See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Medicinski potrošni materijal - 2. dio
Описание: Medicinski potrošni materijal - 2-dio
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Grupa predmeta nabave 29
Описание: Grupa predmeta nabave 29
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Grupa predmeta nabave 30
Описание: Grupa predmeta nabave 30
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-30
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Grupa predmeta nabave 31
Описание: Grupa predmeta nabave 31
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-31
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Grupa predmeta nabave 32
Описание: Grupa predmeta nabave 32
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-32
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Grupa predmeta nabave 35
Описание: Grupa predmeta nabave 35
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Grupa predmeta nabave 36
Описание: Grupa predmeta nabave 36
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-36
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Grupa predmeta nabave 37
Описание: Grupa predmeta nabave37
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-37
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Grupa predmeta nabave 38
Описание: Grupa predmeta nabave 38
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-38
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Grupa predmeta nabave 39
Описание: Grupa predmeta nabave 39
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-39
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Grupa predmeta nabave 40
Описание: Grupa predmeta nabave 40
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-40
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Grupa predmeta nabave 41
Описание: Grupa predmeta nabave41
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-41
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Grupa predmeta nabave 42
Описание: Grupa predmeta nabave 42
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-42
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Grupa predmeta nabave 43
Описание: Grupa predmeta nabave 43
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-43
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Grupa predmeta nabave 44
Описание: Grupa predmeta nabave 44
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-44
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Grupa predmeta nabave 45
Описание: Grupa predmeta nabave 45
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-45
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Grupa predmeta nabave 46
Описание: Grupa predmeta nabave 46
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-46
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Grupa predmeta nabave 47
Описание: Grupa predmeta nabave 47
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-47
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Grupa predmeta nabave 48
Описание: Grupa predmeta nabave 48
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-48
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Grupa predmeta nabave 50
Описание: Grupa predmeta nabave 50
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-50
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: Grupa predmeta nabave 53
Описание: Grupa predmeta nabave 53
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-53
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: Grupa predmeta nabave 54
Описание: Grupa predmeta nabave 54
Вътрешен идентификатор: 06B/2026 VV-54
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 06B/2026 VV
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0029
Název: Grupa predmeta nabave 29
Popis: Grupa predmeta nabave 29
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-29
Část: LOT-0030
Název: Grupa predmeta nabave 30
Popis: Grupa predmeta nabave 30
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-30
Část: LOT-0031
Název: Grupa predmeta nabave 31
Popis: Grupa predmeta nabave 31
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-31
Část: LOT-0032
Název: Grupa predmeta nabave 32
Popis: Grupa predmeta nabave 32
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-32
Část: LOT-0035
Název: Grupa predmeta nabave 35
Popis: Grupa predmeta nabave 35
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-35
Část: LOT-0036
Název: Grupa predmeta nabave 36
Popis: Grupa predmeta nabave 36
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-36
Část: LOT-0037
Název: Grupa predmeta nabave 37
Popis: Grupa predmeta nabave37
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-37
Část: LOT-0038
Název: Grupa predmeta nabave 38
Popis: Grupa predmeta nabave 38
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-38
Část: LOT-0039
Název: Grupa predmeta nabave 39
Popis: Grupa predmeta nabave 39
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-39
Část: LOT-0040
Název: Grupa predmeta nabave 40
Popis: Grupa predmeta nabave 40
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-40
Část: LOT-0041
Název: Grupa predmeta nabave 41
Popis: Grupa predmeta nabave41
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-41
Část: LOT-0042
Název: Grupa predmeta nabave 42
Popis: Grupa predmeta nabave 42
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-42
Část: LOT-0043
Název: Grupa predmeta nabave 43
Popis: Grupa predmeta nabave 43
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-43
Část: LOT-0044
Název: Grupa predmeta nabave 44
Popis: Grupa predmeta nabave 44
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-44
Část: LOT-0045
Název: Grupa predmeta nabave 45
Popis: Grupa predmeta nabave 45
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-45
Část: LOT-0046
Název: Grupa predmeta nabave 46
Popis: Grupa predmeta nabave 46
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-46
Část: LOT-0047
Název: Grupa predmeta nabave 47
Popis: Grupa predmeta nabave 47
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-47
Část: LOT-0048
Název: Grupa predmeta nabave 48
Popis: Grupa predmeta nabave 48
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-48
Část: LOT-0050
Název: Grupa predmeta nabave 50
Popis: Grupa predmeta nabave 50
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-50
Část: LOT-0053
Název: Grupa predmeta nabave 53
Popis: Grupa predmeta nabave 53
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-53
Část: LOT-0054
Název: Grupa predmeta nabave 54
Popis: Grupa predmeta nabave 54
Interní identifikátor: 06B/2026 VV-54
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 06B/2026 VV
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Grupa predmeta nabave 29
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 29
Intern ID: 06B/2026 VV-29
