415427-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Обзавеждане – Realizace expozice POHO Park Gabriela
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеRealizace expozice POHO Park Gabriela
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka, instalace/montáž a zprovoznění různých prvků expozice v rámci projektu POHO Park Gabriela včetně zaškolení obsluhy. Součástí zakázky je dodávka a montáž audiovizuálního obsahu, audiovizuální techniky, interiérového vybavení, scénografie a osvětlovací techniky. Blíže viz zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор145/2025
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 39200000 Обзавеждане
Допълнителна класификация (cpv): 39154000 Оборудване за изложби, 39100000 Мебелировка, 32321200 Аудиовизуална екипировка, 32321300 Аудиовизуално оборудване, 31500000 Осветителни уреди и електрически лампи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеAudiovizuální obsahy
ОписаниеPodrobné vymezení předmětu plnění 1. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 1. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 1a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci Audiovizuálních obsahů pro expozice POHO Park Gabriela, která tvoří přílohu č. 1b zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификаторČást 1 VZ
Основна класификация (cpv): 32321300 Аудиовизуално оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 39154000 Оборудване за изложби
Варианти
Описание на опциитеObjednatel je oprávněn kdykoliv v průběhu provádění díla rozhodnout z důvodu nedostatku finančních prostředků o přerušení provádění prací na díle. Zhotovitel v takovém případě bez zbytečného odkladu po doručení písemného rozhodnutí dle předchozí věty přeruší provádění prací na díle a provede nezbytné zabezpečovací práce tak, aby bylo zabráněno případným škodám na rozpracovaném díle. O dobu přerušení provádění prací na díle se prodlužuje doba pro splnění díla, která tak bude upravena na základě výhrady jejího prodloužení v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ. Zhotovitel je povinen zahájit provádění prací na rozpracovaném díle neprodleně po obdržení písemného pokynu objednatele. Blíže viz obchodní podmínky.
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеOsvětlovací technika
ОписаниеPodrobné vymezení předmětu plnění 4. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 4. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 4a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci Osvětlovací techniky pro expozici POHO Park Gabriela, která tvoří přílohu č. 4b zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификаторČást 4 VZ
Основна класификация (cpv): 31500000 Осветителни уреди и електрически лампи
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеInteriéry a scénografie
ОписаниеPodrobné vymezení předmětu plnění 3. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 3. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 3a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci Interiérů a scénografie pro expozici POHO Park Gabriela, která tvoří přílohu č. 3b zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификаторČást 3 VZ
Допълнителна класификация (cpv): 39100000 Мебелировка, 39154000 Оборудване за изложби, 32321200 Аудиовизуална екипировка, 32321300 Аудиовизуално оборудване, 31500000 Осветителни уреди и електрически лампи
Описание на опциитеObjednatel je oprávněn kdykoliv v průběhu provádění díla rozhodnout z důvodu nedostatku finančních prostředků o přerušení provádění prací na díle. Zhotovitel v takovém případě bez zbytečného odkladu po doručení písemného rozhodnutí dle předchozí věty přeruší provádění prací na díle a provede nezbytné zabezpečovací práce tak, aby bylo zabráněno případným škodám na rozpracovaném díle. O dobu přerušení provádění prací na díle se prodlužuje doba pro splnění díla, která tak bude upravena na základě výhrady jejího prodloužení v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ. Zhotovitel je povinen zahájit provádění prací na rozpracovaném díle neprodleně po obdržení písemného pokynu objednatele. Přerušením provádění prací na díle není dotčena povinnost zhotovitele zajistit hlídání vyhrazených prostor. Blíže viz obchodní podmínky.
