See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Znanstvene baze podataka
Описание: Znanstvene baze podataka nabavljaju se u sedam grupa (HeinOnline ili jednakovrijedno, EconLit ili jednakovrijedno, MathSciNet ili jednakovrijedno, APA PsycInfo ili jednakovrijedno, Evidence-Based Medicine Reviews (EBMR) ili jednakovrijedno, CAB Abstracts ili jednakovrijedno i Britannica Academic Suite) u svrhu nastave i znanstveno-istraživačkog rada na ovlaštenim visokoobrazovanim i znanstvenim ustanovama i u osobne svrhe ovlaštenih korisnika ustanova uključenih u dvanaestomjesečnu licencu, a s ciljem napredovanja u znanstvena zvanja uvjetovanih podzakonskim aktima u vidu objavljivanja radova u međunarodno recenziranim znanstvenim časopisima, povećanja znanstvene produktivnosti, mobilnosti i vidljivosti u međunarodnom znanstvenom okruženju. Ukupna procijenjena vrijednost nabave iznosi 373.900,00 EUR bez PDV-a.
Вътрешен идентификатор: VV-1-2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72320000 Услуги, свързани с бази данни
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: HeinOnline ili jednakovrijedna baza podataka
Описание: Znanstvena baza podataka nabavlja se u svrhu nastave i znanstveno-istraživačkog rada na ovlaštenim visokoobrazovnim i znanstvenim ustanovama i u osobne svrhe ovlaštenih korisnika ustanova uključenih u dvanaestomjesečnu licencu, a s ciljem napredovanja u znanstvena zvanja uvjetovanih podzakonskim aktima u vidu objavljivanja radova u međunarodno recenziranim znanstvenim časopisima, povećanja znanstvene produktivnosti, mobilnosti i vidljivosti u međunarodnom znanstvenom okruženju. Detaljan opis nabave nalazi se u PRILOGU V_Opis predmeta nabave_G1
Вътрешен идентификатор: VV-1-2026-1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: EconLit ili jednakovrijedna baza podatak
Описание: Znanstvena baza podataka nabavlja se u svrhu nastave i znanstveno-istraživačkog rada na ovlaštenim visokoobrazovnim i znanstvenim ustanovama i u osobne svrhe ovlaštenih korisnika ustanova uključenih u dvanaestomjesečnu licencu, a s ciljem napredovanja u znanstvena zvanja uvjetovanih podzakonskim aktima u vidu objavljivanja radova u međunarodno recenziranim znanstvenim časopisima, povećanja znanstvene produktivnosti, mobilnosti i vidljivosti u međunarodnom znanstvenom okruženju. Detaljan opis nabave nalazi se u PRILOGU V_Opis predmeta nabave_G2
Вътрешен идентификатор: VV-1-2026-2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: MathSciNet ili jednakovrijedna baza podataka
Описание: Znanstvena baza podataka nabavlja se u svrhu nastave i znanstveno-istraživačkog rada na ovlaštenim visokoobrazovnim i znanstvenim ustanovama i u osobne svrhe ovlaštenih korisnika ustanova uključenih u dvanaestomjesečnu licencu, a s ciljem napredovanja u znanstvena zvanja uvjetovanih podzakonskim aktima u vidu objavljivanja radova u međunarodno recenziranim znanstvenim časopisima, povećanja znanstvene produktivnosti, mobilnosti i vidljivosti u međunarodnom znanstvenom okruženju. Detaljan opis nabave nalazi se u PRILOGU V_Opis predmeta nabave_G3
Вътрешен идентификатор: VV-1-2026-3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: APA PsycInfo ili jednakovrijedna baza podataka
Описание: Znanstvena baza podataka nabavlja se u svrhu nastave i znanstveno-istraživačkog rada na ovlaštenim visokoobrazovnim i znanstvenim ustanovama i u osobne svrhe ovlaštenih korisnika ustanova uključenih u dvanaestomjesečnu licencu, a s ciljem napredovanja u znanstvena zvanja uvjetovanih podzakonskim aktima u vidu objavljivanja radova u međunarodno recenziranim znanstvenim časopisima, povećanja znanstvene produktivnosti, mobilnosti i vidljivosti u međunarodnom znanstvenom okruženju. Detaljan opis nabave nalazi se u PRILOGU V_Opis predmeta nabave_G4
Вътрешен идентификатор: VV-1-2026-4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Evidence-based Medicine Reviews (EBMR) ili jednakovrijedna baza podataka
Описание: Znanstvena baza podataka nabavlja se u svrhu nastave i znanstveno-istraživačkog rada na ovlaštenim visokoobrazovnim i znanstvenim ustanovama i u osobne svrhe ovlaštenih korisnika ustanova uključenih u dvanaestomjesečnu licencu, a s ciljem napredovanja u znanstvena zvanja uvjetovanih podzakonskim aktima u vidu objavljivanja radova u međunarodno recenziranim znanstvenim časopisima, povećanja znanstvene produktivnosti, mobilnosti i vidljivosti u međunarodnom znanstvenom okruženju. Detaljan opis nabave nalazi se u PRILOGU IV_Opis predmeta nabave_G5
Вътрешен идентификатор: VV-1-2026-5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: CAB Abstracts ili jednakovrijedna baza podataka
Описание: Znanstvena baza podataka nabavlja se u svrhu nastave i znanstveno-istraživačkog rada na ovlaštenim visokoobrazovnim i znanstvenim ustanovama i u osobne svrhe ovlaštenih korisnika ustanova uključenih u dvanaestomjesečnu licencu, a s ciljem napredovanja u znanstvena zvanja uvjetovanih podzakonskim aktima u vidu objavljivanja radova u međunarodno recenziranim znanstvenim časopisima, povećanja znanstvene produktivnosti, mobilnosti i vidljivosti u međunarodnom znanstvenom okruženju. Detaljan opis nabave nalazi se u PRILOGU V_Opis predmeta nabave_G6