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: Grupa predmeta nabave 30
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 30
Intern ID: 06B/2026 VV-30
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: Grupa predmeta nabave 31
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 31
Intern ID: 06B/2026 VV-31
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Grupa predmeta nabave 32
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 32
Intern ID: 06B/2026 VV-32
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: Grupa predmeta nabave 35
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 35
Intern ID: 06B/2026 VV-35
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: Grupa predmeta nabave 36
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 36
Intern ID: 06B/2026 VV-36
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: Grupa predmeta nabave 37
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave37
Intern ID: 06B/2026 VV-37
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: Grupa predmeta nabave 38
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 38
Intern ID: 06B/2026 VV-38
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: Grupa predmeta nabave 39
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 39
Intern ID: 06B/2026 VV-39
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: Grupa predmeta nabave 40
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 40
Intern ID: 06B/2026 VV-40
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: Grupa predmeta nabave 41
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave41
Intern ID: 06B/2026 VV-41
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: Grupa predmeta nabave 42
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 42
Intern ID: 06B/2026 VV-42
Delkontrakt: LOT-0043
Titel: Grupa predmeta nabave 43
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 43
Intern ID: 06B/2026 VV-43
Delkontrakt: LOT-0044
Titel: Grupa predmeta nabave 44
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 44
Intern ID: 06B/2026 VV-44
Delkontrakt: LOT-0045
Titel: Grupa predmeta nabave 45
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 45
Intern ID: 06B/2026 VV-45
Delkontrakt: LOT-0046
Titel: Grupa predmeta nabave 46
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 46
Intern ID: 06B/2026 VV-46
Delkontrakt: LOT-0047
Titel: Grupa predmeta nabave 47
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 47
Intern ID: 06B/2026 VV-47
Delkontrakt: LOT-0048
Titel: Grupa predmeta nabave 48
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 48
Intern ID: 06B/2026 VV-48
Delkontrakt: LOT-0050
Titel: Grupa predmeta nabave 50
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 50
Intern ID: 06B/2026 VV-50
Delkontrakt: LOT-0053
Titel: Grupa predmeta nabave 53
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 53
Intern ID: 06B/2026 VV-53
Delkontrakt: LOT-0054
Titel: Grupa predmeta nabave 54
Beskrivelse: Grupa predmeta nabave 54
Intern ID: 06B/2026 VV-54
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 06B/2026 VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0029
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 29
Interne Kennung: 06B/2026 VV-29
Los: LOT-0030
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 30
Interne Kennung: 06B/2026 VV-30
Los: LOT-0031
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 31
Interne Kennung: 06B/2026 VV-31
Los: LOT-0032
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 32
Interne Kennung: 06B/2026 VV-32
Los: LOT-0035
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 35
Interne Kennung: 06B/2026 VV-35
Los: LOT-0036
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 36
Interne Kennung: 06B/2026 VV-36
Los: LOT-0037
Beschreibung: Grupa predmeta nabave37
Interne Kennung: 06B/2026 VV-37
Los: LOT-0038
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 38
Interne Kennung: 06B/2026 VV-38
Los: LOT-0039
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 39
Interne Kennung: 06B/2026 VV-39
Los: LOT-0040
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 40
Interne Kennung: 06B/2026 VV-40
Los: LOT-0041
Beschreibung: Grupa predmeta nabave41
Interne Kennung: 06B/2026 VV-41
Los: LOT-0042
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 42
Interne Kennung: 06B/2026 VV-42
Los: LOT-0043
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 43
Interne Kennung: 06B/2026 VV-43
Los: LOT-0044
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 44
Interne Kennung: 06B/2026 VV-44
Los: LOT-0045
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 45
Interne Kennung: 06B/2026 VV-45
Los: LOT-0046
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 46
Interne Kennung: 06B/2026 VV-46
Los: LOT-0047
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 47
Interne Kennung: 06B/2026 VV-47
Los: LOT-0048
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 48
Interne Kennung: 06B/2026 VV-48
Los: LOT-0050
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 50
Interne Kennung: 06B/2026 VV-50
Los: LOT-0053
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 53
Interne Kennung: 06B/2026 VV-53
Los: LOT-0054
Beschreibung: Grupa predmeta nabave 54
Interne Kennung: 06B/2026 VV-54
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 29
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 29
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-29
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 30
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 30
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-30
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 31
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 31
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-31
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 32
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 32
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-32
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 35
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 35
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-35
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 36
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 36
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-36
Παρτίδα: LOT-0037
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 37
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave37
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-37
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 38
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 38
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-38
Παρτίδα: LOT-0039
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 39
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 39
