See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: FORNITURA DI CATETERI VENOSI E ARTERIOSI OCCORRENTI ALLE AZIENDE SANITARIE AFFERENTI ALL'A.I.C. N. 3
Описание: FORNITURA DI CATETERI VENOSI E ARTERIOSI OCCORRENTI ALLE AZIENDE SANITARIE AFFERENTI ALL'A.I.C. N. 3
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33141200 Катетри
Допълнителна класификация (cpv): 33141200 Катетри, 33141220 Канюли, 33141240 Аксесоари за катетър, 33190000 Различни медицински уреди и изделия, 33692000 Медикаментозни разтвори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: CATETERE PER INFUSIONE GIUGULARE/SUCCLAVIA/FEMORALE MONOLUME
Описание: CATETERE PER INFUSIONE GIUGULARE/SUCCLAVIA/FEMORALE MONOLUME
Вътрешен идентификатор: LOT-0001
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: CATETERE PER INFUSIONE GIUGULARE/SUCCLAVIA/FEMORALE RESISTENTE ALLE ALTE PRESSIONI
Описание: CATETERE PER INFUSIONE GIUGULARE/SUCCLAVIA/FEMORALE RESISTENTE ALLE ALTE PRESSIONI
Вътрешен идентификатор: LOT-0002
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: CATETERE PER INFUSIONE GIUGULARE/FEMORALE PEDIATRICO MONOLUME
Описание: CATETERE PER INFUSIONE GIUGULARE/FEMORALE PEDIATRICO MONOLUME
Вътрешен идентификатор: LOT-0003
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: CATETERE PER INFUSIONE GIUGULARE/FEMORALE PEDIATRICO BILUME
Описание: CATETERE PER INFUSIONE GIUGULARE/FEMORALE PEDIATRICO BILUME
Вътрешен идентификатор: LOT-0004
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: CATETERE TRATTATO CON ANTIMICROBICI PER INFUSIONE GIUGULARE/SUCCLAVIA/FEMORALE
Описание: CATETERE TRATTATO CON ANTIMICROBICI PER INFUSIONE GIUGULARE/SUCCLAVIA/FEMORALE
Вътрешен идентификатор: LOT-0005
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: CATETERE VENOSO AD INSERIMENTO PERIFERICO (ago cannula lunga)
Описание: CATETERE VENOSO AD INSERIMENTO PERIFERICO (ago cannula lunga)
Вътрешен идентификатор: LOT-0006
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: CATETERE VENOSO AD INSERIMENTO PERIFERICO (ago cannula lunga) SISTEMA INTEGRATO ALL IN ONE
Описание: CATETERE VENOSO AD INSERIMENTO PERIFERICO (ago cannula lunga) SISTEMA INTEGRATO ALL IN ONE
Вътрешен идентификатор: LOT-0007
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Описание: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Вътрешен идентификатор: LOT-0008
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: CATETERE VENOSO PERIFERICO MIDLINE
Описание: CATETERE VENOSO PERIFERICO MIDLINE
Вътрешен идентификатор: LOT-0009
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: SISTEMA TOTALMENTE IMPIANTABILE (PORT) A CAMERA
Описание: SISTEMA TOTALMENTE IMPIANTABILE (PORT) A CAMERA
Вътрешен идентификатор: LOT-0010
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: CANNULA ARTERIOSA PER INCANNULAMENTO ARTERIA RADIALE (INTEGRATO CATETERE SU FILO GUIDA)
Описание: CANNULA ARTERIOSA PER INCANNULAMENTO ARTERIA RADIALE (INTEGRATO CATETERE SU FILO GUIDA)
Вътрешен идентификатор: LOT-0011
Основна класификация (cpv): 33141220 Канюли
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: CATETERE ARTERIOSO PER INCANNULAMENTO RAPIDO METODO SELDINGER ARTERIA RADIALE
Описание: CATETERE ARTERIOSO PER INCANNULAMENTO RAPIDO METODO SELDINGER ARTERIA RADIALE
Вътрешен идентификатор: LOT-0012
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: CATETERE ARTERIOSO PER INCANNULAMENTO RAPIDO METODO SELDINGER ARTERIA FEMORALE
Описание: CATETERE ARTERIOSO PER INCANNULAMENTO RAPIDO METODO SELDINGER ARTERIA FEMORALE
Вътрешен идентификатор: LOT-0013
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: CATETERE DI SWAN-GANZ PER IL MONITORAGIO CONTINUO DELLA PRESSIONE ARTERIOSA POLMONARE E LA DETERMINAZIONE INTERMITTENTE DELLA PORTATA CARDIACA
Описание: CATETERE DI SWAN-GANZ PER IL MONITORAGIO CONTINUO DELLA PRESSIONE ARTERIOSA POLMONARE E LA DETERMINAZIONE INTERMITTENTE DELLA PORTATA CARDIACA
Вътрешен идентификатор: LOT-0014
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: DISPOSITIVO A CIRCUITO CHIUSO PER IL RAFFREDDAMENTO INIETTATO PER LA TERMODILUIZIONE
Описание: DISPOSITIVO A CIRCUITO CHIUSO PER IL RAFFREDDAMENTO INIETTATO PER LA TERMODILUIZIONE
Вътрешен идентификатор: LOT-0015
Основна класификация (cpv): 33141240 Аксесоари за катетър
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: SET INTRODUTTORE CATETERE SWAN-GANZ da 8 a 9 Fr. Passo 0,5 lunghezza massima 12 cm.
Описание: SET INTRODUTTORE CATETERE SWAN-GANZ da 8 a 9 Fr. Passo 0,5 lunghezza massima 12 cm.
Вътрешен идентификатор: LOT-0016
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Описание: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Вътрешен идентификатор: LOT-0017
