2. Процедура
Процедура
Заглавие: Realizacja badania marki Małopolska 2026
Описание: Przedmiotem zamówienia jest realizacja badania marki Małopolska. W trakcie realizacji badania zostaną wykorzystane: Analiza danych zastanych (desk research); Badania ankietowe techniką CAWI na próbie 1000 mieszkańców Polski (z wyłączeniem woj. małopolskiego) oraz 400 mieszkańców woj. małopolskiego, reprezentatywnych w przekroju na: wiek, płeć i klasę wielkości miejscowości zamieszkania; Social listening. Do zadań Wykonawcy będzie również należała analiza danych ze zrealizowanych technik badawczych, przygotowanie raportu metodologicznego oraz raportu końcowego z realizacji badań, uwzględniającego rekomendacje dla marki Małopolska. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). W ramach zamówienia wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego majątkowych praw autorskich do materiałów powstałych w ramach realizacji zamówienia zgodnie z zapisami wzoru umowy. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. Oznaczenie wg CPV: 79300000-7 Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka
Вътрешен идентификатор: MP-I.272.10.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp, Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 dni, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy pzp oraz opublikował na swojej stronie internetowej w dniu 23/04/2026 wstępne ogłoszenie informacyjne OJ S 79/2026 -278634 z dnia 23/04/2026, które miało na celu skrócenie terminu składania ofert.
Основни характеристики на процедурата: Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.). zwaną dalej ustawą. Zamawiający zgodnie z art. 139 i nast. ustawy najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79300000 Пазарни и стопански проучвания; проучвания на общественото мнение и статистика
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: MP-I.272.10.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79300000 Průzkum trhu a ekonomický průzkum; průzkum veřejného mínění a statistiky
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: MP-I.272.10.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79300000 Markedsundersøgelser og økonomiske konsekvensanalyser, rundspørger og statistikker
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: MP-I.272.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MP-I.272.10.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79300000 Έρευνα αγοράς και οικονομική έρευνα δημοσκοπήσεις και στατιστικές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: MP-I.272.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79300000 Market and economic research; polling and statistics
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: MP-I.272.10.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79300000 Turu- ja majandusuuringud, avaliku arvamuse uuringud ja statistika
5. Osa
Osa: LOT-0001
415536-2026 - Kilpailu
Puola – Markkina- ja taloustutkimuspalvelut; mielipidetutkimukset ja tilastot – Realizacja badania marki Małopolska 2026
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteMP-I.272.10.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79300000 Markkina- ja taloustutkimuspalvelut; mielipidetutkimukset ja tilastot
OsaLOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: MP-I.272.10.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: MP-I.272.10.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79300000 Tržišno i ekonomsko istraživanje: anketiranje i statistika
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: MP-I.272.10.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79300000 Ricerca di mercato ed economica, indagini e statistiche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: MP-I.272.10.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79300000 Rinkos ir ekonominiai tyrimai; apklausos ir statistika
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: MP-I.272.10.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79300000 Riċerka tas-suq u ekonomika; stħarriġ ta' l-opinjoni pubblika u statistika
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: MP-I.272.10.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: MP-I.272.10.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79300000 Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: MP-I.272.10.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79300000 Pesquisa de mercado e económica; sondagem e estatísticas
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: MP-I.272.10.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79300000 Tržne in ekonomske raziskave; javnomnenjske raziskave in statistični podatki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: MP-I.272.10.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001