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-39
Παρτίδα: LOT-0040
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 40
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 40
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-40
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 41
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave41
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-41
Παρτίδα: LOT-0042
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 42
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 42
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-42
Παρτίδα: LOT-0043
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 43
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 43
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-43
Παρτίδα: LOT-0044
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 44
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 44
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-44
Παρτίδα: LOT-0045
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 45
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 45
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-45
Παρτίδα: LOT-0046
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 46
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 46
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-46
Παρτίδα: LOT-0047
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 47
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 47
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-47
Παρτίδα: LOT-0048
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 48
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 48
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-48
Παρτίδα: LOT-0050
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 50
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 50
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-50
Παρτίδα: LOT-0053
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 53
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 53
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-53
Παρτίδα: LOT-0054
Τίτλος: Grupa predmeta nabave 54
Περιγραφή: Grupa predmeta nabave 54
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 06B/2026 VV-54
Internal identifier: 06B/2026 VV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0029
Title: Grupa predmeta nabave 29
Description: Grupa predmeta nabave 29
Internal identifier: 06B/2026 VV-29
Lot: LOT-0030
Title: Grupa predmeta nabave 30
Description: Grupa predmeta nabave 30
Internal identifier: 06B/2026 VV-30
Lot: LOT-0031
Title: Grupa predmeta nabave 31
Description: Grupa predmeta nabave 31
Internal identifier: 06B/2026 VV-31
Lot: LOT-0032
Title: Grupa predmeta nabave 32
Description: Grupa predmeta nabave 32
Internal identifier: 06B/2026 VV-32
Lot: LOT-0035
Title: Grupa predmeta nabave 35
Description: Grupa predmeta nabave 35
Internal identifier: 06B/2026 VV-35
Lot: LOT-0036
Title: Grupa predmeta nabave 36
Description: Grupa predmeta nabave 36
Internal identifier: 06B/2026 VV-36
Lot: LOT-0037
Title: Grupa predmeta nabave 37
Description: Grupa predmeta nabave37
Internal identifier: 06B/2026 VV-37
Lot: LOT-0038
Title: Grupa predmeta nabave 38
Description: Grupa predmeta nabave 38
Internal identifier: 06B/2026 VV-38
Lot: LOT-0039
Title: Grupa predmeta nabave 39
Description: Grupa predmeta nabave 39
Internal identifier: 06B/2026 VV-39
Lot: LOT-0040
Title: Grupa predmeta nabave 40
Description: Grupa predmeta nabave 40
Internal identifier: 06B/2026 VV-40
Lot: LOT-0041
Title: Grupa predmeta nabave 41
Description: Grupa predmeta nabave41
Internal identifier: 06B/2026 VV-41
Lot: LOT-0042
Title: Grupa predmeta nabave 42
Description: Grupa predmeta nabave 42
Internal identifier: 06B/2026 VV-42
Lot: LOT-0043
Title: Grupa predmeta nabave 43
Description: Grupa predmeta nabave 43
Internal identifier: 06B/2026 VV-43
Lot: LOT-0044
Title: Grupa predmeta nabave 44
Description: Grupa predmeta nabave 44
Internal identifier: 06B/2026 VV-44
Lot: LOT-0045
Title: Grupa predmeta nabave 45
Description: Grupa predmeta nabave 45
Internal identifier: 06B/2026 VV-45
Lot: LOT-0046
Title: Grupa predmeta nabave 46
Description: Grupa predmeta nabave 46
Internal identifier: 06B/2026 VV-46
Lot: LOT-0047
Title: Grupa predmeta nabave 47
Description: Grupa predmeta nabave 47
Internal identifier: 06B/2026 VV-47
Lot: LOT-0048
Title: Grupa predmeta nabave 48
Description: Grupa predmeta nabave 48
Internal identifier: 06B/2026 VV-48
Lot: LOT-0050
Title: Grupa predmeta nabave 50
Description: Grupa predmeta nabave 50
Internal identifier: 06B/2026 VV-50
Lot: LOT-0053
Title: Grupa predmeta nabave 53
Description: Grupa predmeta nabave 53
Internal identifier: 06B/2026 VV-53
Lot: LOT-0054
Title: Grupa predmeta nabave 54
Description: Grupa predmeta nabave 54
Internal identifier: 06B/2026 VV-54
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0029
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 29
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 29
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-29
Osa: LOT-0030
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 30
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 30
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-30
Osa: LOT-0031
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 31
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 31
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-31
Osa: LOT-0032
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 32
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 32
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-32
Osa: LOT-0035
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 35
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 35
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-35
Osa: LOT-0036
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 36
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 36
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-36
Osa: LOT-0037
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 37
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave37
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-37
Osa: LOT-0038
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 38
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 38
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-38
Osa: LOT-0039
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 39
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 39
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-39
Osa: LOT-0040
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 40
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 40
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-40
