRUVETE 7
Identificativo interno: 491536
Lotto: LOT-0082
Titolo: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Descrizione: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Identificativo interno: 491537
Lotto: LOT-0083
Identificativo interno: 491538
Lotto: LOT-0084
Identificativo interno: 491539
Lotto: LOT-0085
Identificativo interno: 491540
Lotto: LOT-0086
Identificativo interno: 491541
Lotto: LOT-0087
Identificativo interno: 491542
Lotto: LOT-0088
Titolo: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Descrizione: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Identificativo interno: 491543
Lotto: LOT-0089
Titolo: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Identificativo interno: 491544
Lotto: LOT-0090
Titolo: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Identificativo interno: 491545
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN 055/RN-26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33900000 Skrodimo ir laidojimo įranga bei reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Sklop 1: BARVILA 1
Aprašymas: Sklop 1: BARVILA 1
Vidaus identifikatorius: 491456
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Sklop 2: BARVILA 2
Aprašymas: Sklop 2: BARVILA 2
Vidaus identifikatorius: 491457
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Sklop 3: KSILEN
Aprašymas: Sklop 3: KSILEN
Vidaus identifikatorius: 491458
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Sklop 4: MOLEKULARNA
Aprašymas: Sklop 4: MOLEKULARNA
Vidaus identifikatorius: 491459
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Sklop 5: FORMALIN
Aprašymas: Sklop 5: FORMALIN
Vidaus identifikatorius: 491460
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Sklop 6: PROTITELESA 3
Aprašymas: Sklop 6: PROTITELESA 3
Vidaus identifikatorius: 491461
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Sklop 7: PROTITELESA 4
Aprašymas: Sklop 7: PROTITELESA 4
Vidaus identifikatorius: 491462
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Sklop 8: PROTITELESA 5
Aprašymas: Sklop 8: PROTITELESA 5
Vidaus identifikatorius: 491463
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Sklop 9: PROTITELESA 6
Aprašymas: Sklop 9: PROTITELESA 6
Vidaus identifikatorius: 491464
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Aprašymas: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Vidaus identifikatorius: 491465
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Sklop 11: LEICA I
Aprašymas: Sklop 11: LEICA I
Vidaus identifikatorius: 491466
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Sklop 12: LEICA II
Aprašymas: Sklop 12: LEICA II
Vidaus identifikatorius: 491467
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 491468
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 491469
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 491470
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: 491471
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 491472
Pirkimo dalis: LOT-0018
Aprašymas: Sklop 18: BD ali enakovredno
Vidaus identifikatorius: 491473
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: Sklop 19: FILTRI
Aprašymas: Sklop 19: FILTRI
Vidaus identifikatorius: 491474
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 491475
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: Sklop 21: RAZNO
Aprašymas: Sklop 21: RAZNO
Vidaus identifikatorius: 491476
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: Sklop 22: DEKALCIFER
Aprašymas: Sklop 22: DEKALCIFER
Vidaus identifikatorius: 491477
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: 491478
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: 491479
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 491480
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: Sklop 26: BASE MOLDS
Aprašymas: Sklop 26: BASE MOLDS
Vidaus identifikatorius: 491481
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: 491482
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: 491483
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pavadinimas: Sklop 29: PIVNIK
Aprašymas: Sklop 29: PIVNIK
Vidaus identifikatorius: 491484
Pirkimo dalis: LOT-0030
Vidaus identifikatorius: 491485
Pirkimo dalis: LOT-0031
Vidaus identifikatorius: 491486
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pavadinimas: Sklop 32: STEKELCA
Aprašymas: Sklop 32: STEKELCA
Vidaus identifikatorius: 491487
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: 491488
Pirkimo dalis: LOT-0034
Aprašymas: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Vidaus identifikatorius: 491489
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pavadinimas: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Aprašymas: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Vidaus identifikatorius: 491490
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pavadinimas: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Aprašymas: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Vidaus identifikatorius: 491491
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pavadinimas: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Aprašymas: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Vidaus identifikatorius: 491492
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pavadinimas: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Aprašymas: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Vidaus identifikatorius: 491493
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pavadinimas: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Aprašymas: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Vidaus identifikatorius: 491494
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33790000 Laboratorijų, higienos ar farmaciniai reikmenys iš stiklo
Pirkimo dalis: LOT-0040
Vidaus identifikatorius: 491495
Pirkimo dalis: LOT-0041
Vidaus identifikatorius: 491496
Pirkimo dalis: LOT-0042
Pavadinimas: Sklop 42: KAPALKE
Aprašymas: Sklop 42: KAPALKE
Vidaus identifikatorius: 491497
Pirkimo dalis: LOT-0043
Vidaus identifikatorius: 491498
Pirkimo dalis: LOT-0044
Pavadinimas: Sklop 44: LIJAKI I.
Aprašymas: Sklop 44: LIJAKI I.
Vidaus identifikatorius: 491499
Pirkimo dalis: LOT-0045
Pavadinimas: Sklop 45: LIJAKI II.
Aprašymas: Sklop 45: LIJAKI II.
Vidaus identifikatorius: 491500
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pavadinimas: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Aprašymas: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Vidaus identifikatorius: 491501
Pirkimo dalis: LOT-0047
Pavadinimas: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Aprašymas: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Vidaus identifikatorius: 491502
Pirkimo dalis: LOT-0048
Vidaus identifikatorius: 491503
Pirkimo dalis: LOT-0049
Vidaus identifikatorius: 491504
Pirkimo dalis: LOT-0050
Vidaus identifikatorius: 491505
Pirkimo dalis: LOT-0051
Pavadinimas: Sklop 51: PALČKE
Aprašymas: Sklop 51: PALČKE
Vidaus identifikatorius: 491506
Pirkimo dalis: LOT-0052
Pavadinimas: Sklop 52: PATENE 1
Aprašymas: Sklop 52: PATENE 1
Vidaus identifikatorius: 491507
Pirkimo dalis: LOT-0053
Pavadinimas: Sklop 53: PATENE 2
Aprašymas: Sklop 53: PATENE 2
Vidaus identifikatorius: 491508
Pirkimo dalis: LOT-0054
Pavadinimas: Sklop 54: PESTILA 1
Aprašymas: Sklop 54: PESTILA 1
Vidaus identifikatorius: 491509
Pirkimo dalis: LOT-0055
Pavadinimas: Sklop 55: PESTILA 2
Aprašymas: Sklop 55: PESTILA 2
Vidaus identifikatorius: 491510
Pirkimo dalis: LOT-0056
Pavadinimas: Sklop 56: PETRIJEVKE
Aprašymas: Sklop 56: PETRIJEVKE
Vidaus identifikatorius: 491511
Pirkimo dalis: LOT-0057
Vidaus identifikatorius: 491512
Pirkimo dalis: LOT-0058
Pavadinimas: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Aprašymas: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Vidaus identifikatorius: 491513
Pirkimo dalis: LOT-0059
Aprašymas: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Vidaus identifikatorius: 491514
Pirkimo dalis: LOT-0060
Vidaus identifikatorius: 491515
Pirkimo dalis: LOT-0061
Pavadinimas: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Aprašymas: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Vidaus identifikatorius: 491516
Pirkimo dalis: LOT-0062