Вътрешен идентификатор: VV-1-2026-6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Britannica Academic Suite ili jednakovrijedna baza podataka
Описание: Znanstvena baza podataka nabavlja se u svrhu nastave i znanstveno-istraživačkog rada na ovlaštenim visoko obrazovnim i znanstvenim ustanovama i u osobne svrhe ovlaštenih korisnika ustanova uključenih u dvanaestomjesečnu licencu, a s ciljem napredovanja u znanstvena zvanja uvjetovanih podzakonskim aktima u vidu objavljivanja radova u međunarodno recenziranim znanstvenim časopisima, povećanja znanstvene produktivnosti, mobilnosti i vidljivosti u međunarodnom znanstvenom okruženju. Detaljan opis nabave nalazi se u PRILOGU V_Opis predmeta nabave_G7
Вътрешен идентификатор: VV-1-2026-7
2. Řízení
Řízení
Název: Znanstvene baze podataka
Interní identifikátor: VV-1-2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72320000 Databázové služby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: VV-1-2026-1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: VV-1-2026-2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: VV-1-2026-3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: VV-1-2026-4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: VV-1-2026-5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: VV-1-2026-6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: VV-1-2026-7
2. Procedure
Procedure
Title: Znanstvene baze podataka
Internal identifier: VV-1-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72320000 Database services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: VV-1-2026-1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: VV-1-2026-2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: VV-1-2026-3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: VV-1-2026-4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: VV-1-2026-5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: VV-1-2026-6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: VV-1-2026-7
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Znanstvene baze podataka
Identificador interno: VV-1-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72320000 Servicios relacionados con bases de datos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: VV-1-2026-1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: VV-1-2026-2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: VV-1-2026-3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: VV-1-2026-4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: VV-1-2026-5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: VV-1-2026-6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: VV-1-2026-7
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Znanstvene baze podataka
Sisemine tunnus: VV-1-2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72320000 Andmebaasiteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: VV-1-2026-1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: VV-1-2026-2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: VV-1-2026-3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: VV-1-2026-4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: VV-1-2026-5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: VV-1-2026-6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: VV-1-2026-7
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Znanstvene baze podataka
Sisäinen tunniste: VV-1-2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72320000 Tietokantapalvelut
Sisäinen tunniste: VV-1-2026-1
Sisäinen tunniste: VV-1-2026-2
Sisäinen tunniste: VV-1-2026-3
Sisäinen tunniste: VV-1-2026-4
Sisäinen tunniste: VV-1-2026-5
Sisäinen tunniste: VV-1-2026-6
Sisäinen tunniste: VV-1-2026-7
2. Procédure
Procédure
Titre: Znanstvene baze podataka
Identifiant interne: VV-1-2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72320000 Services de bases de données
Identifiant interne: VV-1-2026-1
Identifiant interne: VV-1-2026-2
Identifiant interne: VV-1-2026-3
Identifiant interne: VV-1-2026-4
Identifiant interne: VV-1-2026-5
Identifiant interne: VV-1-2026-6
Identifiant interne: VV-1-2026-7
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Znanstvene baze podataka
Aitheantóir inmheánach: VV-1-2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: VV-1-2026-1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: VV-1-2026-2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: VV-1-2026-3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: VV-1-2026-4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: VV-1-2026-5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: VV-1-2026-6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: VV-1-2026-7
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Znanstvene baze podataka