Основна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Описание: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Вътрешен идентификатор: LOT-0018
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: CATETERE OMBELICALE BILUME
Описание: CATETERE OMBELICALE BILUME
Вътрешен идентификатор: LOT-0019
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: CATETERE VENOSO CENTRALE A INSERIMENTO PERIFERICO (PICC) NEONATALE PER INFUSIONE PER USO PEDIATRICO NEONATALE A TERMINE E PREMATURI DI BASSO PESO
Описание: CATETERE VENOSO CENTRALE A INSERIMENTO PERIFERICO (PICC) NEONATALE PER INFUSIONE PER USO PEDIATRICO NEONATALE A TERMINE E PREMATURI DI BASSO PESO
Вътрешен идентификатор: LOT-0020
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: SET PER CATETERISMO VENOSO CENTRALE MONOLUME AD INSERIMENTO PERIFERICO PICC PEDIATRICO 1 FR. completo di sistema per la conferma del posizionamento della punta tramite metodo ECG
Описание: SET PER CATETERISMO VENOSO CENTRALE MONOLUME AD INSERIMENTO PERIFERICO PICC PEDIATRICO 1 FR. completo di sistema per la conferma del posizionamento della punta tramite metodo ECG
Вътрешен идентификатор: LOT-0021
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: SET PER CATETERISMO VENOSO CENTRALE MONOLUME AD INSERIMENTO PERIFERICO PICC PEDIATRICO completo di sistema per la conferma del posizionamento della punta tramite metodo ECG
Описание: SET PER CATETERISMO VENOSO CENTRALE MONOLUME AD INSERIMENTO PERIFERICO PICC PEDIATRICO completo di sistema per la conferma del posizionamento della punta tramite metodo ECG
Вътрешен идентификатор: LOT-0022
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: KIT CVC TEMPORANEI PER EMODIALISI SITO DI INCANULAMENTO VENA GIUGULARE INTERNA DX O SX BILUME
Описание: KIT CVC TEMPORANEI PER EMODIALISI SITO DI INCANULAMENTO VENA GIUGULARE INTERNA DX O SX BILUME
Вътрешен идентификатор: LOT-0023
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: kIT CVC TEMPORANEI PER EMODIALISI SITO DI INCANULAMENTO VENA GIUGULARE INTERNA DX O SX TRILUME
Описание: kIT CVC TEMPORANEI PER EMODIALISI SITO DI INCANULAMENTO VENA GIUGULARE INTERNA DX O SX TRILUME
Вътрешен идентификатор: LOT-0024
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: KIT CVC TEMPORANEI PER EMODIALISI SITO DI INCANNULAMENTO VENA FEMORALE DX O SX BILUME
Описание: KIT CVC TEMPORANEI PER EMODIALISI SITO DI INCANNULAMENTO VENA FEMORALE DX O SX BILUME
Вътрешен идентификатор: LOT-0025
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: KIT CVC TEMPORANEI PER EMODIALISI SITO DI INCANNULAMENTO VENA FEMORALE DX O SX TRILUME
Описание: KIT CVC TEMPORANEI PER EMODIALISI SITO DI INCANNULAMENTO VENA FEMORALE DX O SX TRILUME
Вътрешен идентификатор: LOT-0026
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: KIT CVC PERMANENTE TIPO TESIO A CATETERE DOPPIO O SINGOLO PER EMODIALISI CON ESTENSIONI SOSTITUIBILI
Описание: KIT CVC PERMANENTE TIPO TESIO A CATETERE DOPPIO O SINGOLO PER EMODIALISI CON ESTENSIONI SOSTITUIBILI
Вътрешен идентификатор: LOT-0027
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: KIT CVC PERMANENTE A CATETERE SINGOLO PER EMODIALISI
Описание: KIT CVC PERMANENTE A CATETERE SINGOLO PER EMODIALISI
Вътрешен идентификатор: LOT-0028
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: KIT CVC PERMANENTE CON CATETERE SINGOLO A DOPPIO LUME CON SISTEMA ANTI-DISLOCAMENTO, TUNNELLIZZAZIONE RETROGRADA CON PUNTA SPLITTATA E TERMINALI ESTERNI SEPARATI PER EMODIALISI
Описание: KIT CVC PERMANENTE CON CATETERE SINGOLO A DOPPIO LUME CON SISTEMA ANTI-DISLOCAMENTO, TUNNELLIZZAZIONE RETROGRADA CON PUNTA SPLITTATA E TERMINALI ESTERNI SEPARATI PER EMODIALISI
Вътрешен идентификатор: LOT-0029
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: KIT CVC PERMANENTE CON CATETERE SINGOLO A DOPPIO LUME, DOPPIA D CON TUNNELLIZZAZIONE ANTEROGRADA PER EMODIALISI
Описание: KIT CVC PERMANENTE CON CATETERE SINGOLO A DOPPIO LUME, DOPPIA D CON TUNNELLIZZAZIONE ANTEROGRADA PER EMODIALISI
Вътрешен идентификатор: LOT-0030
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: KIT CVC PERMANENTE CON CATETERE SINGOLO A DOPPIO LUME, DOPPIA D E RESISTENTE ALL'INGINOCCHIAMENTO
Описание: KIT CVC PERMANENTE CON CATETERE SINGOLO A DOPPIO LUME, DOPPIA D E RESISTENTE ALL'INGINOCCHIAMENTO
Вътрешен идентификатор: LOT-0031
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: SOLUZIONE LOCK PER CATETERI A BASE DI TAUROLIDINA E SODIO CITRATO
Описание: SOLUZIONE LOCK PER CATETERI A BASE DI TAUROLIDINA E SODIO CITRATO
Вътрешен идентификатор: LOT-0032
Основна класификация (cpv): 33692000 Медикаментозни разтвори
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: SOLUZIONE LOCK PER CATETERI A BASE DI UROCHINASI E TAUROLIDINA
