Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45233140 Пътни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45221000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на мостове, виадукти, тунели и подлези, 45230000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти, 45220000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на строителни съоръжения
Място на изпълнение
Град: Łagów
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Kielecki (PL721)
Държава: Полша
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233140 Travaux routiers
Nomenclature complémentaire (cpv): 45221000 Travaux de construction de ponts et de tunnels, de puits et de passages souterrains, 45230000 Travaux de construction de pipelines, de lignes de communication et d'énergie, d'autoroutes, de routes, d'aérodromes et de voies ferrées; travaux de nivelage, 45220000 Ouvrages d'art et de génie civil
Lieu d’exécution
Ville: Łagów
Subdivision pays (NUTS): Kielecki (PL721)
Pays: Pologne
415336-2026 - Konkursas
Lenkija – Kelio darbai – Budowa obwodnicy Łagowa w ciągu DW756 – etap I
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasBudowa obwodnicy Łagowa w ciągu DW756 – etap I
Aprašymas1. Przedmiotem zamówienia pn. „Budowa obwodnicy Łagowa w ciągu DW756 - etap I” jest budowa po nowym śladzie (po zachodniej stronie Łagowa) odcinka drogi wojewódzkiej nr 756, od skrzyżowania w km ok. 28+311 istniejącej DW 756 (koniec węzła S74) do skrzyżowania z istniejącą DK 74 wraz z instalacjami i wyposażeniem drogi, infrastrukturą niezbędną do funkcjonowania drogi, w tym budową ścieżki rowerowej oraz dwóch obiektów mostowych: nad rzeką Łagowicą (długość obiektu – 139,0 m) i potokiem Sosna (długość obiektu – 104,0 m). Całkowita długość planowanej inwestycji wynosi ok. 1,5 km. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Vidaus identifikatoriusN-WZ.26.1.44.2026.BP
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Pagrindiniai procedūros ypatumaiAdres strony prowadzonego postępowania: https://szdw-kielce.logintrade.net/zapytania_email,233279,2e4b7575a84127089b9c1e4c9b0867f2.html
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233140 Kelio darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45221000 Tiltų ir tunelių, šachtų, požeminių perėjų ir metro statybos darbai, 45230000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų, greitkelių, kelių, aerodromų ir geležinkelių statybos darbai; paviršių lyginimo darbai, 45220000 Inžinerijos ir statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45233140 Obras em estradas
Classificação adicional (cpv): 45221000 Construção de pontes, túneis, poços e passagens subterrâneas, 45230000 Construção de condutas de longa distância, de linhas para comunicação e transporte de energia, vias rápidas, estradas, aeródromos e vias férreas; nivelamento do terreno, 45220000 Obras de engenharia civil e construção de estruturas
Local de execução
Cidade: Łagów
País: Polónia
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233140 Lucrări de drumuri
Clasificare suplimentară (cpv): 45221000 Lucrări de construcţii de poduri şi tuneluri, puţuri şi pasaje subterane, 45230000 Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare, 45220000 Lucrări de inginerie şi de construcţii
Locul de executare
Localitate: Łagów
Subdiviziunea țării (NUTS): Kielecki (PL721)
Țara: Polonia
415336-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorN-WZ.26.1.44.2026.BP
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233140 Cestna dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45221000 Gradbena dela na mostovih, predorih, jaških in podhodih, 45230000 Gradbena dela na cevovodih, komunikacijskih in električnih vodih, na daljinskih cestah, cestah, letališčih in železnicah; planiranje, 45220000 Dela na inženirskih in visokih gradnjah
5. Sklop
SklopLOT-0001