Belső azonosító: VV-1-2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72320000 Adatbázis-szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: VV-1-2026-1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: VV-1-2026-2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: VV-1-2026-3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: VV-1-2026-4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: VV-1-2026-5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: VV-1-2026-6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: VV-1-2026-7
2. Procedura
Procedura
Titolo: Znanstvene baze podataka
Identificativo interno: VV-1-2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72320000 Servizi di banche dati
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: VV-1-2026-1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: VV-1-2026-2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: VV-1-2026-3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: VV-1-2026-4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: VV-1-2026-5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: VV-1-2026-6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: VV-1-2026-7
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Znanstvene baze podataka
Vidaus identifikatorius: VV-1-2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72320000 Duomenų bazės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: VV-1-2026-1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: VV-1-2026-2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: VV-1-2026-3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: VV-1-2026-4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: VV-1-2026-5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: VV-1-2026-6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: VV-1-2026-7
Nosaukums: Znanstvene baze podataka
Iekšējais identifikators: VV-1-2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72320000 Datu bāzu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: VV-1-2026-1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: VV-1-2026-2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: VV-1-2026-3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: VV-1-2026-4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: VV-1-2026-5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: VV-1-2026-6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: VV-1-2026-7
Titel: Znanstvene baze podataka
Interne identificatiecode: VV-1-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72320000 Databasediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: VV-1-2026-1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: VV-1-2026-2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: VV-1-2026-3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: VV-1-2026-4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: VV-1-2026-5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: VV-1-2026-6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: VV-1-2026-7
Tytuł: Znanstvene baze podataka
Wewnętrzny identyfikator: VV-1-2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72320000 Usługi bazy danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: VV-1-2026-1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: VV-1-2026-2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: VV-1-2026-3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: VV-1-2026-4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: VV-1-2026-5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: VV-1-2026-6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: VV-1-2026-7
2. Procedură
Procedură
Titlu: Znanstvene baze podataka
Identificator intern: VV-1-2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72320000 Servicii de baze de date
Identificator intern: VV-1-2026-1
Identificator intern: VV-1-2026-2
Identificator intern: VV-1-2026-3
Identificator intern: VV-1-2026-4
Identificator intern: VV-1-2026-5
Identificator intern: VV-1-2026-6
Identificator intern: VV-1-2026-7
2. Postup
Postup
Názov: Znanstvene baze podataka
Interný identifikátor: VV-1-2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: VV-1-2026-1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: VV-1-2026-2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: VV-1-2026-3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: VV-1-2026-4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: VV-1-2026-5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: VV-1-2026-6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: VV-1-2026-7
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VV-1-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72320000 Databastjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: VV-1-2026-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: VV-1-2026-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: VV-1-2026-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: VV-1-2026-4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: VV-1-2026-5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: VV-1-2026-6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: VV-1-2026-7