Vidaus identifikatorius: 491517
Pirkimo dalis: LOT-0063
Vidaus identifikatorius: 491518
Pirkimo dalis: LOT-0064
Pavadinimas: Sklop 64: SPATULE
Aprašymas: Sklop 64: SPATULE
Vidaus identifikatorius: 491519
Pirkimo dalis: LOT-0065
Pavadinimas: Sklop 65: STEKLA, URNA
Aprašymas: Sklop 65: STEKLA, URNA
Vidaus identifikatorius: 491520
Pirkimo dalis: LOT-0066
Vidaus identifikatorius: 491521
Pirkimo dalis: LOT-0067
Vidaus identifikatorius: 491522
Pirkimo dalis: LOT-0068
Pavadinimas: Sklop 68: TERILNICE
Aprašymas: Sklop 68: TERILNICE
Vidaus identifikatorius: 491523
Pirkimo dalis: LOT-0069
Pavadinimas: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Aprašymas: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Vidaus identifikatorius: 491524
Pirkimo dalis: LOT-0070
Aprašymas: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Vidaus identifikatorius: 491525
Pirkimo dalis: LOT-0071
Pavadinimas: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Aprašymas: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Vidaus identifikatorius: 491526
Pirkimo dalis: LOT-0072
Pavadinimas: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Aprašymas: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Vidaus identifikatorius: 491527
Pirkimo dalis: LOT-0073
Vidaus identifikatorius: 491528
Pirkimo dalis: LOT-0074
Vidaus identifikatorius: 491529
Pirkimo dalis: LOT-0075
Pavadinimas: Sklop 75: EPRUVETE 1
Aprašymas: Sklop 75: EPRUVETE 1
Vidaus identifikatorius: 491530
Pirkimo dalis: LOT-0076
Pavadinimas: Sklop 76: EPRUVETE 2
Aprašymas: Sklop 76: EPRUVETE 2
Vidaus identifikatorius: 491531
Pirkimo dalis: LOT-0077
Pavadinimas: Sklop 77: EPRUVETE 3
Aprašymas: Sklop 77: EPRUVETE 3
Vidaus identifikatorius: 491532
Pirkimo dalis: LOT-0078
Pavadinimas: Sklop 78: EPRUVETE 4
Aprašymas: Sklop 78: EPRUVETE 4
Vidaus identifikatorius: 491533
Pirkimo dalis: LOT-0079
Pavadinimas: Sklop 79: EPRUVETE 5
Aprašymas: Sklop 79: EPRUVETE 5
Vidaus identifikatorius: 491534
Pirkimo dalis: LOT-0080
Pavadinimas: Sklop 80: EPRUVETE 6
Aprašymas: Sklop 80: EPRUVETE 6
Vidaus identifikatorius: 491535
Pirkimo dalis: LOT-0081
Pavadinimas: Sklop 81: EPRUVETE 7
Aprašymas: Sklop 81: EPRUVETE 7
Vidaus identifikatorius: 491536
Pirkimo dalis: LOT-0082
Pavadinimas: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Aprašymas: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Vidaus identifikatorius: 491537
Pirkimo dalis: LOT-0083
Vidaus identifikatorius: 491538
Pirkimo dalis: LOT-0084
Vidaus identifikatorius: 491539
Pirkimo dalis: LOT-0085
Vidaus identifikatorius: 491540
Pirkimo dalis: LOT-0086
Vidaus identifikatorius: 491541
Pirkimo dalis: LOT-0087
Vidaus identifikatorius: 491542
Pirkimo dalis: LOT-0088
Pavadinimas: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Aprašymas: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Vidaus identifikatorius: 491543
Pirkimo dalis: LOT-0089
Vidaus identifikatorius: 491544
Pirkimo dalis: LOT-0090
Vidaus identifikatorius: 491545
Iekšējais identifikators: JN 055/RN-26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33900000 Sekcijas un morga aprīkojums un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Sklop 1: BARVILA 1
Apraksts: Sklop 1: BARVILA 1
Iekšējais identifikators: 491456
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Sklop 2: BARVILA 2
Apraksts: Sklop 2: BARVILA 2
Iekšējais identifikators: 491457
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Sklop 3: KSILEN
Apraksts: Sklop 3: KSILEN
Iekšējais identifikators: 491458
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Sklop 4: MOLEKULARNA
Apraksts: Sklop 4: MOLEKULARNA
Iekšējais identifikators: 491459
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Sklop 5: FORMALIN
Apraksts: Sklop 5: FORMALIN
Iekšējais identifikators: 491460
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Sklop 6: PROTITELESA 3
Apraksts: Sklop 6: PROTITELESA 3
Iekšējais identifikators: 491461
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Sklop 7: PROTITELESA 4
Apraksts: Sklop 7: PROTITELESA 4
Iekšējais identifikators: 491462
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Sklop 8: PROTITELESA 5
Apraksts: Sklop 8: PROTITELESA 5
Iekšējais identifikators: 491463
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Sklop 9: PROTITELESA 6
Apraksts: Sklop 9: PROTITELESA 6
Iekšējais identifikators: 491464
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Apraksts: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Iekšējais identifikators: 491465
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Sklop 11: LEICA I
Apraksts: Sklop 11: LEICA I
Iekšējais identifikators: 491466
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Sklop 12: LEICA II
Apraksts: Sklop 12: LEICA II
Iekšējais identifikators: 491467
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 491468
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 491469
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 491470
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 491471
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 491472
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Sklop 18: BD ali enakovredno
Apraksts: Sklop 18: BD ali enakovredno
Iekšējais identifikators: 491473
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Sklop 19: FILTRI
Apraksts: Sklop 19: FILTRI
Iekšējais identifikators: 491474
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 491475
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Sklop 21: RAZNO
Apraksts: Sklop 21: RAZNO
Iekšējais identifikators: 491476
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Sklop 22: DEKALCIFER
Apraksts: Sklop 22: DEKALCIFER
Iekšējais identifikators: 491477
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: 491478
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 491479
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: 491480
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Sklop 26: BASE MOLDS
Apraksts: Sklop 26: BASE MOLDS
Iekšējais identifikators: 491481
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: 491482
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: 491483
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Sklop 29: PIVNIK
Apraksts: Sklop 29: PIVNIK
Iekšējais identifikators: 491484
Daļa: LOT-0030
Apraksts: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Iekšējais identifikators: 491485
Daļa: LOT-0031
Iekšējais identifikators: 491486
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Sklop 32: STEKELCA
Apraksts: Sklop 32: STEKELCA
Iekšējais identifikators: 491487
Daļa: LOT-0033
Iekšējais identifikators: 491488
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Apraksts: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Iekšējais identifikators: 491489
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Apraksts: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Iekšējais identifikators: 491490
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Apraksts: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Iekšējais identifikators: 491491
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Apraksts: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Iekšējais identifikators: 491492
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Apraksts: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Iekšējais identifikators: 491493
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Apraksts: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Iekšējais identifikators: 491494
Galvenā klasifikācija (cpv): 33790000 Stikla izstrādājumi laboratorijas, higiēnas vai farmācijas vajadzībām
Daļa: LOT-0040
Iekšējais identifikators: 491495
Daļa: LOT-0041
Apraksts: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Iekšējais identifikators: 491496
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: Sklop 42: KAPALKE
Apraksts: Sklop 42: KAPALKE
Iekšējais identifikators: 491497
Daļa: LOT-0043
Iekšējais identifikators: 491498
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: Sklop 44: LIJAKI I.
Apraksts: Sklop 44: LIJAKI I.
Iekšējais identifikators: 491499
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: Sklop 45: LIJAKI II.
Apraksts: Sklop 45: LIJAKI II.