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеAV technika
ОписаниеPodrobné vymezení předmětu plnění 2. části veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno ve specifikaci díla – Obchodních podmínkách pro 2. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2a zadávací dokumentace, a dále v technické specifikaci a projektové dokumentaci AV techniky pro expozice POHO Park Gabriela, která tvoří přílohu č. 2b zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификаторČást 2 VZ
Основна класификация (cpv): 32321200 Аудиовизуална екипировка
Допълнителна класификация (cpv): 39154000 Оборудване за изложби, 31500000 Осветителни уреди и електрически лампи
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 145/2025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39200000 Zařízení interiéru
Další klasifikace (cpv): 39154000 Výstavní zařízení, 39100000 Nábytek, 32321200 Audiovizuální přístroje, 32321300 Audiovizuální materiály, 31500000 Elektrické zdroje světla a svítidla
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Audiovizuální obsahy
Interní identifikátor: Část 1 VZ
Hlavní klasifikace (cpv): 32321300 Audiovizuální materiály
Další klasifikace (cpv): 39154000 Výstavní zařízení
Možnosti:
Část: LOT-0004
Název: Osvětlovací technika
Interní identifikátor: Část 4 VZ
Hlavní klasifikace (cpv): 31500000 Elektrické zdroje světla a svítidla
Část: LOT-0003
Název: Interiéry a scénografie
Interní identifikátor: Část 3 VZ
Další klasifikace (cpv): 39100000 Nábytek, 39154000 Výstavní zařízení, 32321200 Audiovizuální přístroje, 32321300 Audiovizuální materiály, 31500000 Elektrické zdroje světla a svítidla
Část: LOT-0002
Název: AV technika
Interní identifikátor: Část 2 VZ
Hlavní klasifikace (cpv): 32321200 Audiovizuální přístroje
Další klasifikace (cpv): 39154000 Výstavní zařízení, 31500000 Elektrické zdroje světla a svítidla
415427-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID145/2025
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 39200000 Boligudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 39154000 Udstillingsudstyr, 39100000 Møbler, 32321200 Av-udstyr, 32321300 Av-materialer, 31500000 Belysningsudstyr og elektriske lamper
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelAudiovizuální obsahy
Intern IDČást 1 VZ
Primær klassifikation (cpv): 32321300 Av-materialer
Supplerende klassifikation (cpv): 39154000 Udstillingsudstyr
Valgmuligheder
DelkontraktLOT-0004
TitelOsvětlovací technika
Intern IDČást 4 VZ
Primær klassifikation (cpv): 31500000 Belysningsudstyr og elektriske lamper
DelkontraktLOT-0003
TitelInteriéry a scénografie
Intern IDČást 3 VZ
Supplerende klassifikation (cpv): 39100000 Møbler, 39154000 Udstillingsudstyr, 32321200 Av-udstyr, 32321300 Av-materialer, 31500000 Belysningsudstyr og elektriske lamper
DelkontraktLOT-0002
TitelAV technika
Intern IDČást 2 VZ
Primær klassifikation (cpv): 32321200 Av-udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 39154000 Udstillingsudstyr, 31500000 Belysningsudstyr og elektriske lamper
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 145/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen, 39100000 Möbel, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Audiovizuální obsahy
Interne Kennung: Část 1 VZ
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Optionen:
Los: LOT-0004
Titel: Osvětlovací technika
Interne Kennung: Část 4 VZ
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Los: LOT-0003
Titel: Interiéry a scénografie
Interne Kennung: Část 3 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39154000 Messeeinrichtungen, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Los: LOT-0002
Titel: AV technika
Interne Kennung: Část 2 VZ
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Internal identifier: 145/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39200000 Furnishing
Additional classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment, 39100000 Furniture, 32321200 Audio-visual equipment, 32321300 Audio-visual materials, 31500000 Lighting equipment and electric lamps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Audiovizuální obsahy
Internal identifier: Část 1 VZ
