2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa wyposażenia laboratoriów VR, w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” oraz „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości.
Описание: Przedmiotem Zamówienia jest Dostawa wyposażenia laboratoriów VR, w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” oraz „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości nr FERS.01.05-IP.08-0067/23. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej SWZ – Formularz ofertowy wraz ze specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu.
Вътрешен идентификатор: CI.250.6.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30236000 Различни видове компютърен хардуер
Допълнителна класификация (cpv): 32322000 Мултимедийно оборудване, 33735000 Очила маски, 48900000 Други софтуерни пакети и операционни системи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa wyposażenia laboratoriów VR, w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” oraz „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości”
Описание: Przedmiotem Zamówienia jest Dostawa wyposażenia laboratoriów VR, w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” oraz „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości nr FERS.01.05-IP.08-0067/23. Projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Priorytet 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej SWZ – Formularz ofertowy wraz ze specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu. Zamawiający wymaga wypełnienia przez Wykonawcę Załącznika nr 1 do SWZ – Formularza Ofertowego wraz ze specyfikacją techniczną oferowanego sprzętu oraz Załącznika nr 1A do SWZ – Formularza Cenowego
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: CI.250.6.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30236000 Různé počítačové vybavení
Další klasifikace (cpv): 32322000 Multimediální přístroje, 33735000 Zvláštní brýle, 48900000 Různé balíky programů a počítačové systémy
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: CI.250.6.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30236000 Øvrigt edb-udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 32322000 Multimedia-udstyr, 33735000 Lukkede briller, 48900000 Diverse programpakker og computersystemer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: CI.250.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
415516-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifierCI.250.6.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30236000 Miscellaneous computer equipment
Additional classification (cpv): 32322000 Multimedia equipment, 33735000 Goggles, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
5. Lot
LotLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: CI.250.6.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30236000 Equipo informático diverso
Clasificación adicional (cpv): 32322000 Equipo multimedia, 33735000 Anteojos de protección, 48900000 Paquetes de software y sistemas informáticos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: CI.250.6.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30236000 Mitmesugused arvutiseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 32322000 Multimeediaseadmed, 33735000 Kaitseprillid, 48900000 Mitmesugused tarkvarapaketid ja arvutisüsteemid
5. Osa
Osa: LOT-0001
415516-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteCI.250.6.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30236000 Erilaiset atk-laitteet
Lisäluokitus (cpv): 32322000 Multimedialaitteet, 33735000 Suojalasit, 48900000 Erilaiset ohjelmatuotteet ja tietokonejärjestelmät
OsaLOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: CI.250.6.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30236000 Matériel informatique divers
Nomenclature complémentaire (cpv): 32322000 Équipement multimédia, 33735000 Lunettes masques, 48900000 Logiciels et systèmes informatiques divers
Lot: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: CI.250.6.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30236000 Különféle számítógépes berendezések
További osztályozás (cpv): 32322000 Multimédiás berendezések, 33735000 Védőszemüvegek, 48900000 Különféle szoftvercsomagok és számítógépes rendszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
415516-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoCI.250.6.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30236000 Apparecchiatura informatica varia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32322000 Attrezzature multimediali, 33735000 Occhiali a maschera, 48900000 Pacchetti software e sistemi informatici vari
5. Lotto
LottoLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: CI.250.6.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30236000 Įvairi kompiuterių įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32322000 Daugialypės terpės įranga, 33735000 Akiniai su optiškai neapdirbtais lęšiais, 48900000 Įvairūs programinės įrangos paketai ir kompiuterių sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: CI.250.6.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30236000 Dažādas datoru iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 32322000 Multivides iekārtas, 33735000 Aizsargbrilles, 48900000 Dažādas programmatūras pakotnes un datoru sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
415516-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internCI.250.6.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30236000 Apparat varju tal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32322000 Apparat tal-multi-medja, 33735000 Goggles, 48900000 Pakketti tas-softwer varji u sistemi tal-kompjuter
5. Lott
LottLOT-0001
Interne identificatiecode: CI.250.6.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30236000 Diverse computeruitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32322000 Multimedia-uitrusting, 33735000 Beschermende brillen, 48900000 Diverse software en computersystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
415516-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorCI.250.6.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30236000 Różny sprzęt komputerowy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32322000 Urządzenia multimedialne, 33735000 Gogle, 48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30236000 Equipamento informático diverso
Classificação adicional (cpv): 32322000 Equipamento multimédia, 33735000 Óculos protectores, 48900000 Pacote de software e sistemas informáticos diversos
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: CI.250.6.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30236000 Rôzne počítačové vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 32322000 Mutimediálne zariadenia, 33735000 Špeciálne okuliare, 48900000 Rôzne softvérové balíky a počítačové systémy
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: CI.250.6.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30236000 Razna računalniška oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 32322000 Multimedijska oprema, 33735000 Naočniki, 48900000 Razni programski paketi in računalniški sistemi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: CI.250.6.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30236000 Diverse datautrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32322000 Multimedieutrustning, 33735000 Korgglasögon, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001