Iekšējais identifikators: 491500
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Apraksts: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Iekšējais identifikators: 491501
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Apraksts: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Iekšējais identifikators: 491502
Daļa: LOT-0048
Iekšējais identifikators: 491503
Daļa: LOT-0049
Iekšējais identifikators: 491504
Daļa: LOT-0050
Iekšējais identifikators: 491505
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: Sklop 51: PALČKE
Apraksts: Sklop 51: PALČKE
Iekšējais identifikators: 491506
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: Sklop 52: PATENE 1
Apraksts: Sklop 52: PATENE 1
Iekšējais identifikators: 491507
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: Sklop 53: PATENE 2
Apraksts: Sklop 53: PATENE 2
Iekšējais identifikators: 491508
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: Sklop 54: PESTILA 1
Apraksts: Sklop 54: PESTILA 1
Iekšējais identifikators: 491509
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: Sklop 55: PESTILA 2
Apraksts: Sklop 55: PESTILA 2
Iekšējais identifikators: 491510
Daļa: LOT-0056
Nosaukums: Sklop 56: PETRIJEVKE
Apraksts: Sklop 56: PETRIJEVKE
Iekšējais identifikators: 491511
Daļa: LOT-0057
Iekšējais identifikators: 491512
Daļa: LOT-0058
Nosaukums: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Apraksts: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Iekšējais identifikators: 491513
Daļa: LOT-0059
Nosaukums: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Apraksts: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Iekšējais identifikators: 491514
Daļa: LOT-0060
Apraksts: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Iekšējais identifikators: 491515
Daļa: LOT-0061
Nosaukums: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Apraksts: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Iekšējais identifikators: 491516
Daļa: LOT-0062
Iekšējais identifikators: 491517
Daļa: LOT-0063
Iekšējais identifikators: 491518
Daļa: LOT-0064
Nosaukums: Sklop 64: SPATULE
Apraksts: Sklop 64: SPATULE
Iekšējais identifikators: 491519
Daļa: LOT-0065
Nosaukums: Sklop 65: STEKLA, URNA
Apraksts: Sklop 65: STEKLA, URNA
Iekšējais identifikators: 491520
Daļa: LOT-0066
Iekšējais identifikators: 491521
Daļa: LOT-0067
Iekšējais identifikators: 491522
Daļa: LOT-0068
Nosaukums: Sklop 68: TERILNICE
Apraksts: Sklop 68: TERILNICE
Iekšējais identifikators: 491523
Daļa: LOT-0069
Nosaukums: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Apraksts: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Iekšējais identifikators: 491524
Daļa: LOT-0070
Nosaukums: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Apraksts: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Iekšējais identifikators: 491525
Daļa: LOT-0071
Nosaukums: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Apraksts: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Iekšējais identifikators: 491526
Daļa: LOT-0072
Nosaukums: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Apraksts: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Iekšējais identifikators: 491527
Daļa: LOT-0073
Iekšējais identifikators: 491528
Daļa: LOT-0074
Iekšējais identifikators: 491529
Daļa: LOT-0075
Nosaukums: Sklop 75: EPRUVETE 1
Apraksts: Sklop 75: EPRUVETE 1
Iekšējais identifikators: 491530
Daļa: LOT-0076
Nosaukums: Sklop 76: EPRUVETE 2
Apraksts: Sklop 76: EPRUVETE 2
Iekšējais identifikators: 491531
Daļa: LOT-0077
Nosaukums: Sklop 77: EPRUVETE 3
Apraksts: Sklop 77: EPRUVETE 3
Iekšējais identifikators: 491532
Daļa: LOT-0078
Nosaukums: Sklop 78: EPRUVETE 4
Apraksts: Sklop 78: EPRUVETE 4
Iekšējais identifikators: 491533
Daļa: LOT-0079
Nosaukums: Sklop 79: EPRUVETE 5
Apraksts: Sklop 79: EPRUVETE 5
Iekšējais identifikators: 491534
Daļa: LOT-0080
Nosaukums: Sklop 80: EPRUVETE 6
Apraksts: Sklop 80: EPRUVETE 6
Iekšējais identifikators: 491535
Daļa: LOT-0081
Nosaukums: Sklop 81: EPRUVETE 7
Apraksts: Sklop 81: EPRUVETE 7
Iekšējais identifikators: 491536
Daļa: LOT-0082
Nosaukums: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Apraksts: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Iekšējais identifikators: 491537
Daļa: LOT-0083
Iekšējais identifikators: 491538
Daļa: LOT-0084
Iekšējais identifikators: 491539
Daļa: LOT-0085
Iekšējais identifikators: 491540
Daļa: LOT-0086
Iekšējais identifikators: 491541
Daļa: LOT-0087
Iekšējais identifikators: 491542
Daļa: LOT-0088
Nosaukums: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Apraksts: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Iekšējais identifikators: 491543
Daļa: LOT-0089
Iekšējais identifikators: 491544
Daļa: LOT-0090
Iekšējais identifikators: 491545
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN 055/RN-26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33900000 Tagħmir u provvisti postmortem u għall-kamra mortwarja
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Sklop 1: BARVILA 1
Deskrizzjoni: Sklop 1: BARVILA 1
Identifikatur intern: 491456
Lott: LOT-0002
Titlu: Sklop 2: BARVILA 2
Deskrizzjoni: Sklop 2: BARVILA 2
Identifikatur intern: 491457
Lott: LOT-0003
Titlu: Sklop 3: KSILEN
Deskrizzjoni: Sklop 3: KSILEN
Identifikatur intern: 491458
Lott: LOT-0004
Titlu: Sklop 4: MOLEKULARNA
Deskrizzjoni: Sklop 4: MOLEKULARNA
Identifikatur intern: 491459
Lott: LOT-0005
Titlu: Sklop 5: FORMALIN
Deskrizzjoni: Sklop 5: FORMALIN
Identifikatur intern: 491460
Lott: LOT-0006
Titlu: Sklop 6: PROTITELESA 3
Deskrizzjoni: Sklop 6: PROTITELESA 3
Identifikatur intern: 491461
Lott: LOT-0007
Titlu: Sklop 7: PROTITELESA 4
Deskrizzjoni: Sklop 7: PROTITELESA 4
Identifikatur intern: 491462
Lott: LOT-0008
Titlu: Sklop 8: PROTITELESA 5
Deskrizzjoni: Sklop 8: PROTITELESA 5
Identifikatur intern: 491463
Lott: LOT-0009
Titlu: Sklop 9: PROTITELESA 6
Deskrizzjoni: Sklop 9: PROTITELESA 6
Identifikatur intern: 491464
Lott: LOT-0010
Titlu: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Deskrizzjoni: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Identifikatur intern: 491465
Lott: LOT-0011
Titlu: Sklop 11: LEICA I
Deskrizzjoni: Sklop 11: LEICA I
Identifikatur intern: 491466
Lott: LOT-0012
Titlu: Sklop 12: LEICA II
Deskrizzjoni: Sklop 12: LEICA II
Identifikatur intern: 491467
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: 491468
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: 491469
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: 491470
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: 491471
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: 491472
Lott: LOT-0018
Titlu: Sklop 18: BD ali enakovredno
Identifikatur intern: 491473
Lott: LOT-0019
Titlu: Sklop 19: FILTRI
Deskrizzjoni: Sklop 19: FILTRI
Identifikatur intern: 491474
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: 491475
Lott: LOT-0021
Titlu: Sklop 21: RAZNO
Deskrizzjoni: Sklop 21: RAZNO
Identifikatur intern: 491476
Lott: LOT-0022
Titlu: Sklop 22: DEKALCIFER
Deskrizzjoni: Sklop 22: DEKALCIFER
Identifikatur intern: 491477
Lott: LOT-0023
Identifikatur intern: 491478
Lott: LOT-0024
Identifikatur intern: 491479
Lott: LOT-0025
Identifikatur intern: 491480
Lott: LOT-0026
Titlu: Sklop 26: BASE MOLDS
Deskrizzjoni: Sklop 26: BASE MOLDS
Identifikatur intern: 491481
Lott: LOT-0027
Titlu: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Identifikatur intern: 491482
Lott: LOT-0028
Identifikatur intern: 491483
Lott: LOT-0029
Titlu: Sklop 29: PIVNIK
Deskrizzjoni: Sklop 29: PIVNIK
Identifikatur intern: 491484
Lott: LOT-0030
Titlu: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Identifikatur intern: 491485
Lott: LOT-0031
Identifikatur intern: 491486
Lott: LOT-0032
Titlu: Sklop 32: STEKELCA
Deskrizzjoni: Sklop 32: STEKELCA
Identifikatur intern: 491487
Lott: LOT-0033
Identifikatur intern: 491488
Lott: LOT-0034
Titlu: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Identifikatur intern: 491489
Lott: LOT-0035
Titlu: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Deskrizzjoni: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Identifikatur intern: 491490
Lott: LOT-0036
Titlu: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Deskrizzjoni: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Identifikatur intern: 491491
Lott: LOT-0037
Titlu: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Deskrizzjoni: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Identifikatur intern: 491492
Lott: LOT-0038
Titlu: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Deskrizzjoni: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Identifikatur intern: 491493
Lott: LOT-0039
Titlu: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Deskrizzjoni: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Identifikatur intern: 491494
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33790000 Oġġetti tal-ħġieġ għal-laboratorju, użu iġeniku jew farmakewtiku
Lott: LOT-0040
Titlu: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Identifikatur intern: 491495
Lott: LOT-0041
Titlu: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Identifikatur intern: 491496
Lott: LOT-0042
Titlu: Sklop 42: KAPALKE
Deskrizzjoni: Sklop 42: KAPALKE
Identifikatur intern: 491497
Lott: LOT-0043
Identifikatur intern: 491498
Lott: LOT-0044
Titlu: Sklop 44: LIJAKI I.