Main classification (cpv): 32321300 Audio-visual materials
Additional classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment
Options:
Lot: LOT-0004
Title: Osvětlovací technika
Internal identifier: Část 4 VZ
Main classification (cpv): 31500000 Lighting equipment and electric lamps
Lot: LOT-0003
Title: Interiéry a scénografie
Internal identifier: Část 3 VZ
Additional classification (cpv): 39100000 Furniture, 39154000 Exhibition equipment, 32321200 Audio-visual equipment, 32321300 Audio-visual materials, 31500000 Lighting equipment and electric lamps
Lot: LOT-0002
Title: AV technika
Internal identifier: Část 2 VZ
Main classification (cpv): 32321200 Audio-visual equipment
Additional classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment, 31500000 Lighting equipment and electric lamps
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 145/2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39200000 Sisustus
Täiendav liigitus (cpv): 39154000 Näitusetarvikud, 39100000 Mööbel, 32321200 Audiovisuaalsed seadmed, 32321300 Audiovisuaalsed materjalid, 31500000 Valgustusseadmed ja elektrilambid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Audiovizuální obsahy
Sisemine tunnus: Část 1 VZ
Peamine liigitus (cpv): 32321300 Audiovisuaalsed materjalid
Täiendav liigitus (cpv): 39154000 Näitusetarvikud
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Osvětlovací technika
Sisemine tunnus: Část 4 VZ
Peamine liigitus (cpv): 31500000 Valgustusseadmed ja elektrilambid
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Interiéry a scénografie
Sisemine tunnus: Část 3 VZ
Täiendav liigitus (cpv): 39100000 Mööbel, 39154000 Näitusetarvikud, 32321200 Audiovisuaalsed seadmed, 32321300 Audiovisuaalsed materjalid, 31500000 Valgustusseadmed ja elektrilambid
Osa: LOT-0002
Pealkiri: AV technika
Sisemine tunnus: Část 2 VZ
Peamine liigitus (cpv): 32321200 Audiovisuaalsed seadmed
Täiendav liigitus (cpv): 39154000 Näitusetarvikud, 31500000 Valgustusseadmed ja elektrilambid
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 145/2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39200000 Sisustaminen
Lisäluokitus (cpv): 39154000 Näyttelyvarusteet, 39100000 Huonekalut, 32321200 Av-laitteet, 32321300 Av-tarvikkeet, 31500000 Valaistuslaitteet ja sähkölamput
Ilmoituksen nimi: Audiovizuální obsahy
Sisäinen tunniste: Část 1 VZ
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32321300 Av-tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 39154000 Näyttelyvarusteet
Optiot:
Ilmoituksen nimi: Osvětlovací technika
Sisäinen tunniste: Část 4 VZ
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31500000 Valaistuslaitteet ja sähkölamput
Ilmoituksen nimi: Interiéry a scénografie
Sisäinen tunniste: Část 3 VZ
Lisäluokitus (cpv): 39100000 Huonekalut, 39154000 Näyttelyvarusteet, 32321200 Av-laitteet, 32321300 Av-tarvikkeet, 31500000 Valaistuslaitteet ja sähkölamput
Ilmoituksen nimi: AV technika
Sisäinen tunniste: Část 2 VZ
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32321200 Av-laitteet
Lisäluokitus (cpv): 39154000 Näyttelyvarusteet, 31500000 Valaistuslaitteet ja sähkölamput
415427-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne145/2025
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 39200000 Aménagements
Nomenclature complémentaire (cpv): 39154000 Équipements d'exposition, 39100000 Mobilier, 32321200 Équipement audiovisuel, 32321300 Matériel audiovisuel, 31500000 Appareils d'éclairage et lampes électriques
LotLOT-0001
TitreAudiovizuální obsahy
Identifiant interneČást 1 VZ
Nomenclature principale (cpv): 32321300 Matériel audiovisuel
Nomenclature complémentaire (cpv): 39154000 Équipements d'exposition
Options
LotLOT-0004
TitreOsvětlovací technika
Identifiant interneČást 4 VZ
Nomenclature principale (cpv): 31500000 Appareils d'éclairage et lampes électriques
LotLOT-0003
TitreInteriéry a scénografie
Identifiant interneČást 3 VZ
Nomenclature complémentaire (cpv): 39100000 Mobilier, 39154000 Équipements d'exposition, 32321200 Équipement audiovisuel, 32321300 Matériel audiovisuel, 31500000 Appareils d'éclairage et lampes électriques
LotLOT-0002
TitreAV technika
Identifiant interneČást 2 VZ