Osa: LOT-0041
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 41
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave41
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-41
Osa: LOT-0042
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 42
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 42
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-42
Osa: LOT-0043
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 43
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 43
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-43
Osa: LOT-0044
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 44
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 44
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-44
Osa: LOT-0045
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 45
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 45
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-45
Osa: LOT-0046
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 46
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 46
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-46
Osa: LOT-0047
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 47
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 47
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-47
Osa: LOT-0048
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 48
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 48
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-48
Osa: LOT-0050
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 50
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 50
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-50
Osa: LOT-0053
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 53
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 53
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-53
Osa: LOT-0054
Pealkiri: Grupa predmeta nabave 54
Kirjeldus: Grupa predmeta nabave 54
Sisemine tunnus: 06B/2026 VV-54
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 29
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 29
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-29
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 30
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 30
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-30
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 31
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 31
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-31
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 32
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 32
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-32
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 35
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 35
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-35
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 36
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 36
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-36
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 37
Kuvaus: Grupa predmeta nabave37
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-37
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 38
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 38
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-38
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 39
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 39
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-39
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 40
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 40
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-40
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 41
Kuvaus: Grupa predmeta nabave41
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-41
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 42
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 42
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-42
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 43
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 43
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-43
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 44
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 44
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-44
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 45
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 45
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-45
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 46
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 46
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-46
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 47
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 47
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-47
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 48
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 48
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-48
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 50
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 50
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-50
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 53
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 53
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-53
Ilmoituksen nimi: Grupa predmeta nabave 54
Kuvaus: Grupa predmeta nabave 54
Sisäinen tunniste: 06B/2026 VV-54
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 06B/2026 VV
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Titre: Grupa predmeta nabave 29
Identifiant interne: 06B/2026 VV-29
Titre: Grupa predmeta nabave 30
Identifiant interne: 06B/2026 VV-30
Titre: Grupa predmeta nabave 31
Identifiant interne: 06B/2026 VV-31
Titre: Grupa predmeta nabave 32
Identifiant interne: 06B/2026 VV-32
Titre: Grupa predmeta nabave 35
Identifiant interne: 06B/2026 VV-35
Titre: Grupa predmeta nabave 36
Identifiant interne: 06B/2026 VV-36
Titre: Grupa predmeta nabave 37
Identifiant interne: 06B/2026 VV-37
Titre: Grupa predmeta nabave 38
Identifiant interne: 06B/2026 VV-38
Titre: Grupa predmeta nabave 39
Identifiant interne: 06B/2026 VV-39
Titre: Grupa predmeta nabave 40
Identifiant interne: 06B/2026 VV-40
Titre: Grupa predmeta nabave 41
Identifiant interne: 06B/2026 VV-41
Titre: Grupa predmeta nabave 42
Identifiant interne: 06B/2026 VV-42
Titre: Grupa predmeta nabave 43
Identifiant interne: 06B/2026 VV-43
Titre: Grupa predmeta nabave 44
Identifiant interne: 06B/2026 VV-44
Titre: Grupa predmeta nabave 45
Identifiant interne: 06B/2026 VV-45
Titre: Grupa predmeta nabave 46
Identifiant interne: 06B/2026 VV-46
Titre: Grupa predmeta nabave 47
Identifiant interne: 06B/2026 VV-47