Deskrizzjoni: Sklop 44: LIJAKI I.
Identifikatur intern: 491499
Lott: LOT-0045
Titlu: Sklop 45: LIJAKI II.
Deskrizzjoni: Sklop 45: LIJAKI II.
Identifikatur intern: 491500
Lott: LOT-0046
Titlu: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Identifikatur intern: 491501
Lott: LOT-0047
Titlu: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Identifikatur intern: 491502
Lott: LOT-0048
Titlu: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Identifikatur intern: 491503
Lott: LOT-0049
Identifikatur intern: 491504
Lott: LOT-0050
Identifikatur intern: 491505
Lott: LOT-0051
Titlu: Sklop 51: PALČKE
Deskrizzjoni: Sklop 51: PALČKE
Identifikatur intern: 491506
Lott: LOT-0052
Titlu: Sklop 52: PATENE 1
Deskrizzjoni: Sklop 52: PATENE 1
Identifikatur intern: 491507
Lott: LOT-0053
Titlu: Sklop 53: PATENE 2
Deskrizzjoni: Sklop 53: PATENE 2
Identifikatur intern: 491508
Lott: LOT-0054
Titlu: Sklop 54: PESTILA 1
Deskrizzjoni: Sklop 54: PESTILA 1
Identifikatur intern: 491509
Lott: LOT-0055
Titlu: Sklop 55: PESTILA 2
Deskrizzjoni: Sklop 55: PESTILA 2
Identifikatur intern: 491510
Lott: LOT-0056
Titlu: Sklop 56: PETRIJEVKE
Deskrizzjoni: Sklop 56: PETRIJEVKE
Identifikatur intern: 491511
Lott: LOT-0057
Identifikatur intern: 491512
Lott: LOT-0058
Titlu: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Identifikatur intern: 491513
Lott: LOT-0059
Titlu: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Identifikatur intern: 491514
Lott: LOT-0060
Titlu: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Identifikatur intern: 491515
Lott: LOT-0061
Titlu: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Deskrizzjoni: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Identifikatur intern: 491516
Lott: LOT-0062
Identifikatur intern: 491517
Lott: LOT-0063
Identifikatur intern: 491518
Lott: LOT-0064
Titlu: Sklop 64: SPATULE
Deskrizzjoni: Sklop 64: SPATULE
Identifikatur intern: 491519
Lott: LOT-0065
Titlu: Sklop 65: STEKLA, URNA
Deskrizzjoni: Sklop 65: STEKLA, URNA
Identifikatur intern: 491520
Lott: LOT-0066
Titlu: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Identifikatur intern: 491521
Lott: LOT-0067
Titlu: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Identifikatur intern: 491522
Lott: LOT-0068
Titlu: Sklop 68: TERILNICE
Deskrizzjoni: Sklop 68: TERILNICE
Identifikatur intern: 491523
Lott: LOT-0069
Titlu: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Deskrizzjoni: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Identifikatur intern: 491524
Lott: LOT-0070
Titlu: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Identifikatur intern: 491525
Lott: LOT-0071
Titlu: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Deskrizzjoni: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Identifikatur intern: 491526
Lott: LOT-0072
Titlu: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Deskrizzjoni: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Identifikatur intern: 491527
Lott: LOT-0073
Titlu: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Identifikatur intern: 491528
Lott: LOT-0074
Titlu: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Identifikatur intern: 491529
Lott: LOT-0075
Titlu: Sklop 75: EPRUVETE 1
Deskrizzjoni: Sklop 75: EPRUVETE 1
Identifikatur intern: 491530
Lott: LOT-0076
Titlu: Sklop 76: EPRUVETE 2
Deskrizzjoni: Sklop 76: EPRUVETE 2
Identifikatur intern: 491531
Lott: LOT-0077
Titlu: Sklop 77: EPRUVETE 3
Deskrizzjoni: Sklop 77: EPRUVETE 3
Identifikatur intern: 491532
Lott: LOT-0078
Titlu: Sklop 78: EPRUVETE 4
Deskrizzjoni: Sklop 78: EPRUVETE 4
Identifikatur intern: 491533
Lott: LOT-0079
Titlu: Sklop 79: EPRUVETE 5
Deskrizzjoni: Sklop 79: EPRUVETE 5
Identifikatur intern: 491534
Lott: LOT-0080
Titlu: Sklop 80: EPRUVETE 6
Deskrizzjoni: Sklop 80: EPRUVETE 6
Identifikatur intern: 491535
Lott: LOT-0081
Titlu: Sklop 81: EPRUVETE 7
Deskrizzjoni: Sklop 81: EPRUVETE 7
Identifikatur intern: 491536
Lott: LOT-0082
Titlu: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Deskrizzjoni: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Identifikatur intern: 491537
Lott: LOT-0083
Identifikatur intern: 491538
Lott: LOT-0084
Identifikatur intern: 491539
Lott: LOT-0085
Identifikatur intern: 491540
Lott: LOT-0086
Identifikatur intern: 491541
Lott: LOT-0087
Identifikatur intern: 491542
Lott: LOT-0088
Titlu: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Deskrizzjoni: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Identifikatur intern: 491543
Lott: LOT-0089
Titlu: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Identifikatur intern: 491544
Lott: LOT-0090
Titlu: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Identifikatur intern: 491545
Interne identificatiecode: JN 055/RN-26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33900000 Uitrusting en benodigdheden voor postmortaal en mortuariumgebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Sklop 1: BARVILA 1
Interne identificatiecode: 491456
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Sklop 2: BARVILA 2
Interne identificatiecode: 491457
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: Sklop 3: KSILEN
Interne identificatiecode: 491458
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Sklop 4: MOLEKULARNA
Interne identificatiecode: 491459
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: Sklop 5: FORMALIN
Interne identificatiecode: 491460
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: Sklop 6: PROTITELESA 3
Interne identificatiecode: 491461
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: Sklop 7: PROTITELESA 4
Interne identificatiecode: 491462
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: Sklop 8: PROTITELESA 5
Interne identificatiecode: 491463
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: Sklop 9: PROTITELESA 6
Interne identificatiecode: 491464
Perceel: LOT-0010
Beschrijving: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Interne identificatiecode: 491465
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: Sklop 11: LEICA I
Interne identificatiecode: 491466
Perceel: LOT-0012
Beschrijving: Sklop 12: LEICA II
Interne identificatiecode: 491467
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 491468
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 491469
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 491470
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 491471
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 491472
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 491473
Perceel: LOT-0019
Beschrijving: Sklop 19: FILTRI
Interne identificatiecode: 491474
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 491475
Perceel: LOT-0021
Beschrijving: Sklop 21: RAZNO
Interne identificatiecode: 491476
Perceel: LOT-0022
Beschrijving: Sklop 22: DEKALCIFER
Interne identificatiecode: 491477
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 491478
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 491479
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 491480
Perceel: LOT-0026
Beschrijving: Sklop 26: BASE MOLDS
Interne identificatiecode: 491481
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 491482
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 491483
Perceel: LOT-0029
Beschrijving: Sklop 29: PIVNIK
Interne identificatiecode: 491484
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: 491485
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 491486
Perceel: LOT-0032
Beschrijving: Sklop 32: STEKELCA
Interne identificatiecode: 491487
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 491488
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: 491489
Perceel: LOT-0035
Beschrijving: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Interne identificatiecode: 491490
Perceel: LOT-0036
Beschrijving: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Interne identificatiecode: 491491
Perceel: LOT-0037
Beschrijving: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Interne identificatiecode: 491492
Perceel: LOT-0038
Beschrijving: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Interne identificatiecode: 491493
Perceel: LOT-0039
Beschrijving: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Interne identificatiecode: 491494
Belangrijkste classificatie (cpv): 33790000 Glaswerk voor laboratoria, voor hygiënisch of farmaceutisch gebruik
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: 491495
Perceel: LOT-0041
Interne identificatiecode: 491496
Perceel: LOT-0042
Beschrijving: Sklop 42: KAPALKE
Interne identificatiecode: 491497
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: 491498
Perceel: LOT-0044
Beschrijving: Sklop 44: LIJAKI I.
Interne identificatiecode: 491499
Perceel: LOT-0045
Beschrijving: Sklop 45: LIJAKI II.