Nomenclature principale (cpv): 32321200 Équipement audiovisuel
Nomenclature complémentaire (cpv): 39154000 Équipements d'exposition, 31500000 Appareils d'éclairage et lampes électriques
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 145/2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39200000 Furnishing
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Audiovizuální obsahy
Aitheantóir inmheánach: Část 1 VZ
Aicmiú breise (cpv): 39154000 Exhibition equipment
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Osvětlovací technika
Aitheantóir inmheánach: Část 4 VZ
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Interiéry a scénografie
Aitheantóir inmheánach: Část 3 VZ
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: AV technika
Aitheantóir inmheánach: Část 2 VZ
415427-2026 - Nadmetanje
Češka – Proizvodi za unutarnje opremanje – Realizace expozice POHO Park Gabriela
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka145/2025
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 39200000 Proizvodi za unutarnje opremanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 39154000 Oprema za izložbe, 39100000 Namještaj, 32321200 Audiovizualna oprema, 32321300 Audiovizualni materijali, 31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovAudiovizuální obsahy
Interna identifikacijska oznakaČást 1 VZ
Glavna klasifikacija (cpv): 32321300 Audiovizualni materijali
Dodatna klasifikacija (cpv): 39154000 Oprema za izložbe
Opcije
GrupaLOT-0004
NaslovOsvětlovací technika
Interna identifikacijska oznakaČást 4 VZ
Glavna klasifikacija (cpv): 31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
GrupaLOT-0003
NaslovInteriéry a scénografie
Interna identifikacijska oznakaČást 3 VZ
Dodatna klasifikacija (cpv): 39100000 Namještaj, 39154000 Oprema za izložbe, 32321200 Audiovizualna oprema, 32321300 Audiovizualni materijali, 31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
GrupaLOT-0002
NaslovAV technika
Interna identifikacijska oznakaČást 2 VZ
Glavna klasifikacija (cpv): 32321200 Audiovizualna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 39154000 Oprema za izložbe, 31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 145/2025
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39200000 Arredamento
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39154000 Attrezzature per esposizioni, 39100000 Mobili, 32321200 Apparecchiature audiovisive, 32321300 Materiale audiovisivo, 31500000 Apparecchi di illuminazione e lampade elettriche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Audiovizuální obsahy
Identificativo interno: Část 1 VZ
Classificazione principale (cpv): 32321300 Materiale audiovisivo
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39154000 Attrezzature per esposizioni
Opzioni:
Lotto: LOT-0004
Titolo: Osvětlovací technika
Identificativo interno: Část 4 VZ
Classificazione principale (cpv): 31500000 Apparecchi di illuminazione e lampade elettriche
Lotto: LOT-0003
Titolo: Interiéry a scénografie
Identificativo interno: Část 3 VZ
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39100000 Mobili, 39154000 Attrezzature per esposizioni, 32321200 Apparecchiature audiovisive, 32321300 Materiale audiovisivo, 31500000 Apparecchi di illuminazione e lampade elettriche
Lotto: LOT-0002
Titolo: AV technika
Identificativo interno: Část 2 VZ
Classificazione principale (cpv): 32321200 Apparecchiature audiovisive
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39154000 Attrezzature per esposizioni, 31500000 Apparecchi di illuminazione e lampade elettriche
415427-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecode145/2025
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39200000 Meubilering
Aanvullende classificatie (cpv): 39154000 Tentoonstellingsuitrusting, 39100000 Meubilair, 32321200 Audiovisuele uitrusting, 32321300 Audiovisuele materialen, 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeČást 1 VZ
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
Aanvullende classificatie (cpv): 39154000 Tentoonstellingsuitrusting
Opties
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecodeČást 4 VZ