Titre: Grupa predmeta nabave 48
Identifiant interne: 06B/2026 VV-48
Titre: Grupa predmeta nabave 50
Identifiant interne: 06B/2026 VV-50
Titre: Grupa predmeta nabave 53
Identifiant interne: 06B/2026 VV-53
Titre: Grupa predmeta nabave 54
Identifiant interne: 06B/2026 VV-54
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0029
Teideal: Grupa predmeta nabave 29
Cur síos: Grupa predmeta nabave 29
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-29
Luchtóg: LOT-0030
Teideal: Grupa predmeta nabave 30
Cur síos: Grupa predmeta nabave 30
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-30
Luchtóg: LOT-0031
Teideal: Grupa predmeta nabave 31
Cur síos: Grupa predmeta nabave 31
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-31
Luchtóg: LOT-0032
Teideal: Grupa predmeta nabave 32
Cur síos: Grupa predmeta nabave 32
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-32
Luchtóg: LOT-0035
Teideal: Grupa predmeta nabave 35
Cur síos: Grupa predmeta nabave 35
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-35
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: Grupa predmeta nabave 36
Cur síos: Grupa predmeta nabave 36
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-36
Luchtóg: LOT-0037
Teideal: Grupa predmeta nabave 37
Cur síos: Grupa predmeta nabave37
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-37
Luchtóg: LOT-0038
Teideal: Grupa predmeta nabave 38
Cur síos: Grupa predmeta nabave 38
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-38
Luchtóg: LOT-0039
Teideal: Grupa predmeta nabave 39
Cur síos: Grupa predmeta nabave 39
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-39
Luchtóg: LOT-0040
Teideal: Grupa predmeta nabave 40
Cur síos: Grupa predmeta nabave 40
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-40
Luchtóg: LOT-0041
Teideal: Grupa predmeta nabave 41
Cur síos: Grupa predmeta nabave41
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-41
Luchtóg: LOT-0042
Teideal: Grupa predmeta nabave 42
Cur síos: Grupa predmeta nabave 42
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-42
Luchtóg: LOT-0043
Teideal: Grupa predmeta nabave 43
Cur síos: Grupa predmeta nabave 43
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-43
Luchtóg: LOT-0044
Teideal: Grupa predmeta nabave 44
Cur síos: Grupa predmeta nabave 44
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-44
Luchtóg: LOT-0045
Teideal: Grupa predmeta nabave 45
Cur síos: Grupa predmeta nabave 45
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-45
Luchtóg: LOT-0046
Teideal: Grupa predmeta nabave 46
Cur síos: Grupa predmeta nabave 46
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-46
Luchtóg: LOT-0047
Teideal: Grupa predmeta nabave 47
Cur síos: Grupa predmeta nabave 47
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-47
Luchtóg: LOT-0048
Teideal: Grupa predmeta nabave 48
Cur síos: Grupa predmeta nabave 48
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-48
Luchtóg: LOT-0050
Teideal: Grupa predmeta nabave 50
Cur síos: Grupa predmeta nabave 50
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-50
Luchtóg: LOT-0053
Teideal: Grupa predmeta nabave 53
Cur síos: Grupa predmeta nabave 53
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-53
Luchtóg: LOT-0054
Teideal: Grupa predmeta nabave 54
Cur síos: Grupa predmeta nabave 54
Aitheantóir inmheánach: 06B/2026 VV-54
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 06B/2026 VV
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0029
Cím: Grupa predmeta nabave 29
Leírás: Grupa predmeta nabave 29
Belső azonosító: 06B/2026 VV-29
Rész: LOT-0030
Cím: Grupa predmeta nabave 30
Leírás: Grupa predmeta nabave 30
Belső azonosító: 06B/2026 VV-30
Rész: LOT-0031
Cím: Grupa predmeta nabave 31
Leírás: Grupa predmeta nabave 31
Belső azonosító: 06B/2026 VV-31
Rész: LOT-0032
Cím: Grupa predmeta nabave 32
Leírás: Grupa predmeta nabave 32
Belső azonosító: 06B/2026 VV-32
Rész: LOT-0035
Cím: Grupa predmeta nabave 35
Leírás: Grupa predmeta nabave 35
Belső azonosító: 06B/2026 VV-35
Rész: LOT-0036
Cím: Grupa predmeta nabave 36
Leírás: Grupa predmeta nabave 36
Belső azonosító: 06B/2026 VV-36
Rész: LOT-0037
Cím: Grupa predmeta nabave 37
Leírás: Grupa predmeta nabave37
Belső azonosító: 06B/2026 VV-37
Rész: LOT-0038
Cím: Grupa predmeta nabave 38
Leírás: Grupa predmeta nabave 38
Belső azonosító: 06B/2026 VV-38
Rész: LOT-0039
Cím: Grupa predmeta nabave 39
Leírás: Grupa predmeta nabave 39
Belső azonosító: 06B/2026 VV-39
Rész: LOT-0040
Cím: Grupa predmeta nabave 40
Leírás: Grupa predmeta nabave 40
Belső azonosító: 06B/2026 VV-40
Rész: LOT-0041
Cím: Grupa predmeta nabave 41
Leírás: Grupa predmeta nabave41
Belső azonosító: 06B/2026 VV-41
Rész: LOT-0042
Cím: Grupa predmeta nabave 42
Leírás: Grupa predmeta nabave 42
Belső azonosító: 06B/2026 VV-42
Rész: LOT-0043
Cím: Grupa predmeta nabave 43
Leírás: Grupa predmeta nabave 43
Belső azonosító: 06B/2026 VV-43
Rész: LOT-0044
Cím: Grupa predmeta nabave 44
Leírás: Grupa predmeta nabave 44
Belső azonosító: 06B/2026 VV-44
Rész: LOT-0045
Cím: Grupa predmeta nabave 45
Leírás: Grupa predmeta nabave 45
Belső azonosító: 06B/2026 VV-45
Rész: LOT-0046
Cím: Grupa predmeta nabave 46
Leírás: Grupa predmeta nabave 46
Belső azonosító: 06B/2026 VV-46
Rész: LOT-0047
Cím: Grupa predmeta nabave 47
Leírás: Grupa predmeta nabave 47
Belső azonosító: 06B/2026 VV-47
Rész: LOT-0048
Cím: Grupa predmeta nabave 48
Leírás: Grupa predmeta nabave 48
Belső azonosító: 06B/2026 VV-48
Rész: LOT-0050
Cím: Grupa predmeta nabave 50
Leírás: Grupa predmeta nabave 50
Belső azonosító: 06B/2026 VV-50
Rész: LOT-0053
Cím: Grupa predmeta nabave 53
Leírás: Grupa predmeta nabave 53
Belső azonosító: 06B/2026 VV-53
Rész: LOT-0054
Cím: Grupa predmeta nabave 54
Leírás: Grupa predmeta nabave 54
Belső azonosító: 06B/2026 VV-54
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 29
Apraksts: Grupa predmeta nabave 29
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 30
Apraksts: Grupa predmeta nabave 30
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 31
Apraksts: Grupa predmeta nabave 31
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 32
Apraksts: Grupa predmeta nabave 32
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-32
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 35
Apraksts: Grupa predmeta nabave 35
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 36
Apraksts: Grupa predmeta nabave 36
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-36
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 37
Apraksts: Grupa predmeta nabave37
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 38
Apraksts: Grupa predmeta nabave 38
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-38
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 39
Apraksts: Grupa predmeta nabave 39