Interne identificatiecode: 491500
Perceel: LOT-0046
Interne identificatiecode: 491501
Perceel: LOT-0047
Interne identificatiecode: 491502
Perceel: LOT-0048
Interne identificatiecode: 491503
Perceel: LOT-0049
Interne identificatiecode: 491504
Perceel: LOT-0050
Interne identificatiecode: 491505
Perceel: LOT-0051
Beschrijving: Sklop 51: PALČKE
Interne identificatiecode: 491506
Perceel: LOT-0052
Beschrijving: Sklop 52: PATENE 1
Interne identificatiecode: 491507
Perceel: LOT-0053
Beschrijving: Sklop 53: PATENE 2
Interne identificatiecode: 491508
Perceel: LOT-0054
Beschrijving: Sklop 54: PESTILA 1
Interne identificatiecode: 491509
Perceel: LOT-0055
Beschrijving: Sklop 55: PESTILA 2
Interne identificatiecode: 491510
Perceel: LOT-0056
Beschrijving: Sklop 56: PETRIJEVKE
Interne identificatiecode: 491511
Perceel: LOT-0057
Interne identificatiecode: 491512
Perceel: LOT-0058
Interne identificatiecode: 491513
Perceel: LOT-0059
Interne identificatiecode: 491514
Perceel: LOT-0060
Interne identificatiecode: 491515
Perceel: LOT-0061
Beschrijving: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Interne identificatiecode: 491516
Perceel: LOT-0062
Interne identificatiecode: 491517
Perceel: LOT-0063
Interne identificatiecode: 491518
Perceel: LOT-0064
Beschrijving: Sklop 64: SPATULE
Interne identificatiecode: 491519
Perceel: LOT-0065
Beschrijving: Sklop 65: STEKLA, URNA
Interne identificatiecode: 491520
Perceel: LOT-0066
Interne identificatiecode: 491521
Perceel: LOT-0067
Interne identificatiecode: 491522
Perceel: LOT-0068
Beschrijving: Sklop 68: TERILNICE
Interne identificatiecode: 491523
Perceel: LOT-0069
Beschrijving: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Interne identificatiecode: 491524
Perceel: LOT-0070
Interne identificatiecode: 491525
Perceel: LOT-0071
Beschrijving: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Interne identificatiecode: 491526
Perceel: LOT-0072
Beschrijving: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Interne identificatiecode: 491527
Perceel: LOT-0073
Interne identificatiecode: 491528
Perceel: LOT-0074
Interne identificatiecode: 491529
Perceel: LOT-0075
Beschrijving: Sklop 75: EPRUVETE 1
Interne identificatiecode: 491530
Perceel: LOT-0076
Beschrijving: Sklop 76: EPRUVETE 2
Interne identificatiecode: 491531
Perceel: LOT-0077
Beschrijving: Sklop 77: EPRUVETE 3
Interne identificatiecode: 491532
Perceel: LOT-0078
Beschrijving: Sklop 78: EPRUVETE 4
Interne identificatiecode: 491533
Perceel: LOT-0079
Beschrijving: Sklop 79: EPRUVETE 5
Interne identificatiecode: 491534
Perceel: LOT-0080
Beschrijving: Sklop 80: EPRUVETE 6
Interne identificatiecode: 491535
Perceel: LOT-0081
Beschrijving: Sklop 81: EPRUVETE 7
Interne identificatiecode: 491536
Perceel: LOT-0082
Beschrijving: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Interne identificatiecode: 491537
Perceel: LOT-0083
Interne identificatiecode: 491538
Perceel: LOT-0084
Interne identificatiecode: 491539
Perceel: LOT-0085
Interne identificatiecode: 491540
Perceel: LOT-0086
Interne identificatiecode: 491541
Perceel: LOT-0087
Interne identificatiecode: 491542
Perceel: LOT-0088
Beschrijving: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Interne identificatiecode: 491543
Perceel: LOT-0089
Interne identificatiecode: 491544
Perceel: LOT-0090
Interne identificatiecode: 491545
Wewnętrzny identyfikator: JN 055/RN-26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33900000 Sprzęt i artykuły do użytku post mortem oraz w kostnicach
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Sklop 1: BARVILA 1
Wewnętrzny identyfikator: 491456
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Sklop 2: BARVILA 2
Wewnętrzny identyfikator: 491457
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Sklop 3: KSILEN
Wewnętrzny identyfikator: 491458
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Sklop 4: MOLEKULARNA
Wewnętrzny identyfikator: 491459
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Sklop 5: FORMALIN
Wewnętrzny identyfikator: 491460
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Sklop 6: PROTITELESA 3
Wewnętrzny identyfikator: 491461
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Sklop 7: PROTITELESA 4
Wewnętrzny identyfikator: 491462
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Sklop 8: PROTITELESA 5
Wewnętrzny identyfikator: 491463
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Sklop 9: PROTITELESA 6
Wewnętrzny identyfikator: 491464
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Wewnętrzny identyfikator: 491465
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Sklop 11: LEICA I
Wewnętrzny identyfikator: 491466
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Sklop 12: LEICA II
Wewnętrzny identyfikator: 491467
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 491468
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 491469
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 491470
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 491471
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: 491472
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Sklop 18: BD ali enakovredno
Wewnętrzny identyfikator: 491473
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Sklop 19: FILTRI
Wewnętrzny identyfikator: 491474
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 491475
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Sklop 21: RAZNO
Wewnętrzny identyfikator: 491476
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Sklop 22: DEKALCIFER
Wewnętrzny identyfikator: 491477
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: 491478
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: 491479
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: 491480
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Sklop 26: BASE MOLDS
Wewnętrzny identyfikator: 491481
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Wewnętrzny identyfikator: 491482
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: 491483
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Sklop 29: PIVNIK
Wewnętrzny identyfikator: 491484
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Wewnętrzny identyfikator: 491485
Część zamówienia: LOT-0031
Wewnętrzny identyfikator: 491486
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Sklop 32: STEKELCA
Wewnętrzny identyfikator: 491487
Część zamówienia: LOT-0033
Wewnętrzny identyfikator: 491488
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Wewnętrzny identyfikator: 491489
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Wewnętrzny identyfikator: 491490
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Wewnętrzny identyfikator: 491491
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Wewnętrzny identyfikator: 491492
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Wewnętrzny identyfikator: 491493
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Wewnętrzny identyfikator: 491494
Główna klasyfikacja (cpv): 33790000 Laboratoryjne, higieniczne lub farmaceutyczne wyroby szklane
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Wewnętrzny identyfikator: 491495
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Wewnętrzny identyfikator: 491496
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Sklop 42: KAPALKE
Wewnętrzny identyfikator: 491497
Część zamówienia: LOT-0043
Wewnętrzny identyfikator: 491498
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Sklop 44: LIJAKI I.
Wewnętrzny identyfikator: 491499
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: Sklop 45: LIJAKI II.