Описание: SOLUZIONE LOCK PER CATETERI A BASE DI UROCHINASI E TAUROLIDINA
Вътрешен идентификатор: LOT-0033
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141200 Katétry
Další klasifikace (cpv): 33141200 Katétry, 33141220 Kanyly, 33141240 Doplňky ke katétrům, 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky, 33692000 Léčivé roztoky
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: LOT-0001
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: LOT-0002
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: LOT-0003
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: LOT-0004
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: LOT-0005
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: LOT-0006
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: LOT-0007
Část: LOT-0008
Název: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Popis: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Interní identifikátor: LOT-0008
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: LOT-0009
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: LOT-0010
Část: LOT-0011
Interní identifikátor: LOT-0011
Hlavní klasifikace (cpv): 33141220 Kanyly
Část: LOT-0012
Interní identifikátor: LOT-0012
Část: LOT-0013
Interní identifikátor: LOT-0013
Část: LOT-0014
Interní identifikátor: LOT-0014
Část: LOT-0015
Interní identifikátor: LOT-0015
Hlavní klasifikace (cpv): 33141240 Doplňky ke katétrům
Část: LOT-0016
Interní identifikátor: LOT-0016
Část: LOT-0017
Název: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Popis: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Interní identifikátor: LOT-0017
Hlavní klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
Část: LOT-0018
Název: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Popis: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Interní identifikátor: LOT-0018
Část: LOT-0019
Název: CATETERE OMBELICALE BILUME
Popis: CATETERE OMBELICALE BILUME
Interní identifikátor: LOT-0019
Část: LOT-0020
Interní identifikátor: LOT-0020
Část: LOT-0021
Interní identifikátor: LOT-0021
Část: LOT-0022
Interní identifikátor: LOT-0022
Část: LOT-0023
Interní identifikátor: LOT-0023
Část: LOT-0024
Interní identifikátor: LOT-0024
Část: LOT-0025
Interní identifikátor: LOT-0025
Část: LOT-0026
Interní identifikátor: LOT-0026
Část: LOT-0027
Interní identifikátor: LOT-0027
Část: LOT-0028
Interní identifikátor: LOT-0028
Část: LOT-0029
Interní identifikátor: LOT-0029
Část: LOT-0030
Interní identifikátor: LOT-0030
Část: LOT-0031
Interní identifikátor: LOT-0031
Část: LOT-0032
Interní identifikátor: LOT-0032
Hlavní klasifikace (cpv): 33692000 Léčivé roztoky
Část: LOT-0033
Interní identifikátor: LOT-0033
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141220 Kanülen, 33141240 Katheterzubehör, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33692000 Arzneimittellösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001
Los: LOT-0002
Interne Kennung: LOT-0002
Los: LOT-0003
Interne Kennung: LOT-0003
Los: LOT-0004
Interne Kennung: LOT-0004
Los: LOT-0005
Interne Kennung: LOT-0005
Los: LOT-0006
Interne Kennung: LOT-0006
Los: LOT-0007
Interne Kennung: LOT-0007
Los: LOT-0008
Titel: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Beschreibung: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Interne Kennung: LOT-0008
Los: LOT-0009
Interne Kennung: LOT-0009
Los: LOT-0010
Interne Kennung: LOT-0010
Los: LOT-0011
Interne Kennung: LOT-0011
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0012
Interne Kennung: LOT-0012
Los: LOT-0013
Interne Kennung: LOT-0013
Los: LOT-0014
Interne Kennung: LOT-0014
Los: LOT-0015
Interne Kennung: LOT-0015
Haupteinstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
Los: LOT-0016
Interne Kennung: LOT-0016
Los: LOT-0017
Titel: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Beschreibung: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Interne Kennung: LOT-0017
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0018
Titel: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Beschreibung: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Interne Kennung: LOT-0018
Los: LOT-0019
Titel: CATETERE OMBELICALE BILUME
Beschreibung: CATETERE OMBELICALE BILUME
Interne Kennung: LOT-0019
Los: LOT-0020
Interne Kennung: LOT-0020
Los: LOT-0021
Interne Kennung: LOT-0021
Los: LOT-0022
Interne Kennung: LOT-0022
Los: LOT-0023
Interne Kennung: LOT-0023
Los: LOT-0024
Interne Kennung: LOT-0024
Los: LOT-0025
Interne Kennung: LOT-0025
Los: LOT-0026
Interne Kennung: LOT-0026
Los: LOT-0027
Interne Kennung: LOT-0027
Los: LOT-0028
Interne Kennung: LOT-0028
Los: LOT-0029
Interne Kennung: LOT-0029
Los: LOT-0030
Interne Kennung: LOT-0030
Los: LOT-0031