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-39
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 40
Apraksts: Grupa predmeta nabave 40
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 41
Apraksts: Grupa predmeta nabave41
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-41
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 42
Apraksts: Grupa predmeta nabave 42
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-42
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 43
Apraksts: Grupa predmeta nabave 43
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-43
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 44
Apraksts: Grupa predmeta nabave 44
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-44
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 45
Apraksts: Grupa predmeta nabave 45
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-45
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 46
Apraksts: Grupa predmeta nabave 46
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-46
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 47
Apraksts: Grupa predmeta nabave 47
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-47
Daļa: LOT-0048
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 48
Apraksts: Grupa predmeta nabave 48
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-48
Daļa: LOT-0050
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 50
Apraksts: Grupa predmeta nabave 50
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-50
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 53
Apraksts: Grupa predmeta nabave 53
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-53
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: Grupa predmeta nabave 54
Apraksts: Grupa predmeta nabave 54
Iekšējais identifikators: 06B/2026 VV-54
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 06B/2026 VV
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0029
Titlu: Grupa predmeta nabave 29
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 29
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-29
Lott: LOT-0030
Titlu: Grupa predmeta nabave 30
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 30
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-30
Lott: LOT-0031
Titlu: Grupa predmeta nabave 31
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 31
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-31
Lott: LOT-0032
Titlu: Grupa predmeta nabave 32
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 32
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-32
Lott: LOT-0035
Titlu: Grupa predmeta nabave 35
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 35
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-35
Lott: LOT-0036
Titlu: Grupa predmeta nabave 36
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 36
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-36
Lott: LOT-0037
Titlu: Grupa predmeta nabave 37
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave37
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-37
Lott: LOT-0038
Titlu: Grupa predmeta nabave 38
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 38
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-38
Lott: LOT-0039
Titlu: Grupa predmeta nabave 39
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 39
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-39
Lott: LOT-0040
Titlu: Grupa predmeta nabave 40
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 40
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-40
Lott: LOT-0041
Titlu: Grupa predmeta nabave 41
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave41
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-41
Lott: LOT-0042
Titlu: Grupa predmeta nabave 42
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 42
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-42
Lott: LOT-0043
Titlu: Grupa predmeta nabave 43
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 43
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-43
Lott: LOT-0044
Titlu: Grupa predmeta nabave 44
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 44
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-44
Lott: LOT-0045
Titlu: Grupa predmeta nabave 45
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 45
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-45
Lott: LOT-0046
Titlu: Grupa predmeta nabave 46
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 46
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-46
Lott: LOT-0047
Titlu: Grupa predmeta nabave 47
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 47
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-47
Lott: LOT-0048
Titlu: Grupa predmeta nabave 48
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 48
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-48
Lott: LOT-0050
Titlu: Grupa predmeta nabave 50
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 50
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-50
Lott: LOT-0053
Titlu: Grupa predmeta nabave 53
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 53
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-53
Lott: LOT-0054
Titlu: Grupa predmeta nabave 54
Deskrizzjoni: Grupa predmeta nabave 54
Identifikatur intern: 06B/2026 VV-54
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0029
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 29
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-29
Perceel: LOT-0030
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 30
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-30
Perceel: LOT-0031
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 31
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-31
Perceel: LOT-0032
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 32
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-32
Perceel: LOT-0035
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 35
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-35
Perceel: LOT-0036
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 36
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-36
Perceel: LOT-0037
Beschrijving: Grupa predmeta nabave37
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-37
Perceel: LOT-0038
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 38
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-38
Perceel: LOT-0039
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 39
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-39
Perceel: LOT-0040
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 40
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-40
Perceel: LOT-0041
Beschrijving: Grupa predmeta nabave41
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-41
Perceel: LOT-0042