Wewnętrzny identyfikator: 491500
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Wewnętrzny identyfikator: 491501
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Wewnętrzny identyfikator: 491502
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Wewnętrzny identyfikator: 491503
Część zamówienia: LOT-0049
Wewnętrzny identyfikator: 491504
Część zamówienia: LOT-0050
Wewnętrzny identyfikator: 491505
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: Sklop 51: PALČKE
Wewnętrzny identyfikator: 491506
Część zamówienia: LOT-0052
Tytuł: Sklop 52: PATENE 1
Wewnętrzny identyfikator: 491507
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: Sklop 53: PATENE 2
Wewnętrzny identyfikator: 491508
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: Sklop 54: PESTILA 1
Wewnętrzny identyfikator: 491509
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: Sklop 55: PESTILA 2
Wewnętrzny identyfikator: 491510
Część zamówienia: LOT-0056
Tytuł: Sklop 56: PETRIJEVKE
Wewnętrzny identyfikator: 491511
Część zamówienia: LOT-0057
Wewnętrzny identyfikator: 491512
Część zamówienia: LOT-0058
Tytuł: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Wewnętrzny identyfikator: 491513
Część zamówienia: LOT-0059
Tytuł: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Wewnętrzny identyfikator: 491514
Część zamówienia: LOT-0060
Tytuł: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Wewnętrzny identyfikator: 491515
Część zamówienia: LOT-0061
Tytuł: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Wewnętrzny identyfikator: 491516
Część zamówienia: LOT-0062
Wewnętrzny identyfikator: 491517
Część zamówienia: LOT-0063
Wewnętrzny identyfikator: 491518
Część zamówienia: LOT-0064
Tytuł: Sklop 64: SPATULE
Wewnętrzny identyfikator: 491519
Część zamówienia: LOT-0065
Tytuł: Sklop 65: STEKLA, URNA
Wewnętrzny identyfikator: 491520
Część zamówienia: LOT-0066
Tytuł: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Wewnętrzny identyfikator: 491521
Część zamówienia: LOT-0067
Tytuł: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Wewnętrzny identyfikator: 491522
Część zamówienia: LOT-0068
Tytuł: Sklop 68: TERILNICE
Wewnętrzny identyfikator: 491523
Część zamówienia: LOT-0069
Tytuł: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Wewnętrzny identyfikator: 491524
Część zamówienia: LOT-0070
Tytuł: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Wewnętrzny identyfikator: 491525
Część zamówienia: LOT-0071
Tytuł: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Wewnętrzny identyfikator: 491526
Część zamówienia: LOT-0072
Tytuł: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Wewnętrzny identyfikator: 491527
Część zamówienia: LOT-0073
Tytuł: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Wewnętrzny identyfikator: 491528
Część zamówienia: LOT-0074
Tytuł: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Wewnętrzny identyfikator: 491529
Część zamówienia: LOT-0075
Tytuł: Sklop 75: EPRUVETE 1
Wewnętrzny identyfikator: 491530
Część zamówienia: LOT-0076
Tytuł: Sklop 76: EPRUVETE 2
Wewnętrzny identyfikator: 491531
Część zamówienia: LOT-0077
Tytuł: Sklop 77: EPRUVETE 3
Wewnętrzny identyfikator: 491532
Część zamówienia: LOT-0078
Tytuł: Sklop 78: EPRUVETE 4
Wewnętrzny identyfikator: 491533
Część zamówienia: LOT-0079
Tytuł: Sklop 79: EPRUVETE 5
Wewnętrzny identyfikator: 491534
Część zamówienia: LOT-0080
Tytuł: Sklop 80: EPRUVETE 6
Wewnętrzny identyfikator: 491535
Część zamówienia: LOT-0081
Tytuł: Sklop 81: EPRUVETE 7
Wewnętrzny identyfikator: 491536
Część zamówienia: LOT-0082
Tytuł: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Wewnętrzny identyfikator: 491537
Część zamówienia: LOT-0083
Wewnętrzny identyfikator: 491538
Część zamówienia: LOT-0084
Wewnętrzny identyfikator: 491539
Część zamówienia: LOT-0085
Wewnętrzny identyfikator: 491540
Część zamówienia: LOT-0086
Wewnętrzny identyfikator: 491541
Część zamówienia: LOT-0087
Wewnętrzny identyfikator: 491542
Część zamówienia: LOT-0088
Tytuł: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Wewnętrzny identyfikator: 491543
Część zamówienia: LOT-0089
Tytuł: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Wewnętrzny identyfikator: 491544
Część zamówienia: LOT-0090
Tytuł: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Wewnętrzny identyfikator: 491545
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN 055/RN-26
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33900000 Equipamento e material post mortem e mortuário
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Sklop 1: BARVILA 1
Descrição: Sklop 1: BARVILA 1
Identificador interno: 491456
Lote: LOT-0002
Título: Sklop 2: BARVILA 2
Descrição: Sklop 2: BARVILA 2
Identificador interno: 491457
Lote: LOT-0003
Título: Sklop 3: KSILEN
Descrição: Sklop 3: KSILEN
Identificador interno: 491458
Lote: LOT-0004
Título: Sklop 4: MOLEKULARNA
Descrição: Sklop 4: MOLEKULARNA
Identificador interno: 491459
Lote: LOT-0005
Título: Sklop 5: FORMALIN
Descrição: Sklop 5: FORMALIN
Identificador interno: 491460
Lote: LOT-0006
Título: Sklop 6: PROTITELESA 3
Descrição: Sklop 6: PROTITELESA 3
Identificador interno: 491461
Lote: LOT-0007
Título: Sklop 7: PROTITELESA 4
Descrição: Sklop 7: PROTITELESA 4
Identificador interno: 491462
Lote: LOT-0008
Título: Sklop 8: PROTITELESA 5
Descrição: Sklop 8: PROTITELESA 5
Identificador interno: 491463
Lote: LOT-0009
Título: Sklop 9: PROTITELESA 6
Descrição: Sklop 9: PROTITELESA 6
Identificador interno: 491464
Lote: LOT-0010
Título: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Descrição: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Identificador interno: 491465
Lote: LOT-0011
Título: Sklop 11: LEICA I
Descrição: Sklop 11: LEICA I
Identificador interno: 491466
Lote: LOT-0012
Título: Sklop 12: LEICA II
Descrição: Sklop 12: LEICA II
Identificador interno: 491467
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 491468
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 491469
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 491470
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 491471
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 491472
Lote: LOT-0018
Título: Sklop 18: BD ali enakovredno
Descrição: Sklop 18: BD ali enakovredno
Identificador interno: 491473
Lote: LOT-0019
Título: Sklop 19: FILTRI
Descrição: Sklop 19: FILTRI
Identificador interno: 491474
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 491475
Lote: LOT-0021
Título: Sklop 21: RAZNO
Descrição: Sklop 21: RAZNO
Identificador interno: 491476
Lote: LOT-0022
Título: Sklop 22: DEKALCIFER
Descrição: Sklop 22: DEKALCIFER
Identificador interno: 491477
Lote: LOT-0023
Identificador interno: 491478
Lote: LOT-0024
Identificador interno: 491479
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 491480
Lote: LOT-0026
Título: Sklop 26: BASE MOLDS
Descrição: Sklop 26: BASE MOLDS
Identificador interno: 491481
Lote: LOT-0027
Identificador interno: 491482
Lote: LOT-0028
Identificador interno: 491483
Lote: LOT-0029
Título: Sklop 29: PIVNIK
Descrição: Sklop 29: PIVNIK
Identificador interno: 491484
Lote: LOT-0030
Título: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Identificador interno: 491485
Lote: LOT-0031
Identificador interno: 491486
Lote: LOT-0032
Título: Sklop 32: STEKELCA
Descrição: Sklop 32: STEKELCA
Identificador interno: 491487
Lote: LOT-0033
Identificador interno: 491488
Lote: LOT-0034
Título: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Descrição: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Identificador interno: 491489
Lote: LOT-0035
Título: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Descrição: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Identificador interno: 491490
Lote: LOT-0036
Título: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Descrição: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Identificador interno: 491491
Lote: LOT-0037
Título: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Descrição: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Identificador interno: 491492
Lote: LOT-0038
Título: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Descrição: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Identificador interno: 491493
Lote: LOT-0039
Título: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Descrição: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Identificador interno: 491494
Classificação principal (cpv): 33790000 Artigos de vidro para laboratório, higiene ou farmácia
Lote: LOT-0040
Título: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Identificador interno: 491495
Lote: LOT-0041
Título: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Identificador interno: 491496
Lote: LOT-0042
Título: Sklop 42: KAPALKE
Descrição: Sklop 42: KAPALKE
Identificador interno: 491497
Lote: LOT-0043
Identificador interno: 491498
Lote: LOT-0044
Título: Sklop 44: LIJAKI I.
Descrição: Sklop 44: LIJAKI I.
Identificador interno: 491499
Lote: LOT-0045
Título: Sklop 45: LIJAKI II.
Descrição: Sklop 45: LIJAKI II.
