2. Процедура
Процедура
Заглавие: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu do kwoty 10.000.000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Jedlicze oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań.
Описание: 1 Przedmiotem zamówienia jest Udzielenie i obsługę długoterminowego kredytu do kwoty 10.000.000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Jedlicze na rok 2026 w wysokości 7.667.461,42 zł oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów w kwocie 2.332.538,58 zł. 2 Szczegółowe informacje zostały podane w SWZ wraz załącznikami.
Вътрешен идентификатор: IR.271.4.17.2026.MŻM
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66113000 Услуги по предоставяне на кредит
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu do kwoty 10.000.000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Jedlicze oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań .
Описание: 1 Przedmiotem zamówienia jest Udzielenie i obsługę długoterminowego kredytu do kwoty 10.000.000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy Jedlicze na rok 2026 w wysokości 7.667.461,42 zł oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych pożyczek i kredytów w kwocie 2.332.538,58 zł. 2 Szczegółowe informacje zostały podane w SWZ wraz z załącznikami
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: IR.271.4.17.2026.MŻM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IR.271.4.17.2026.MŻM
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66113000 Υπηρεσίες χορήγησης πίστωσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IR.271.4.17.2026.MŻM
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66113000 Credit granting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: IR.271.4.17.2026.MŻM
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66113000 Servicios de concesión de crédito
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: IR.271.4.17.2026.MŻM
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 66113000 Krediteerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: IR.271.4.17.2026.MŻM
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66113000 Luotonantopalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: IR.271.4.17.2026.MŻM
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66113000 Services de concession de crédit
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: IR.271.4.17.2026.MŻM
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: IR.271.4.17.2026.MŻM
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66113000 Usluge odobravanja kredita
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66113000 Servizi di concessione di credito
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: IR.271.4.17.2026.MŻM
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66113000 Kredītu piešķiršanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: IR.271.4.17.2026.MŻM
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66113000 Servizzi ta' l-għoti ta' kreditu
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: IR.271.4.17.2026.MŻM
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66113000 Kredietverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: IR.271.4.17.2026.MŻM
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66113000 Usługi udzielania kredytu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66113000 Serviços de concessão de crédito
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66113000 Servicii de acordare de credit
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: IR.271.4.17.2026.MŻM
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66113000 Poskytovanie úverov
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66113000 Storitve odobravanja kreditov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: IR.271.4.17.2026.MŻM
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66113000 Kreditgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001