Interne Kennung: LOT-0031
Los: LOT-0032
Interne Kennung: LOT-0032
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0033
Interne Kennung: LOT-0033
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141200 Καθετήρες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141200 Καθετήρες, 33141220 Σωληνίσκοι, 33141240 Εξαρτήματα καθετήρων, 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα, 33692000 Ιατρικά διαλύματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Περιγραφή: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0008
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0009
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0010
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0011
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141220 Σωληνίσκοι
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0012
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0013
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0014
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0015
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141240 Εξαρτήματα καθετήρων
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0016
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Περιγραφή: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0017
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Περιγραφή: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0018
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: CATETERE OMBELICALE BILUME
Περιγραφή: CATETERE OMBELICALE BILUME
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0019
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0020
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0021
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0022
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0023
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0024
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0025
Παρτίδα: LOT-0026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0026
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0027
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0028
Παρτίδα: LOT-0029
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0029
Παρτίδα: LOT-0030
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0030
Παρτίδα: LOT-0031
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0031
Παρτίδα: LOT-0032
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0032
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33692000 Ιατρικά διαλύματα
Παρτίδα: LOT-0033
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0033
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141200 Katetrit
Lisäluokitus (cpv): 33141200 Katetrit, 33141220 Kanyylit, 33141240 Katetrointitarvikkeet, 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet, 33692000 Lääkintäliuokset
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Kuvaus: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Sisäinen tunniste: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Sisäinen tunniste: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Sisäinen tunniste: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Sisäinen tunniste: LOT-0011
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141220 Kanyylit
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Sisäinen tunniste: LOT-0013
Osa: LOT-0014
Sisäinen tunniste: LOT-0014
Osa: LOT-0015
Sisäinen tunniste: LOT-0015
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141240 Katetrointitarvikkeet
Osa: LOT-0016
Sisäinen tunniste: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Kuvaus: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Sisäinen tunniste: LOT-0017
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Osa: LOT-0018
Kuvaus: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Sisäinen tunniste: LOT-0018
Osa: LOT-0019
Kuvaus: CATETERE OMBELICALE BILUME
Sisäinen tunniste: LOT-0019
Osa: LOT-0020
Sisäinen tunniste: LOT-0020
Osa: LOT-0021
Sisäinen tunniste: LOT-0021
Osa: LOT-0022
Sisäinen tunniste: LOT-0022
Osa: LOT-0023
Sisäinen tunniste: LOT-0023
Osa: LOT-0024
Sisäinen tunniste: LOT-0024
Osa: LOT-0025
Sisäinen tunniste: LOT-0025
Osa: LOT-0026
Sisäinen tunniste: LOT-0026
Osa: LOT-0027
Sisäinen tunniste: LOT-0027
Osa: LOT-0028
Sisäinen tunniste: LOT-0028
Osa: LOT-0029
Sisäinen tunniste: LOT-0029
Osa: LOT-0030
Sisäinen tunniste: LOT-0030
Osa: LOT-0031
Sisäinen tunniste: LOT-0031
Osa: LOT-0032
Sisäinen tunniste: LOT-0032
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33692000 Lääkintäliuokset
Osa: LOT-0033
Sisäinen tunniste: LOT-0033
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33141200 Catheters
