2. Процедура
Процедура
Заглавие: Poskytování služeb operativního leasingu a půjčovny vozidel
Описание: Předmětem plnění je uzavření RD na zajištění služby OL vozidel a na zajištění poskytování služby půjčovny vozidel. RD bude uzavřena bez obnovení soutěže, s jedním dodavatelem, na 48 měsíců.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66114000 Услуги по финансов лизинг
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 10014/004/2026
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 10014/004/2026
415604-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Υπηρεσίες χρηματοδοτικής μίσθωσης – Poskytování služeb operativního leasingu a půjčovny vozidel
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66114000 Υπηρεσίες χρηματοδοτικής μίσθωσης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό10014/004/2026
415604-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 66114000 Financial leasing services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier10014/004/2026
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66114000 Rahoitusleasingpalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 10014/004/2026
415604-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Services de leasing financier – Poskytování služeb operativního leasingu a půjčovny vozidel
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 66114000 Services de leasing financier
Identifiant interne10014/004/2026
415604-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach10014/004/2026
415604-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66114000 Finanšu līzinga pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators10014/004/2026
415604-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66114000 Finančný lízing
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor10014/004/2026
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66114000 Storitve finančnega zakupa
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 10014/004/2026