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 42
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-42
Perceel: LOT-0043
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 43
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-43
Perceel: LOT-0044
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 44
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-44
Perceel: LOT-0045
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 45
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-45
Perceel: LOT-0046
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 46
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-46
Perceel: LOT-0047
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 47
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-47
Perceel: LOT-0048
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 48
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-48
Perceel: LOT-0050
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 50
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-50
Perceel: LOT-0053
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 53
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-53
Perceel: LOT-0054
Beschrijving: Grupa predmeta nabave 54
Interne identificatiecode: 06B/2026 VV-54
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Grupa predmeta nabave 29
Opis: Grupa predmeta nabave 29
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Grupa predmeta nabave 30
Opis: Grupa predmeta nabave 30
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Grupa predmeta nabave 31
Opis: Grupa predmeta nabave 31
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Grupa predmeta nabave 32
Opis: Grupa predmeta nabave 32
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-32
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Grupa predmeta nabave 35
Opis: Grupa predmeta nabave 35
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Grupa predmeta nabave 36
Opis: Grupa predmeta nabave 36
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-36
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Grupa predmeta nabave 37
Opis: Grupa predmeta nabave37
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Grupa predmeta nabave 38
Opis: Grupa predmeta nabave 38
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Grupa predmeta nabave 39
Opis: Grupa predmeta nabave 39
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-39
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Grupa predmeta nabave 40
Opis: Grupa predmeta nabave 40
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Grupa predmeta nabave 41
Opis: Grupa predmeta nabave41
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-41
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Grupa predmeta nabave 42
Opis: Grupa predmeta nabave 42
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-42
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: Grupa predmeta nabave 43
Opis: Grupa predmeta nabave 43
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-43
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Grupa predmeta nabave 44
Opis: Grupa predmeta nabave 44
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-44
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: Grupa predmeta nabave 45
Opis: Grupa predmeta nabave 45
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-45
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: Grupa predmeta nabave 46
Opis: Grupa predmeta nabave 46
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-46
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Grupa predmeta nabave 47
Opis: Grupa predmeta nabave 47
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-47
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: Grupa predmeta nabave 48
Opis: Grupa predmeta nabave 48
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-48
Część zamówienia: LOT-0050
Tytuł: Grupa predmeta nabave 50
Opis: Grupa predmeta nabave 50
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-50
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: Grupa predmeta nabave 53
Opis: Grupa predmeta nabave 53
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-53
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: Grupa predmeta nabave 54
Opis: Grupa predmeta nabave 54
Wewnętrzny identyfikator: 06B/2026 VV-54
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 06B/2026 VV
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
5. Lote
Lote: LOT-0029
Título: Grupa predmeta nabave 29
Descrição: Grupa predmeta nabave 29
Identificador interno: 06B/2026 VV-29
Lote: LOT-0030
Título: Grupa predmeta nabave 30
Descrição: Grupa predmeta nabave 30
Identificador interno: 06B/2026 VV-30
Lote: LOT-0031
Título: Grupa predmeta nabave 31
Descrição: Grupa predmeta nabave 31
Identificador interno: 06B/2026 VV-31
Lote: LOT-0032
Título: Grupa predmeta nabave 32
Descrição: Grupa predmeta nabave 32
Identificador interno: 06B/2026 VV-32
Lote: LOT-0035
Título: Grupa predmeta nabave 35
Descrição: Grupa predmeta nabave 35
Identificador interno: 06B/2026 VV-35
Lote: LOT-0036
Título: Grupa predmeta nabave 36
Descrição: Grupa predmeta nabave 36
Identificador interno: 06B/2026 VV-36
Lote: LOT-0037
Título: Grupa predmeta nabave 37
Descrição: Grupa predmeta nabave37
Identificador interno: 06B/2026 VV-37
Lote: LOT-0038
Título: Grupa predmeta nabave 38
Descrição: Grupa predmeta nabave 38
Identificador interno: 06B/2026 VV-38
Lote: LOT-0039
Título: Grupa predmeta nabave 39
Descrição: Grupa predmeta nabave 39
Identificador interno: 06B/2026 VV-39
Lote: LOT-0040
Título: Grupa predmeta nabave 40
Descrição: Grupa predmeta nabave 40
Identificador interno: 06B/2026 VV-40
Lote: LOT-0041
Título: Grupa predmeta nabave 41
Descrição: Grupa predmeta nabave41
Identificador interno: 06B/2026 VV-41
Lote: LOT-0042
Título: Grupa predmeta nabave 42
Descrição: Grupa predmeta nabave 42
Identificador interno: 06B/2026 VV-42
Lote: LOT-0043
Título: Grupa predmeta nabave 43
Descrição: Grupa predmeta nabave 43
Identificador interno: 06B/2026 VV-43
Lote: LOT-0044
Título: Grupa predmeta nabave 44
Descrição: Grupa predmeta nabave 44
Identificador interno: 06B/2026 VV-44
Lote: LOT-0045
Título: Grupa predmeta nabave 45
Descrição: Grupa predmeta nabave 45
Identificador interno: 06B/2026 VV-45
Lote: LOT-0046
Título: Grupa predmeta nabave 46
Descrição: Grupa predmeta nabave 46
Identificador interno: 06B/2026 VV-46
Lote: LOT-0047
Título: Grupa predmeta nabave 47
Descrição: Grupa predmeta nabave 47
Identificador interno: 06B/2026 VV-47
Lote: LOT-0048
Título: Grupa predmeta nabave 48
Descrição: Grupa predmeta nabave 48
Identificador interno: 06B/2026 VV-48
Lote: LOT-0050
Título: Grupa predmeta nabave 50
Descrição: Grupa predmeta nabave 50