Aicmiú breise (cpv): 33141200 Catheters, 33141220 Cannulae, 33141240 Catheter accessories, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33692000 Medical solutions
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: LOT-0006
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: LOT-0007
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Cur síos: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Aitheantóir inmheánach: LOT-0008
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: LOT-0009
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: LOT-0010
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: LOT-0011
Príomhaicmiú (cpv): 33141220 Cannulae
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: LOT-0012
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: LOT-0013
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: LOT-0014
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: LOT-0015
Príomhaicmiú (cpv): 33141240 Catheter accessories
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: LOT-0016
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Cur síos: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Aitheantóir inmheánach: LOT-0017
Príomhaicmiú (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Cur síos: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Aitheantóir inmheánach: LOT-0018
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: CATETERE OMBELICALE BILUME
Cur síos: CATETERE OMBELICALE BILUME
Aitheantóir inmheánach: LOT-0019
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: LOT-0020
Luchtóg: LOT-0021
Aitheantóir inmheánach: LOT-0021
Luchtóg: LOT-0022
Aitheantóir inmheánach: LOT-0022
Luchtóg: LOT-0023
Aitheantóir inmheánach: LOT-0023
Luchtóg: LOT-0024
Aitheantóir inmheánach: LOT-0024
Luchtóg: LOT-0025
Aitheantóir inmheánach: LOT-0025
Luchtóg: LOT-0026
Aitheantóir inmheánach: LOT-0026
Luchtóg: LOT-0027
Aitheantóir inmheánach: LOT-0027
Luchtóg: LOT-0028
Aitheantóir inmheánach: LOT-0028
Luchtóg: LOT-0029
Aitheantóir inmheánach: LOT-0029
Luchtóg: LOT-0030
Aitheantóir inmheánach: LOT-0030
Luchtóg: LOT-0031
Aitheantóir inmheánach: LOT-0031
Luchtóg: LOT-0032
Aitheantóir inmheánach: LOT-0032
Príomhaicmiú (cpv): 33692000 Medical solutions
Luchtóg: LOT-0033
Aitheantóir inmheánach: LOT-0033
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141200 Kateteri
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141200 Kateteri, 33141220 Kanile, 33141240 Pribor za katetere, 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi, 33692000 Medicinske otopine
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0006
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
Naslov: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Opis: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0008
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0009
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0010
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0011
Glavna klasifikacija (cpv): 33141220 Kanile
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0012
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0013
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0014
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0015
Glavna klasifikacija (cpv): 33141240 Pribor za katetere
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0016
Grupa: LOT-0017
Naslov: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Opis: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0017
Glavna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
Grupa: LOT-0018
Naslov: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Opis: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0018
Grupa: LOT-0019
Naslov: CATETERE OMBELICALE BILUME
Opis: CATETERE OMBELICALE BILUME
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0019
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0020
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0021
Grupa: LOT-0022
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0022
Grupa: LOT-0023
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0023
Grupa: LOT-0024
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0024
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0025
Grupa: LOT-0026
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0026
Grupa: LOT-0027
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0027
Grupa: LOT-0028
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0028
Grupa: LOT-0029
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0029
Grupa: LOT-0030
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0030
Grupa: LOT-0031
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0031
Grupa: LOT-0032
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0032