Identificador interno: 491500
Lote: LOT-0046
Título: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Descrição: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Identificador interno: 491501
Lote: LOT-0047
Título: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Descrição: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Identificador interno: 491502
Lote: LOT-0048
Título: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Identificador interno: 491503
Lote: LOT-0049
Identificador interno: 491504
Lote: LOT-0050
Identificador interno: 491505
Lote: LOT-0051
Título: Sklop 51: PALČKE
Descrição: Sklop 51: PALČKE
Identificador interno: 491506
Lote: LOT-0052
Título: Sklop 52: PATENE 1
Descrição: Sklop 52: PATENE 1
Identificador interno: 491507
Lote: LOT-0053
Título: Sklop 53: PATENE 2
Descrição: Sklop 53: PATENE 2
Identificador interno: 491508
Lote: LOT-0054
Título: Sklop 54: PESTILA 1
Descrição: Sklop 54: PESTILA 1
Identificador interno: 491509
Lote: LOT-0055
Título: Sklop 55: PESTILA 2
Descrição: Sklop 55: PESTILA 2
Identificador interno: 491510
Lote: LOT-0056
Título: Sklop 56: PETRIJEVKE
Descrição: Sklop 56: PETRIJEVKE
Identificador interno: 491511
Lote: LOT-0057
Identificador interno: 491512
Lote: LOT-0058
Título: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Descrição: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Identificador interno: 491513
Lote: LOT-0059
Título: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Descrição: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Identificador interno: 491514
Lote: LOT-0060
Título: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Identificador interno: 491515
Lote: LOT-0061
Título: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Descrição: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Identificador interno: 491516
Lote: LOT-0062
Identificador interno: 491517
Lote: LOT-0063
Identificador interno: 491518
Lote: LOT-0064
Título: Sklop 64: SPATULE
Descrição: Sklop 64: SPATULE
Identificador interno: 491519
Lote: LOT-0065
Título: Sklop 65: STEKLA, URNA
Descrição: Sklop 65: STEKLA, URNA
Identificador interno: 491520
Lote: LOT-0066
Identificador interno: 491521
Lote: LOT-0067
Identificador interno: 491522
Lote: LOT-0068
Título: Sklop 68: TERILNICE
Descrição: Sklop 68: TERILNICE
Identificador interno: 491523
Lote: LOT-0069
Título: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Descrição: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Identificador interno: 491524
Lote: LOT-0070
Título: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Descrição: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Identificador interno: 491525
Lote: LOT-0071
Título: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Descrição: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Identificador interno: 491526
Lote: LOT-0072
Título: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Descrição: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Identificador interno: 491527
Lote: LOT-0073
Título: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Identificador interno: 491528
Lote: LOT-0074
Identificador interno: 491529
Lote: LOT-0075
Título: Sklop 75: EPRUVETE 1
Descrição: Sklop 75: EPRUVETE 1
Identificador interno: 491530
Lote: LOT-0076
Título: Sklop 76: EPRUVETE 2
Descrição: Sklop 76: EPRUVETE 2
Identificador interno: 491531
Lote: LOT-0077
Título: Sklop 77: EPRUVETE 3
Descrição: Sklop 77: EPRUVETE 3
Identificador interno: 491532
Lote: LOT-0078
Título: Sklop 78: EPRUVETE 4
Descrição: Sklop 78: EPRUVETE 4
Identificador interno: 491533
Lote: LOT-0079
Título: Sklop 79: EPRUVETE 5
Descrição: Sklop 79: EPRUVETE 5
Identificador interno: 491534
Lote: LOT-0080
Título: Sklop 80: EPRUVETE 6
Descrição: Sklop 80: EPRUVETE 6
Identificador interno: 491535
Lote: LOT-0081
Título: Sklop 81: EPRUVETE 7
Descrição: Sklop 81: EPRUVETE 7
Identificador interno: 491536
Lote: LOT-0082
Título: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Descrição: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Identificador interno: 491537
Lote: LOT-0083
Identificador interno: 491538
Lote: LOT-0084
Identificador interno: 491539
Lote: LOT-0085
Identificador interno: 491540
Lote: LOT-0086
Identificador interno: 491541
Lote: LOT-0087
Identificador interno: 491542
Lote: LOT-0088
Título: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Descrição: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Identificador interno: 491543
Lote: LOT-0089
Título: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Identificador interno: 491544
Lote: LOT-0090
Título: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Identificador interno: 491545
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN 055/RN-26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33900000 Zariadenia a spotrebný materiál používané v pitevniach a márniciach
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Sklop 1: BARVILA 1
Interný identifikátor: 491456
Časť: LOT-0002
Názov: Sklop 2: BARVILA 2
Interný identifikátor: 491457
Časť: LOT-0003
Názov: Sklop 3: KSILEN
Interný identifikátor: 491458
Časť: LOT-0004
Názov: Sklop 4: MOLEKULARNA
Interný identifikátor: 491459
Časť: LOT-0005
Názov: Sklop 5: FORMALIN
Interný identifikátor: 491460
Časť: LOT-0006
Názov: Sklop 6: PROTITELESA 3
Interný identifikátor: 491461
Časť: LOT-0007
Názov: Sklop 7: PROTITELESA 4
Interný identifikátor: 491462
Časť: LOT-0008
Názov: Sklop 8: PROTITELESA 5
Interný identifikátor: 491463
Časť: LOT-0009
Názov: Sklop 9: PROTITELESA 6
Interný identifikátor: 491464
Časť: LOT-0010
Názov: Sklop 10: ROCHE VENTANA
Interný identifikátor: 491465
Časť: LOT-0011
Názov: Sklop 11: LEICA I
Interný identifikátor: 491466
Časť: LOT-0012
Názov: Sklop 12: LEICA II
Interný identifikátor: 491467
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 491468
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 491469
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 491470
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: 491471
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: 491472
Časť: LOT-0018
Názov: Sklop 18: BD ali enakovredno
Interný identifikátor: 491473
Časť: LOT-0019
Názov: Sklop 19: FILTRI
Interný identifikátor: 491474
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 491475
Časť: LOT-0021
Názov: Sklop 21: RAZNO
Interný identifikátor: 491476
Časť: LOT-0022
Názov: Sklop 22: DEKALCIFER
Interný identifikátor: 491477
Časť: LOT-0023
Interný identifikátor: 491478
Časť: LOT-0024
Interný identifikátor: 491479
Časť: LOT-0025
Interný identifikátor: 491480
Časť: LOT-0026
Názov: Sklop 26: BASE MOLDS
Interný identifikátor: 491481
Časť: LOT-0027
Názov: Sklop 27: MAPA ZA OBJETNA STEKLA
Interný identifikátor: 491482
Časť: LOT-0028
Interný identifikátor: 491483
Časť: LOT-0029
Názov: Sklop 29: PIVNIK
Interný identifikátor: 491484
Časť: LOT-0030
Názov: Sklop 30: MEDIJ ZA ZMRZLI REZ
Interný identifikátor: 491485
Časť: LOT-0031
Interný identifikátor: 491486
Časť: LOT-0032
Názov: Sklop 32: STEKELCA
Interný identifikátor: 491487
Časť: LOT-0033
Interný identifikátor: 491488
Časť: LOT-0034
Názov: Sklop 34: FIKSATIV V SPREJU
Interný identifikátor: 491489
Časť: LOT-0035
Názov: Sklop 35: KEMIKALIJE 1
Interný identifikátor: 491490
Časť: LOT-0036
Názov: Sklop 36: KEMIKALIJE 2
Interný identifikátor: 491491
Časť: LOT-0037
Názov: Sklop 37: KEMIKALIJE 3
Interný identifikátor: 491492
Časť: LOT-0038
Názov: Sklop 38: KEMIKALIJE 4
Interný identifikátor: 491493
Časť: LOT-0039
Názov: Sklop 39: BUČKE, MERILNE
Interný identifikátor: 491494
Hlavná klasifikácia (cpv): 33790000 Laboratórny, zdravotnícky alebo farmaceutický sklenený tovar
Časť: LOT-0040
Názov: Sklop 40: ČAŠE, LABORATORIJSKE
Interný identifikátor: 491495
Časť: LOT-0041
Názov: Sklop 41: FOLIJA, VODOODPORNA
Interný identifikátor: 491496
Časť: LOT-0042
Názov: Sklop 42: KAPALKE
Interný identifikátor: 491497
Časť: LOT-0043
Interný identifikátor: 491498
Časť: LOT-0044
Názov: Sklop 44: LIJAKI I.
Interný identifikátor: 491499
Časť: LOT-0045
Názov: Sklop 45: LIJAKI II.