Belangrijkste classificatie (cpv): 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodeČást 3 VZ
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair, 39154000 Tentoonstellingsuitrusting, 32321200 Audiovisuele uitrusting, 32321300 Audiovisuele materialen, 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeČást 2 VZ
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 39154000 Tentoonstellingsuitrusting, 31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
Wewnętrzny identyfikator: 145/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39200000 Wyposażenie domowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39154000 Sprzęt wystawowy, 39100000 Meble, 32321200 Urządzenia audiowizualne, 32321300 Materiały audiowizualne, 31500000 Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Audiovizuální obsahy
Wewnętrzny identyfikator: Část 1 VZ
Główna klasyfikacja (cpv): 32321300 Materiały audiowizualne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39154000 Sprzęt wystawowy
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Osvětlovací technika
Wewnętrzny identyfikator: Část 4 VZ
Główna klasyfikacja (cpv): 31500000 Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Interiéry a scénografie
Wewnętrzny identyfikator: Část 3 VZ
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39100000 Meble, 39154000 Sprzęt wystawowy, 32321200 Urządzenia audiowizualne, 32321300 Materiały audiowizualne, 31500000 Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: AV technika
Wewnętrzny identyfikator: Část 2 VZ
Główna klasyfikacja (cpv): 32321200 Urządzenia audiowizualne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39154000 Sprzęt wystawowy, 31500000 Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 145/2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39200000 Fornecimentos
Classificação adicional (cpv): 39154000 Equipamento para exposições, 39100000 Mobiliário, 32321200 Equipamento audiovisual, 32321300 Material audiovisual, 31500000 Equipamento para iluminação e lâmpadas eléctricas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Audiovizuální obsahy
Identificador interno: Část 1 VZ
Classificação principal (cpv): 32321300 Material audiovisual
Classificação adicional (cpv): 39154000 Equipamento para exposições
Opções:
Lote: LOT-0004
Título: Osvětlovací technika
Identificador interno: Část 4 VZ
Classificação principal (cpv): 31500000 Equipamento para iluminação e lâmpadas eléctricas
Lote: LOT-0003
Título: Interiéry a scénografie
Identificador interno: Část 3 VZ
Classificação adicional (cpv): 39100000 Mobiliário, 39154000 Equipamento para exposições, 32321200 Equipamento audiovisual, 32321300 Material audiovisual, 31500000 Equipamento para iluminação e lâmpadas eléctricas
Lote: LOT-0002
Título: AV technika
Identificador interno: Část 2 VZ
Classificação principal (cpv): 32321200 Equipamento audiovisual
Classificação adicional (cpv): 39154000 Equipamento para exposições, 31500000 Equipamento para iluminação e lâmpadas eléctricas
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 145/2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39200000 Accesorii de mobilier
Clasificare suplimentară (cpv): 39154000 Echipament de expoziţie, 39100000 Mobilier, 32321200 Echipament audiovizual, 32321300 Materiale audiovizuale, 31500000 Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Titlu: Audiovizuální obsahy
Identificator intern: Část 1 VZ
Clasificarea principală (cpv): 32321300 Materiale audiovizuale
Clasificare suplimentară (cpv): 39154000 Echipament de expoziţie
Opțiuni:
Titlu: Osvětlovací technika
Identificator intern: Část 4 VZ
Clasificarea principală (cpv): 31500000 Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Titlu: Interiéry a scénografie
Identificator intern: Část 3 VZ
Clasificare suplimentară (cpv): 39100000 Mobilier, 39154000 Echipament de expoziţie, 32321200 Echipament audiovizual, 32321300 Materiale audiovizuale, 31500000 Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Titlu: AV technika
Identificator intern: Část 2 VZ
Clasificarea principală (cpv): 32321200 Echipament audiovizual
Clasificare suplimentară (cpv): 39154000 Echipament de expoziţie, 31500000 Aparatură de iluminat şi lămpi electrice