Glavna klasifikacija (cpv): 33692000 Medicinske otopine
Grupa: LOT-0033
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0033
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141200 Katéterek
További osztályozás (cpv): 33141200 Katéterek, 33141220 Kanülök, 33141240 Katéter tartozékai, 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények, 33692000 Gyógyászati felhasználású oldatok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: LOT-0006
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: LOT-0007
Rész: LOT-0008
Cím: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Leírás: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Belső azonosító: LOT-0008
Rész: LOT-0009
Cím: CATETERE VENOSO PERIFERICO MIDLINE
Belső azonosító: LOT-0009
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: LOT-0010
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: LOT-0011
Fő osztályozás (cpv): 33141220 Kanülök
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: LOT-0012
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: LOT-0013
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: LOT-0014
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: LOT-0015
Fő osztályozás (cpv): 33141240 Katéter tartozékai
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: LOT-0016
Rész: LOT-0017
Cím: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Leírás: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Belső azonosító: LOT-0017
Fő osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
Rész: LOT-0018
Cím: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Leírás: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Belső azonosító: LOT-0018
Rész: LOT-0019
Cím: CATETERE OMBELICALE BILUME
Leírás: CATETERE OMBELICALE BILUME
Belső azonosító: LOT-0019
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: LOT-0020
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: LOT-0021
Rész: LOT-0022
Belső azonosító: LOT-0022
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: LOT-0023
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: LOT-0024
Rész: LOT-0025
Belső azonosító: LOT-0025
Rész: LOT-0026
Belső azonosító: LOT-0026
Rész: LOT-0027
Belső azonosító: LOT-0027
Rész: LOT-0028
Belső azonosító: LOT-0028
Rész: LOT-0029
Belső azonosító: LOT-0029
Rész: LOT-0030
Belső azonosító: LOT-0030
Rész: LOT-0031
Belső azonosító: LOT-0031
Rész: LOT-0032
Belső azonosító: LOT-0032
Fő osztályozás (cpv): 33692000 Gyógyászati felhasználású oldatok
Rész: LOT-0033
Belső azonosító: LOT-0033
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141200 Kateteriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141200 Kateteriai, 33141220 Kaniulės, 33141240 Kateterių priedai, 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai, 33692000 Medicininės paskirties tirpalai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Aprašymas: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Vidaus identifikatorius: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: LOT-0009
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: LOT-0010
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: LOT-0011
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141220 Kaniulės
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: LOT-0012
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: LOT-0013
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: LOT-0014
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: LOT-0015
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141240 Kateterių priedai
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: LOT-0016
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Aprašymas: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Vidaus identifikatorius: LOT-0017
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Pirkimo dalis: LOT-0018
Aprašymas: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Vidaus identifikatorius: LOT-0018
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: CATETERE OMBELICALE BILUME
Aprašymas: CATETERE OMBELICALE BILUME
Vidaus identifikatorius: LOT-0019
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: LOT-0020
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: LOT-0021
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: LOT-0022
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: LOT-0023
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: LOT-0024
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: LOT-0025
Pirkimo dalis: LOT-0026
Vidaus identifikatorius: LOT-0026
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: LOT-0027
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: LOT-0028
Pirkimo dalis: LOT-0029