Interný identifikátor: 491500
Časť: LOT-0046
Názov: Sklop 46: MEŠALA, MAGNETNA
Interný identifikátor: 491501
Časť: LOT-0047
Názov: Sklop 47: MEŠALA, UNGUATOR
Interný identifikátor: 491502
Časť: LOT-0048
Názov: Sklop 48: NASTAVKI ZA CITOSPINE
Interný identifikátor: 491503
Časť: LOT-0049
Interný identifikátor: 491504
Časť: LOT-0050
Interný identifikátor: 491505
Časť: LOT-0051
Názov: Sklop 51: PALČKE
Interný identifikátor: 491506
Časť: LOT-0052
Názov: Sklop 52: PATENE 1
Interný identifikátor: 491507
Časť: LOT-0053
Názov: Sklop 53: PATENE 2
Interný identifikátor: 491508
Časť: LOT-0054
Názov: Sklop 54: PESTILA 1
Interný identifikátor: 491509
Časť: LOT-0055
Názov: Sklop 55: PESTILA 2
Interný identifikátor: 491510
Časť: LOT-0056
Názov: Sklop 56: PETRIJEVKE
Interný identifikátor: 491511
Časť: LOT-0057
Interný identifikátor: 491512
Časť: LOT-0058
Názov: Sklop 58: PIPETE SEROLOŠKE
Interný identifikátor: 491513
Časť: LOT-0059
Názov: Sklop 59: POSODE ZA BARVANJE
Interný identifikátor: 491514
Časť: LOT-0060
Názov: Sklop 60: POSODE ZA TRANSPORT
Interný identifikátor: 491515
Časť: LOT-0061
Názov: Sklop 61: POSODE ZA VATO
Interný identifikátor: 491516
Časť: LOT-0062
Interný identifikátor: 491517
Časť: LOT-0063
Interný identifikátor: 491518
Časť: LOT-0064
Názov: Sklop 64: SPATULE
Interný identifikátor: 491519
Časť: LOT-0065
Názov: Sklop 65: STEKLA, URNA
Interný identifikátor: 491520
Časť: LOT-0066
Názov: Sklop 66: STEKLENICE, REAKCIJSKE
Interný identifikátor: 491521
Časť: LOT-0067
Názov: Sklop 67: ŠKARJE, LABORATORIJSKE
Interný identifikátor: 491522
Časť: LOT-0068
Názov: Sklop 68: TERILNICE
Interný identifikátor: 491523
Časť: LOT-0069
Názov: Sklop 69: VALJ MERILNI I
Interný identifikátor: 491524
Časť: LOT-0070
Názov: Sklop 70: VALJI, MERILNI II.
Interný identifikátor: 491525
Časť: LOT-0071
Názov: Sklop 71: VALJI, MEŠALNI
Interný identifikátor: 491526
Časť: LOT-0072
Názov: Sklop 72: VRČI, MERILNI
Interný identifikátor: 491527
Časť: LOT-0073
Názov: Sklop 73: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE I.
Interný identifikátor: 491528
Časť: LOT-0074
Názov: Sklop 74: ŽLIČKE, LEKARNIŠKE II.
Interný identifikátor: 491529
Časť: LOT-0075
Názov: Sklop 75: EPRUVETE 1
Interný identifikátor: 491530
Časť: LOT-0076
Názov: Sklop 76: EPRUVETE 2
Interný identifikátor: 491531
Časť: LOT-0077
Názov: Sklop 77: EPRUVETE 3
Interný identifikátor: 491532
Časť: LOT-0078
Názov: Sklop 78: EPRUVETE 4
Interný identifikátor: 491533
Časť: LOT-0079
Názov: Sklop 79: EPRUVETE 5
Interný identifikátor: 491534
Časť: LOT-0080
Názov: Sklop 80: EPRUVETE 6
Interný identifikátor: 491535
Časť: LOT-0081
Názov: Sklop 81: EPRUVETE 7
Interný identifikátor: 491536
Časť: LOT-0082
Názov: Sklop 82: INDIKATORJI pH
Interný identifikátor: 491537
Časť: LOT-0083
Interný identifikátor: 491538
Časť: LOT-0084
Interný identifikátor: 491539
Časť: LOT-0085
Interný identifikátor: 491540
Časť: LOT-0086
Interný identifikátor: 491541
Časť: LOT-0087
Interný identifikátor: 491542
Časť: LOT-0088
Názov: Sklop 88: PIPETE PASTEUR
Interný identifikátor: 491543
Časť: LOT-0089
Názov: Sklop 89: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 1
Interný identifikátor: 491544
Časť: LOT-0090
Názov: Sklop 90: ZAMAŠKI ZA EPRUVETE 2
Interný identifikátor: 491545
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN 055/RN-26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33900000 Oprema in material za postopke post mortem
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 491456
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 491457
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 491458
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 491459
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 491460
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 491461
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 491462
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 491463
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 491464
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 491465
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 491466
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 491467
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 491468
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 491469
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 491470
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 491471
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 491472
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 491473
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 491474
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 491475
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 491476
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 491477
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 491478
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 491479
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 491480
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 491481
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 491482
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 491483
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: 491484
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: 491485
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: 491486
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: 491487
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: 491488
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 491489
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: 491490
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: 491491
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: 491492
Sklop: LOT-0038
Notranji identifikator: 491493
Sklop: LOT-0039
Notranji identifikator: 491494
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33790000 Laboratorijski, higienski ali farmacevtski izdelki iz stekla
Sklop: LOT-0040
Notranji identifikator: 491495
Sklop: LOT-0041
Notranji identifikator: 491496
Sklop: LOT-0042
Notranji identifikator: 491497
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: 491498
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: 491499
Sklop: LOT-0045
Notranji identifikator: 491500
Sklop: LOT-0046
Notranji identifikator: 491501
Sklop: LOT-0047
Notranji identifikator: 491502
Sklop: LOT-0048
Notranji identifikator: 491503
Sklop: LOT-0049
Notranji identifikator: 491504
Sklop: LOT-0050
Notranji identifikator: 491505
Sklop: LOT-0051
Notranji identifikator: 491506
Sklop: LOT-0052
Notranji identifikator: 491507
Sklop: LOT-0053
Notranji identifikator: 491508
Sklop: LOT-0054
Notranji identifikator: 491509
Sklop: LOT-0055
Notranji identifikator: 491510
Sklop: LOT-0056
Notranji identifikator: 491511
Sklop: LOT-0057
Notranji identifikator: 491512
Sklop: LOT-0058
Notranji identifikator: 491513
Sklop: LOT-0059
Notranji identifikator: 491514
Sklop: LOT-0060
Notranji identifikator: 491515
Sklop: LOT-0061
Notranji identifikator: 491516
Sklop: LOT-0062
Notranji identifikator: 491517
Sklop: LOT-0063
Notranji identifikator: 491518
Sklop: LOT-0064
Notranji identifikator: 491519
Sklop: LOT-0065
Notranji identifikator: 491520
Sklop: LOT-0066
Notranji identifikator: 491521
Sklop: LOT-0067
Notranji identifikator: 491522
Sklop: LOT-0068
Notranji identifikator: 491523
Sklop: LOT-0069
Notranji identifikator: 491524
Sklop: LOT-0070
Notranji identifikator: 491525
Sklop: LOT-0071
Notranji identifikator: 491526
Sklop: LOT-0072
Notranji identifikator: 491527
Sklop: LOT-0073
Notranji identifikator: 491528
Sklop: LOT-0074
Notranji identifikator: 491529
Sklop: LOT-0075
Notranji identifikator: 491530
Sklop: LOT-0076
Notranji identifikator: 491531
Sklop: LOT-0077
Notranji identifikator: 491532
Sklop: LOT-0078
Notranji identifikator: 491533
Sklop: LOT-0079
Notranji identifikator: 491534
Sklop: LOT-0080
Notranji identifikator: 491535
Sklop: LOT-0081
Notranji identifikator: 491536
Sklop: LOT-0082
Notranji identifikator: 491537
Sklop: LOT-0083
Notranji identifikator: 491538
Sklop: LOT-0084
Notranji identifikator: 491539
Sklop: LOT-0085
Notranji identifikator: 491540
Sklop: LOT-0086
Notranji identifikator: 491541
Sklop: LOT-0087
Notranji identifikator: 491542
Sklop: LOT-0088
Notranji identifikator: 491543
Sklop: LOT-0089
Notranji identifikator: 491544
Sklop: LOT-0090
Notranji identifikator: 491545