2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa układarki mieszanek mineralno-asfaltowych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej układarki mieszanek mineralno-asfaltowych, rok produkcji 2026, zgodniej z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Вътрешен идентификатор: DPZP/271/505/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34920000 Пътно оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 34138000 Пътни влекачи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej układarki mieszanek mineralno-asfaltowych, rok produkcji 2026, zgodniej z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Количество: 1 брой
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DPZP/271/505/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34920000 Vejudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 34138000 Vejtraktorer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Mængde: 1 styk
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34920000 Straßenausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34138000 Straßenzugmaschinen
Menge: 1 Stück
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Land: Polen
Internal identifier: DPZP/271/505/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34920000 Road equipment
Additional classification (cpv): 34138000 Road tractor units
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 piece
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DPZP/271/505/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34920000 Equipo para carreteras
Clasificación adicional (cpv): 34138000 Tractores de carretera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Cantidad: 1 pieza
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DPZP/271/505/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34920000 Teiden laitteet ja varusteet
Lisäluokitus (cpv): 34138000 Vetoautot
5. Osa
Osa: LOT-0001
Määrä: 1 kappale
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DPZP/271/505/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34920000 Équipement routier
Nomenclature complémentaire (cpv): 34138000 Tracteurs routiers
Quantité: 1 pièce
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DPZP/271/505/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 34138000 Road tractor units
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Cainníocht: 1 píosa
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DPZP/271/505/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34920000 Közúti berendezések
További osztályozás (cpv): 34138000 Közúti vontatók
5. Rész
Rész: LOT-0001
Mennyiség: 1 darab
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34920000 Attrezzature stradali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34138000 Trattori stradali
Quantità: 1 pezzo
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Paese: Polonia
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: DPZP/271/505/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34920000 Ceļu tehnika
Papildu klasifikācija (cpv): 34138000 Autovilcēji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daudzums: 1 gabals
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DPZP/271/505/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34920000 Sprzęt drogowy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34138000 Drogowe pojazdy gąsienicowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Ilość: 1 sztuka
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34920000 Equipamento rodoviário
Classificação adicional (cpv): 34138000 Tractores rodoviários
Quantidade: 1 artigo
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34920000 Cestné príslušenstvo
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34138000 Cestné ťahače
Množstvo: 1 kus
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Krajina: Poľsko
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34920000 Oprema za ceste
Dodatna klasifikacija (cpv): 34138000 Cestni vlačilci
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Količina: 1 kos
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DPZP/271/505/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34920000 Vägutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34138000 Vägtraktorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Mängd: 1 stycke