Vidaus identifikatorius: LOT-0029
Pirkimo dalis: LOT-0030
Vidaus identifikatorius: LOT-0030
Pirkimo dalis: LOT-0031
Vidaus identifikatorius: LOT-0031
Pirkimo dalis: LOT-0032
Vidaus identifikatorius: LOT-0032
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33692000 Medicininės paskirties tirpalai
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: LOT-0033
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141200 Katetri
Papildu klasifikācija (cpv): 33141200 Katetri, 33141220 Kaniles, 33141240 Katetru piederumi, 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces, 33692000 Medicīniskie šķīdumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: LOT-0006
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: LOT-0007
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Apraksts: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Iekšējais identifikators: LOT-0008
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: LOT-0009
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: LOT-0010
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: LOT-0011
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141220 Kaniles
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: LOT-0012
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: LOT-0013
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: LOT-0014
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: LOT-0015
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141240 Katetru piederumi
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: LOT-0016
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Apraksts: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Iekšējais identifikators: LOT-0017
Galvenā klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Apraksts: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Iekšējais identifikators: LOT-0018
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: CATETERE OMBELICALE BILUME
Apraksts: CATETERE OMBELICALE BILUME
Iekšējais identifikators: LOT-0019
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: LOT-0020
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: LOT-0021
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: LOT-0022
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: LOT-0023
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: LOT-0024
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: LOT-0025
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: LOT-0026
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: LOT-0027
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: LOT-0028
Daļa: LOT-0029
Iekšējais identifikators: LOT-0029
Daļa: LOT-0030
Iekšējais identifikators: LOT-0030
Daļa: LOT-0031
Iekšējais identifikators: LOT-0031
Daļa: LOT-0032
Iekšējais identifikators: LOT-0032
Galvenā klasifikācija (cpv): 33692000 Medicīniskie šķīdumi
Daļa: LOT-0033
Iekšējais identifikators: LOT-0033
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141200 Kateraturi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141200 Kateraturi, 33141220 Cannulae, 33141240 Aċċessorji tal-kateraturi, 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji, 33692000 Soluzzjoni mediċinali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: LOT-0004
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: LOT-0006
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: LOT-0007
Lott: LOT-0008
Titlu: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Identifikatur intern: LOT-0008
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: LOT-0009
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: LOT-0010
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: LOT-0011
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141220 Cannulae
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: LOT-0012
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: LOT-0013
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: LOT-0014
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: LOT-0015
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141240 Aċċessorji tal-kateraturi
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: LOT-0016
Lott: LOT-0017
Titlu: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Deskrizzjoni: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Identifikatur intern: LOT-0017
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
Lott: LOT-0018
Titlu: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Identifikatur intern: LOT-0018
Lott: LOT-0019
Titlu: CATETERE OMBELICALE BILUME
Identifikatur intern: LOT-0019
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: LOT-0020
Lott: LOT-0021
Identifikatur intern: LOT-0021
Lott: LOT-0022