Identificador interno: 06B/2026 VV-50
Lote: LOT-0053
Título: Grupa predmeta nabave 53
Descrição: Grupa predmeta nabave 53
Identificador interno: 06B/2026 VV-53
Lote: LOT-0054
Título: Grupa predmeta nabave 54
Descrição: Grupa predmeta nabave 54
Identificador interno: 06B/2026 VV-54
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 06B/2026 VV
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Descriere: Grupa predmeta nabave 29
Identificator intern: 06B/2026 VV-29
Descriere: Grupa predmeta nabave 30
Identificator intern: 06B/2026 VV-30
Descriere: Grupa predmeta nabave 31
Identificator intern: 06B/2026 VV-31
Descriere: Grupa predmeta nabave 32
Identificator intern: 06B/2026 VV-32
Descriere: Grupa predmeta nabave 35
Identificator intern: 06B/2026 VV-35
Descriere: Grupa predmeta nabave 36
Identificator intern: 06B/2026 VV-36
Descriere: Grupa predmeta nabave37
Identificator intern: 06B/2026 VV-37
Descriere: Grupa predmeta nabave 38
Identificator intern: 06B/2026 VV-38
Descriere: Grupa predmeta nabave 39
Identificator intern: 06B/2026 VV-39
Descriere: Grupa predmeta nabave 40
Identificator intern: 06B/2026 VV-40
Descriere: Grupa predmeta nabave41
Identificator intern: 06B/2026 VV-41
Descriere: Grupa predmeta nabave 42
Identificator intern: 06B/2026 VV-42
Descriere: Grupa predmeta nabave 43
Identificator intern: 06B/2026 VV-43
Descriere: Grupa predmeta nabave 44
Identificator intern: 06B/2026 VV-44
Descriere: Grupa predmeta nabave 45
Identificator intern: 06B/2026 VV-45
Descriere: Grupa predmeta nabave 46
Identificator intern: 06B/2026 VV-46
Descriere: Grupa predmeta nabave 47
Identificator intern: 06B/2026 VV-47
Descriere: Grupa predmeta nabave 48
Identificator intern: 06B/2026 VV-48
Descriere: Grupa predmeta nabave 50
Identificator intern: 06B/2026 VV-50
Descriere: Grupa predmeta nabave 53
Identificator intern: 06B/2026 VV-53
Descriere: Grupa predmeta nabave 54
Identificator intern: 06B/2026 VV-54
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 06B/2026 VV
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0029
Názov: Grupa predmeta nabave 29
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-29
Časť: LOT-0030
Názov: Grupa predmeta nabave 30
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-30
Časť: LOT-0031
Názov: Grupa predmeta nabave 31
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-31
Časť: LOT-0032
Názov: Grupa predmeta nabave 32
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-32
Časť: LOT-0035
Názov: Grupa predmeta nabave 35
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-35
Časť: LOT-0036
Názov: Grupa predmeta nabave 36
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-36
Časť: LOT-0037
Názov: Grupa predmeta nabave 37
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-37
Časť: LOT-0038
Názov: Grupa predmeta nabave 38
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-38
Časť: LOT-0039
Názov: Grupa predmeta nabave 39
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-39
Časť: LOT-0040
Názov: Grupa predmeta nabave 40
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-40
Časť: LOT-0041
Názov: Grupa predmeta nabave 41
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-41
Časť: LOT-0042
Názov: Grupa predmeta nabave 42
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-42
Časť: LOT-0043
Názov: Grupa predmeta nabave 43
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-43
Časť: LOT-0044
Názov: Grupa predmeta nabave 44
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-44
Časť: LOT-0045
Názov: Grupa predmeta nabave 45
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-45
Časť: LOT-0046
Názov: Grupa predmeta nabave 46
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-46
Časť: LOT-0047
Názov: Grupa predmeta nabave 47
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-47
Časť: LOT-0048
Názov: Grupa predmeta nabave 48
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-48
Časť: LOT-0050
Názov: Grupa predmeta nabave 50
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-50
Časť: LOT-0053
Názov: Grupa predmeta nabave 53
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-53
Časť: LOT-0054
Názov: Grupa predmeta nabave 54
Interný identifikátor: 06B/2026 VV-54
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 06B/2026 VV
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0029
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 29
Intern identifierare: 06B/2026 VV-29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 30
Intern identifierare: 06B/2026 VV-30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 31
Intern identifierare: 06B/2026 VV-31
Del (anbudsområde): LOT-0032
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 32
Intern identifierare: 06B/2026 VV-32
Del (anbudsområde): LOT-0035
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 35
Intern identifierare: 06B/2026 VV-35
Del (anbudsområde): LOT-0036
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 36
Intern identifierare: 06B/2026 VV-36
Del (anbudsområde): LOT-0037
Beskrivning: Grupa predmeta nabave37
Intern identifierare: 06B/2026 VV-37
Del (anbudsområde): LOT-0038
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 38
Intern identifierare: 06B/2026 VV-38
Del (anbudsområde): LOT-0039
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 39
Intern identifierare: 06B/2026 VV-39
Del (anbudsområde): LOT-0040
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 40
Intern identifierare: 06B/2026 VV-40
Del (anbudsområde): LOT-0041
Beskrivning: Grupa predmeta nabave41
Intern identifierare: 06B/2026 VV-41
Del (anbudsområde): LOT-0042
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 42
Intern identifierare: 06B/2026 VV-42
Del (anbudsområde): LOT-0043
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 43
Intern identifierare: 06B/2026 VV-43
Del (anbudsområde): LOT-0044
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 44
Intern identifierare: 06B/2026 VV-44
Del (anbudsområde): LOT-0045
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 45
Intern identifierare: 06B/2026 VV-45
Del (anbudsområde): LOT-0046
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 46
Intern identifierare: 06B/2026 VV-46
Del (anbudsområde): LOT-0047
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 47
Intern identifierare: 06B/2026 VV-47
Del (anbudsområde): LOT-0048
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 48
Intern identifierare: 06B/2026 VV-48
Del (anbudsområde): LOT-0050
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 50
Intern identifierare: 06B/2026 VV-50
Del (anbudsområde): LOT-0053
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 53
Intern identifierare: 06B/2026 VV-53
Del (anbudsområde): LOT-0054
Beskrivning: Grupa predmeta nabave 54
Intern identifierare: 06B/2026 VV-54