Identifikatur intern: LOT-0022
Lott: LOT-0023
Identifikatur intern: LOT-0023
Lott: LOT-0024
Identifikatur intern: LOT-0024
Lott: LOT-0025
Identifikatur intern: LOT-0025
Lott: LOT-0026
Identifikatur intern: LOT-0026
Lott: LOT-0027
Identifikatur intern: LOT-0027
Lott: LOT-0028
Identifikatur intern: LOT-0028
Lott: LOT-0029
Identifikatur intern: LOT-0029
Lott: LOT-0030
Identifikatur intern: LOT-0030
Lott: LOT-0031
Identifikatur intern: LOT-0031
Lott: LOT-0032
Identifikatur intern: LOT-0032
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33692000 Soluzzjoni mediċinali
Lott: LOT-0033
Identifikatur intern: LOT-0033
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141200 Katheters
Aanvullende classificatie (cpv): 33141200 Katheters, 33141220 Canules, 33141240 Cathetertoebehoren, 33190000 Diverse medische instrumenten en producten, 33692000 Medische oplossingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: LOT-0011
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141220 Canules
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: LOT-0013
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: LOT-0014
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: LOT-0015
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141240 Cathetertoebehoren
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: LOT-0016
Perceel: LOT-0017
Beschrijving: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Interne identificatiecode: LOT-0017
Belangrijkste classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: LOT-0018
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: LOT-0019
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: LOT-0020
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: LOT-0021
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: LOT-0022
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: LOT-0023
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: LOT-0024
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: LOT-0025
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: LOT-0026
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: LOT-0027
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: LOT-0028
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: LOT-0029
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: LOT-0030
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: LOT-0031
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: LOT-0032
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692000 Medische oplossingen
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: LOT-0033
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141200 Katétre
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141200 Katétre, 33141220 Kanyly, 33141240 Príslušenstvo ku katétrom, 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky, 33692000 Lekárske roztoky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Názov: PICC CON VALVOLA INTEGRATA
Interný identifikátor: LOT-0008
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: LOT-0009
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: LOT-0010
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: LOT-0011
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141220 Kanyly
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: LOT-0012
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: LOT-0013
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: LOT-0014
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: LOT-0015
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141240 Príslušenstvo ku katétrom
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: LOT-0016
Časť: LOT-0017
Názov: TRASDUTTORE DI PRESSIONE
Interný identifikátor: LOT-0017
Hlavná klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
Časť: LOT-0018
Názov: CATETERE OMBELICALE MONOLUME
Interný identifikátor: LOT-0018
Časť: LOT-0019
Názov: CATETERE OMBELICALE BILUME
Interný identifikátor: LOT-0019
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: LOT-0020
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: LOT-0021
Časť: LOT-0022
Interný identifikátor: LOT-0022
Časť: LOT-0023
Interný identifikátor: LOT-0023
Časť: LOT-0024
Interný identifikátor: LOT-0024
Časť: LOT-0025
Interný identifikátor: LOT-0025
Časť: LOT-0026
Interný identifikátor: LOT-0026
Časť: LOT-0027
Interný identifikátor: LOT-0027
Časť: LOT-0028
Interný identifikátor: LOT-0028
Časť: LOT-0029
Interný identifikátor: LOT-0029
Časť: LOT-0030
Interný identifikátor: LOT-0030
Časť: LOT-0031
Interný identifikátor: LOT-0031
Časť: LOT-0032
Interný identifikátor: LOT-0032
Hlavná klasifikácia (cpv): 33692000 Lekárske roztoky
Časť: LOT-0033
Interný identifikátor: LOT-0033